Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 10. - 12. Final

16. února 2011 v 22:14 | h.t. |  Recent Releases
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 10.
Kdo je idol a jak má vypadat? Kdo je ten kdo se tváří jako hvězda a všichni jí zbožňují? Určitě né ten za koho se tam moc vydává a opravdu je to mrcha i když vypadá jako milá a krásná stár z anime.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 11.
O tom že bude funservis v tomto anime se rozhodně moc nedalo čekat. Zvláště od Kirino, že si na sebe vezme tohle to. Chtěla mu dokázat, že to dokáže na sebe vzít a i když se stydí pořád je sebou a mladší sestřičkou. Finále ovšem má své super zakončení.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 12. Final
Je hrozně fajn mít bratra, který je starší a může pěkně dojít pro něco jako je erotická hra někdy kolem půlnoci. Ovšem je to dost zákeřné když se tam ve frontě vedle vás ukáže váš kámoš a jde si kupovat homo hru (homosexuální ). No a k tomu se hodí tento text dobře zaní angličtini vědí co v tom je a přece jen bratr je lepší než rodič když jde o hentai né. Tak ohodnocení tohoto anime za jeho celkové provedení. AIC opět provedlo, co udělat mělo. Grafika je velice realistická a hodně napodobuje svět kolem. Postavy jsou hodně reálné a živé. Sice grafika je velice plochá a jednoduchá ale hodně reálnější než v jiných anime. Hudebně je to velice dobrý povedený kousek. Op je velice dobrý a Ed také je velice moc dobrý a povedený. Kombinačně i vnitří podklad je energický a příjemní na poslech. Co ovšem dost dává svému okolí na jevo je určitě samotné story s jedinečnou zápletkou. To si zaslouží obdiv a také pozornost. Konflikt Otaku a reálný svět často koliduje s okolím. Zde se to též děje. Kirino hlavní postava tají čím je a to i před bratrem. Ten aniž by to chtěl je vtažen do toho všeho. Tím Kirino chce pomoct se zbavit otaku závislosti. Pravdou je že pomalu a jistě se Kyosuke stane otaku a bude svou sestru silně podporovat a chránit. Tím je pro mě toto anime dost velkým kouskem které mě zaujalo.

Download: Ore no Imōto 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog ale pravdu jasan :-)

Moc Líbí :-) 39.8% (80)
Líbí 19.4% (39)
Jde to 10.4% (21)
Nic moc 14.9% (30)
Co že to je ? 15.4% (31)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama