Leden 2010

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 41.

27. ledna 2010 v 14:36 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílece nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 41 (h264-720p) - [Bittorrent]

Seikon no Qwaser

27. ledna 2010 v 2:54 | h.t. |  Recent Releases
Seikon no Qwaser (聖痕のクェイサー )
Nám začíná dosti neobvyklou podivnou scénkou. V ní se jedna pokouší umučit druhou dívku. Druhý den však nikdo neví že se to zase stalo. V oblasti školy se jednou za čas stane podivná událost. Najde se dívka umučená k smrti. V ten den sestry Mafuyu Oribe adoptovaná a Tomo Yamanobe jdou do školy. Vezmou to kolem zahrady kde je milá a místní sestra Teresa Beria. Moc s ní nemluví pač jim moc neřekne.
Ve škole se poperou, protože zase měla jedna holka proti nim námitky. O tom, že se stala další vražda moc zájem nemají. Jí jde jen o blaho své sestry. Proto sebou nosí pořád meč na kendo. Po škole se vydají cestou do ubytovny. Cestou jak jdou, narazí nechtěně Tomo do jednoho mladého kluka. On je okamžitě uzemněn tím co má Tomo na hrudi. Pozor jsou pravá největší v tomto anime a jak se krásně houpou. Zpátky k příběhu Kluk koho porazí je okamžitě KO. Tak se rozhodnou že ho vezmou k sobě než se z toho dostane. Než dohodnou, jestli je to opravdu kluk nebo holka je fuč. Mafuyu se ho vydá hledat, přitom náhodou uvidí hořet kostel který má ráda. Bohužel se stane další obětí, na kterou se vražedkyně vrhne. V tu nejlepší chvilku přijde onen kluk. Porazí tu ženu s pomocí sestry Terezi. K tomu použije zvláštní mateřské spojení, díky němu je schopen zesílit svou sílu molekulární transformace. Jakýkoliv kov je schopen přeměnit na ostří zbraně.
Druhý den je kostel v naprostém pořádku. Sedí si tak ve třídě, náhle ohlásí učitelka, máte tu nového žáka Aleksander Nikolaevich Her. To je ten zatracenec kluk. Trochu se pohádají a najevo vyjde spousta zajímavých věcí. Ovšem ta nejvíc je když mu nebylo dobře a měj noční můru volal jméno Olja. Někdo kdo mu byl důležití a byl zabyt někým, jako je on. To však není všechno má ještě přijet jedna návštěva a ta jak se ukáže to bude opravdu hodně zajímavá holčička. Ekaterina Kurae je také z Ruska ovšem v ní se skrývá malí uchyl démon. Kompletně si omotá kolem prstu Hanu Katsuragi. Ta jako na pohled vypadá a chová se nadřazeně ovšem ve skutečnosti no má ráda jinčí věci jako třeba Lolicon.

Releases vydává: Coal Guys
Studio: Satou Ken`etsu, Yoshino Hiroyuki, Kaneko Hiraku, Uezu Makoto, Uno Makoto, Iijima Hiroya, Sugimoto Isao, Katou Tatsuya, Hoods Entertainment
Počet Epizod: 13
Download: Seikon no Qwaser 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Seikon no Qwaser 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Durarara!!

27. ledna 2010 v 1:28 | h.t. |  Recent Releases
Durarara!! (デュラララ!!)
Je velice zajímavá a zamotaná záležitost s velice propracovaným scénářem. Začneme pěkně na začátku. Mikado Ryūgamine přijíždí do města aby se zde stal studentem místní vysoké školy. V den kdy přijíždí, se má setkat se s vím přítelem z dětství. Hledá neobvyklé věci a hlavně to nadpřirozené. Ví moc dobře proč je tu. To něco co tu jezdí kolem a plní jak se to vezme dobro láká hodně lidí.
"The Black Rider" nebo "Bezhlavý jezdec" v překladu je dívka jezdící po městě. Hledá a pokud možno pomůže těm, co jsou v nesnázi. Její motorka má sama o sobě magickou sílu, tak jako ona jež dokáže zhmotnit stíny. To je její největší zbraní proti zlím a ohavným. Ovšem jedno jí trápí tím důvodem proč tu je? Je její hlava. Někdo jí ukradl a rozhodně nemá potuchu kde je. Jako jezdec musí mít hlavu i když jí zrovna nemá na krku. Mluvit nemůže tak vše co říká je pomocí PDA. Někomu to přijde divné, ovšem jí to nevadí. Má ráda vše kolem v Japonsku. DVD, televize ale co nejvíc miluje je internet chatting. Tam se setkává i s ostatníma z místního města. Včetně našeho dalšího v pořadí hlavního zatím Izaya Orihara.
Je to takoví člověk co prodá informace každému kdo zaplatí. Na netu se představuje jako holka co by se od něj dalo čekat. Na netu se setkáme také i s Anri Sonohara. Ta si zažije dost krušné chvíle ovšem nebýt někoho tak se to nikdo nedoví, co zažila. Sem velice zvědaví jak se to dál bude rozplétat. Zatím je známo velice málo.

Releases vydává: gg
Studio: Narita Ryougo, Oomori Takahiro, Takagi Noboru, Kishida Takahiro, Yoshimori Makoto, Brains Base
Počet Epizod: 24
Download: Durarara!! 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Durarara!! 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Durarara!! 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sora no Woto

27. ledna 2010 v 0:37 | h.t. |  Recent Releases
Sora no Woto (ソ・ラ・ノ・ヲ・ト )
I když je toto anime podobné své jak bych to řek o něco víc moe sestřičce nic s ní nemá společného. Ovšem grafika se dá označit jak přes kopírák. Ovšem svou komedi to nemá obdoby. Myslím že si u mě jako fanouška místo našla.
Příběh nám začíná na místě, kdo by ho nečekal ve vlaku zde se seznámíme s naší hlavní hrdinkou. Jmenuje se Kanata Sorami. Ona už od malička toužila hrát na trubku, ovšem je tu jeden problém moc jí to nejde. Ovšem pst to je zatím tajemství. Jak už napovídá její oblečení je to vojanda z povolání. A místem kde se má ucházet o místo je zajímavá základna. Tank sice mají ovšem okolní prostory jsou jak bych to řekl nic moc. Ovšem než se tam dostane projde městem kde zrovna se koná festival. Zde se seznámí aniž by to věděla s první členkou Rio Kazumiya. Je to seržant takže chudinku Soromi seřve jak to vypadá. Po krátkém koupání si spolu promluví a tak nějak se ukáže sova a něco ukradne. No tak stalo se stalo. Soromi se tedy vidá do základny bohužel cestou se zdrží pač najde něco co ta sova ukradla. Něco velice důležitého pro Rio. K dalšímu osazenstvu naší základny patří Kureha Suminoya. Je mladá a má stejnou hodnost jako Soromi. Ovšem povyšuje se je přece jen díl v základně. Dál je tu technička zbraní Noel Kannagi a druhá v nej hodnosti a velící Felicia Heideman. Je trochu moc hodná a pomáhající každému. Když Noel pracovala celou noc a den na tanku klidně po ní umyla koupelnu.

Releases vydává: Nekomimi
Studio: Kanbe Mamoru, Akai Toshifumi, Ooshima Michiru, A-1 Pictures
Počet Epizod: neznámo
Download: Sora no Woto 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Woto 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Woto 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 14OVA. BluRay

27. ledna 2010 v 0:02 | h.t. |  Recent Releases
Tak toto je oficiální poslední díl K-on! Již prolétla informace o tom, že se plánuje další série tohoto skvělého anime. Jinak na grafický motivu toho to anime, se ukázalo Sora no Woto. To též budu recenzovat, sem zvědaví jaké bude.

PS: tento díl se dostal v několika formátech vyberte si který je vám libo.

Download: K-ON! 14OVA (BluRay-h264-480p) - [Bittorrent]
Download: K-ON! 14OVA (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-ON! 14OVA (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 07. - 10. BluRay

26. ledna 2010 v 23:53 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu pro vás mám další BluRay tohohle kousku na zasmání. Opětovně od Chihiro.

Download: K-ON! 07-10 (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: K-ON! 07-10 (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]

Yoku Wakaru Gendai Mahou díl 01. - 06. BluRay

26. ledna 2010 v 23:47 | h.t. |  Recent Releases
Máme tu další díly + to co bylo předtím. Já hodně mám rád toto anime a sem zvědaví jestli udělají i ten díl 00. Jinak již brzo budou další opět v 720p a 1080p.

Moderní denní magie je kód co začíná 0 a pak třeba 0 nebo 1?

Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 01-04 (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 05-06 (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 01-04 (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]
Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 05-06 (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]

Ookami Kakushi díl 03.

26. ledna 2010 v 23:28 | h.t. |  Recent Releases
Ta k tu máme další díl a pěkně se nám to tu zapaluje. Isuzu, Kaname a Hiroshi si jen tak dohodnou menší posezení v přírodě s grilem a tak. Ovšem nějak se to trochu podivně zkomplikuje, když si ti dvě holky vezmou plavky na sebe. Isuzu nechtěně nebo spíš asi chtěně může za to že si Hiroshi do potoku lehnul. Tak aspoň malá odplata může se podívat na její prsa. No a konec výletu a pár další věcí co se stanou, jsou trochu ehm šílené. Jak a čím to se podívejte sami okamžitě vám dojde, že tu něco hezky voní.

Download: Ookami Kakushi 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kiddy Girl-and díl 11. - 13.

25. ledna 2010 v 0:52 | h.t. |  Recent Releases
Dlouho sem to nerecenzoval ale je to tu. 11 díl nám ukáže jaké to je v G soceiety. Jak se tam žije a hlavně poznáme hlouběji agenti G. Jedni byli dokonce členové Gpolicie a GoTT. Dál se dovíme něco o pořádku agentů a hlavně Saphir je to strašné prasátko špinavé.
V dalším díle i když to tak nevypadá konečně dostali vlastní loď. Také se dozvíme tajemství smrti Éclair a Lumière. Dost hodně se dovíte v jednom jediném díle a vyřeší se otázky, které sem měl dost dlouho položené.
Poslední díl je oddychová záležitost. Plavky všude kam se podíváme k tomu pořádné představení v podobě přestřelky a likvidace robotů.

GTO jen tahle organizace má ES elitu

Download: Kiddy Girl-and 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kiddy Girl-and 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kiddy Girl-and 13 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 16.

25. ledna 2010 v 0:22 | h.t. |  Recent Releases
Zrychlený díl čekal sem na něj a pořád nic nevyšlo a pak šup je to tu. Mii ta v té bundě co pracuje pro Judgment skrývá něco ve své minulosti. J e to že kdysi znala jistého muže, kterého velice měla ráda. Tím kdo to je je pan mlíčko. Mii se o něj bojí tak moc že i dokonce opustí Judgment, ale ne na dlouho.

Judgment pro právo a pořádek v Akademik City.

Download: To Aru Kagaku no Railgun 16v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 14. - 15.

23. ledna 2010 v 0:46 | h.t. |  Recent Releases
Speciální lekce o školení vašich schopností. Tím projde každý kdo je beznadějně číslo Esper 0. Jo a hlavně ti kdo použili Level Up. Podvádět je přece špatné né. V dalším díle se na scéně otevře další pořádný dlouhý příběh. V městě se ukazuje skupinka lidí z gengu pavouků. Mají cosi co nějak ovlivňuje schopnosti kolem.
Tak se Misaka a Shirai vydají do jámy lvové na okraj města. Tam kam se i policie bojí jít. Hledají jistou osobu, o které neví jak vypadá a co umí. Cestou potkají pana s mlíkem. Pan mlíčko je naštvaný jak jeden z nich mu mlíčko rozlije. Skope je jak Chuck Norris a oni mu za to donesou nové mlíčko. Ovšem otázka zní kdo je pan mlíčko?

PS: nový OP a ED

Judgment pro právo a pořádek v Akademik City.

Download: To Aru Kagaku no Railgun 14 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: To Aru Kagaku no Railgun 15 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 13. - 15

23. ledna 2010 v 0:22 | h.t.
Konečně dopátráno kdo je tím co dělá zle Sawako. To jak po škole byla fáma o jejích nový kamarádkách Yano a Chizuru + to o tom vzkazu co nepsala Sawako. Tudíš se šlo na věc přímo za ní a jasně se promluvilo jí do duše. Nějak nezakrývala prostě se přiznala. Určitě jí to moc trápilo, co provedla. Ovšem jedno bylo jasné Sawako se prostě nedá.
Zajde za ní znovu. Já ho miluju né já .Obě si řeknou jak milují našeho prince Kazehaya. Ovšem něco je jasné, obě se musí rozhodnout, jaký mezi sebou budou mít vztah. Je těžké si uvědomit co přednější jestli láska nebo přátelství. Já mám jasně dáno že láska. Byla jednou přítelkyní tak to nějak půjde opravit. V posledním díle to šlo opravit a v tu chvíli kdy to řešili konečně nastala ta věc co mezi nima je.
Sawako a Ume jsou rivalky v lásce a nesmí se ani jedna vzdát. Ume řekne co cítí Kazehaya ovšem zareaguje tak jak se dalo čekat je tu někdo mnohem jiný než ona. Od této chvíle začíná nová kapitola toho všeho.

I Sadako z kruhu si zaslouží velkou lásku a přátele.

Download: Kimi ni Todoke 13 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 14 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 15 (h264-720p) - [Bittorrent]

Dance In The Vampire Bund

21. ledna 2010 v 22:47 | h.t. |  Recent Releases
Dance In The Vampire Bund (ダンスインザヴァンパイアバンド )
Přiznání jsme tu a nechce žít s vámi ve zlém. To je přiznání upíru kteří chtějí žít už v poklidu po dlouhých letech života v strasti. Lidé o nich věděli, ovšem nikdo nevěřil, že opravdu existují. Jednoho dne se jedna upíří dívka princezna upíru jak si říká Mina Tepes. Sice není tak neviňoučká, jak vypadá ovšem má své zásady a nehodlá jen tak bez důvodu vraždit lidi. Proto v přímém přenosu zabije krutého upíra který zabijí lidi.
I když je vidět její síla jeden kluk moc tomu nevěří a je mu to jedno. Je to pravá upírka nebo ne. Akira Kaburagi je normální student až na to že má problém. Část svého života si nepamatuje. Má jaksi dost velkou mezeru v tom co se stálo, když byl malí. Ptom co se setkal s Tepes opět se v něm něco pohnulo. Jako by si vzpomněl na to, čím byl a je. Je to vlastně jak by se to řeklo pomocník a ochránce vlkodlak. Tan koho má chránit je Mina.

Releases vydává: SFW
Studio: Tamaki Nozomu, Shinbou Akiyuki, Sonoda Masahiro, Yoshino Hiroyuki, Konno Naoyuki, Dobashi Akio, Shaft
Počet Epizod: 12
Download: Dance In The Vampire Bund 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Dance In The Vampire Bund 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Dance In The Vampire Bund 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 38. - 40.

21. ledna 2010 v 21:10 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílece nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 38 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 39 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 40 (h264-720p) - [Bittorrent]

Yoku Wakaru Gendai Mahou díl 01. - 02. BluRay

21. ledna 2010 v 21:05 | h.t. |  Recent Releases
Tak po dlouhé době tu máme hodně dobré anime v BD kvalitě a je to mé dost oblíbené magické anime z prostředí ovlivněné počítači. Sem velice zvědaví jestli budou další díly následovat rychle.

Moderní denní magie je kód co začíná 0 a pak třeba 0 nebo 1?

Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 01-02 (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 01-02 (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]

Ookami Kakushi

21. ledna 2010 v 14:52 | h.t. |  Recent Releases
Ookami Kakushi (おおかみかくし)
Podivné město a v něm něco divného co jen tak není v pořádku. Kluk jménem Hiroshi Kuzumi se svou sestrou Mana a otcem se nastěhovali do nového města. V prvních okamžicích, ve kterých je v tomto městě potká krásnou a milou dívku. Isuzu se na něj okamžitě vrhne a jak se říká láska na první pohled přeskočí zatím jen z její strany.
Druhý den prvně jde Hiroshi poprvé do školy. Jako nového ho všichni přijímají. Každý k němu jak se říká má super vztah líbí se jim pač je chytrý a moc hezky pro holky. Ovšem i tak tu něco nehraje jak by mělo. Ve škole se seznámí i se spoustou jiných nových přátel. Mezi ně patří Kaname. Je chytrá a už dlouhou dobu se přátelí s Isuzu. Je hodně zvědavá a ví hodně a vše si podrobně píše. Tak přišla i na super přezdívku pro Hiroshiho Hakase. To je v překladu profesor pač část jeho jména v kanji to znamená. Spíše podivnější je chování dívky jménem Nemuru. Ona je k němu velice chladná a okamžitě mu naznačuje si problém a řekne mu to do očí. Tvá přítomnost tu je problém. Všichni jí musí poslechnout přesně proč to nikdo neřekne.
Ve městě se děje spousta věcí a jednou je i podivná dívka z kosou. Po nocích poletuje městem a loví šílené lidi. Ovšem je zvláštní že tito lidé se chovají jako vlci. Z toho asi vzniká legenda, která se šíří ven z města potajnu. Povídá se že v okolí je nějaký podivný druh vlka. Popis tohoto vlka je velký jako člověk.

Releases vydává: Frostii
Studio: Konami, Ryuukishi07, Takamoto Nobuhiro, Machida Touko, Watanabe Atsuko, Furukawa Hideki, Ozawa Takumi, AIC
Počet Epizod: neznámo
Download: Ookami Kakushi 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Ookami Kakushi 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

11eyes díl 08. - 12. Final

20. ledna 2010 v 0:48 | h.t. |  Recent Releases
O minula co sem to naposled recenzoval se hodně změnilo. Každý už zná svou sílu ovšem né vše se dá jen tak snadno použít. Jsou moc velké otázky a skoro žádné odpovědi na ně. Spíše je dobré to zkrátit pač je toho hodně na co se podívat a hodně se prozradí když napíšu víc o tomto díle.
V následujícím díle se vše obrátí nějak naruby. Tedy všechno co víme od začátku není tím co je. Nebezpečná mečířka ve skutečnosti má naprosto jiný cíl. Je černý rytíř ovšem něco v tom co dělá něco hodně moc nesouhlasí. To co v tom nesouhlasí je její chování. Více to jak dalekou schopná zajít pro poražení nepřátel. Zabije i ty co s tím nemají nic společného jen proto, že to vyprovokuje někoho k šílenostem. To má bohužel dopad na další budoucnost v tomto anime.
Díl 10 nám vysvětlí jak to vlastně doopravdy je s tím krystalem a tou dívkou v něm. Oni vlastně černá rytíři braní tomu aby se ven nedostala zlá čarodějka která vypadá tak mile. To dělá zamikací kouzlo které proměnilo ty co opravdu usilovali o její uvěznění na monstra. Máte v tom maglajz bohužel já měl taky.
Ovšem 11 z toho udělá ještě větší mix. To co uvidíte vás docela překvapí a rozhodně z toho budete šílet. To je právě ten konec co se nesmí stát a k tomu, aby se nestal je potřeba jen jednoho magického oka.
12 díle se to finálně rozhodně. Jak to správně má být tudíž víme jak to dopadne jen musíme zajistit to aby se to stalo tak jak mi chceme. Když někdo vidí do budoucnosti umí udělat to pré rozhodnutí nebo to čím porazí to co se má stát špatný osud. I beznadějnost může končit dobře. Tak Finální hodnocení začneme grafikou. Grafika je podobná jako ostatním novelám přepracovaných ze hry. Ovšem své plus to má. Velice si to hraje z detajli a hodně to ukazuje kawai stránku postav. Spíše se dá říct o grafice hodně se inspiruje jinými anime. Pro mě z toho jasně vykukovalo Rozen Maiden. Na konci si to hodně graficky pokradlo. Hudebně to je atraktivný akční kousek. Roková skladba na začátku a na konci ukazuje samotnou drsnost anime. Pomalinku vtahuje a v akci které jí tam je dost velice dost sedí jak ulitá. Jediné co tam nenajdete je patetická hudba v scéně kdy někdo z legrace upadne nebo je týrán někým ze srandy. Po scénáristické stránce to mohu ohodnotit velice vysoko. Zvratové proměny které vás dostanou. Rychlá akce a opravdu propracované dialogi. Chrakterý se během anime docela promění a je na nich znát únava nebo nějaké strádání. Jednoznačně vám anime nabádně kvalitní práci která stojí za to ba se vám dostala do ruky. Mimochodem je to zatím jediné anime kde během něho se změní konec a také to za co postavy bojují během jednoho jediného dílu. Tohleto sem viděl jen v seriálu Battlestar Galactica 4 sezona.

Prokletí černého měsíce.

Download: 11eyes 08 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 09 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 10 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 11 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 12 Final (h264-480p) - [Bittorrent]

Sasameki Koto díl 11. - 13. Final

19. ledna 2010 v 23:56 | h.t. |  Recent Releases
Tak tímto postem se nám uzavírá toto šíleně laděné yuri anime. V minulém díle se to polepšilo a to v tom že si naše partička holek vyrazí do zábavního parku. Je to rozhodně lepší než fiasko s pláží a novelou. Na pohledu holek je vidět že se baví. Murasame, Kazama a Tomoe si šli k velkému bazénu. Ostatní holky blbnou na atrakcích. No u Bazénu jsme svědky dokonalého trapasu kterak se Murasame ztrapní.
Další díl je tak trochu podivný je to hledání podivného pokladu ve škole. Kdo to tam dal a proč tak tajně ukrývá zprávy. Celkem to protáhne holky celou školou. No pro mě to je sranda podívaná až na chudáka Akemiya. Ten zažil hrůzu v podobě strašně smradlavého prádla.
Tak k poslednímu dílu se měl docela smíšený pohled. Ovšem povedl se krásně. Neboť konec je tak krásně romantický. Zavolá nebo nezavolá to je otázka to je oč běží v posledním díle. Indikátor sítě bohužel ukazuje 0 čárek. Co naplat když je plně nabit a hledá síť. No a konec je jasný musí zavolat né. Ovšem kdo volá komu? Ten kdo to slíbil nebo ten kdo měl to vzít? Tak na závěr hodnocení anime. Jak sem čekal jak to dopadne nic nemění na tom, jestli se bude měnit jeho zařazení v mém Top2009 Anime. Tak tedy začneme grafikou, která je na první pohled zajímavá. Ovšem celkový pohled no nic moc. Spíše se to řadí k průměru ovšem to z tohoto anime nedělá naprostí grafický propadák. Určité scény se vám budou líbit touto grafikou než cokoliv jiného. Snad proto se celé anime tak podivně graficky nese. Hudebně je to převlečený šašek v šatech do kostela. Hned vysvětlím proč tak píšu. OP a ED se tváří na hodně emoční Argentínskou telenovelu. Omyl hudba jen klame, ovšem emočně šroubuje komedy příběh. V tu pravou chvilku se vytasí s akční hudbou a v jinou silně emoční písničkou. Brečet se vám bohužel nebude, i když je to tak sladké jako pitel bonbónů. Příběhově se to točí kolem dvou holek. Jedna je vysoká obrýlená a druhá menší a miluje holky. Tedy spíše to dává víc najevo. V tom to je jednoduché holka která miluje jinou holku chce jí najít pravou holku pro ní. Ovšem někde v tom se bohužel obě holky nějak do sebe zamilují. Sice to nedávají plně najevo ale je to tam pěkně vidět. Tudíž jako romantická komedie to má spád a opravdovou šťávu co vás ani v jednom vážném dílu nenechá bez úsměvu. Tak to je tak co bych o tom to podle mě dobrém na příběh a hudbu anime napsal.

Kawai to je to oč tu běží nejvíc to holka miluje ;-)

Download: Sasameki Koto 11 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sasameki Koto 12 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sasameki Koto 13 Final (h264-480p) - [Bittorrent]

Rok 2010/1

19. ledna 2010 v 18:18 | h.t. |  Práce na blogu
Tak jsme tu po novým roce nový rok nová zábava a také nový počítač. Po dlouhém a usilovném boji sem porazil mou lenost a také mou lakomou peněženku a upravil stávající popelnici o pár levelu výše. O tom co mám poreferuji hned. Win 7 ultimate, ATI 5770, 4 Gb DDR3 1600Mhz, MSI 790FX-GD70, AMD X4 II 955 BE. Jako zatím sem s tím spokojen. Až nebudu to bude asi možná za rok nebo dva tak koupím něco jiné. Na hry to nemám asi moc mít nebudu. Takže k novému roku tu máme spoustu dobrých věcí. Napíšu o těch co stojí se na ě podívat a pak o nich něco napíšu jů. Bude to jen seznam ovšem recenzování bude podobné a plné. Co se týká konce několika sérií z minula to se dodělá právě dnes. Sora no Oto, Baka to Test to Shoukanjuu, Omamori Himari, Dance In The Vampire Bund, Ookami Kakushi, Seikon no Qwaser, Gekijouban Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works, Mahou Shoujo Lyrical Nanoha The Movie 1st.

PS: zveřejnění ob galerie za rok 2009