Únor 2011

Otome Youkai Zakuro díl 10. - 13. Final

17. února 2011 v 0:20 | h.t. |  Recent Releases
Otome Youkai Zakuro díl 10.
Zakuro je pryč byla unesena buh ví kam a kdo je tím kdo za všechno může? Překvapení to ani moc není ale také na jednu stranu je. Hanadate zrádce a také jak se člověk dozví i nevlastní bratr Zakuro.
Otome Youkai Zakuro díl 11.
Ovšem to kde se vzala Zakuro a kdo byl její otec a matka to si povíme v tomto díle. Potkali se náhodou a přitom se už od první chvíle měli rádi. Tsukuhane žena z chámu a Enaga pouhý rolník. Tohle spojení přineslo něco krásného a zároveň i tragického. Jejich láska znamenala neštěstí a bolest. Bolest takovou, která je tím nejvíce krutým, zradou vlastního syna.
Otome Youkai Zakuro díl 12.
Hanadate vlastním a pravím jménem Omodaka se mstil že vše nejvíc a hlavně jeho matku měla pro sebe Zakuro. Bohužel jeho duše uvnitř plakal, i když už byl dospělým a silním.
Otome Youkai Zakuro díl 13. Final
O finále bych řekl, že konečně Agemaki vyzná své pravé city Zakuro. Ta je přijme a nejen to sama se mu přizná že i v ní je to samé a že celou dobu toužila po tom aby se jí vyznal. On Agemaki si pro ní přišel až na místo kam se člověk nedostane a nakonec spolu porazili ti kteří je chtěli rozdělit. Závěrečné hodnocení. Tak grafika podle mě dost dobrá. J.C.Staff nikdy na své anime nedá dopustit a velice je dobře zpracuje. Je vidět rukopis grafiky který jasně říká sem dost dobrý. To bohužel také graficky dělá z tohoto další tuctové anime od tohoto studia. Ovšem nedá se ani náhodou potlačit fakt opravdu nádherných oči které sem v tomto anime byl svědkem. Dále se také vyhnuli dost zajímavé chyby která podle mě v anime je. Postava co je kočka nebo liška či pes má uši zvířete a také často i lidská ouška. Hudba patří k lepšímu jen uvnitř to kolem Op a Ed se moc k tomu nehodí i když není špatní neleze na nervy moc k době 1900 nesedí. Ovšem velice moc krásné a nádherné zaříkávání, které se tam provádí sice málo ale opravdu je dobré. Scénář svou excelentností také moc nevyniká ale není ten nejhorší. Konec sem si představoval trochu více energicky. Spíše se podobal více mluvení než dělání. Zato kostra příběhu je parádní. Voják která má šok z každé nadpřirozenosti jde pracovat do organizace a to přímo z démonem napůl liškou. Kolem jsou další démoni a cokoliv se děje kolem mu dělá další a další hrůzu na těle. Ovšem nakonec pochopí že démoni nejsou zlí jen nejsou pochopeni tak jako Zakuro.

Download: Otome Youkai Zakuro 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 13 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 10. - 12. Final

16. února 2011 v 22:14 | h.t. |  Recent Releases
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 10.
Kdo je idol a jak má vypadat? Kdo je ten kdo se tváří jako hvězda a všichni jí zbožňují? Určitě né ten za koho se tam moc vydává a opravdu je to mrcha i když vypadá jako milá a krásná stár z anime.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 11.
O tom že bude funservis v tomto anime se rozhodně moc nedalo čekat. Zvláště od Kirino, že si na sebe vezme tohle to. Chtěla mu dokázat, že to dokáže na sebe vzít a i když se stydí pořád je sebou a mladší sestřičkou. Finále ovšem má své super zakončení.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 12. Final
Je hrozně fajn mít bratra, který je starší a může pěkně dojít pro něco jako je erotická hra někdy kolem půlnoci. Ovšem je to dost zákeřné když se tam ve frontě vedle vás ukáže váš kámoš a jde si kupovat homo hru (homosexuální ). No a k tomu se hodí tento text dobře zaní angličtini vědí co v tom je a přece jen bratr je lepší než rodič když jde o hentai né. Tak ohodnocení tohoto anime za jeho celkové provedení. AIC opět provedlo, co udělat mělo. Grafika je velice realistická a hodně napodobuje svět kolem. Postavy jsou hodně reálné a živé. Sice grafika je velice plochá a jednoduchá ale hodně reálnější než v jiných anime. Hudebně je to velice dobrý povedený kousek. Op je velice dobrý a Ed také je velice moc dobrý a povedený. Kombinačně i vnitří podklad je energický a příjemní na poslech. Co ovšem dost dává svému okolí na jevo je určitě samotné story s jedinečnou zápletkou. To si zaslouží obdiv a také pozornost. Konflikt Otaku a reálný svět často koliduje s okolím. Zde se to též děje. Kirino hlavní postava tají čím je a to i před bratrem. Ten aniž by to chtěl je vtažen do toho všeho. Tím Kirino chce pomoct se zbavit otaku závislosti. Pravdou je že pomalu a jistě se Kyosuke stane otaku a bude svou sestru silně podporovat a chránit. Tím je pro mě toto anime dost velkým kouskem které mě zaujalo.

Download: Ore no Imōto 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

MM! díl 10. - 12. Final

16. února 2011 v 21:07 | h.t. |  Recent Releases
MM! díl 10.
Kdo je lepší pro našeho SM Sada no ? Mio Jako sestřička nebo Arashiko jako svůdná sestřička též. O tom kdo je vítězem je už přece tak nějak už rozhodnuto né. Po tomto dílu následuje problém který snad se už řešil v mnoha anime výpadek paměti.
MM! díl 11.
Jak ho vrátit no je třeba k tomu zakročit razantní metodou. Mio ví jak a když přitlačí na pilu povede se to nebo ne? Láska to není je to soutěž nebo bitva o přežití. Tak by se dalo přirovnat ono klání dvou kaváren a mezi nimi Mio Sado a Arashiko.
MM! díl 12. Final
Konec ovšem má víc v sobě narozeniny Mio však ona je nikdy ve svém životě pořádně neslavila. Tak nyní ohodnocení této šílenosti. Grafika je velice sladká a silně koresponduje s tím že Xebec na ní už dost vytěžil a myslím, že bude těžit dál. Hondě velká variabilita převleků, které se mi dost líbí. Lesklé oči a velice lesklé vlasy dávají nezapomenutelní dojem. Hudba není žádnou supe částí opět trochu kulhá za grafikou ale to se tak nějak dá nahradit. Příběhem a samotním scénářem a hlasovým obsazením. Které je více než obzvláště dobré Jun Fukuyama (Sado) znám jako Leopard či Lelouch Lamperouge a k němu Ayana Taketatsu (Mio) známá jako Azusa Nakano či Kirino z Ore no imoto. Téma na scénář SM úchyl který se rád nechá mlátit vážně sedí na dabéra Jun Fukuyama. Ten už má za sebou druhou tuto roli a myslím že mu vůbec neuškodila. A tím se anime více obohatilo tím lepší směrem SM vede celou část scénáře. Úkol někomu pomoct nakonec končí zmlácení Sada a mučením. Přece jen anime s SM komedi tématikou moc není a pokud jsou tak jsou šílené jako tohle to.

Download: MM! 10 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: MM! 11 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: MM! 12 Final (h264-480p) - [Bittorrent]

Provoz zahájen :-)

16. února 2011 v 20:12 | h.t. |  Práce na blogu
Provoz opět zahájen a tentokrát se to dodělá tak jak to má být tak doufám, že ano. Jinak za již skončené anime, je utvořena náhrada o 5 anime kusech. Ovšem na co se již konečně můžete čekat hodnocení anime za rok 2010 a také docela speciál recenze Index II o 10 dílech.