Září 2010

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 11. - 12 Final

30. září 2010 v 23:55 | h.t. |  Recent Releases
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 11.
Operace na záchranu Ookami se rozjela na plné obrátky. Všichni se rozhodli pomoct nikdo nezůstal pozadu a to i ani náš zachránce Morino. Šel pro ní do samotného pekla. Ovšem tohle není jen tak snadné. Oponent není jen tak slabí a ustrašený. To by to nebyl Morino aby v sobě něco nenašel.
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 12 Final
Poslední díl v sobě skrývá další jednu z mnoha povedených věcí. Kterak dívka najde svého prince. Jenže princezna není tak dokonalá jak se zdá. To by to nebylo anime plné pohádek aby se i zde nenašlo něco co je odněkud. Machiko Himura se pro svou chudobu dost obává, co s ní bude dál a tak se rozhodla, že si uloví našeho Morina. Je bohatý a také má dobré srdce. Jak už napovídá jméno Machiko se dá přeložit nebo spíše upravit jako Match = sirky. Tudíš příběch o mladé dívence která prodávala sirky. Ano je to přímo ona Děvčátko se sirkami. Ookami se ani náhodou nechce vzdát přece jen nedá Morina jen tak někomu. Finální ohodnocení tohoto anime. Ookami san je klasickou ukázkou toho na co jsme zvyklí od studia J.C.Staff. Tudíš nečekejte něco převratného prostě kopie Zero no Tsukaima, Shakugan no shana Index nebo Railgun. Hudebně se to dá označit za lepší průměr. Hudební podklad je dobrý a líbiví. Komentátor který se v ní skovává jasně zapadá tak jako samotná hudba. Op má dobrou zvučnost a sedí jak graficky tak i hudebně. Ed taky není k zahození. Podobá se elektronickému sin-j-popu nebo spíš to je. To poslední trhá zatím ve složitosti v tak krátkém anime. Jedním slovem pořád bych mohl o tom psát co všechno se v tomhle anime skovává tak bych tu byl asi do příští noci. Co je ovšem na tomto zvláštní nejvíc? Jak jde tak jednoduše namíchat několik pohádek do jednoho kusu. Remixovat aplikovat do realného světa a přitom zachovat vážnost tématu. Ovšem když si vzpomenu na první díl jako to že byla Popelka? No to mě poškrab sekerou na zádech. Jestli bude další serie bojím se další aplikace pohádek. Přitom se těším přece jenom pohádky mají a měli podle mě nějakej real základ né?

Červená Karkulka Ringo a velký zlí vlk Ryōko.

Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono díl 14. OVA

30. září 2010 v 23:28 | h.t. |  Recent Releases
Sora no Otoshimono díl 14. OVA
Když sem čekal že se Tomoki nějak změní docela sem si to splet s tím silně. Je to pořád ten jeden z těch největší prasáků. To světší i návštěva v bazénu. Tam bych s nim šel hned a zučasnil se tažení za nahá těla bez plavek. Ovšem nic není tak dokonalé aby Ikaros nic nepřehnala a Nympf něco zase nepokazila.

Jaké je krásné míti anděla přání XD

Download: Sora no Otoshimono 14 OVA (h264-480p) - [Bittorrent]

Occult Academy díl 11. - 13. Final

30. září 2010 v 23:06 | h.t. |  Recent Releases
Occult Academy díl 11.
Mrtvola v pracovně tak krásně to nemůže přece být tak kruté né nebo jo. Kterým směrem se má člověk vydat? Mrtvé už nic neprobudí leda, že se z vás stane duch. O tom kdo je vlastně tou čarodějnicí se brzo dozvíme. A to kdo to je nás více než překvapí. Mě to šokovalo. 1
Occult Academy díl 12.
2 díl to vše rozkryje na plno a hodně vás bude zajímat jak to je s onou pravdou je mrtví ředitel školy. Zástupkyně je čarodějnice a k tomu nejlepší kamarádka je tím co má zničit lidstvo. Sakra na dva díly totální míchanec. No abych se přiznal s tím srdíčkem na krku je pořád k sežrání.
Occult Academy díl 13. Final
V posledním díle se docela aplikuje takzvaná aplikace hmoty v jednom prostoru a jedné realitě. Pokud se potká stejná hmota přími dotekem nebo se uvidí dojde ke katastrofě. Ovšem pokud to vezmeme jinak to vlastně jasně potlačuje teorii cestování časem, neboť jedna hmota nemůže být na jiném místě dvakrát a to současně i když se dotkne. Podle mě toje možné pač lidské tělo stále přijímá hmotu a samo ji vylučuje tudíž není možné, aby se na stejném místě potkala stejná hmota. Leda že pomocí něčeho někdo pozná že na jednom místě je podobná věc a to přitáhne pozornost. Tak finální ohodnocení tohoto anime. Hm zamyslím se nad grafikou a povím je dosti dobrá. Hodně se drží relitního prvku a provedení. Ovšem často porušuje základní fyzikální poučku okultní vědy nejsou. No jak bych to naznačil jinak pišou to na konci každého dílu ale někteří ví svoje. Hudba se mě zdá jako poslední dobou u jiných nových anime normální průměrná. U některých skladeb možná ale i tak nic moc. Op Ed jsou další věcí která se spíše skovává než ukazuje. OP je dobrý Ed zas tak nic moc. Co ještě na konec snad jen to že příběh má svou extra položku v tom všem. Okultní akademie plná lidí a věci co existují a jsou reálnou součástí společnosti. Hledání Nostradámova klíče smrt a nový ředitel. Cestovatel časem a bývalí telekinetik v jednom zaručuje. Nebudete se nudit pač komická část převládá nad vážností tématu. Které jak bych to řek tu moc není. Pro milovníky magie, škola a všeho podobného klem jen doporučuji koukat se na to.

Download: Occult Academy 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Occult Academy 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Occult Academy 13 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Mitsudomoe díl 11. - 13. Final

30. září 2010 v 22:34 | h.t. |  Recent Releases
Mitsudomoe díl 11.
Co je k smíchu holka? No odpověď je jednoduchá mám tvůj telefon jako vibrační pás. Nekecám tohle je, až tak moc trapná záležitost. Krást se nemá a tuplem zneužívat cizí věci se nemá.
Mitsudomoe díl 12.
Ošahávat se také nemá prostě vše je tak jak bych řek na hlavu. Přátelé jsou od toho, aby si pomáhali. Tak kterak Hitoha přijde i ke kamarádům netradiční metodou.
Mitsudomoe díl 13. Final
Třetí a poslední díl tohoto anime a také této recenze nás přivádí do nových vod. Kočka je tím novým co v rodině udělá rozruch. Futaba a Hitoha mi chceme kočku. A kočka zatím je pod mostem. Když se dostanou po dohodě na místo kočka je pryč. Tak finální hodnocení. Docela netradiční buclatá grafika na první pohled zaujme. Tento model a hlavně podání se velice málo vyskytuje tudíž pokud máte rády něco netradičního je to pro vás. Emoce se zde velice moc projevují a to hodně přidává na samotné atmosféře deprese a komické scény. Jedním z ústředních prvků je křeček a prsa. Toho si tam užijete více než dost a graficky se povedli. Jsou také buclaté s bradavkou. Hudebně to není tak převratné dílo spíše se drží zaryté koleje. Je slyšet ale není důležitá. Op Ed jso jako zlá sestra hodný bratr. Tak se liší a zároveň sedí do tohohle šíleného kusu. Spíše jsou důležité dialogy a komické scény, kterých je v každém díle přehršle. Z toho plyne samotné ohodnocení scénáře a příběhu a režie takové. Tohle nezkoušejte doma co v tomhle anime vidíte. Zle se vám to vymstí tak jako všem hrdinům tohoto anime. Hodně mě zaujal samotný příběh a složení postav. Tři sestry a k tomu otec, který vypadá jako by zrovna vyšel z basy. Každá sestra je svým způsobem perverzní a to dělá anime tím pravé ořechové. Pro fanoušky Kodomo no Jikan nebo podobného anime Kyou no Go no Ni tak tohle je pro vás.

PS: nemusíte truchlit již brzy bude vysílána druhá série

Tři sestry = BP Big Problem (velký problém)

Download: Mitsudomoe 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Mitsudomoe 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Mitsudomoe 13 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

K-on!! díl 22. - 23.

30. září 2010 v 21:26 | h.t. |  Recent Releases
K-on!! díl 22.
Svátek svatého Valentýna je jeden z těch které jsou pro každého důležité. Tak i pro největší přátelé. Azusa má problém má čokoládu a chce jí předat jenže kdy a kde se to hodí nejlíp. To platí i to jak to nejlíp podat. Ovšem vše má svou metodu.
K-on!! díl 23.
Co po škole tohle je jeden z nejzajímavějších nápadu co dál. Tak tedy co třeba nahrát všechnu naši hudbu no :-) Dobrej nápad jen to chce kazetu a trochu odhodlání pro nahrání.

Download: K-on!! S2 22 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 22 (h264-1080p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 23 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 23 (h264-1080p) - [Bittorrent]

Shiki díl 10. - 11.

30. září 2010 v 21:08 | h.t. |  Recent Releases
Shiki díl 10.
Bojí se o něj a přitom by ho sama tak moc ráda vysála do poslední kapky. Megumi i když je zní už netvor má pořád v sobě kousek lidské obavy o druhého. Tento ob se opravdu poved ideální na to aby z toho bylo pozadí.
Shiki díl 11.
No a tak další díl už posouvá vše klem trochu na vetší level. Pravda trochu vyleze na povrch. Shiki tak se jmenují mrtví živí nemrtví upíři ne zombii. Hlad po krvi ovšem nemá tak velkou sílu jako hlad po něčem co živí člověk sám stvoří.

Upíří svět má svou krásu a hrůzu v sobě.

Download: Shiki 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Shiki 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

2010/9-10

30. září 2010 v 20:19 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
To aru Kagaku no Railgun OVA
Ahojík lidi tak tu sem po delším nebytí a technickém problému který sem řešil s O2. Nejsem tu abch si stěžoval ale napsal co se děje a bude dít né. Takže tento měsíc už je jak se říká za vodou ale pořád z něj něco bude to dobré. Sora no Otoshimono (2010) se nám vrací sice jenom jako OVA 14 ale hned příští měsíc nám dá nášup toho kvalitního v nové sérii Forte. Ovšem co se skrývá dál v tomto měsíci je To aru Kagaku no Railgun OVA. Zatím není venku, ovšem brzo bude a doufám, že tak kvalitní jako jeden speciál. Příští měsíc na to se už těším přes půl roku druhá serie Toaru Majutsu no Index II. Víc taky očekávám trable s láskou, jak už si mnozí pamatujete z minulosti. Tu Love Ru je zpátky a bude víc trablů. To ovšem není všechno dosti pro mě kontroverzní Iron Man a Seikon no Qwaser: Jotei no Shouzou OVA. První to je více zajímavé pač se jedná o spojení Madhous a Marvel. Dal bych taky BeeTrain studio které se představí se svým novým anime Psychic Detective Yakumo.

Shiki díl 08. - 09.

8. září 2010 v 19:19 | h.t. |  Recent Releases
Shiki díl 08.
Hrob je místo kde vy rozhodně jako upír nesmíte být. Megumi ví své tak tam není. Ovšem někdo jiný kontroluje, jestli se někdo nehrabe v hrobech a pak je odklidí. No o hlavu nepřišel ten někdo. Navíc ho zabýt taky nemůžou on je už mrtví. Tak tedy zakopat ho do hrobu Megumi. Ovšem ráno to vypadá tak jako je to den předtím.
Shiki díl 09.
Díl číslo 09 má své další prohlédnutí. Nao není mrtvá je to další z těch. Chce si dát trochu krve ze své matky. Dost hodně morbidní je to láska ke své matce. Ovšem také si jí nenechá pro sebe. Dá jí i dalším kolem sebe. Takové dost hnusné párty. Sem zvědaví kdo se ještě promění v dalšího z nich.

Upíří svět má svou krásu a hrůzu v sobě.

Download: Shiki 08 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Shiki 09 (h264-720p) - [Bittorrent]

High School of the Dead díl 07. - 10 .

8. září 2010 v 18:13 | h.t. |  Recent Releases
High School of the Dead díl 07.
Schovat se bylo to nejlepší co se mohlo udělat. Jenže to nejde na věky být někde v domě zalezlí a skovávat se před tím co je venku. Venku lidé potřebují pomoc a tím kdo nejvíc jí potřebuje je Alice. Malá holčička která se dostala do tak složité situace která rozhodně pro malou 7 let starou holčičku není možná.
High School of the Dead díl 08.
Cesta ovšek od té chvíle co jí zachrání je jen dopředu a tak se rozhodnou už tedy vyjet a odjet pryč dál do města. Cestou však narazí na problém. Uprostřed města elektrický plot. Jak ho překonat. K tomu se tu začalo objevovat mnoho zombíků. Munice není nekonečná tak jako síla lidí. Je třeba to nějak vyřešit. Ovšem samo řešení přijde samo. Spíše lidí ti kteří udělali ohradník. Překvapení je to matka Saya takže i menší rodinné setkání.
High School of the Dead díl 09.
Při obraně se však dva oddělili od skupiny a tak se bohužel musí starat o sebe. Najít svou cestu nazpátek. Ví kam jít jen se tam dostat stojí spoustu času a také odhalení minulosti Saeko. Jakou ve skutečnosti je a jakou se potvoru proměnila. Proto jí moc baví zabíjení zombíků. Troch morbidní a nečekanou chvilku se probudí svědomí a zhroutí se.
High School of the Dead díl 10.
Poslední díl této recenze se trochu víc posune tam kde už se setkávají všichni kteří se rozdělili. Né každý má pochopení v tom čem má Kotha zalíbení. Kotha je jak se to dá nazvat Gun otaku. Miluje vše co je na zbraních to co jsou. Umí s nimi jako nikdo jiný. Má víc zkušeností než všichni dospělí, který se kolem něj soustředí. Nikdo nechápe že nebýt jeho někteří už tu jako lidé nejsou zvlášť Saya Takagi.

Zombie zabiješ jedině do hlavy!

Download: High School of the Dead 07 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: High School of the Dead 08 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: High School of the Dead 09 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: High School of the Dead 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

Mitsudomoe díl 09. - 10.

8. září 2010 v 17:40 | h.t. |  Recent Releases
Mitsudomoe díl 09.
Po tomto díle sem si řek sakra inteligence některých postav je opravdu rovna - teplotě, při které zamrzá voda. Stačí pohled na Futabu a její inteligentní pokus si jít zaplavat v naprosté zimě do bazénu. Já bych za tím dal jednu velkou tlustou čáru pač se trochu zlepší. Více je super, že konečně tento rok získala svůj nejlepší dárek. O to který vás nepřipravím, ovšem myslím že si to dokážete sami domyslet co asi.
Mitsudomoe díl 10.
Další hustotou Hitoha je fanouškem jakých si Rengers. Nebudu jim dělat reklamu pač bystě se do nich zabouchli sami. Jak si tam Mitsuba a Futaba hrají najdou v Hitose šuplíku oni předměty. Tak si to odzkoušej a co se nestane. Oba se rozbijou tak co teď? V obchodě to nemají. Jenže někdo to má koho znají a pokus to z něj dostat se rovná šílené erotické scéně z porna. To opětovně má dohru. Hitoha z toho potom vyvodí důsledky kdy Mitsuba onemocní. To jak se to zakončí má i své poučení.

Tři sestry = BP Big Problem (velký problém)

Download: Mitsudomoe 09 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Mitsudomoe 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 10.

8. září 2010 v 17:22 | h.t. |  Recent Releases
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 10.
Pokračování našeho velice zajímavého anime. Ookami po minulém dílu opět měla podivné myšlenky na její sen. Morino ovšem o tom snu neví nic, takže zase dostal po papule. Ovšem okolí se dějou věci. Někdo porušil pravidla klubu pro pomoc lidem. Víme kdo to je ovšem nevím, že je tak snadné onen klub tak snadno rozebrat. Každý má svou práci a každý má své slabé místo. Ookami se ráda s Ringo starají o lidi kteří jsou v nesnázích. Morino chce bát mnohem silnější aby ochránil Ookami. Velice snadno se někteří díky tomu stávají snadno zranitelní. Zvlášť Ookami která se stane rukojmí. Pro fanoušky další dosatek. Shirayuki Himeno nevlastní sestra Ringo se v tomto anime dá a označuje jako Sněhurka. To proto, že je dost jí podobná v tom, že se stará o 7 stejně starých dětí. Na obrázku vidíte kluka, který se převlíká a chová jako kočka (pro mě to je kocour v botách).

Červená Karkulka Ringo a velký zlí vlk Ryōko.

Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

Occult Academy díl 09. - 10.

8. září 2010 v 17:07 | h.t. |  Recent Releases
Occult Academy díl 09.
Další z dvoj dílu který vám představím. Tentokrát to bude něco velice moc emocionálně silného. Když při pokud přivolat ducha z druhé strany a utvořit pevnou hmotu přišla malá a roztomilá dívka. Hodně sem si říkal jak asi může být něco tak nebezpečného nebo složitého. Najít místo kde ona bydlela a zjistit proč umřela. To je někdy důvod proč duchové nejdou na odpočinek. To vše zavinila jedna lidská chyba.
Occult Academy díl 10.
Santa pro některé je tak opravdoví, že často nehledí na sebe. Pak jsou ti, kteří se sami trápí tím, že něco mohli změnit a pak se to obrátilo proti nim. Velice bych to více rozebral ovšem tento díl patří k těm nejlepší které sem v tomto anime viděl a popsat to vše by bylo více než velkou škodou. Pro fanoušky vánočných dílu tohle je jeden z mála těch opravdu nejlepších, které sem viděl. V těchto dílech najdete opravdovou podstatu proč Occult academie opravdu stojí. Klíčem k pochopení některých dárku dá až potom čas. No a zapomněl bych i druhá osoba, která vám teprve ukáže onu cestu.

Download: Occult Academy 09 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Occult Academy 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kaichou wa Maid-sama! díl 19. - 20.

8. září 2010 v 16:54 | h.t. |  Recent Releases
Kaichou wa Maid-sama! díl 19.
Pokračování od minulého podrazu. Tentokrát se to ovšem i zde malinko ukáže, co dalšího umí Usui. Více než jeho život je pro něj důležité to co pro ostatní dělá. Při malé nehodě si narazil dost silně zápěstí. No to by ještě šlo jen kdyby při tom nemusel dělat číšníka. Misaki to nějak zvládla sama ovšem je potřeba aby i druhý se nějak zapojil. Usui si připravil housle a celou dobu servírování na ně hrál. To jak skončí se musíte podívat sami. Ovšem čeká vás návštěva i u samotného Usuiho.
Kaichou wa Maid-sama! díl 20.
Překvapení pro každého Yukimura má sestru a né jen tak ledajakou. Ruri miluje moc a moc princezny a tak nějak by jednou chtěla být. V den kdy náhodou Shouichirou jde ven ze školy potká Ruri a co čert nechtěl byla tam Misaki a Usui. Ruri viděla Takumiho a rázem z toho byla láska jako trám. Sami jak vidíte moc z toho Usui nemá radost, že musí hrát prince.

Prezident nebo služka ?????????

Download: Kaichou wa Maid-sama! 19 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kaichou wa Maid-sama! 20 (h264-720p) - [Bittorrent]

Amagami SS díl 07. - 10.

8. září 2010 v 16:39 | h.t. |  Recent Releases
Amagami SS díl 07.
Uzavření dalšího scénáře ve dvou částech. Kaoru se docela poslední dobou hodně často stranila. Nějak jí nebylo vůbec vidět. Tak Jun'ichi jí šel hledat. Hledal až jí konečně našel v restauraci kde pracuje. Docela měl o ní obavy pač se den předtím nevrátila domů. Kaoru mu řekla, počkej tu a pak si to s ním vyřídila to samé i s matkou která o ní měla též dost strach. Je zajímavé že se toto anime spíše dá zařadit mezi smičkovité kousky.
Amagami SS díl 08.
Tímto dílem číslo 8 to končí. Vztah mezi Jun'ichi a Kaoru se prostě roztáhnul dále. Tudíž oni dva se do sebe zamilovali. I když jejich první noc byla divná vis jeho chytrá sestra. On si Kaoru přived domu a ona si myslel, že kouká na nějaký porno.
Amagami SS díl 09.
Díl číslo 09 nám opětovně otvírá další scénář a to v pořadí číslo 3. Tou onou další dívkou se kterou si začal nebo spíše ona je Sea Nakata. Je milá hodně stydlivá a bojácná. Je o pár let mladší jak Jun'ichi ale svou laskavostí a odhodláním to vše dohání. Hrozně moc by chtěla pracovat a nějak se více prosadit ve svém životě. Jedno je jasné to co chce dělat je určitě servírka. Viděla Kaoru v pracovním to bych mohla dělat si řekla.
Amagami SS díl 10.
Další díl se celou dobu soustředila jen na to, aby se mohla stát onou pracovnicí. Více než pomoc pomáhá sugesce. Je velice bojácnou tak pomáhá, aby byla i v dost špatné situaci. Myslím tím, že se dostává do trapné situace. Konec opět má svou zajímavou dohru.

Download: Amagami SS 07 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Amagami SS 08 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Amagami SS 09 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Amagami SS 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

Anime Jikan 2010 - Zveme i tebe

7. září 2010 v 13:39 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Anime Jikan 2010 - Zveme i tebe
Ahoj lidi tak tu mám pro vás jednu zajímavou pozvánku pro ty, kteří mají rádi anime. Je to malá akce pro ty, kteří mají zájem se trochu pobavit. Chceme tebe pokud máš zájem přijď si zván bez ohledu kolik ti je let a co tě zajímá.

K-on!! díl 19. - 21.

6. září 2010 v 23:52 | h.t. |  Recent Releases
K-on!! díl 19.
Tak nám nadešel den festivalu. Vše se připravovalo velice poctivě a pečlivě. Ovšem jak se říká né vždy vše jde jak má a hlavně né vše se podaří podle plánu. Náhrobní kámen Julie někam zmizel tak co tedy dělat prostě okultní kroužek zapůjčil svou modlu. Mimochodem Mio a Ritsu provedli excelentní představení.
K-on!! díl 20.
Díl číslo dvacet zakončuje celí školní festival. Je to poslední festival kde se naše 5 může ofiko představit. Takže si člověk řekne je to naposled? Yui tvrdí že doufá, že nebude. I tak zazpívaly staré hity a něco nového o jídle. Tento pohled by měl mít rád každý, kdo chce byt jednou hvězda škoda, že je jen z třetí osoby.
K-on!! díl 21.
Sakra konec roku přináší hodně důležitou věc. Focení do ročenky je v Japonsku tradice. Každý ročník to čeká a fotka se trvale uloží do archivu a také bude jí mít doma. Yui má problém od rána den před focením řeší jak vypadat co z vlasama? Tak si nacvičí focení a Yui si vezme nůžky. Zhledem jaké je nemehlo nedal bych jí ani plastové natož na vlasy.

PS: mimochodem dneska sem byl u holiče a tenhle díl mě paradoxně zboural (v onu chvilku vypadala jako idiot)

Download: K-on!! S2 19 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 19 (h264-1080p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 20 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 20 (h264-1080p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 21 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 21 (h264-1080p) - [Bittorrent]

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 06.- 09.

1. září 2010 v 1:20 | h.t. |  Recent Releases
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 07.
Dvojité rande další z mnoha dalších případu, které musí řešit. Ovšem co se stalo v parku stojí za to. Ookami lezla na strom a spadla do jezírka. Potom co z něj vylezla chudinka a ztratila svou paměť. Nepředstavitelná věc ale stala se zrovna jí. Přišla o 3 roky svého života. Před nima byla tak sladká a miloučká. Po 3 letech se hodně změní.
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 08.
Tento další případ má svou ojedinělou zápletu a také své jednoduché vyvrcholení. Sám sem se v tomto díle setkat s podivnou upomínkou na dosti staré anime. Tím je Mahoromatik pokud nevíte tak Ayako Kawasumi dabuje Mahoro a také Otsuu. K tomu další spousta narážek na anime od studia J.C. Staff. Radši bych to prodloužil co nejvíc to půjde ale nejde to.
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach díl 09.
Ringo mi připadala, že nebude mít nějaké velké tajemství. Ovšem tak velké pokud by měla, sem nečekal. Tím největším tajemstvím je sestra. Nenápadně jí pozorovala a bohužel nebyla schopna za ní jít. Měla dost velký strach naše mala červená karkulka. Je to těžké první setkání po letech. Ovšem oči napoví její sestra je má stejné jako Ringo. Další perlička tohoto seriálu pro nadšence. Majolica le Fay nebo také Morgan le Fay jak už napovídá jméno je bájnou postavou z příběhu o králi Artušovi. Morgana je z velké části zobrazována jako čarodějnice proto Majoli od slova Maho (Majo) kouzla. Jo a kouknete na konec devátého dílu stojí to za to.

Červená Karkulka Ringo a velký zlí vlk Ryōko.

Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 07 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 08 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 09v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Occult Academy díl 07. - 08.

1. září 2010 v 0:14 | h.t. |  Recent Releases
Occult Academy díl 07.
Ufo je tu a pořád je jasné, že tu nejsme sami. Ami so je v tom jasné jistá. No jen kdyby to byla tak trochu pravda. Hodně věcí je spíš jen tak klišé a to je práce Ami otce. Ovšem je tu jen maličkost, když je to fikce co ta kráva bez krve.
Occult Academy díl 08.
Další díl nám to vše pěkně poví. Ovšem než se k tomu člověk dostane, musí projít menší hádkou. Potom na konci se to pěkně ukáže. Kdo zelený je ten ufoun nebo spíš příšera z Evropy.

Download: Occult Academy 07 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Occult Academy 08 (h264-720p) - [Bittorrent]