Červenec 2010

Blood The Last Vampire 2009 Live Action Film

14. července 2010 v 23:50 | h.t. |  Mimo mísu
Live Action Film
Trochu mimo mísu jak by člověk čekal tohle je fakt jedno z mnoha věcí které sem v nedávné době viděl. Blood: The Last Vampire na tohle anime si určitě moc dobře pamatujeme všichny jen je otázka kam až moc jsme chtěli aby film Live Action zašel. Sám osobně mohu říct není to špatné i když konec sem si představoval jinak. Licenci na tohle a samotnou část koncepce napsalo samotné Production I.G. Ovšem samotná koprodukce Hong Kong a Francie a angličtina jako hlavní jazyk hodně napovídá o samotném konci produktu. I tak pokud se chcete překvapit jen do toho je to dost dobré na koukání hlavně akční scény sou více než dobré na tento film. A tímto se pro dočasnou dobu s vám loičím a také se omlouvám za Maid Sama malinko na to nevyšel čas, ovšem jak se vrátím, přidají se další anime a také tohle to zrecenzuji. Všem děkuji a doufám, že se uvidíme na akci Advik 2010.

Releases vydává: Kingdom
Studio: Edko, samotné Production I.G., Pathé
Počet Epizod:
film 91 minut
Download: Blood The Last Vampire 2009 Live Action Film (h264) - [Bittorrent]

Occult Academy (Seikimatsu Occult Gakuin)

14. července 2010 v 23:27 | h.t. |  Recent Releases
Occult Academy (Seikimatsu Occult Gakuin)
Occult Academy (Seikimatsu Occult Gakuin)
Occult Academy díl 01.
Tohle místo kdyby někde bylo u nás v ČR okamžitě si tam podám přihlášku. Ani je to okultní škola. Toho největšího ražení. Tím se myslí, že tam najdete opravdu všechno, čeho se nejvíc bojíte a chcete tomu porozumět. Píše se rok 1999 a na akademii přijíždí Maya Kumashiro. Přijíždí docela trochu za podivných okolností. Její otec jež byl rektorem a také jediným majitelem školy za záhadných okolností zemřel. Zanechal za sebou jen nahrávku a poslední vůli ve které bylo aby školu vedla jeho jediná dcera kterou měl. Jenže ona s toho má radost jako když vidíte bláto v zimě nebo když jste holka dají vám bagr pro kluka. Jednoduše co s tím i když máte na to vlohy? K tomu podivné posednutí mrtvoly jejího mrtvého otce. Ovšem pořád tu je něco co je tak trochu spojeno s podivným človíčkem který přichází z budoucnosti. Fumiaki Uchida je agent a byl vyslán z roku 2012 ovšem neřeknu vám proč a na co přece by to bylo pak prozrazení všeho kolem né.

Releases vydává: HorribleSubs
Studio: A-1 Pictures
Počet Epizod: 13?
Download: Occult Academy 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Occult Academy 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

High School of the Dead

14. července 2010 v 23:04 | h.t. |  Recent Releases
High School of the Dead
High School of the Dead
High School of the Dead díl 01.
Bojíte se mrtvých vy živí? Bojte se mi vás sežereme. Tohle je ta snad nejhorší noční můra která se může v moderním světě stát. Zomby je snad ta největší a nejšílenější věc, kterou kdy lidstvo vymyslelo a pořád to jede, jako je tohle to anime důkazem. Takashi Komuro je studentem akademie a už dlouhou dobu přemýšlí nad tím proč jeho nejlepší kamarádka a přítelkyně má někoho jiného. Když byli malí oba si slíbili že se jednou vezmou. No jenže porušili svou přísahu. Rei Miyamoto s ním moc nemluví spíš se mu straní nějak mu není schopná říct proč asi a no jaksi v tom je trochu víc. Jednou právě tak Takashi je opřený na zábradlí a uvidí hrůzu. Jeden student pokouše učitele a ten pak následně pokouše ostatní kolem sebe. Spousta krve a začalo to. Jeden po druhém se napadají a požírají navzájem. Stává se z toho řežba. Jen opravdu pár lidí si zachová chladnou hlavu a uteče a bojuje o přežití. Mezi nimi Takashi, Rei, Saya Takagi, Kohta Hirano, Saeko Busujima a opravdu prsatá doktorka Shizuka Marikawa kretá je opravdu blbá.

Releases vydává: CoalGuys
Studio: Madhouse
Počet Epizod: 13
Download: High School of the Dead 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: High School of the Dead 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach

14. července 2010 v 22:41 | h.t. |  Recent Releases
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach

Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi díl 01.
K mnoha dalším komedi které opravdu mají svou zvláštnost patří zrovna tohle to. Naším hlavní a ústřední postavou je zde Ryōko Ōkami. Je na první pohled trochu jako raubíř delikvent a násilnice k tomu. Jenže pod její drsnou slupkou je něco trochu víc než jen to. Ovšem než se dostane to co má uvnitř na povrch trochu to bude trvat. Je členkou takového zvláštního klubu z názvem Otogi High School Bank. Ten je tak trochu zapleten v opravování věcí kolem vztahů lidí. Je v tom sledování vyšetřování a tak podobné věci. No a když vše jde tak dobře náhle se k nim přidá naprosto podivný kluk. Ryōshi Morino patří mezi tu opravdu bojácnou skupinku lidí. Bojí se každého velice moc a nejvíc Ōkami. Jenže když není na blízku nikdo ho nevidí je z něj opravdu nebezpečná osoba. Vleze kamkoliv a umí se dokonale skovat pač je tak nenápadně nemožný že ho nikdo prostě nevidí. Osobně sem moc zvědaví jak to celé dopadne. Počet dílů je malí ale i za tu dobu se dá hodně udělat.

Releases vydává: Mazui
Studio:
J.C.Staff
Počet Epizod: 13
Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami-san to Shichinin no Nakama-tach 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Mitsudomoe

14. července 2010 v 22:22 | h.t. |  Recent Releases
Mitsudomoe
Mitsudomoe
Mitsudomoe díl 01.
Tak tu máme jednu z dalších komedii ze základní školy. Je jak už známo ze základky to funguje dobře tak jako i z jiných škol. Tady nám ústřední charaktery hrají tří obzvláště vypečené sestry a jeden mladí učitel. Složení sester je samo o sobě zvláštnost sama. Jedna se snaží být hodná druhá je opravdu zlá a třetí je děsivá doslova. No a tím mladým učitelem je Satoshi Yabe. Právě přišel do školy jako nový a jak to tak bývá, dostane tu nejhorší třídu a v ní tohle trio. Nejvíc bych řekl že s těch tří je nejhorší Hitoha. Člověk z ní má strach a je nejzákeřnější. Futaba má jen neklidné nervy a Mitsuba je až příliš snaživá být hodná až to někdy je až moc. Jak se zžije náš učitel s touhle divokou trojkou sem zvědaví pač na to bude mít hodně času.

Releases vydává: Rave Sub
Studio: Bridge
Počet Epizod: neznámo
Download: Mitsudomoe 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Mitsudomoe 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Bakemonogatari díl 14.+ - 15. Final+

14. července 2010 v 1:21 | h.t. |  Recent Releases
Bakemonogatari díl 14.+
Už je tomu docela dlouho co sem viděl poslední díl tohoto anime a konečně sem se dočkal finálního konce. Ano po 8 měsících tu máme konečné zakončení anime s opravdu finál epizodami tedy final +. Co se v nich stalo? No pamatujete si na Tsubasu Hanekava a jejím kočičím problémem? Henekava se stala kočkou a tak se muselo přijít ke kroku svázat. Pokud si ovšem pamatujete Shninobu je  jediná kdo muže pomoct. Jenže ona je pryč a to je problém. Jedině ona jí může proměnit nazpátek.
Bakemonogatari díl 15. Final +
Následující a Finál konec + nám ukáže jak se to provede a kde se vlastně nachází Shinobu. O tok kde a jak se jím podaří opět navrátit Shinobu a Hanekavu do původního stavu si musíte zjistit sami a stojí to za to vážně moc.

Na lovení příšer je nejlepší upír.

Download: Bakemonogatari 14 + (h264) - [Bittorrent]
Download: Bakemonogatari 15 Final + (h264) - [Bittorrent]

K-on!! díl 11. - 13.

14. července 2010 v 0:58 | h.t. |  Recent Releases
K-on!! díl 11.
Vedro sakra vedro ach fuj. Tohle je přesně symbolika dnešní doby. Mimochodem takové vedro, že se na vás lepí všechno mám i ve svém pokoji. Jo chtělo by to určitě klimošku. Jo jenže někdo na to malinko zapomněl. Ovšem určitě se dá něco dělat.
K-on!! díl 12.
Následující díl je pecka. Pěkně hurá na rockfest. Pořádně si to tam užít a hlavně pland spoustu zajímavosti. Třeba levoruký kytarista na světě je prý jen 9% lidí z celkové populace.
K-on!! díl 13.
Poslední díl recenze je co s volním časem když ostatní mají školu. Jo asi je třeba se no trochu vyspat na to.

Download: K-on!! S2 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 11 (h264-1080p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 12 (h264-1080p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 13 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 13 (h264-1080p) - [Bittorrent]

Angel Beats! díl 12. - 13. Final

9. července 2010 v 13:53 | h.t. |  Recent Releases
Angel Beats! díl 12.
Lidé si zaslouží šanci žít a hlavně si zaslouží udělat vše proto, aby jiní mohli odejít v pokoji. I když tím zahodíte tu největší možnost ve svém životě ovládnout svět a být tím jak se říká bohem. Závěrem bych chtěl říci, že člověk musí sám sebe považovat za dospělého a udělat konečné rozhodnutí pro které tu zůstal. Odmaturovat a odejít tam kam má správně jít. Jít tam kde je určeno být a hlavně tam i možná žít. Závěrem bych toto zajímavé dílo ohodnotil. Od původních Key Visual anime se toto liší spojením původní grafiky s grafikou anime. Od Visual Noveli se to moc neliší spíše se to podoba jako sestra sestřičce. Na to že se jedná o anime jsou zde velice přesné nakreslené zbraně. Patří jen mezi malou sortu těch, které opravdu to maj promakané. (Gunslinger girl). Hudebně sem se opravdu potěšil tím nejlepším OP za tento rok. Pokud nenarazím na něco podobného nebo lepšího tak toto dostává první místo. ED také není k zahození a pokud to bude to samé asi dostane první místo za OP ED letošního roku. Další hudební podklad a těch tam bylo hodně se pořádně povedli. Měl sem z tohoto anime stejní hudební zážitek, jako s Macros Frontier.
Angel Beats! díl 13. Final
Příběhově sem se dost ztrácel v myšlence sakra kam se konec asi zaměří. No a nakonec konec byl opravdu úchvatný. Hledání sebe sama a pochopení proč je v tomto světě. Svět jak se dá nazvat podle tohoto zobrazení očistec (Purgatory). Zde každý postupem času začne zjišťovat vše, co mu bylo uděláno za jeho života. Pomalinku začne svou duši připravovat na odchod před konečné předstoupení před boha. Ovšem než se pochopí, co se musí udělat prožije si každý svou noční můru. Smrt strasti a nespravedlivost je jen začátek. Zde je konec toho všech konec a nalezení konečného míru. Toto anime to vzalo dost osobitě a udělalo z Očistce hru, která má svá pravidla a některá se dají i užít pro sebe. Tudíž opravdu tu máme charaktery a NPC nehrající postavy. Předloha a geniální spojení akce dramatu a samotné části anděl vše nádherně dokresluje. Tímto se řadí mezi další opravdu kvalitní skvosty anime kultůry.

Kanade opravdová přítelkyně pro ti kolem sebe a láska někoho kdo jí nejvíce věři a miluje.

Download: Angel Beats! 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Angel Beats! 13 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

2010/7

9. července 2010 v 12:56 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Amagami SS
Tak tu mám e další měsíc a celkem smutně začíná nejen že končí dost veká kupa anime ale také ta nejlepší zatím za tento rok. Durarara!! Vedle Angel Bats! či Working!!. Tak nějak to půjde ovšem vis sem zvědaví konečně na nové věci s těch nových už konečně je venku Shiki. Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi komedie a následuje po ní další kupa věciček. Celkem tento měsíc přibude požehnaně nejméně 5 kousků maximálně 9.
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi

Working!! díl 11. - 13. Final

9. července 2010 v 12:35 | h.t. |  Recent Releases
Working!! díl 11.
V jedenáctém díle se vracíme k oné zajímavé události s šatama a Takanashi. Aoi si myslí že Poplar by chtěla s našim Takanashim chodit. Jenže její hlava vymyslela něco, ale naprosto jiného než se čekalo. Následující díl se trochu víc zakomlikoval.
Working!! díl 12.
Inami je tak pořád v depresi že pořád bije Takanashi. Poplar s toho má ještě větší vidí depku, že je na ní zlí a něco jí tak trochu zatajil. Ten největší důvod proč jí má rád je to že jeho rodina je prostě plná velkých lidí. No a poplar je tak sladká kawai mini. 13 bohužel poslední díl mě velice moc nadchnul a velice sem se u něj bavil. Jako zakončení celého anime se povedl.
Working!! díl 13. Final
Navíc zde najdeme konečně onu jedinou postavu, kterou jsme niky neměli tu čest poznat. Maya Matsumoto 18 let a pochopitelně se snaží být normální, ovšem nejde jí to pač není normální. Závěrem mé hodnocení jako vždy. Grafické zpracování se velice povedlo. Na můj vkus A-1 dělá až moc dobrou práci. Na to že jich je podle mého zjištění jen 40. Doufám, že toto studio bude pokračovat s tímto stylem. Patří k těm více lepším jež si zaslouží pozornost. Hudebně to má chytlaví OP a ED. Koukal sem se na ně pokaždé a hudba celkově se spíš drží v pozadí. Ladí prostředí restaurace a piánem které opravdu sem sedí. Patří opět k těm lepším takže nenápadně navnadí atmosféru a s akci tvoří opravdu velkou prču. Příběch se opravdu dá přirovnat k něčemu normálně nenormálnímu. Jídlo bych si tam objednal a rozhodně bych i přijal místo na brigádě. Co se tíká základu pro to je utvořeno podle dosti populární mangi která mimochodem už je pěkně ve předu. Tudíž mé předpokládané přání je další série, a pokud neusnou udělají to nejméně do dalšího roku.

U práce se nejlíp přemýšlí jak dělat práci!!

Download: Working!! 11 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Working!! 12v2 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Working!! 13 Final (h264-480p) - [Bittorrent]

B Gata H Kei díl 12. Final

9. července 2010 v 1:51 | h.t. |  Recent Releases
B Gata H Kei díl 12. Final
Ano všechno a také nic. Tímhle se dá nazvat díl číslo 13. Já osobně bych řekl že tak sem to čekal a povedlo se to . Jako určitě bych to viděl na delší prodloužení. K tomu nám dopomáhej hentai bůh. Jak je přáno nebyt stupidní a vychutnat si poslední díl s tím že tohle se může stát každému a pokud jde o to do konce se vše povede ne každému nějak. Závěrem to nějak ohodnotit pač si myslím, že to má určitě cenu. Tak grafika no ehm nic převratného ale, zato prověřeného. Víc bych to asi nerozebíral. Dal se parádně ukazuje jak se dá laškovat s komedii postavičkami pač i ta něco umí říct víc než pár čárek na hlavě či něco podobného. Hudba se opět řadí k průměru není tak vyjímečná, že bych jí vyzdvihoval do oblak, ale jak už bylo psáno je to dobré ne hrozné akorát. O příběhu také ve zkratce není to také žádná převratná složitost. Ovšem za svou elegantní předlohu a ojedinělost holka kterak se rozhodně přijít o panenství s panicem u mě získává vysoké hodnocení pač se na to fakt moc dobře kouká. To je snad největší důvod proč se na toto anime koukat.

24x7x365 krom spánku kdy má erotické sny pořád myslí na SEX

Download: B Gata H Kei 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 62. - 64 Final

9. července 2010 v 1:36 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílece nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 62 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 63 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 64 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Durarara!! díl 23. - 24. Final

9. července 2010 v 1:30 | h.t. |  Recent Releases
Durarara!! díl 23.
Co ti je vypadáš jako, kdyby po tobě stříleli a jen tě naštvali hihi. Asi to je sranda co nebo ne? Poslední dva díli v žádném případě nejsou žádnou srandou. A předposlední nám řekne coje potřeba k tomu aby vše dopadlo dobře. S tím souvisí Anri pravá totožnost. Mikado a jeho rozhodnutí postavit se těm kvůli kterým rozdělil Dolars a tím posledním je Masaomi, který se rozhodl zabýt sám sebe jen kvůli tomu že věří ve spravedlnost. Hm je je škoda že někteří nedostali, co si zaslouží a to v dobrém i ve zlém.
Durarara!! díl 24. Final
Ovšem s tímto sem se aspoň trochu smířil. Jinak Do toho co Izaya narazil byla LOVE Láska. Závěrem bych chtěl jako vždy ohodnotit toto anime za jeho pouť po netu a TV. Tak první je určitě grafika. Při pohledu je jasné že se stává takovým menším unikátem. Velice propracovaná a hodně osobitá. Neztrácí svou kvalitu. Ovšem samotné, anime ani trošku nepodrží spíše to bere jako průměr. Grafické studio do toho vložilo svou část a též i samotná předloha. Co vás překvapí a mě se moc libí jsou vlasy, prsa Anri a hustě udělané šaty Celty která si je umí udělat jak se jí zlíbí. Tak nyní hudba na svá OP a ED bych řekl kdyby udělali jeden od každého a to v pořadí druhý OP a první ED tak je to bez problému. I tak ostatní v tom to anime je bez nej problému vše pěkně sedí. Akce neakce dramatika a hlavně chvilka kdy čekáte, kdy to bude na ostří nože ve všech úhlech doslova. Příběch to se nedá ani popsat. Jedním slovem bych to nazval bomba. Ano bomba, která se proletí a padne a jediné po tom zůstane je kráter. Velice propracovaní a složitá věc která sama o sobě je geniálně postavena a ani na minutku vás nenechá v klidu pač máte nervi napjaté. Pokud si to dáte na jeden zátah počítejte, že se vám nebude snadno spát, když vám chybí jen pár dílů. Dokonalá vyváženost drama, komedie a akce. Vše je nádherně i časově propojené a celkem vám nic nebude dělat problém vše pochopit. Nic není nevysvětleno na všechny otázky a odpovědi dojde a doufám že jednou na všechny někdy v další sérii, která doufám bude stejně jako tohle dílo excelentní .

Celty bezhlavá jezdkyně nočního práva

Download: Durarara!! 23 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Durarara!! 24 Final (h264-720p) - [Bittorrent]