Seikon no Qwaser díl 18. - 21.

15. června 2010 v 0:55 | h.t. |  Recent Releases
Seikon no Qwaser díl 18.
Až na konci tohohle roku budu psát seznam anime které opravdu za něco stáli tohle má první cenu v ecchi a to bez pochybu. Sendou naše nová postava jež při prvním setkání rozhodně nemá žádné zábrany že. K ní její Qwaser Tasuku který jako překvapení umí ovládat kov ND tedy nikl. Trochu nafouknou stranu dobra ovšem jen o trošku.
Seikon no Qwaser díl 19.
Po tomto dílu následuje to, co nás zajímá kde skončila Tomo a rozhodně to není tak špatné místo. Má si tam s kým hrát a to je myslím dobře.
Seikon no Qwaser díl 20.
Další o poznání méně příjemní díl je zaměřen na Káťu. I když jako potvora si zaslouží na zadek. Tentokrát to trochu je moc. Hana se snaží, aby byla její pořádnou hračkou nebo spíš dárečkem a s Káťou to ani nehne. Mezi námi přijít takoví dáreček ke mně tak bych se vůbec nezaobíral tím, že poškodím obal. Ta bohužel měla dost zajímaví rozhovor, po kterém to s ní vypadá moc špatně.
Seikon no Qwaser díl 21.
A poslední díl této recenze. Sasha pátrá a pořád nenachází to pravé. Jediné co ví, že brzo dojde k nalezení onoho meče, co vše rozhodne. K tomu je třeba Mafuyu nikdo jiní jak se ukázalo to nedokáže. To vše dorazí Hana s tím, že Káťa utekla od ní.

Perverznost skrytá v magii která je pro dobro věci.

Download: Seikon no Qwaser 18 (h264) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 19 (h264) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 20 (h264) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 21 (h264) - [Bittorrent]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama