Leden 2011

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 09. - 12 Final.

14. ledna 2011 v 11:06 | h.t. |  Recent Releases
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 09.
Pro začátek konec scénáře z předchozího akru. Nao není pořád akceptovaná Sorou. Jak ovšem se ukáže tím nelepší, je ukázat svou sílu a zachránit něco co velice moc miluje před zničení, ale než se tam dostanou, musí urazit dlouho cestu v dešti a strachu.
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 10.
Desátý díl se konečně zaměřuje tím, co od začátku mělo byt hlavním tématem. Sora jasně ukazuje co ke svému bratrovy cítí a rozhodně toho není jen trocha. Je do něj šíleně zamilovaná a jejím snem je mít ho jen pro sebe a také i v sobě. V jedenáctém se to všechno tak nějak obrátí naruby. Bratr a sestra to je snad jedná z nejvíce kontroverzních věcí co sem zatím v anime viděl v plné šíři. Haruka prostě neodolal Soře a jejímu tělu a duši.
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 11.
Ano pokud se ptáte, jestli došlo k incestu a tak ano a dost drsnému. Vůbec se tím netají a myslím, že pro ně samé to je tak trochu složité. Konec si sám každý může představit sám pač já ho neprozradím. Ono milovat svou vlastní sestru a mít s ní milostní poměr je síla nejen pro ně ale i pro přátele. Takže rozhodnutí zůstat tu tak jak bylo v předchozích scénářích tak nějak nejde. Víc vám neprozradím pač konec je velice silně emoční.
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 12 Final.
Finální ohodnocení tohoto anime.
Když sem si vybral tento seriál tak sem si dost bral na mysl je to vůbec to správné téma, co sem měl vzít? Odpověď zní ano a rozhodně bych to neměnil ani náhodou pač to by byla dost velká chyba bát se něčeho takového jako je tohle to incest. Z profesionálního hlediska sem si probral grafiku a mohu říci jedná se o dost dobrou ovšem né tak skvělou. Není špatná ovšem jedno tomu chybí trochu netradičnost. Ovšem co se tomu nedá ani náhodou vytknout jsou detaily lidského těla. Často anime kde mají hezké šaty dost pohaní lidské nahé tělo. Ovšem zdé se to toho zhostili z vervou. I když erotické scény měli někdy dost silnou cenzuru pořád to bylo kvalitnější než kde jaké jiné proto u mě dostane 4 hvězdičky z 5. Hudebně hm ano tohle je skvost parádního ražení eufonius dodal tomuto anime to nejlepší hudbu za tu dobu co je znám. Op Hiyoku no Hane a k tomu ještě dost kontroverzní en Pinky Jones od Momoiro Clover. Hudební podklad je pro mě též výborný. Dlouho sem nic tak skvěle sladěného neslyšel. Tudíž vysoko až 5 z 5 to se mě dlouho nestalo. Scénář a celkově příběh byl dost kontroverzní na výběr. Já když sem na to začal koukal myslel sem si to bude další z mnoha sladkých anime ale po čtvrtém díle sem byl okamžitě vyveden z omylu. Tak velký omyl v anime sem ještě ve své kariéře recenzenta neměl. Tudíž hodnotit to všechno kolem příběhu tak nevím jak to napsat asi jen 5+ z 5. To + za to že se nebálo šáhnout na něco, čeho se všichni bojíme a přitom po tom toužíme.

Download: Yosuga no Sora 09 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

2010/12 - 2011/01-03

14. ledna 2011 v 10:06 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Gosick
Tak mě tu máte v novém roce a vše co sem zanedbal kvůli tem zatraceně nejlepším vánocům dohoním. A zároveň vám napíšu co vás může čekat tento rok a také v prvních třech měsících. Tak šup na to. Takže první co vám podám je anime z půlky měsíce prosince. Je na to sice pozdě ale musí to tu být že Wolverine. Jak už jméno napovídá, jedná se opět o další z řady anime které inspirováno americkou tvorbou Marvel. To ovšem jak sem se dozvěděl nebude vše bude toho mnohem více X-Men samotná série je jíž ohlášena na tento rok. Ovšem pro mě je atraktivnější toto anime Gosick od studia Bones. Zatím o něm moc nevím první díl je stažen. Ovšem co je jasné na mé stránky blogu se přidá pokračování podle mě hitů z minulého roku u kterých sem se excelentně bavil. Mitsudomoe Zouryouchuu! a nejvíce romantické anime plné té nejhezčí a čisté lásky Kimi ni Todoke 2nd Season.
Kimi ni Todoke 2nd Season
Toto anime u mě získává jednoznačnou prioritu. Ovšem nebudu na úkor toho ošizovat jiné jako Fraktále či Dragon Crisis!. Tento měsíc leden je na poli anime opět co najít a já se těším z velké části na novinky. Únor nám přinese další lahůdku v podobě druhého filmu Macross Frontier: The Wings of Goodbye. První se u mě též vyskytne na recenzi. No a tohle to se asi jen tak někdo nenechá ujít Aa! Megami-sama! (2011) snad nemá cenu to nějak víc popisovat každý asi ví o co jde. No a co bude další měsíc číslo 03 březen no ? Pro mě to není překvapení, ale budu se určo hustě bavit moc bavit Kämpfer: Für die Liebe. Další překvapení si zatím nechám shovené ale uvidíme co nás ještě překvapí za anime.