Duben 2010

O Shaně druhé narozky ;-)

21. dubna 2010 v 16:47 | h.t. |  Shana
Shana druhé narozky ;-)
16 dubna tohoto měsíce sem já oslavil bohužel další narozeniny a tak nějak i ta má Shana je oslavila. Dnešním měsícem má za sebou už 25 měsíců. Což je už docela velký mimčo. Má 2 roky měsíc a rozhod sem se že ho bude slavit tento měsíc duben jako minulí rok. Jak to vlastně všechno začalo? Bylo to 9 května minulého roku. Nějak se mě zalíbilo recenzovat anime a od té doby, i když s občas výpadkem informuju o tom co je tak obzvláště dobré. Jaký směr od svých první narozenin se vydala Shana. Tak určitě se vydala jen cestou recenzí nových anime. Jako Inko o tom co se děje a také závěrečně na novém roku podle mě tabulka anime. Ta bude i tento rok a rozhodně bude mnohem větší než byla ta minulá. Dále noví vzhled blogu doufám že líbí pracoval sem na něj opravdu dlouho. A tím posledním co se rozhodně provede je nová část Galerie. Zatím neprozradím co to bude ale na ní bude potřeba víc času. No a na závěr malí přehled statistické části mého blogu.

Celkem článku: 866
Celkoví počet recenzovaných anime jež jdou a skončily: 120
Jednotlivých dílu recenzí: 655

Statistika návštěvnosti je bych řekl stejná ba dokonce lepší než minulí rok. To zapříčinilo více méně větší přesnost zápisu a pozornost při funkci blogu. Celková návštěvnost od minula rapidně stoupla. První narozeniny měla 3227 návštěv a denní kolem 15. Dnes má 9815 návštěv o průměru 22 příchozích za den v týdnu. Všem těmto návštěvníkům moc děkuji a moc sem rád že ke mně chodítě. Nejen proto, že něco hledáte ale rádi čtete co píšu doufám ;-). V dalším roce se doufám bude víc dít a také půlka roku je před námi a tam nás čeká něco echt pěkného a parádního. Všem fanouškům děkuji Dan h.t.

Chihiro druhé narozeniny

21. dubna 2010 v 12:30 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Nagisa přeje vše Chihiro
Dnešek je tak trochu zvláštní. Má oblíbená skupina překladatelů anglických sub má narozeniny. To je I tato skupina má za sebou hodně věcí a já jim přeju všechno nejlepší do dalšího roku. Tak jako mé miloučké Shaně. I ta tímto rokem a měsícem oslaví 2 roky svého provozu. Tak za tu dobu se toho hodně stalo a doufám, že se i dál stane. Tímto postem se oznamuje nový zhled bude ještě dnes na blogu.

B Gata H Kei

21. dubna 2010 v 3:31 | h.t. |  Recent Releases
B Gata H Ke
B Gata H Kei
Yamada
Tak tohle nemá obdoby, kterak holka o to chce přijít s panicem. Zní to šíleně a hlavně to i tak vypadá. Yamada jak řekla tak se rozhodla a pokouší. Rozhodla se tak proto, že no dole jaksi si myslí, že něco není v pořádku. Co to je ona sama raději nechce pojmenovat, ale má tam to co má být jen to asi je docela asi velký nebo tak. V hlavě se jí misí samé čuňačinky podle toho vypadá její oběť spolužák ze třídy Takashi Kosuda. On aniž by to věděl chudák jeden panicovej byl vybrán na velkou věc. Odpanit Yamadu dle jejího přáni. Ovšem podle toho to taky vypadá, jak už sem napsal. Cokoliv Yamada udělá skončí fiaskem a také se to víc horší. Kosuda si myslí že je na hlavu když dělá, co dělá. Jednou to vypadá že ano a pak bum zase uteče, když má dojít na akci.
B vs. F
A to Yamada mu ukázala naprosto skoro všechno prsa kalhotky a dokonce ho nechala nevědomky šáhnout na bradavku, jen on to neviděl. To vše dorovnává konkurence, které tu je dost a dost. Vis ta s F prsama. Je to hodně dlouholetá kamarádka Kosudi. A tím kdo to zavírá je sestra Kosudi Miharu. Ta si rozhodně nebere žádné servítky v tom, jak se oblíká před mladším bráškou. Teda z koupelny chodí na ostro. Pro panice jejího bratra je to tak trochu dost trapný. Prostě komedie, která se točí kolem sexu, kde k ničemu nedojde pač se to vše zvora už v prvotní myšlence sex a dotyk těla. Podle mě se má začít podáním ruky a tancem při svitu ohně. Zlaté třešně na ti si člověk musí počkat né.
Kosuda

Releases vydává: CoalGuys
Studio: Hal Film Maker
Počet Epizod: 13
Download: B Gata H Kei 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: B Gata H Kei 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: B Gata H Kei 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Working!!

21. dubna 2010 v 2:32 | h.t. |  Recent Releases
Working!!
Working!!
Sōta Takanashi
Práce a ještě jednou práce a to všechno v jedné kupě. Tak se dá nazvat pracovní vytížení v restauraci s tak nesourodou skupinou lidí. Naším hlavním hrdinou a také tím kdo to nějak skoro všechno odnáší za ostatní je Sōta Takanashi. Je mu 16 let a dobrá brigáda se hodí teda spíš peníze se hodí. A no jak bych to řek pitomec nechá se obalamutit a okouzlit naší další do dvojce hrdinkou co odnáší, to co zůstane za potupu a mučení. Poplar Taneshima i když je vážně malinká je jí už 17 let a je na středí né na základní škole. Pokud jí potkáte a řeknete si to je kawai malá školačka s dlouhýma vlasama. Pokud jí to řeknete, už má depku. Ovšem to by nebyla normální restaurace, aby tu bylo jen tohle to. Mahiru Inami je další členkou a má panický strach z druhého pohlaví. Ano čtete dobře zbije každého kluka kolem sebe (Takanashi).
Mahiru Inami a Yachiyo Todoroki
Pokud jí pošlou ke stolu s holkama je to ok. Kyōko Shirafuji je vedoucí ovšem její libůstka je ve sladkém. Je klidná a doslova nic nedělá. Proč by taky je jen pro veřejnost takovou šéfovou a no je docela mladá. 28 není moc, ale pozor před ní to neříkat vyžerete si víkendy a svátky do večera na týdny dopředu. Yachiyo Todoroki je další číšnicí v téhle restauraci (blázinci). Poznáte jí s katanou u pasu. Je milá a hlavně pořádná. Pro svou šéfovou má vždy něco k mlsání. No a konec nám uzavírají dva dobří kuchaři Jun Satō a Hiroomi Sōma. Oba jsou tak dobří že si nikdo nestěžoval nikdy na to, co dělají. O tom jak se tahle rodinná restaurace jménem Wagnaria vede vás přesvětší to, že to dokáže i tele a prcek a osoba z vážnou nemocí úchylkou a klidas.
Poplar Taneshima
PS: pro fanoušky hlas Sōta Takanashi má hlas Jun Fukuyama (Lelouch Lamperouge, Leopard)

Releases vydává: Chihiro
Studio: A-1 Pictures
Počet Epizod: neznámo
Download: Working!! 01 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Working!! 02 (h264-480p) - [Bittorrent]

K-ON! BluRay

21. dubna 2010 v 1:34 | h.t. |  Recent Out
K-ON!
Když hudba tak musí byt skupina. Když skupina musí být místo. Když místo musí bít členové skupiny. K-ON! Je právě takové typické anime kde je vše ovšem má to pár háčků. Tím prvním je naše hlavní hrdinka Hirazawa Yui. Yui má problém od začátku školy na střední. Když vstoupíte do školy v Japonsku je zvykem zapsat se do nějakého klubu. Yui neví kam se napsat a to je problém pokud to neudělá hned, nebude místo a stráví celou vysokou bez klubu což je tak trochu potupné. Na druhé straně je tu dvojce holek Tanaka Ritsu a Akiyama Mio. Obě chtějí do muzikálního klubu, jen je tu problém nejsou členi. Pro existenci klubu je třeba nejméně 4 lidí, aby nebyl zrušen. Tak tedy nábor se trochu povedl. Získali Kotobuki Tsumugi hraje na klávesy. Ovšem to je pořád málo. Vydali tedy plagát je potřeba další člen, co hraje na kytaru. Když se jim to nepodaří do konce měsíce, klub bude zrušen. Přihlásí se Yui ta ovšem neumí nic a s hudbou má leda zkušenost ze školky. Potom co se dostala poprvé do klubu chtěla odejít, protože klamala o své schopnosti. To holky trochu naštvalo, ale… Yui nemá kam jí a oni potřebují 4 osobu. Sladce jí ukecají a ona souhlasí. Ovšem jedinou podmínkou je aby uměla hrát na elektrickou kytaru.
Releases vydává: Chihiro
Studio: TBS
Počet Epizod: 12 + 1 + 1
Download: K-ON! (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-ON! (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]

K-on!! díl 02

21. dubna 2010 v 1:27 | h.t. |  Recent Releases
K-on!! díl 02
Uklidit klubovnu a nenosit žádný další bordel do ní. No a při úklidu co se to našlo kytara. Patřila kdysi Sawako a tak se rozhodlo že se prodá a cestou než se prodá se holky šli podívat do obchoďáku domácí potřeby a tam se opravdu děli věci. No spíš se budou ještě dít po obchoďáku.

Download: K-on!! S2 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 02 (h264-1080p) - [Bittorrent]

Durarara!! díl 11. - 12.

21. dubna 2010 v 1:15 | h.t. |  Recent Releases
Durarara!! díl 11.
Tímhle to všechno začalo ovšem je otázkou čím to také skončí. Dollars je více než velkou skupinou a také podle toho vypadá to, co se stalo.
Durarara!! díl 12.
Další díl jak bych to řekl ve zkratce pač se o něm nedá nic moc říct abych neprozradil, co vlastně se bude dít dál v dalších dílech. No tak asi no že hlava co je na těle není hlava co byla ve flašce a no je to venku. V tomhle díle se projeví hodně citů a tajemství které doslova otřese celím anime.

Celty bezhlavá jezdkyně nočního práva

Download: Durarara!! 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Durarara!! 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ookami Kakushi (おおかみかくし)

21. dubna 2010 v 0:54 | h.t. |  Recent Out
Ookami Kakushi (おおかみかくし)
Podivné město a v něm něco divného co jen tak není v pořádku. Kluk jménem Hiroshi Kuzumi se svou sestrou Mana a otcem se nastěhovali do nového města. V prvních okamžicích, ve kterých je v tomto městě potká krásnou a milou dívku. Isuzu se na něj okamžitě vrhne a jak se říká láska na první pohled přeskočí zatím jen z její strany.
Druhý den prvně jde Hiroshi poprvé do školy. Jako nového ho všichni přijímají. Každý k němu jak se říká má super vztah líbí se jim pač je chytrý a moc hezky pro holky. Ovšem i tak tu něco nehraje jak by mělo. Ve škole se seznámí i se spoustou jiných nových přátel. Mezi ně patří Kaname. Je chytrá a už dlouhou dobu se přátelí s Isuzu. Je hodně zvědavá a ví hodně a vše si podrobně píše. Tak přišla i na super přezdívku pro Hiroshiho Hakase. To je v překladu profesor pač část jeho jména v kanji to znamená. Spíše podivnější je chování dívky jménem Nemuru. Ona je k němu velice chladná a okamžitě mu naznačuje si problém a řekne mu to do očí. Tvá přítomnost tu je problém. Všichni jí musí poslechnout přesně proč to nikdo neřekne.
Ve městě se děje spousta věcí a jednou je i podivná dívka z kosou. Po nocích poletuje městem a loví šílené lidi. Ovšem je zvláštní že tito lidé se chovají jako vlci. Z toho asi vzniká legenda, která se šíří ven z města potajnu. Povídá se že v okolí je nějaký podivný druh vlka. Popis tohoto vlka je velký jako člověk.

Releases vydává: Nekomimi
Studio: Konami, Ryuukishi07, Takamoto Nobuhiro, Machida Touko, Watanabe Atsuko, Furukawa Hideki, Ozawa Takumi, AIC
Počet Epizod: 12
Download: Ookami Kakushi (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 53.

21. dubna 2010 v 0:49 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 53 (h264-720p) - [Bittorrent]

Dance In The Vampire Bund díl 12. Final

21. dubna 2010 v 0:47 | h.t. |  Recent Releases
Dance In The Vampire Bund díl 12. Final
Poslední díl této velice povedené upírské záležitosti. No pokud bych měl hodnotit závěr velice se mě líbil a povedl. Čekal sem velký souboj a dočkal sem se ho velice poctivě a nefalšovaně. Tím kdo to je ovšem neprozradím, prozradil bych tak trochu pointu tohoto konce anime. Závěrečné hodnocení na závěr. Tak pokud začnu grafikou tak sem byl velice překvapen a až velice ohromen. Od obvyklé statické a jednoduše rentované se toto anime hodně odpoutalo. Velice hluboké a propracované pohledy do prostoru jasné garantovali detail jež vás ohromí. Každý akční pohyb není nějak rozmazaný a doslova toto anime si dovolilo takzvané pomalé záběry. To si podle mě získá vysoké hodnocení na konci tohoto roku v mé tabulce anime. Pokud bych ho měl s něčím srovnat tak určitě Bakemonogatari. Hudba mě velice nadchla více méně sem byl rád jaká je ovšem nebyla tak energická spíše jemně laděná. OP a ED trochu rocku v sobě nezapřelo. Více méně bych řekl dobré ovšem pokud bude pokračování doufám že bude lepší o hudební stránce. Jak už sem jednou psal o post o tom to anime níže je podle manga předlohy. Ta už je docela pěkný kus ve předu a doufám, že podle mého mělo by cenu to více roztáhnout. Scénář se mě líbil a opravdu dost realistické téma. No jako kdo by věřil na upíry a kdo je upírem? Tak tuto otázku si lidé při sledování určitě pokladou. Zvlášť když vám to řeknou v telce já sem upír a sem královna všech. A váš spolužák je vlkodlak. No jednoduše povedené a dobré toto anime budu na konci roku velice dobře hodnotit v tabulce.

Místo pro život královny upírů uprostřed světa

Download: Dance In The Vampire Bund 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Angel Beats! díl 01v2. - 03.

21. dubna 2010 v 0:24 | h.t. |  Recent Releases
Angel Beats! díl 03.
Další díl téhle zajímavosti. Ohledně hudby sem zatím zjistil že OST mé čím dál víc velice překvapuje. To i osazenstvo postav má něco do sebe. Tím nejvíce zajímavým a poslední dobou fascinujícím je Tenchi. Kdo je pořádně sem jí ani neslyšel mluvit?????? Schválně kdo to viděl a fascinuje ho ať napíše co si o ní myslí.

PS: používám jinou skupinu Mazui Subs (Railgun)

Tenchi kdo je?

Download: Angel Beats! 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Angel Beats! 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Angel Beats! 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kaichou wa Maid-sama! díl 03.

21. dubna 2010 v 0:13 | h.t. |  Recent Releases
Kaichou wa Maid-sama! díl 03.
Tak po dalším dění je jasné že tady někdo drží tajemství a hodlá toho nějak využít. Naše paní prezidentka ovšem má dost velký problém. Jak už je známo pracuje v Maid kavárně a tam je zrovna den sestřiček. Místo vítejte můj pane vás muže čekat vítej bratříčku. No ale jak se s tím popere Misaki? Ona totiž má jen sestru. Jinak info pro o vás český překlad jena Akihabara zde.

Prezident nebo služka ?????????

Download: Kaichou wa Maid-sama! 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kaichou wa Maid-sama!

15. dubna 2010 v 1:10 | h.t. |  Recent Releases
Kaichou wa Maid-sama!
Kaichou wa Maid-sama!
Misaki Ayuzawa
Tohle jako název ani trochu nejde do kupy. V překladu to znamená prezidentka služkou. No to je ten celkoví kámen úrazu. Přísná prezidentka školní rady přece nemůže dělat služku a říkat. Vítejte můj pane ♥. Misaki Ayuzawa je normální studentkou a zároveň prezidentkou školní rady. Její agrese je legendární a opravdu při pohledu na ní se člověk silně klepe. Každý kdo dělá problém, to od ní šeredně odnese. Tak i náš jak by se řeklo její milí Takumi Usui. Ona ho naprosto nesnáší nejradši by ho ze školy vyhodila jenže to nějak nejde. Je sice problémoví ale snadno se ho nezbaví. Jako každý ve škole i ona nemá snadní život. Musí pracovat a starat se o rodinu. Nemají otce tak ho ona musí doma vynahrazovat. Ovšem s flegmatickou sestrou a matkou, která se snaží pracovat i když je nemocná to nějak nejde. Misaki toho má hodně, od školy až po práci která tak trochu není ok. Pracuje v jedné kavárně jako Maid služka v kostýmu. Sluší jí to ovšem ona na to nemá ani trochu nervi proto je oblíbenou u zákazníku. Drsná služka to je tak nějak v módě. Jednou uklízela odpadky navečer za kavárnou a tam si to zrovna štrádoval Takumi Usui. Od něj přilítlo. Wow jaké překvapení prezidentka. Ona z toho má okamžitě depku. Kluka kterého prudí ve škole jí viděl ve věcech služky. Druhý den má podezřivé myšlení kolem. Služka sem služka tam nakonec z toho nic nebylo. Ovšem Takumi si z toho děla prdel. Má to nějak na háku a aby věděl, že to fakt myslí s tím Maid vážně zajde do kavárny. A né jednou prostě vyzvídá o ní co může. Prudí jí a rozhodně to jí ani trošku neusnadňuje. Ví že tam dělá, ale jak je možní že ostatní to neví? Užírá se tím až nakonec z toho onemocní. Když už myslí že je v problému přijde jí na pomoc Takumi. Dostane se díky němu domu. Další den si s ním promluví a on jí řekne dost důležitou věc. Je rád že je taková jaká je a hlavně, že nikomu neřekne co dělá. Ovšem něco za něco bude jeho osobní služkou občas.
Misaki Ayuzawa a Takumi Usui
Releases vydává: Eclipse
Studio: J.C.Staff
Počet Epizod: neznámo
Download: Kaichou wa Maid-sama! 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kaichou wa Maid-sama! 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-on!!

15. dubna 2010 v 0:02 | h.t. |  Recent Releases
K-on!!
K-on!!
K-on!! S2 díl 01.
A je to tu zase pěkně s tím co vás čeká budete spokojeni. Ano pěkně na ráz tu máme naši pětku a rozhodně nic nezustane při starém. Yui si vymyslela noví hudební postoj. A Azusa tu čeká poslední rok s těmahle holkama. No a nu tu vzniká menší problém ona tu bude příští rok ale ony ne. Tak to je téma prvního dílu a vážně opravdu stojí za to zjistit jak to vlastně bude dál?

Releases vydává: Chihiro
Studio: Kyoto Animation, TBS
Počet Epizod: 13 + 1 ?
Download: K-on!! S2 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-on!! S2 01 (h264-1080p) - [Bittorrent]

Angel Beats!

14. dubna 2010 v 23:33 | h.t. |  Recent Releases
Angel Beats!
Angel Beats!
Prásk a je po tobě Andílku
Prásk a je dole. Tohle se však jen tak snadno napíše hůř udělá. Budíček v netradičním prostředí někde u školy. Kde to sem a co tu dělám a proč má ta holka pušku? Tak takovéto otázky si říká náš hlavní hrdina. Otonashi si nic nepamatuje a rozhodně neví kde se vzal zrovna u školy. Vidí holku jak míří puškou na jinou holku na školním běžeckém okruhu. Střelkyně se mu představí jako Yuri. Poví mu o světě ve kterém je a o andělech. Ta holka na běžeckém okruhu je právě anděl. Když jí zabijou mají vyhráno trochu. Otonashi tomu nevěří a říká že to je pěkná kravina.
Otonashi
Sejde po schodech dolu a pokusí se promluvit s andílkem. Ta ho po krátké komunikaci okamžitě probodne. V normálním anime by to bylo konec postavy jenže tady něco nehraje. On se probere na ošetřovně a myslí si, že to byl hrozní sen. Omil košile je od krve jenomže on na sobě nemá ani jizvu. Okamžitě mu dojde že Yuri asi měla pravdu. Vyhledá jí a jasně mu řekne tohle to všechno je jen hra. Kdo porazí toho prvního tedy kdo zničí všechny anděly vyhrál. To je třeba přímo do srdce střelou čímkoliv. Ovšem anděla není tak snadné zabít. Používá magii "hand sonic" magická čepel či "distortion" super odrazovací štít. Jak to dopadne jestli uloví anděla a nepřijdou o své životy díky němu to já nevím ale jedno vím má to zatím nejnádhernější op v půlce tohoto roku.
Yuri
Releases vydává: ℵ₀ sub
Studio: P.A. Works, Key visual
Počet Epizod: 13
Download: Angel Beats! 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Angel Beats! 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Dance In The Vampire Bund díl 10. - 11.

14. dubna 2010 v 20:19 | h.t. |  Recent Releases
Dance In The Vampire Bund díl 10.
Koncil, který není tak snadné jen tak odmítnout. Ovšem v něm se hraje o dost víc než je na první pohled se zdá. Zde se hraje o život princezny a také o existenci Bund sídla jako takového. Pokud se to nepovede nějak srovnat bude to mít následky víc než velké. Jedinou možnosti která je pro to všechno možná je utvořit dohodu Akira je jedinou možnosti která je.
Dance In The Vampire Bund díl 11.
Hra tak jak se říká na kočku a na miš. V podání zde hra na upíra a na vlkodlaka. Pokud se mu podaří dostat do paláce, vše tohle to skončí. Jenže jak už víme bojovat proti upírům jež mají opravdu vyvinuté schopnosti to vážně nejde sám a snadno. Mei Ran pro fanoušky tohoto anime tak tato postava se vyskytuje pouze v anime v manze není.

Místo pro život královny upírů uprostřed světa

Download: Dance In The Vampire Bund 10 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Dance In The Vampire Bund 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

Seikon no Qwaser díl 11. - 12.

14. dubna 2010 v 20:01 | h.t. |  Recent Releases
Seikon no Qwaser díl 11.
Tohle anime je plné toho nejhoršího co si umíte představit a tím nejlepší zatím z toho nejhoršího je Q a R. Klonovaná dvojčata která nemájí každé perverznosti dost. Je baví být bití, mučeni a čím víc tím je to pro něj vetší slast. Prostě milují čistý sadismus. (kdo by takové dvě holky nechtěl domu že) Ovšem Kaťa je větší sadistka a umí si s nima líp poradit. Ovšem i zde je jedna osubka navíc perverzní učitelka.
Seikon no Qwaser díl 12.
Ta jež má pod palcem R a Q. To ona je jejich matkou a zároveň i základem pro klon. Sascha ji porazí a rázem se stává miláčkem třídy je to prostě na něm vidět popularita mu vadí ovšem né tak nějak bezmocny nezůstal a ani nesoustředěn. Finále a konec ještě není na dohled jenom utekla.

Perverznost skrytá v magii která je pro dobro věci.

Download: Seikon no Qwaser 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kiddy Girl-and díl 23. - 24. Final

14. dubna 2010 v 19:33 | h.t. |  Recent Releases
Kiddy Girl-and díl 23.
Závěr ne závěr né dělám si srandu máme tu vážně konec a ten je sice megamální ovšem dalo se očekávat jak to dopadne né . Setkání těch nejsilnějších v této galaxii se prostě nedalo zabránit. Od minlého dílu se opětovně planeta se zastaveným časem opět pohnula. Hrozila exploze pohltí celou galaxii a nic nenechá v celku. A proto na řadu přijdou již se to dá říct čtiřka nejlepší z nejlepších aby opětovně zastavili planetu a tudíž nastolili mír. Ovšem né vše jde podle plánu planeta se už nehýbe ale jaksi si skočila na orbitu nad GTO.
Kiddy Girl-and díl 24. Final
Pokud se jí nepodaří zastavit po srážce muže explodovat a vše zničit jako před zastavením. Ascoeur Q-feuille za pomoci Di-air to zakončí překrásnou scénou na kterou se tak trochu čekalo celou dobu a stála zato. Finální hodnocení. Graficka pokoušela a dost držela původního anime. Našlo si sice svou cestu ale nějak to šlo poupravit a svého fanouška si to našlo. Původní nákresy a původní scénář vypadal jinak. Postavy se během finální verze moc nezměnili. Ovšem nejvíce změnu jako finální postava prodělala Ascoeur. Hudba se od první série moc neliší, spíše se dala tak nějak víc do pohody ve trendu dnešní doby. Op a ed se dost od sebe liší a hudebně se spíše ukazují jako proti poli. To se však dalo čekat od anime které mělo předlohu též takovou. Oproti minulé sérii op a ed nejsou tak chytlavé zato lepší hudební podklad. Pokud bych to vzal na průměr dobré lepší né nejhorší. Příběhově se to docela motalo ovšem kdyby nebylo dílu mezi tak bych řekl 13 a dost. Prvek komedie se táhne celím anime ovšem na dramatické stránce nic moc až bída. Lepší byla straší ovšem toto je takové živější energické pro dnešní dobu. Na mě to bylo trochu moc až bych řek že se to nepovedlo. Finální část sem si představoval víc dramatyckou plnou na nože soubojů o život.

GTO jen tahle organizace má ES elitu

Download: Kiddy Girl-and 23 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kiddy Girl-and 24 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 25. Final

14. dubna 2010 v 18:59 | h.t. |  Recent Releases
Kimi ni Todoke díl 25. Final
Láska tak to je tím posledním co vás provede tímto dílem. Sawako si konečně uvědomí co vlastně cítí k našemu princi Kazehajovi. Víc asi nemá konec rozvádět pač konec je čirá romantika né. Tak finální hodnocení tohoto velice povedeného kousku. Graficky se spíše anime vymyká standardu než obvyklé zažité praxe. Neuhlazenost v místech působí kýčovitě až ošklivě. Ovšem vyhlazené a až načančané scény působí krásně až obře hřejivě. Já osobně sem velký tvrďák u anime a nebrečím ale tohle mě tak trochu dostalo. Nekápla slza ovšem byl sem hodně na měkko. Hudebně se mě líbilo op a ed velice elegantní na to co se skrývá v sobě. Podkladová hudba byla nenápadná nepřevyšovala scénu a hodně se držela tématu romance a komedie. Lepší průměr se dá říci pro lepší pochopení. Příběhově toto anime nemá chybu. Nejenom že vás dostane svou komediální částí ale pořád chcete víc. Tím víc je romance pomalinku vykukuje z poza rohu hrůzy kolem Sawako a jedno je vám jisté. To že budete chtít další a další pač scénář je geniální a opravdu dokonalí. Pro ti kteří mají toto aniem rádi nebo si ho oblíbí informace, která potěší. Na konec tohoto roku je připraven Live Action Muvie Takže je na co se těšit.

I Sadako z kruhu si zaslouží velkou lásku a přátele.

Download: Kimi ni Todoke 25 (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 50. - 52.

14. dubna 2010 v 18:43 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílece nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 50 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 51 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 52 (h264-720p) - [Bittorrent]