Otome Youkai Zakuro díl 10. - 13. Final

17. února 2011 v 0:20 | h.t. |  Recent Releases
Otome Youkai Zakuro díl 10.
Zakuro je pryč byla unesena buh ví kam a kdo je tím kdo za všechno může? Překvapení to ani moc není ale také na jednu stranu je. Hanadate zrádce a také jak se člověk dozví i nevlastní bratr Zakuro.
Otome Youkai Zakuro díl 11.
Ovšem to kde se vzala Zakuro a kdo byl její otec a matka to si povíme v tomto díle. Potkali se náhodou a přitom se už od první chvíle měli rádi. Tsukuhane žena z chámu a Enaga pouhý rolník. Tohle spojení přineslo něco krásného a zároveň i tragického. Jejich láska znamenala neštěstí a bolest. Bolest takovou, která je tím nejvíce krutým, zradou vlastního syna.
Otome Youkai Zakuro díl 12.
Hanadate vlastním a pravím jménem Omodaka se mstil že vše nejvíc a hlavně jeho matku měla pro sebe Zakuro. Bohužel jeho duše uvnitř plakal, i když už byl dospělým a silním.
Otome Youkai Zakuro díl 13. Final
O finále bych řekl, že konečně Agemaki vyzná své pravé city Zakuro. Ta je přijme a nejen to sama se mu přizná že i v ní je to samé a že celou dobu toužila po tom aby se jí vyznal. On Agemaki si pro ní přišel až na místo kam se člověk nedostane a nakonec spolu porazili ti kteří je chtěli rozdělit. Závěrečné hodnocení. Tak grafika podle mě dost dobrá. J.C.Staff nikdy na své anime nedá dopustit a velice je dobře zpracuje. Je vidět rukopis grafiky který jasně říká sem dost dobrý. To bohužel také graficky dělá z tohoto další tuctové anime od tohoto studia. Ovšem nedá se ani náhodou potlačit fakt opravdu nádherných oči které sem v tomto anime byl svědkem. Dále se také vyhnuli dost zajímavé chyby která podle mě v anime je. Postava co je kočka nebo liška či pes má uši zvířete a také často i lidská ouška. Hudba patří k lepšímu jen uvnitř to kolem Op a Ed se moc k tomu nehodí i když není špatní neleze na nervy moc k době 1900 nesedí. Ovšem velice moc krásné a nádherné zaříkávání, které se tam provádí sice málo ale opravdu je dobré. Scénář svou excelentností také moc nevyniká ale není ten nejhorší. Konec sem si představoval trochu více energicky. Spíše se podobal více mluvení než dělání. Zato kostra příběhu je parádní. Voják která má šok z každé nadpřirozenosti jde pracovat do organizace a to přímo z démonem napůl liškou. Kolem jsou další démoni a cokoliv se děje kolem mu dělá další a další hrůzu na těle. Ovšem nakonec pochopí že démoni nejsou zlí jen nejsou pochopeni tak jako Zakuro.

Download: Otome Youkai Zakuro 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 13 Final (h264-720p) - [Bittorrent]
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama