Listopad 2010

Sora no Otoshimono Forte díl 06. - 07.

30. listopadu 2010 v 22:51 | h.t. |  Recent Releases
Sora no Otoshimono Forte díl 06.
Hrát si celí den a tvrdě na všem co se jen dá. Prostě si to Delta a Tomoki rozdali snad ve všem co se dá hrát od Shogi po lední hokej. Výsledek no jak by se to dalo říct neznámo. Tomokiho to přestalo bavit a šel se najíst. Delta se hladová přidala. Ta pořád má hlad.
Sora no Otoshimono Forte díl 07.
Dalším dílem se hodně věcí stalo tohle je jedna z tech momentek která ukazuje jak malá věc v sobě může mít tak velkou a skrytou krutost a sílu.

Download: Sora no Otoshimono Forte 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Otoshimono Forte 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

MM! díl 06. - 07

30. listopadu 2010 v 22:20 | h.t. |  Recent Releases
MM! díl 06.
Nejdřív na ryby pak na rande s androfobičkou. Jednoduše husté rande bohužel je tu maličkost co takhle rodina. Maminka s uchylnou sestřičkou kují pikle jak na Arashiko Yuno. Chudinka ani neví co jí čeká i když se tvářili jako miliusky.
MM! díl 07.
Pláž k tomu další šílená představa rodiny v dome u moře. Já bych se toho rozhodně moc bál. No a tím nejlepším je přece, u moře se rozbijí meloun bohužel tentokrát zapomněli melou koupit.

Download: MM! 06 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: MM! 07 (h264-480p) - [Bittorrent]

Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 05. - 06.

30. listopadu 2010 v 21:04 | h.t. |  Recent Releases
Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 05.
Když jdu na rande musím znát přece dívčí jméno né. A když ne tak se snažím to udělat tak aby se na to nepřišlo. Ovšem holka to po vás bude chtít. No a pak si připadáte opravdu velice trapně vis bratr Hotori jménem Takeru.
Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 06.
Když si má člověk poblahopřát tak určitě v onu chvíli kdy už je jasné mám narozeniny. Dárek se hodí vždy ovšem né vždy se vybere to pravé. No a navíc Hotori je jedno z největší nemehel na slavení pokazí každou legraci.

Download: Soredemo Machi wa Mawatte Iru 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Soredemo Machi wa Mawatte Iru 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toaru Majutsu no Index II díl 05. - 07.

30. listopadu 2010 v 20:52 | h.t. |  Recent Releases
Toaru Majutsu no Index II díl 05.
Finál souboj s Lotusovou holí. Agnes si podá všechny i Tomu jenže on se nedá má víc chytrosti než ona. Ovšem to není konec ona se ještě vrátí.
Toaru Majutsu no Index II díl 06.
Remnant to je poslední věc co zbylo z projektu Tree Diagram's. Kuroku jde po těch co mají poslední kousek téhle technologie. Když si říká už to mám narazí na dalšího telepotréra který jak to vypadá je stejné úrovně. Awaki Musujime jí okrade a pěkně jí zavaří na těle i na duši. Kuroko si to nehodlá líbit. Pokusí se jí pronásledovat ale bez jediného možného výsledku. Více je zajímavé že tohle to se vše týká Misaki.
Toaru Majutsu no Index II díl 07.
Projekt Level 6 a Sisters je součásti toho všeho. Dalším díle se ukáže kam až je Awaki schopna zajít Kuroko sice má na vrch, ale proti bolesti nic nezmůže. Na pomoc přijde Toma a Misaka. Zachrání Kuroko těsně před tím než na ní padne past co zanechala Awaki. Čekal sem že oni za ní půjdou a seberou jí ten krám. Ovšem to mě dostalo ze všeho nejvíce. Akcelerator je zpátky a žije s malou Misakou. Ta malá dostala informace od sester že jim hrozí nebezpečí. Tato série je zatím lepší a lepší.

Download: Toaru Majutsu no Index II 05v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Toaru Majutsu no Index II 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Toaru Majutsu no Index II 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 06. - 07.

30. listopadu 2010 v 20:28 | h.t. |  Recent Releases
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 06.
Návštěva domu kde bydlí vaše spolužačka to je snad jak z nějakého blbého anime. Ovšem pravdou je že to je v anime a tak se to stalo. Kyōsuke byl na návštěvě u Manami a vše proběhlo jak se čekalo.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 07.
DVD to je hit zvláště když je to vaše oblíbené anime. No ne všichni z toho maj jak se říká obří zážitek. Ku příkladu její bratr a její nová kamarádka Kuroneko. Oba si myslí to samé sakra co to jako je.

Download: Ore no Imōto 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 07v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 06. - 08.

30. listopadu 2010 v 20:09 | h.t. |  Recent Releases
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 06.
Tajemství které mělo být už snad naprosto utajeno. Onen medailonek, který kdysi vinou Haruka ztratila Amatsume. Toto tajemství dost pohne vším co si člověk zatím myslel. Finální konec opět ukazuje že lidé i když nejsou krví spříznění mohou a jsou rodina.
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 07.
Nový scénář tentokrát více drsnější než předchozí a jak bych řekl je zatím nejlépe se vyvíjející. Nao kdysi byla dost velkou kamarádkou Haruky a tehdy když bili menší. Tehdy se to stalo jednoho letního teplého dne. Přišla Nao a jak viděla Haruku jak leží na podlaze zneužila situace a vyspala se s ním. On tehdy vůbec moc dobře nepochopil proč. Nao se od té doby kdykoliv viděla Haruku nemohla zbavit pocitu viny.
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 08.
Ovšem to vše se nějak srovnalo v dalším díle. Oba pochopili jak to vlastně mezi nimi je a že tehdy Haruka byl z té věci překvapen. Ovšem nejde jak má co Sora?

Download: Yosuga no Sora 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 07v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

Otome Youkai Zakuro díl 05. - 07.

30. listopadu 2010 v 19:47 | h.t. |  Recent Releases
Otome Youkai Zakuro díl 05.
Návštěva zajímavého bálu plného zcela normálního bálu. Šaty podmínkou ovšem i zde se najde dost velký odpor zvlášť když jste napůl liška. Zakuro to nemá lehké ještě že tam je
Agemaki.
Otome Youkai Zakuro díl 06.
Následující díl se dozvíme trochu více o tom jaké to je být malí a hlavně být napůl liškou. Příběh který se nám dostane je o Bonbori a Hōzuki. No a tak celkově o části minulosti, která jak to vypadá pomalu vyplouvá na povrch.
Otome Youkai Zakuro díl 07.
Ovšem když sem viděl tento díl bylo mě jasné že tohle není ani trošku dobrý nápad. Agemaki musí domů. No to se snadno řekne ovšem né moc dobře dělá. Vymyslí si že s ním pojede Zakuro. Zakuro souhlasí jenže to nevěděla do čeho jde. Měl jí předem upozornit, že její ouška budou muset zmizet. Tento záběr je jasné vyhodnocení toho jak měla radost.

Download: Otome Youkai Zakuro 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toaru Majutsu no Index II díl 04.

3. listopadu 2010 v 19:30 | h.t. |  Recent Releases
Toaru Majutsu no Index II díl 04.
Počítal sem s tím že se to bude rozjíždět pomalu, ale jak to vypadá jde do tuhého fakt solidně a rychle. Orsola Aquinas je v ohrožení a to ze strany těch kteří jí měli chránit. Naopak ti co jí chtěli ublížit teď pomáhají chránit. Vše došlo až tak daleko že musela Index sáhnout po své paměti a vytáhnou útok jež porazí nepřítele, ale nezabije. Jenže nepřítel je ochoten daleko zajít jak jen může.

Download: Toaru Majutsu no Index II 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toaru Kagaku no Railgun - EX OVA

3. listopadu 2010 v 19:20 | h.t. |  Recent Releases
Toaru Kagaku no Railgun - EX OVA
Toaru Kagaku no Railgun - EX OVA
Toaru Kagaku no Railgun - EX OVA
Mám dojem, že mě někdo sleduje. Biri biri je na tom už docela psychicky špatně. Kamkoliv jde má pocit jako by někdo na ní koukal doslova má strach se někam pohnout. Ten pocit při kterém učící sledování není nic příjemného. Tuhle chvilku jen pomůže maličkost jménem pomoc lidí kolem ní. Jenom u nich se cítí skutečně v bezpečí. Kdo je tím co jí sleduje. Jediné jak to může Misaka popsat je jako elektrický puls co jí projede celím tělem.

Releases vydává: Mazui, UTW
Studio: J.C.STAFF
Počet Epizod: 1 OVA
Download: Toaru Kagaku no Railgun - EX OVA (h264-720p) - [Bittorrent]

Seikon no Qwaser díl 10,5: Jotei no Shouzou DVD

3. listopadu 2010 v 18:52 | h.t. |  Recent Releases
Seikon no Qwaser: Jotei no Shouzou
Malí návrat ze světa netradiční magie a mečů. No po školách kolují letáky s tím že vaše prsa potřebují Detv. Jsou unavená, ochablá, nedrží tvar a jsou malá přijďte k nám a mi vám pomůžem. Jenže s tím není něco v pořádku. Hana si řekla že tam zajde pač jí Kaťa-sama řekla máš je malí. Hana okamžitě poznala že tohle je další Qwaser. Jde mu jen o kvalitní přísun soma.
Seikon no Qwaser díl 10,5: Jotei no Shouzou DVD

Releases vydává: Doki
Studio: : Satou Ken`etsu, Yoshino Hiroyuki, Kaneko Hiraku, Uezu Makoto, Uno Makoto, Iijima Hiroya, Sugimoto Isao, Katou Tatsuya, Hoods Entertainment
Počet Epizod: 1 OVA
Download: Seikon no Qwaser 10,5: Jotei no Shouzou (h264-DVD-480p) - [Bittorrent]

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 05.

3. listopadu 2010 v 18:32 | h.t. |  Recent Releases
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 05.
Tento díl začíná tam kde končí první dva díly. Tedy snadné napojení na alternativní konec. Tím se otvírá část s Amatsume. Haruka se do ní zamiluje a Amatsume mu dá silně najevo že jeho lásku obětuje. Ovšem nic není tak krásné. O tom že Amatsume je sestrou Kazuhi víme, ale nevím jak moc je to v rodině ze strany Kazuhe od její matky.

Download: Yosuga no Sora 05 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 05.

3. listopadu 2010 v 18:24 | h.t. |  Recent Releases
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 05.
Pokud si připadáte jako odpadky tak už si připadáte takto, když vás odkopnou naprosto všichni. To samé se stalo i Kirino. Její nejlepší kmoška jí tuhle větu řekla potom, co viděla co si nese v tašce. Prostě není možné uniknout tomu, pokud člověk pokouší štěstí. Jaká vlastně je Kirino? Je tou hodnou holčičkou co má ráda focení a moc ráda se baví o módě a těch věcech je opravdu taková. Tady konečně poznáme pravou tvář jednoduše se veřejně přizná.

Download: Ore no Imōto 05v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Fortune Arterial: Akai Yakusoku díl 03.

3. listopadu 2010 v 18:14 | h.t. |  Recent Releases
Fortune Arterial: Akai Yakusoku díl 03.
Přátele si člověk nevybírá oni si vyberou jeho. To platí i o tom jestli o své přátele přijde tím, že se nechá zbavit vzpomínek na ně. Erika to nechce udělat. Kohei také ne pač už dost dlouho jen přechází z jedné školy do druhé a dost už ho to samotného trápí tentokrát už nechce.

Download: Fortune Arterial: Akai Yakusoku 03v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 04.

3. listopadu 2010 v 18:02 | h.t. |  Recent Releases
Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 04.
Bejt po škole dá zabrat a to opravdu i těm, kteří jsou více méně nadaní. Nadanost se většinou podaří překonat tím, že jste jako žák naprosto k ničemu a to díky vašemu učiteli, který si na vás zasednul. U Hotori tomu však není. Je prostě blbá a testy má jedni z nejhorších. Je tak nadaná leda tak k trapasům.

Download: Soredemo Machi wa Mawatte Iru 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Shakugan no Shana S díl 04. Final

3. listopadu 2010 v 17:57 | h.t. |  Recent Releases
Shakugan no Shana S díl 04. Final
Poslední díl S série je tu. Myslel sem že jich bude 5 ale je už ukončeno. Niní se jen bude čekat na třetí sérii která, jak si myslím bude ohlášena po skončení druhé série Index. Viník toho všeho který muže za to že dívka jménem Junko zmizela je fotograf. Ten pod záminkou focení ukradne duše a nahradí je schránkou, která brzo vyhoří. Shana jí našla a stala se schránkou a nakonec i zničí toho, kdo to udělal jenže Junko už to nevrátí. Shana s toho má docela špatný pocit, ale je to tak bohužel. Niní jí už jen čeká se setkat s Yujim.

Download: Shakugan no Shana S 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Shiki díl 12.

3. listopadu 2010 v 17:30 | h.t. |  Recent Releases
Shiki díl 12.
Strach z neznáma dělá dost nepodmíněné představy. Tím spíš když jde o vašeho syna nebo spíše o našeho hlavního hrdinu. Yuuki to má skoro na mále. Byl několikrát pokousán a dost už je to na něm znát. No a Megumi no tak ta dělá větší zle než předtím. Dost si myslím že jsou ti kteří jsou upíři nebo Shiki tak si začali říkat dost zneužívaní podivnou rodinou s mužem jež se nebojí slunce.

Upíří svět má svou krásu a hrůzu v sobě.

Download: Shiki 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono Forte díl 04. - 05.

3. listopadu 2010 v 17:22 | h.t. |  Recent Releases
Sora no Otoshimono Forte díl 04.
Sněžná bitva celkem si říkám, kde se vzalo tak počasí se sněhem no to je jedno. Ovšem bitva je krutá a nemilosrdná. Holky proti klukům. Bojuje se do posledního muže a ženy. Ovšem i zde se občas stane menší zrada. Včetně dalšího pokusu o vraždu. Tentokrát Delta Alfu docela dost naštvala. Alafa je prostě milují a starající o svého pana kterého moc bojí.
Sora no Otoshimono Forte díl 05.
Dalším dílem se dostaneme na místo kde už jsme byli. Není to sen, ale jmenuje se to tu Sinapse. Je to docela v pěkně vysoké vížce nad zemí. Tam na svém trůnu sedí on ten co má pod rukou celí tento svět který se tak nějak rozpadá. Taky se nám podaří jedním okem zahlédnout i matku věch Andeloidu které nevypadá moc dobře od svého protějšku v tuně.

Download: Sora no Otoshimono Forte 04v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Otoshimono Forte 05 (h264-720p) - [Bittorrent]

MM! díl 04. - 05.

3. listopadu 2010 v 17:08 | h.t. |  Recent Releases
MM! díl 04.
Rande nerande tak o co tu běží. Sado musí tedy jít pač mu to nakázala Mio. Pokusí se z něj dostat to SM tím že na něj uvalí normální rande. Pokusí se to udělat se vším co k tomu patří, včetně rozhodnutí které musí učinit jako že umírající dívce.
MM! díl 05.
Sado má neuvěřitelnou výdrž a také má i několik levelu M po dosažení je z něj SM - Super Masochist. Tohle by se nemuselo stát, kdyby jedna malá inteligentní holčička nechtěla změnit celí svět v perverzáky.

Download: MM! 04 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: MM! 05 (h264-480p) - [Bittorrent]

Amagami SS díl 14. - 17.

3. listopadu 2010 v 16:55 | h.t. |  Recent Releases
Amagami SS díl 14.
Díl číslo 14 nás zavede více co hloubky mezi Jun'ichim a Ai. Více méně oba se tak nějak shodnou v pár věcech jenže i to je s určitou hranicí. Třeba rozhovor kdo má lepší prsa spíše vypadá na urážení než chválení. No tedy plavecký tým má dobré vychování zvláště Ai.
Amagami SS díl 15.
V patnáctém díle si tak už rozumí a k tomu se dostane možnost jít do zábavního parku. Tak proč né a tady se opět stane jedna z dalších možných věcí. V každém scénáři je jedna scénka, která trochu zachází s perverzností. Tentokrát se to tíká jídla Jun'ichi si myslí že Ai se proměnila v rámen. Oba si to myslí dost reálné halucinaci dají dost prostoru. Tedy Ai by se nechala doslova sníst.
Amagami SS díl 16.
O jídle se tu bude dál psát a to dost doslova. Také jako v předcházejících scénářích je i zde vánoční slavnost. Tam Ai a Jun'ichi prodávají ve stánku jídlo. Hm na první pohled je to divné pač na stánku napsáno dívčí plavecký stánek s jídlem a tam kluk. Po skončení prodeje mají oba hodně dost času. Ai má nápad pojednou na místo které je nádherné a dost skované. Tam se konečně projeví to co Ai cítí k Jun'ichimu. Docela hezké zakončení dalšího scénáře.
Amagami SS díl 17.
Ovšem máme tu další nový. Ten už jak bych řekl lehoučký není. Rihoko Sakurai hlavní osoba ve scénáři číslo 05. Už od mala má ráda Jun'ichiho jenže nikdy mu to neřekla. Je to láska jen z jedné strany. Ovšem má větší problém jak láska a to je její hladová pusa. Sní na co přijde. Jun'ichi jí to říká moc jíš. Tak se teda Rihoko dá na dietu ale až od zítřka.

Download: Amagami SS 14 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Amagami SS 15 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Amagami SS 16 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Amagami SS 17 (h264-720p) - [Bittorrent]