Únor 2010

2010/3

24. února 2010 v 16:45 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Měsíc únor se chýlí ke konci a rozhodně byl velice zajímaví na neobvyklé věci. Ovšem co nás čeká příští měsíc no bohužel nic moc hezkého to nebude. Krom druhého filmu Higashi no Eden a 4 série Ikkitousen: Xtreme Xecutor tak ni. Ovšem co se může stát pro fanoušky zajímavostí je 4 měsíc. Tam toho je více než požehnaně. S těch měně zajímavých třeba Arakawa Under the Bridge a Working!!. Pro ony mě zajímavé sem si vybral hodně noví projekt Angel Beats od key (Clannad, Air a Kanon) a Aniplex (R.O.D. TV, Blood+ či Jigoku Shoujo). Poslední to snad nemá ani cenu popisovat K-On!! Duhá serie.

Dance In The Vampire Bund díl 07.

24. února 2010 v 16:25 | h.t. |  Recent Releases
V tomto díle se rozhodne kdo má vetší cenu a sílu být tím prvním upírem. Ovšem je otázkou jak to vidí Akira on je vlkodlak a rozhodně se svou paní královnou upíru Minuou má dost krutý konflikt. Ovšem co si oni mohou říct, když na to půjdou přes násilí. Jeden toho druhého potřebuje pro svůj život.

Místo pro život královny upírů uprostřed světa

Download: Dance In The Vampire Bund 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 20.

24. února 2010 v 16:18 | h.t. |  Recent Releases
Skutečné smýšlení o lásce Ryu a Chizu to je bodem tohoto dílu. Chizu koupila před časem dárek pro Ryua. Nějak se k tomu furt neměla, až tentokrát mu ho donesla. Ovšem předání, nebylo tak jak si představovala. Stav v jakém je Ryu a Chizu kolem nich docela rozvířil emoce. Ona Chizu nebrečí ani trošku. To víc znepokojuje oni dva se mají rádi jen to nějak neví. Oni si nedokážou spolu normálně promluvit.

I Sadako z kruhu si zaslouží velkou lásku a přátele.

Download: Kimi ni Todoke 20 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kiddy Girl-and díl 19.

24. února 2010 v 16:06 | h.t. |  Recent Releases
Od minula je jasné že to má v hlavě docela zamíchané Q-feuille. Myslí si, že je sestra Geacht'era. No ovšem mi víme kdo je skutečnou sestrou. Tou je Ascoeur ovšem nehodlá si to vůbec připustit a nikomu to neřekla. V místě kde už mohlo dojít k tragédii náhle zakročila Dia. Ona v sobě zkrývá něco velice sylného ovšem její tělo na to není pořád připraveno.

GTO jen tahle organizace má ES elitu

Download: Kiddy Girl-and 19 (h264-720p) - [Bittorrent]

Halo Legends BluRay

24. února 2010 v 0:39 | h.t. |  Recent Out
Halo Legends
Něco o čem se má aspoň zmínit. Před mnoha lety společnost asi víte kdo, ale není třeba to zatím psát udělal konzoly. Xbox stál za to a proto utvořili na ní zajímavou hru. Halo byla hra co nikdo zatím nikdy nehrál a opravdu na svou dobu byla geniální. Osobně sem dohrál pouze dva díly třetí a následující sem neměl možnost. V několika místech bylo možné pozorovat jednoduchost která měla své velké plus. Toto anime je OVA a pro fanoušky se rozhodlo ukázat něco netradičního. Něco z pohledu jaké to je bít super vojákem a k tomu jaké to je být na poctivé misi. Setkáte s tím co v Halo znáte. Zbraně a nepřátele a něco navíc. Kroniku světa odkud pochází infekce mutující věci a hlavně HALO Ring. Velká množina studií zaručuje rozdílnost pohledu a grafiky. Od obvyklé na kterou jsme zvyklí až na samotnou hranici abstraktní záležitosti. Od velkolepého k něčemu tak malému a bezvýznamnému jako je v této době život jedince. A tím prvním a jediným je John 117.

Releases vydává: MELiTE
Studio: Bones (Prototype), Casio Entertainment (The Package), Production I.G (The Duel, Homecoming), Studio 4°C (Origins, The Babysitter), and Toei Animation (Odd One Out).
Počet Epizod: 8 OVA
Download: Halo Legends (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]

Sora no Woto díl 04. - 06.

23. února 2010 v 23:56 | h.t. |  Recent Releases
Obyčejný den obyčejného života na základně. Tak to vypadá asi tak nějak když se jde nakupovat a pomalinku zařizovat důležité věci pro chod kasáren. Také se navštíví velice zajímavá sklárna. Ano zde se dělají tak krásné věci jako je tento delfín.
Další díl je to snad nejhorší co se může stát. Vedro že by ani v rtičku nikdo nechodil po venku a nápad vrchního velení zní. Tréningová orientační mise s plnou polní. Také se dovíme něco i o tom jaký to byl svět před velkou válkou. Ano svět se opět dává do kupy a z minulosti zbylo hodně monumentů.
Akce dobrý alkohol. Je třeba něco vyšmelit, ovšem nejde to tak snadno. Tak se vymyslí plán na ukradení. Ovšem do toho tu je Kanata dostala povolenu utratit svou první výplatu ve městě. Ovšem nějak to půjde snad.

Válka a hudba to je jedna věc, kterou lidé mohou snad pochopit.

Download: Sora no Woto 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Woto 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Woto 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 45.

23. února 2010 v 23:33 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 45 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ookami Kakushi díl 07.

23. února 2010 v 23:31 | h.t. |  Recent Releases
Tak se konečně představí náš neznámí pan všechno vím. On sám má docela zajímavé informace o tom co se stalo. Kdysi on měl jednu milovanou ženu a ona bohužel už není. To on pan Sakaki Shuuichirou chce, znát proč musela zemřít. Zajímavé je, že žena hrající na housle je jí moc podobná.

Pro padlé vlky není místo v tomto světě s láskou

Download: Ookami Kakushi 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 20.

23. února 2010 v 23:21 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme další docela rozvedený začátek příběhu. Ovšem docela nám to už začalo v minulém díle17. Podivuhodné zemětřesení se občas ukázalo ve městě teď je to čím dál víc častější a větší. Prý je to vina duchů Esperu lidí jež mají problém a šíří se to jako lavina kolem nich. K tomu naše další nová postava Haruue Eri. Jako nová ve městě se okamžitě dala do kupy s těmi nej co jsou ve městě s naší hlavní čtyřkou.

Judgment pro právo a pořádek v Akademik City.

Download: To Aru Kagaku no Railgun 20v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kiddy Girl-and díl 18.

19. února 2010 v 11:32 | h.t. |  Recent Releases
Tak po minulém díle co se jaksi akce na záchranu zvrhla na přežití skončila Q-feuille v zajetí a bez paměti. To však se hodilo Geacht'erovi. Pomocí Shadeho schopnosti vymyli mozek téhle chudince. Udělali z ní sestru Geacht'era a z toho plyne jedno žárlivost. Letuchaia se pokouší všelijak jí znepříjemnit pobit ovšem efekt má opační stav vždy to odnese ona.

PS: dost mě zajímá jak by se to přeložilo do češtiny ten nápis ;-)

GTO jen tahle organizace má ES elitu

Download: Kiddy Girl-and 18 (h264-720p) - [Bittorrent]

Dance In The Vampire Bund díl 04. - 06.

19. února 2010 v 0:32 | h.t. |  Recent Releases
Pokus o vraždu je opravdu to nejlepší co může někdo provést pro zhacení smlouvy Mini a vlády Japonska. Ovšem to by nebyla ochranka k ničemu, kdyby na to nepřišla tak snadno. Akira je tím kdo je nejvíc v ochraně takže se musí starat. V dalším díle se na veřejnost tedy zatím jen po škole roznesou fámy o napadené ředitelce školní rady.
Fotografie co kolují jasně ukazují na skupinku upíru převlečených za školáky jak jí trhají na kousky. Co je na tom pravdy nikdo přesně neví. Vše nasvědčuje tomu že někdo mimo Minu od upíru si dělá svou soukromou válku. To se ukáže až dalším díle. Někdo hodlá převzít školu a udělat v ní naprostí bordel. Každý se bojí upírů. Mína si zatím podvodem zajistila stvrzení smlouvy která byla dost ohrožena ze strany vládního člena. Udělat z někoho upíra bez jeho vůle se nedělá.
Jinak toto anime porušila jedno z mnoha zarytích legend. Upír není vidět v zrcadle. Podle mě je vidět když je z masa a kostí díchá a pojídá potravu. Jo abych nezapoměl na scéně se často ukazuje dívka s bombony. Dost má zajímavé informace a od koho je tak může mít?

Místo pro život královny upírů uprostřed světa

Download: Dance In The Vampire Bund 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Dance In The Vampire Bund 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Dance In The Vampire Bund 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Durarara!! díl 04. - 06.

19. února 2010 v 0:15 | h.t.
Tajemství odhaleno jak se dostala naše Selty jezdkyně do Japonska. Tam také se přijde kdo vlasně je. Celí příběh toho jak trpěla a jak hledá něco co její tak jak bych řekl strašně moc blizoučko že to ani neví. Něco na té prokletosti taky trochu je věčný život. Ovšem je otázkou jestli byt stále mladý stojí za to.
Své si můžou říct naši ze školy mladost láska to je trochu něco co by chtěl každý. Jenže né vše je podle ideálu jak to vypadá. Obzvlášť je podivné po městě se pohybuje někdo další. Má dlouhý meč a dost mezi nimi dojde ke konfliktu. Zajímavostí je že postavy a prostředí se v jeden místě prolínají a dovíme se něco co jsme neviděli. Tudíž svou scénářskou částí nám ukazují příběh ze všech stran.
Další částí je únos jistého může. On je naprosto normální jako ostatní ovšem byl unesen. Tou stejnou skupinkou lidí jako byla ta holka na začátku Anri. Dovíme se kam ho chtěli odvést. Někde kde je výzkumné pracoviště pro genetické inženýrství.

PS: provedl sem opravu linku na soubor

Salty bezhlavá jezdkyně nočního práva

Download: Durarara!! 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Durarara!! 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Durarara!! 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ookami Kakushi díl 04. - 06.

18. února 2010 v 16:21 | h.t. |  Recent Releases
Kdo je ta zahádná žena hrající na housle to je jedna z nejvíce složitých otázek kterou se si položil. Na první pohled je mila ovšem trápí jí jaká si nemoc. Mana k ní chodí aby se naučila na housle. Jde jí to docela dobře. Ovšem jsou věci které se nedaří jako hraní na housle.
Tím je bratr Isuzu. Poslední dobou nezvládá to čím je a to vlk. Moc se mu líbí holky ovšem je to pro něj jen hraní si snima když však mu jedna řekne miluju tě je už pozdě. Probudí se v něm něco co on sám nechce aby vyšlo ven. Jenže to už není on musí najít něco co se mu líbí a bohužel za to zaplatí svým životem. Je to padlí vlk který musí byt potrestán.
Tím kdo trestá mě velice překvapila na první pohled sice nekonfliktní ale dost viditelná Nemuru. Ano to ona celé noci chodí po okolí a loví a trestá padlé vlky. Ovšem otázka jestli to co dělá je naprosto v pořádku. Zamilovat se do někoho přece neznamená smrt.

Pro padlé vlky není místo v tomto světě s láskou

Download: Ookami Kakushi 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami Kakushi 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami Kakushi 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 17. - 19.

18. února 2010 v 15:57 | h.t. |  Recent Releases
Práce pro ochranné zbory neni žádný med. Anti-Skill má ve svém středu Tsuduri Tessō. Je sice dobrá ovšem poslední dobou je to s ní naprosto hrozné. Co se pokusí udělat skončí naprostou katastrofou. Proto se pokouší najít něco co jí naprosto změní život. Byla dobrá ve hraní her a tak to vyzkouší a najde svůj smysl života dýky jednomu klukovy.
V dalším díle se zasmějeme tajemství šéfové intru Shirai a Mikoto. Tím je ono její druhé zaměstnání v dětském domově. Na to vše jaké je spojení s vedoucím a jejich šefouvou přijde Shirai. Je to pravda ve vzduchu je láska. Nějak to bohužel není ono no neskončí to krásně ale koncem s romancí.
19 díl mě osobně přinesli jedno velké překvapení. Obří které sem ani trošičku nečekal. Gekota to tak není ale to co Misaka Mikoto umí. To tajemství jak uvidíte se vám bude líbyt a ani na chvilku to do ní neřeknete, že to umí.

PS: v 18 díle se navštíví legendární Pizza Hut restaurace (Code Geass, Sora wo Kakeru Shoujo)

Judgment pro právo a pořádek v Akademik City.

Download: To Aru Kagaku no Railgun 17 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: To Aru Kagaku no Railgun 18 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: To Aru Kagaku no Railgun 19 (h264-720p) - [Bittorrent]

Seikon no Qwaser díl 04. - 06.

18. února 2010 v 15:10 | h.t. |  Recent Releases
Od minula se toho moc nezměnilo jen se tu malinko víc věcí přiostřilo. Nějak se kolem ztrácejí holky a docela se to poslední dobou zvyšuje. Sasha má strach o holky ovšem Mafuyu ne ale měla. Tomo a Tereza jsou unesené. Do toho se tedy Sasha zapojí s vervou a umlátí oni chlapíčky. K nim se ovšem ať to nečekají přidá Katya. Hraje si a je nakonec mokrá a prohrála. Dýky bohu že má aspoň místo kam se může skovat. Hana Katsuragi přijde domu a hádejte koho najde doma.
Další případ se točí kolem Teresi. Dohání jí její moc zlá minulost. Jistí Chlor profesor zabijí každého, koho mu dají na likvidaci. Tím kdo má být popraven je Teresa, Mafuyu a Tomo.
Posledním dílem je hlídání velice cenných artefaktů. Tím nej ze všech je slavné ruské vejce. Ovšem i vše je připravené jen pro tento poslední kousek něco tu chybí . Ano jsou to zloději. Přijdou a budou chtít ukrást vše, co tu je bohužel něco neví to vejce tu není a nebude až ráno.

Download: Seikon no Qwaser 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 16. - 19.

18. února 2010 v 14:14 | h.t. |  Recent Releases
Pokračování oravdu oslazené komedie a perfektní romantickou atmosférou. Bohužel díl 16 nic moc není je to jen takoví pouhý sestřih toho co se stalo v minulých dílech. Ovšem dost komediálně ukázané hihi.
17 díl začíná super zápletkou. Pin je nemocný a to dost vážně. Jen je tu nejspíš podezření od Sawako prej ho asi proklela. Tak se k němu jdou podívat hromadně a zjistí že u Pina se bude nejdřív muset uklidit pak se bude možné o něj postarat. Tudíž do toho. No a v dalším díle se dovíme zajímavou věc. Od Ryua se začíná odvijet další část příběhu romance.
On jak už jednou prozradil Sawako, že je zamilovaní do Chizuru. Ovšem od její strany to není láska. Docela ho to trápí. I když by chtěl aby to bylo oboustranné. To čím si je jist že má mít návštěvu a v té návštěvě je něco co ho znepokojuje. Hodně moc by to řekl Chizuru ovšem nějak na to nemá. To mu trvá i dal v dalším díle. V tom všem se i zamotá Sawako do toho všeho. Fotky které dostala od Ayane a Chizu ji doslova rozveselí a kat se jak jdou ve městě poptá Chizu koho a jestli někoho miluje. Pač na fotkách je Swako s Shotou v dost romantické poze jak na něm spí. Chizu jí tedy řekne kdo to je.
Je to a to vás dorazí v posledním díle této recenze. K tomu mega překvapen o této osobě pač pro velkou část lidí to je šok né však pro Ryua.

I Sadako z kruhu si zaslouží velkou lásku a přátele.

Download: Kimi ni Todoke 16 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 17 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 18 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 19 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kiddy Girl-and díl 14. - 17.

18. února 2010 v 13:49 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme mega recenzi dílu Kiddy Girl And. Po dlouhé době se to sem nasype pěkně toho je kupa. 14 dl nás zavede do dávné doby kdy ještě se tihle dvě ani neznali. Spíše nám ukáže jak se ti dve poprvé setkali a co k tomu vedlo. Vzpomínkoví díl nám nahradí další ovšem trochu bych řek morbidní kousek.
Špatný sen jak se jmenuje tento díl je opravdu tím nejhorším co se komu může zdát. Obzvlášť když v tom hraje roli váš bratr a to čím jste spojeni znamínkem růže. Ascoeur sem ještě takhle neviděl a myslím, že jí brzo zase takhle uvidím. Když si vzpomenete jaké agenti má G society tak vám při pohledu na tento ob hned naskočí Saphir.
Utekla a požádala GTO o pomoc. Ovšem pravda je mnohem jinčí než se zdá. Manipulace a podvod. To bohužel stálo Q-feuille tím co je to že je ES agent a také že pracuje pro GTO. V posledním díle této recenze skončila v na místě kam by se dostala jen tehdy když bude těšce bojovat.
Jenže je tu a ani neví kdo je a kde se tu vzala. Její paměť jí v hlavě dost udělala velkou díru. Jediné na co si pamatuje je jméno, které neví ke komu přidělit. Prostě ví že nepatří nikomu, koho potkala v místě jako je toto.

GTO jen tahle organizace má ES elitu

Download: Kiddy Girl-and 14 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kiddy Girl-and 15 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kiddy Girl-and 16 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kiddy Girl-and 17 (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 42. - 44.

18. února 2010 v 13:22 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílece nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 42 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 43 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 44 (h264-720p) - [Bittorrent]

Isshoni Sleeping: Sleeping with Hinako + Únor

18. února 2010 v 13:19 | h.t. |  Recent Out
Tak tu jsem po dlouhé době a rozhodně toho mám na práci kupu. Takže nejdříve informuji o novinkách tohoto měsíce. Pro mě sice né moc lákavé ovšem pro fanoušky tohoto anime parádní věc. Suzumiya Haruhi no Shoushitsu jedná se o celovečerní film který má aš moc velkou dílku než sem čekal 150 minut. A tou další zajímavostí je Lupin Sansei: The Last Job. Jedná se už 21 speciál který mimochodem je velice dobrý bohužel ještě bez překladu. Ovšem to bych nebyl ten správný abych v tomto měsíci nenašel něco extra co se rozhodně bude líbyt každému. Ecchi a pantsu a velká prsa to nám nabídne jednodílné OVA Isshoni Sleeping: Sleeping with Hinako.

Isshoni Sleeping: Sleeping with Hinako (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]