Říjen 2010

Iron Man díl 02. - 03.

31. října 2010 v 23:35 | h.t. |  Recent Releases
Iron Man díl 02.
Krást se nemá a v tomto případě se krade jak straka. Někdo si řekl že trocha radioaktivního matroše se ztratí. Toni nemá ani trochu radost popatřilo tak trochu jemu. Vydá se tedy hledat ten kousek a hádejte koho potka dobrého samaritána a naši zvědavou reportérku a opět Zodiac. Zodiac si nejen že hraje s našim Tonim ale také z celou armádou.
Iron Man díl 03.
Příště si jen tak postaví stroj který díky výru zpustoší velkou část města. Ani Iron Man proti němu celkem nemá šanci. Musí se na něj trochu jinak. Trochu z nadhledem a hlavně je důležité zjistit z čeho a jak ten krám funguje.

Download: Iron Man 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Iron Man 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 04.

31. října 2010 v 23:24 | h.t. |  Recent Releases
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone. díl 04.
Když sem začal toto anime recenzovat docela sem spíše koukal na emoční část a dost se mě to vyplatilo. Doufám že tímto dílem sem si celkové anime nepokazil. No i když jistá část má i svou emoční část která se docela bude líbit. Akira si v této části zahraje na toho pravého člověka který dá lidi k sobě aby si odpustili. Příští což je zajímavé bude jiný příběh ale stejné postavy.

Download: Yosuga no Sora 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

MM! díl 02. - 03.

31. října 2010 v 23:18 | h.t. |  Recent Releases
MM! díl 02.
Druhý díl nám trochu prozradí dost důležitou část o tom jaký má vlastně důvod Arashiko ke své nemoci Androphobie. To je docela zajímavá část a dost se i roztáhne do dvou dílů. Hm je to krásné popsat ovšem i ta nejhezčí dívka může trpět tím největším strachem. Strach dělá divy a dokonce je zapotřebí se pak stát psem aby se vás někdo nebál. Tím dodáte odvahu i té nejvíc bojácné dívce.
MM! díl 03.

Download: MM! 02v2 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: MM! 03 (h264-480p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono Forte díl 02. - 03.

31. října 2010 v 22:41 | h.t. |  Recent Releases
Sora no Otoshimono Forte díl 02.
Delta je tu a pořádně má našemu Tomokimu zatopit. Jenže jak se to vezme. Alfa má sílu, Nymph má inteligenci a emoce a co zbylo pro Deltu no asi jen to tělo a na ostatní se nějak zapomnělo. Její pokusí zabýt Tomokiho končí spíše tím že si ublíží.
Sora no Otoshimono Forte díl 03.
To následuje i další díl. Opět festival. Minule to byla bytka s pistolema teď to je bitva v ringu wrestler Pntsuman Tomoki. Proti němu všichni kdo mají prsa a mají odvahu. Výsledek je pro mě více než obdivný viva perverznost hi hi.

Download: Sora no Otoshimono Forte 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Otoshimono Forte 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 02. - 04.

31. října 2010 v 22:26 | h.t. |  Recent Releases
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 02.
Nebýt sám si v dnešním světě je někdy docela až moc velké a obtížné břemeno. Komunikace s těmi které jsou jako vy je někdy víc důležitější než vy sami. Kirino to ví sama tak se rozhodla za pomoci svého bratra trochu změnit svou samotu. Nemá si vůbec s nikým o anime a hrách povídat. A když slyšíte povídání nebo spíše hádání je lepší při tom neříkat je to jen anime.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 03.
Příští díl se trochu otevře ona dost složitá otázka co na to rodiče? Lépe řečeno co na to otec a hentai hry no? Tak tedy je třeba říci, že pokud mít milou sestru tak je třeba něco obětovat.
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai díl 04.
Dalším dílem už je doma všechno tak nějak v pohodě. Jenže pořád to i když to ví rodina neví to pořád okolní přátele ze třídy a proto za každou cenu je důležité to uchovat uklizené v krabici.

Download: Ore no Imōto 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 03 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ore no Imōto 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toaru Majutsu no Index II

29. října 2010 v 0:38 | h.t. |  Recent Releases
Toaru Majutsu no Index II
Toaru Majutsu no Index II
Toma a jeho neštěstí Index
Se k nám vrací v druhém pokračování. Od minula se toho moc nezměnilo a celkem se to drží toho, co už známe. Ovšem kdo neznají tak všem to pěkně připomenu a přidám něco navíc z druhé série. V Japonsku tedy přímo v Tokyu se postavilo jedno z největších městských částí na světě obsahující 80% jenom žáků. Toto místo se nazývá Academy City. Zde se pod vedením učitelů lidé učí používat své schopnosti a dovednosti. Každý je zde zařazen do takzvané tabulky esperu 0 až 5. 0 je k ničemu tedy nepoznal svou schopnost nebo je tak nepatrná že jí nelze více rozvinout. Ovšem 5 patří k super abilitě která dosáhne opravdu jen pár vyvolených a těch se v tomto městě nachází pouze 7. V první sérii se ovšem člověk setká jen se dvěma a ti se i zde vrací. No jenže náš příběh se točí kolem naprosto jiného páru lidí a né kolem elity. Toma Kamijou je tím snad nejméně důležití v celém městě. Ovšem i když je Level 0 esper je tím jak by se řeklo nejsilnějším v celém městě. Je spíše legendou a tabulky tak nějak na něj zapomněli. Jeho schopnost se jmenuje Imagine Breaker a tímhle doslova si podá každého i Level 5 a přesně oba nejen v první sérii ale také v odděleném anime Toaru Kagaru no Railgun. Jak by člověk chtěl nebo nechtěl, nastehuje se k němu jedna z dalších podivných osůbek. Index celím jménem Index Librorum Prohibitorum. V její hlavě se nachází celkem 103000 magických knih, jež jsou naprosto zakázané. Dokáže v nich číst a také díky nim i dokáže přežít. Ovšem i když je obdařena tímhle Toma se jí musí ujmout a pomalinku s ní prožívá problémy, které řeší někdy dost netradičně svou rukou. Druhá serie nám začíná jako vždy. Toma má naprosto největší smůlu na světě. Poslední den prázdnin a on musí dopsat úkol. K tomu se objeví neznámí muž a unese Index. To se snadno vyřeší, ovšem od této chvíle se v městě dějou mnohem horší věci. Index a její knihovna jsou v hledáčku a jedna z knih je právě i ve městě. K ní se váže i decriptor Orsola Aquinas. Ta byla unesena a vše se komplikuje když je do toho vtažen Toma, Index, Stiyl Magnus přítel Index a Kaori Kanzaki. Po ní se právě v tuto chvilku nejvíce jde.
Hledaná a nalezená brzo unesená Orsola

Releases vydává: UTW
Studio: J.C.Staff
Počet Epizod: neznámo
Download: Toaru Majutsu no Index II 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Toaru Majutsu no Index II 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Toaru Majutsu no Index II 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Soredemo Machi wa Mawatte Iru

28. října 2010 v 22:51 | h.t. |  Recent Releases
Soredemo Machi wa Mawatte Iru
Soredemo Machi wa Mawatte Iru
Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 01.
Hm když se řekne kavárna každému se asi vybaví to s dortíky a kafem a čajem a tak. Když se řekne Maid kavárna tak se vám vybaví to první plus ještě i služka která vám donese jídlo a chová se k vám jako k e svému pánovi či bráškovy jak je vám libo. Ovšem tohle to promiň tohle to je snad nejhorší kavárna v historii kaváren v anime kterou sem kdy viděl. V ní se nachází snad ta nejdesnější služka Arashiyama Hotori. Hotori se snaží bohužel, pokaždé když je vidět úspěch skončí to katastrofou. Třeba to když své kamarádce ukazovala ono místo. Dopadlo to tak že Tatsuno Toshiko byla nejen lepší, ale také jí přijali jako další posilu. Bláznivé věci střídají bizarnosti a také trochu nepochopená láska Hiroyuki Sanadi. Obraz co má šest částí. Kavárna na místě kde je kousek zubař nebo návštěvníci kteří sem chodí tak dlouho že ani neví že tohle je teď Maid kavárna. Mezi námi tady bych si nedal ani kousek dortu kari nebo čaj nebo kafe. Na to se mám moc rád abych se takhle zmrzačil. No jinak je to celkem dobré místo klidné a pohodlné skoro bez lidí. Jinak mezi námi u nás v DC je nejlepší kavárna s dorty ovšem nemají tam dobré kafe. To je v jiné kde mají výborné poháry a lívance a kafe. Jenže palačinky to už je jiná historie to je jinde až na zámku. Pokud se dostanete do DC (Děčín) a kontaktujete mě, dovedu vás tam.
Soredemo Machi wa Mawatte Iru díl 02.

Releases vydává: gg
Studio: Shaft
Počet Epizod: neznámo
Download: Soredemo Machi wa Mawatte Iru 01v3 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Soredemo Machi wa Mawatte Iru 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Soredemo Machi wa Mawatte Iru 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Shinrei Tantei Yakumo

28. října 2010 v 22:01 | h.t. |  Recent Releases
Shinrei Tantei Yakumo
Shinrei Tantei Yakumo
Shinrei Tantei Yakumo díl 01.
Nadpřirozeno je tu mezi námi a také se čas od času bohužel hlásí trochu dosti špatně nám smrtelníkům. No d toho jsou mezi námi lidi za kterými díky bohu můžeme zajít. Jedním z těch právě lidí, které nám můžou pomoct je třeba Saitou Yakumo. Za ním přijde právě jedna dívka s tím, že má jistý problém kolem své kamarádky. Yakumo ze začátku moc zájem nemá ale nakonec Haruce tak se jmenuje naše další postava pomůže. Ozawa Haruka a její přátelé byli navštívit starou opuštěnou budovu školy. Prý stezka odvahy jenže při ní je napadl jeden z duchů. Jedno po druhém postupně páchají sebevraždu a vše nasvědčuje tomu, že duch nebo duchové v oné budově to mají na svědomí. Je velice moc zvláštní ona právě Haruka není tou která je pod vlivem duchů z oné budovy. Nejspíše to má na svědomí někdo kdo je jí velice nablízku ale zároveň také daleko. Tak teď je docela důležité se také dozvědět jak vlastně Yakumo pozná démony nebo spíše zlé mrtvé duše kolem lidí. Má dost zajímavou schopnost vidí je svým levým červeným okem. Docela se mu to dá hodně závidět. Jenže on není jen jediným kdo má ono červené oko a vidí svět za branou mrtvých.
Shinrei Tantei Yakumo díl 02.

Releases vydává: FFFpeeps
Studio: BeeTrain, NHK, Sougou Vision
Počet Epizod: 13
Download: Shinrei Tantei Yakumo 01 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Shinrei Tantei Yakumo 02 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Shinrei Tantei Yakumo 03 (h264-480p) - [Bittorrent]

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone.

28. října 2010 v 0:53 | h.t. |  Recent Releases
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone.
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone.
Haru-kun
Budu vám vyprávět příběh trochu netradičního podání plného fantazie o zakázané lásce. Příběh začíná ve vlaku kdy dost osobně otřesená dvojčata Haruka a Sora Kasugano jedou do malé rezidence svých prarodičů. Po příjezdu se zde Sora ani trochu necítí dobře. Není tu žádný velký obchod. Taxi či jiná doprava zde není. Prostě typické místo kdekoliv na venkově. Potom co se jim podaří vypůjčit kolo, dojedou domů. Zde na ně čeká dost spousta vzpomínek. Následující den jde do školy jen Haru-kun. Sora je doma a pořád je zalezlá. Ovšem něco v Soře je tak zvláštní. Je na pohled velice křehoučká jako porcelánová panenka. Od mala byla pořád nemocná a teď na tom není o nic líp. V jejím životě je pro ní nejvíc Haru a to je bohužel jak bych řekl tak vysokou prioritou že má až fantazie o jejím životě a ním. Škola je místo kde se setkává s dalšími přáteli které znal jako malé dítě. Nao, Akira tak tyhle dvě holky se k němu hlásí jak to jen jde. Haru má radost také jenže Sora zas tak né. Chtěla by svého bratra jen pro sebe. Hodně bych polemizoval nad tím, co k němu cítí ale jedno je jasné víc než jen její bratříček. Důvod je asi, že oba rodiče zemřeli při nehodě a Sora nikoho jiného nemá tak je na svého bratra silně fixovaná. Haru se snaží aby i jeho sestra se dokázala zapojit do školy a přidala se mezi jeho nové a staré přátele. Jenže to není tak snadné. Při zábavě v bazénu se tak trochu zapojí ovšem tam se člověk dozví docela novou věc. Akira a Kazuha jsou nevlastní sestry. Je to prostě náhoda chtěl Kazuhi vrátit telefon a uslyšel to. Později mu to Kazuha potvrdila. Nápad na to jak se víc spřátelit je zajet si kousek k moři. A tam se pomalu začne rozvijet vztah mezi Kazuhou a Haru-kunem. Pro ti kteří hledají něco obzvláště kvalitního po dramatické stránce tak tohle to určitě je pro vás. Samotné anime obsahuje veliké množství opravdu erotický laděných scén. Dost i velké množství fantazie kolem erotiky. Podle mě tím největším chytákem je pro mě asi v tomto anime Sora. Křehká a opravdu složitá osobnost. A jako dodatek bych měl napsat že se jedná o další anime které je podle erotické hry.
Sora ve své fantazii

Releases vydává: UTW-Ryuumaru
Studio: Feel, Gansis
Počet Epizod: 12
Download: Yosuga no Sora 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yosuga no Sora 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Fortune Arterial: Akai Yakusoku

27. října 2010 v 22:59 | h.t. |  Recent Releases
Fortune Arterial: Akai Yakusoku
Fortune Arterial: Akai Yakusoku
Erika
Co je vlastně štěstí? No ale podle mě tohle ani zdaleka štěstí neznamená nebo snad ano? Toto anime pojednává o docela podivné škole. Škola se nachází na ostrově tudíž samo sobě to je dost zájímavá věc. Na ní jak už to bývá, přijede nový student a jak přijede tak je hned poprask. Hasekura Kouhei patří mezi oni typické žáky ovšem jedno je u něj dost zajímavé má něco z minulostí pár lidí co již jsou na škole. Obvyklá zápletka však přidá na grády v tu chvilku když Sendou Erika dívka ze kterou potká má z něj šílenou reakci. Doslova odskočí od něj nejméně o dva metry. Jenže Erika není tak normální jak se zdá. Ikdyž chodí na světle do školy má své tajemství. Je totiš upír a tuhle informaci zná jen pár lidí. Tím mezi tou sortou patří její bratr Iori. Toho náhodou při prohlídce kostela načape Kouhei jak si dává krev od jedné z dívek. Hm člověk si řekne a teď to bude někde hlásit. Nic prostě je naprosto nenápadný a ani o tom s nikým nepromluví slovo. Jedno je jisté vzorek krve který získal po malém incidentu s králíkem Iori. Prokazuje že v žádném případě Kouhei není jen tak obyčejným člověkem jak se na první pohled zdá. Zvláštností toto anime je na motivy erotické hry se stejným názvem.
Králíček

Releases vydává: Chihiro
Studio: Zexcs, Feel
Počet Epizod: 12
Download: Fortune Arterial: Akai Yakusoku 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Fortune Arterial: Akai Yakusoku 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Otome Youkai Zakuro

27. října 2010 v 22:32 | h.t. |  Recent Releases
Otome Youkai Zakuro
Otome Youkai Zakuro
Kei Agemaki
Vždycky sem se vyhýbal anime, kde tak nějak je přechod mezi moderní dobou a dobou starých pověstí. Ovšem nikdy sem nevěřil, že se dá něco tak dobře skloubit i když je to komedie s vážnou historickou částí. O Zakuro bych řekl dobře že sem to viděl jinak bylo to čirou náhodou, tudíž dekuju Pájo.
Zakuro
Je éra Meiji a v Japonsku se dejou dost zajímavé věci. Lidé postupně přicházejí na chuť technologii a pokrok je doslova všude. Tak a v této době se i zde nachází malá část magického světa bohů démonu a různých příšer. Mezi to celkem hodné patří Zakuro. Je to napůl člověk a napůl liška. Krásné purpurové oči a černé vlasy a v nich ouška. Pracuje právě tam kde je problém s démonem a nebo bohem. Nezabijí pokud to není nutné. V této práci není sama má dobrou přítelkyni z dětství Susukihotaru. Ta vypadá naprosto stejně a dvě zlobivá blond dvojčata Bonbori a Hōzuki. Tak si člověk řekne to asi stačí omyl. To si státní úřady a ani armáda nemyslí. Přece jen když jsou to napůl bohové a zabijí démony musí mít nad nimi nějakou kontrolu. Tak k nim přichází trojce vojáků. Každá dostane svého dvojčata bohužel jen jednoho. Tím kdo je nám přidělen Zakuro ten důležití se jmenuje Kei Agemaki. Od první chvíle sem tušil že tohle nebude moc dobře fungovat. Od prvního okamžiku co přijel a setkal s nadpřirozenem je v jednom stresu. Šíleně se bojí doslova všeho co na něj vybafne. O Zakuro má scestné myšlenky že ho sní a tudíž se k ní tak chová. Na jednu stranu ho lituju pač je hodně velký fašák a také tvrdě trénuje aby byl dobrým vojákem. Ovšem později pochopí co vlastně Zakuro je a pochopí hlavně její svět.

Releases vydává: Horrible subs
Studio: J.C.Staff
Počet Epizod: neznámo
Download: Otome Youkai Zakuro 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 03 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome Youkai Zakuro 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

2010/10v2-12

27. října 2010 v 21:47 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Gekijouban Bleach: Jigoku-hen
Tak nějak delší dobu nebylo aktualizováno ovšem to mělo svůj docela dost důležití důvod. Po skončení několika moc dobrých anime sem musel uděl pořádný nábor toho opravdu nejkvalitnějšího za tento měsíc. Něco už je recenzováno a bude se v nich pokračovat. Ovšem mám i zde pár zajímavostí, které jak doufám se budou líbit. Na závěr bych podal oficiální informaci. Anime Kimi no Todoke bude brzo na obrazovkách mít druhé pokračování tak jako třetí série Shakugan no Shana. Dále jak víme běží již Iron Man a také se plánuje od Marvel a Madhous studia další projekty. Jedná se o X-men k nim patří samostatná část Wolverine a upírská klasika Blade. No a na závěr bych asi měl dodat no je tu další a to v pořadí již číslo 04 film Gekijouban Bleach: Jigoku-hen. Podle mě to je více než lákavé jméno.

Anime Jikan 2010 - Zveme i tebe!

22. října 2010 v 12:32 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Anime Jikan 2010 - Zveme i tebe
Připomínám opětovně pro ti kteří to nečetli minulí měsíc. Lidi mám tu pro vás jednu zajímavou pozvánku pro ty, kteří mají rádi anime. Je to malá akce pro ty, kteří mají zájem se trochu pobavit. Chceme tebe pokud máš zájem přijď si zván bez ohledu kolik ti je let a co tě zajímá. Jinak tento měsíc ještě přibudou nové recenze anim z tohoto měsíce.

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

6. října 2010 v 20:58 | h.t. |  Recent Releases
Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai
DVD
Pro mě toto od první chvíle co jsem to viděl mi připadalo jako když už jsem to viděl. Normální rodina obvyklí hlavní hrdina a sestra, která našeho hrdinu nesnáší. Ovšem něco tu nehraje už od prvního okamžiku. Kyōsuke Kōsaka to je ten kdo se ráno probouzí a má u sebe setru budí ho stávej. No jenže to byl jen sen jeho sestra ho nenávidí a doslova s nim ani nepromluví neřekne mu ani ahoj potom co přišel domu. On tedy jde do svého pokoje. Než odejde, napije se a nechá krabici venku. Jak jde nahoru vzpomene si na ní a vrátí se. Ve dveřích však narazí na svou mladší sestru Kirino. Ona mu řekne, nedotýkej se. Tím myslela jejich věcí, co se váleli kolem. Kyōsuke si řekne blbá a tak nějak chce odejít a tu náhle na zemi pod skřínkou uvidí krabičku s DVD. Hm DVD anime to je divné a koho to asi bude? Probere si to v hlavě. Táta asi ne to je antiotaku a navíc policajt. Máma no ta těžko na to by neměla čas. No a to poslední Kirino má sestra. Potom co se dostal do pokoje sedne si na postel a podívá se pořádně co že to sakra je za anime. Otevře jí a kouká jinej název, než je na krabici. Je to DVD ale co ta připomínka R-18. Sakra to je hentai hra. Večer při večeři se Kyōsuke zmíní o jménu té hry co našel. Jeho otec mu s obvyklou odpovědí antiotaka dá najevo je to špatná věc. Máma to přejde moc jí to nezajímá, ovšem sestra málem udělal lžící do talíře díru. Pozdějš svou sestru konfrontuje s tou hrou. Ona pod tíhou důkazu se mu se vším přizná. Je to zvrhlá otakině. Ten večer také poprvé v noci pozná jak je v tom hluboko jeho setra a také jak se hraje taková hentai hra.
Sestřička Kirino

Releases vydává: Mazui
Studio: AIC
Počet Epizod: 13
Download: Ore no Imōto 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

MM!

6. října 2010 v 20:19 | h.t. |  Recent Releases
MM!

MM!

Mio Isurugi
Patří k dalším anime podle mangi a novel. Je poslední dobou hit dělat něco podle tohoto. Ovšem i tohle je trochu netradiční záležitost. Taro Sado je na první pohled normální kluk ale má tak nějak dost oblíbenou věc. Je to sadomasochista. Miluje naprosto vše kolem cokoliv mu udělá nějaká holka. Dostává se do extáze a přitom se už nedokáže ovládat. Snad je to schválně dostane se do klubu kde je právě jedna přeakčněná šéfová. Mio Isurugi si vzala do hlavy, že pokud bude on v jejich klubu vymlátí z něj ten masochizmus. Nějak se to ovšem více komplikuje další osůbkou velice bojácnou Arashiko Yuno. Ta jak bych to řekl pro náhodu ještě větší trpí Androphobii. Pokud nevíte tak je to strach z mužského pohlaví. Ovšem tahle klubová sešlost nemá konce. Do klubu se také přidal Tatsukichi Hayama. Plachý ovšem přátelský jenže ve svém nitru bohužel skrývá též také úchylku. Neprozradím vše neboť je dost důležité abyste to nevěděli hned.
Taro Sado

Releases vydává: Ryuumaru
Studio: Xebec
Počet Epizod: 12
Download: MM! 01 (h264-480p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono Forte

6. října 2010 v 1:57 | h.t. |  Recent Releases
Sora no Otoshimono Forte
Sora no Otoshimono Forte

Po druhé a tentokrát více extravagantní a více překvapivé. No pokud jste si už zvykli tak je to ok. Pokud ne tak si zvyknete. Pro toho pravého zvrhlíka jako je Tomoki se připravuje další podivná věc. Nebude jen s dvěma již zabydleními Angeloidi. Přibude mu nový. Ovšem než se tak stane, dostane Tomoki sen. V něm ho okřídlená dívka, kterou už vyděl ve snu varovala o další příchozí. On se tedy za pomoci Nymph dostane do snu. Ovšem když do něj vejdou je to chaos za chaosem a po již několikátém pokusu se to povede zjistí že jeho sen není takový, jako ho snil. Ikaros se o něj bojí do snu se nemá lízt pokud není k němu přístup tak snadno. Jinak ze sna si člověk nic přinést nemůže je to jen sen nehmotná věc.
To neni sen Tomokiho

 Releases vydává: HorribleSubs
Studio: AIC A.S.T.A
Počet Epizod: neznámo
Download: Sora no Otoshimono Forte 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

Iron Man

6. října 2010 v 1:38 | h.t. |  Recent Releases
Iron Man
Iron Man

Jak už název napovídá tohle to není tak obvyklé a typické anime. Je to docela zajímavá koprodukce která jak si myslím bude fajn. Jinak zajímavostí Marvel nechal dost volnou ruku, tudíž se dočkáme hodně dobré mecha akce.
Tony a neznámá slečna ;-)
Co nás v tomto příběhu potká? No tedy určitě Tony Stark. Milionář a hlavně nehorázní děvkař. Co před ním nevyleze na strom nebo mu jednu nevrazí neuteče. Přijíždí do Japonska, aby zde dokončil projekt nové a čisté energie. Ovšem k tomu potřebuje čas a tak i zde předvede a ponechá svůj zatím nejnovější model obleku Iron Men duo. Modrá pěkná barva ovšem dlouho nebude doma v krabičce. Teroristům se podaří zmocnit ovládání a odcizit ho. Tony se snaží ho zastavit, ale je napaden dalším robotem. I přes velkou snahu se Tony vyprostí a udělá z robota hromadu šrotu. Ovšem než to udělá dozví se jméno toho kdo po něm jde a kdo za tím stojí. Jistá organizace Zodiac. Tajemní a velice dobře vybavení. Ovládání obleku není tak snadné ukrást.
Iron Man duo

Releases vydává: Force-Works
Studio: Marvel, Madhous
Počet Epizod: 12
Download: Iron Man 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kaichou wa Maid-sama! díl 23. - 26. Final

6. října 2010 v 1:09 | h.t. |  Recent Releases
Kaichou wa Maid-sama! díl 23.
Zhledem k tomu že sem hledal tak dobré překlady nezbývalo než se dlouho dívat a hledat. Nakonec sem našel to co sem hledal a bude mít radost. Kvalita zachována překlad též velice dobrý. Tak tedy k anime. Někdo si to zavařil. Přece je zakázáno mít jakýkoliv kontakt s těmi jež jsou obsluhováni. Jméno té která je v problému neřeknu to přece nejde né. No ale kdo přijde na pomoc no kdo asi Misaki. Vítěz má možnost foto z maid dle vlastního výběru a co si myslíte, že si vybral Youkou?
Kaichou wa Maid-sama! díl 24.
S tím souvisí další díl. To že Misaka dělá co dělá hodně nadchne Youkoua ale né tak zas Misaki a Usue. Ono nadměrné vtírání tu nemá místo podle mě tu nemá místo vůbec. Jenže jemu to nějak nejde tak snadno vysvětlit.
Kaichou wa Maid-sama! díl 25.
Předposlední díl z toho udělá naprostou těžkou otázku kdo z koho. Cokoliv Youkou udělá je špatně a nahraje tak Usuovi do karet. Příkladem je určitě scénka z hadicí. Youkou jí špatně připevnil a než to zavřeli Misaki byla totálně mokrá. Usui přišel a dal Misaki svou košili. Přece jen spodní prádlo bylo dost vidět.
Kaichou wa Maid-sama! díl 26. Final
Poslední díl tu vážně nesměl chybět. Pro fanoušky tohoto anime a mangi to bylo spíše jak bych to řekl vyvrcholení toho všeho co si ti dva prováděli celou dobu. Soutěž ve stylu rande dost zamíchalo tím vším tak moc že už se no lépe řečeno zašlo za tak dlouho očekávanou hranici. Ta hranice mimochodem se mě líbili a rozhodně mě to nezkazilo nic jako v jiných anime. Co se stalo si určo domyslíte, takže si myslím že tímhle to típnu hihi. No tak hodnocení tohoto anime za jeho půl rok. Tak tedy Grafika je jednou z léty prověřenou věci od studia J.C.Staff. Podle mě se na ní poslední dobou docela hodně přidalo. Ovšem od mangi se grafika docela posunula k lepšímu. Nevím jak fanouškům mangi ale tohle není špatné. Parádní střídání scének kde je romance s odleskem pak následuje komedi ksichtík který to zakončí naštvaná aura. Emotivně je to nabyté takže to jak se cítí naše postava je vidět a slyšet a také v mnoha případech i možné číst. Dost dodávají i texty asi chce trochu džusu. Hudebně to je opět průměr. Ovšem dost mě vadila jedna skladba, která se až přiliž často opakovala. Op je parádní zvuční ovšem jeden na tak dlouhou sérii to je málo. Ed jsou dva a jsou si tak nějak podobné, takže žádná sláva. No to nekazí jejich dobré provedení s videem. Příběh a scénář. Se přesně drží původní předlohy, ovšem občas se tam někam uteče to je normální. Scénář anime se podle mě povedl na víbornou a spracování spolu z grafikou dělá další kousek který má smysl a není jen tak splácaninou z mangi. Mimochodem Manga ještě stále pokračuje takže je možné že se v budoucnu můžeme dočkat dalšího pokračování. Ale jak víme u Ouran Host Club tomu bylo tak podobné a dodnes není pokračování. Jednoduše podobností se to řadí k tomuto anime také Special A. Komedie s velkou rivalitou dvou hlavních postav. Která nakonec vyústí v trochu jinčí konec než se čeká. Pro milovníky tohodle rozhodně čtěte mangu.

Prezident nebo služka ?????????

Download: Kaichou wa Maid-sama! 23 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kaichou wa Maid-sama! 24 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kaichou wa Maid-sama! 25 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kaichou wa Maid-sama! 26 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Amagami SS díl 13.

6. října 2010 v 0:07 | h.t. |  Recent Releases
Amagami SS díl 13.
Otvírá se nám další scénář tentokrát to bude další z tech podle mě předchozích laděných. Trochu tu opět najdeme něco perverzního, ovšem podle mě to bude tak trochu z druhé strany. Z naší nové Nanasaki Ai. Tak se nestydí ukázat co má pod sukní a je tam něco co určitě někoho nepřekvapilo kdo už viděl předchozí díly.

Download: Amagami SS 13 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-on!! díl 24. Final

5. října 2010 v 23:54 | h.t. |  Recent Releases
K-on!! díl 24. Final
Tak tu máme další dílec. Bohužel to je ten jak bych to řekl poslední . No je to poslední ovšem né naposled. Hm když sem viděl tento díl hodně sem si vzpomněl na sebe před mnoha lety, když sem dostával takový ten papírek s podáním ruky. Zvláštní pěkné s vyznamenáním s tím že jednou mě čeká extra budoucnost v tom v čem sem byl si myslím dobrej až moc. Tak trochu to ohodnotit né. Tak po tom co tohle bloudilo po netu a telkách tu máme finál díl. Graficky od první serie se tato druhá moc neliší. Spíše se jen sem tam něco zlepšilo. Přidala se lepší animace vlasů a také detailů, které jsou více vidět. Dále už není žádná cenzura názvů nástrojů, na které hrajou. Jinak lepší asi animaci od Kyoto studia se zatím nedá vidět. Podle hudební stránky bych řekl že hudba byla v první serii stejná a tudíž i zde se to nedá nějak jinak hodnotit jako střed. Op a Ed opět překvapili, jak sem čekal. Ovšem nebili lepší jak to v anime. Pár songů které se vyskytli byli lepší nejvíce mě hodně zaujal poslední song přímo v posledním díle. Tak tedy už jak sem psal v předchozím hodnocení anime ohledně scénáře a režije. Je dobrá a velice působivá a kvalitní. Propracovanost charakterů zde dostala více prostoru a už se to tak nezaměřovalo na hudbu. No o čem to anime tentokrát bylo? Spíše se od hudby více odskočilo na komedii. To je podle mě mnohem lepší a více si to podle mě fanoušci užili jako já. Co si přát do dalšího no asi příslib dalších dílu které jak doufám budou super. Ovšem mě dost zajímá jakým směrem se to může vést. Dost by bylo super trochu z historie o Sawako a staré K-on!

Download: K-on!! S2 24 Final (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 24 Final (h264-1080p) - [Bittorrent]