Listopad 2009

Kiddy Girl-and díl 05.

26. listopadu 2009 v 20:09 | h.t. |  Recent Releases
Malé zavzpomínání na dávnou minulost. To trochu mě zamotává hlavu ovšem toto je podivnost. Ve staré budově tehdy ještě GOTT prý straší. No ovšem to je slabé slovo tam řádí démon. Hm čím víc nad tím přemýšlím kolik vlastně z původního osazenstva zbylo ES agentů?

GTO jen tahle organizace má ES elitu

Download: Kiddy Girl-and 05 (h264-720p) - [Bittorrent]

Halo Legends

26. listopadu 2009 v 19:57 | h.t. |  Recent Releases
Halo Legends

Něco o čem se má aspoň zmínit. Před mnoha lety společnost asi víte kdo ale není třeba to zatím psát udělal konzoly. Xbox stál za to a proto utvořili na ní zajímavou hru. Halo co nikdo zatím nikdy nehrál a opravdu na svou dobu byla geniální. Osobně sem dohrál pouze dva díly třetí a následující sem neměl možnost. Toto anime je OVA a pro fanoušky se rozhodlo natočit něco pravdu netradičního. Něco z pohledu jaké to je bít super vojákem a k tomu jaké to je být na poctivé misi. Setkáte se s tím co v Halo znáte. Zbraně a nepřátele a něco navíc. Doufám že se mě podaří sehnat následující BD, co vyjde příští rok. Délka dílu nebude tak závratná, ale stojí to za to se podívat.

Releases vydává: K23
Studio: Bones (Prototype), Casio Entertainment (The Package), Production I.G (The Duel, Homecoming), Studio 4°C (Origins, The Babysitter), and Toei Animation (Odd One Out).
Počet Epizod: 7 OVA
Download: Halo Legends 01 (xvid) - [Bittorrent]

Umineko no Naku Koro ni díl 21.

26. listopadu 2009 v 19:41 | h.t. |  Recent Releases
Umineko se nám přesouvá na jinou časovou osu. Jeto v roce 1998 a často se to prolíná s naší novou čarodějkou. Maria a čarodějka bude nejspíše trochu krutá pač nenávidí svou matku. Ange už postoupila dost daleko ve své magii a proto je schopna ovládat sedm sester díky. Moc se jí hodí a na to se rozhodně moc těším.

PS: to jméno lodi vám něco připomíná nebo ne ?????

Znamení zlatý motýl je Beatrice čarodějka.

Download: Umineko no Naku Koro ni 21 (h264-480p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono díl 07.

26. listopadu 2009 v 19:35 | h.t. |  Recent Releases
Nové žákyně a to i přes naprostí ne od Tomo. Obě blbí rozhodně nejsou ovšem jak se k tomu staví Nymph proti Ikaros to stojí za to. Ikaros je podle mě nechytřejší co znám i když má trochu divné chápání světa. No a o Nymph se doví zajímavé tajemství.

Jaké je krásné míti anděla přání XD

Download: Sora no Otoshimono 07 (h264-480p) - [Bittorrent]

Shakugan no Shanatan Revenge

26. listopadu 2009 v 19:28 | h.t. |  Recent Releases
Opět tu máme další filmeček s kombinací jiných anime. Je to DVD bonus takže čekejte šílenost prvního stupně. Shana, Toradora a Index. To všechno se dá nacpat do jednoho krátkého filmu.

Download: Shakugan no Shanatan Revenge (h264-DVD) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 08.

26. listopadu 2009 v 19:22 | h.t. |  Recent Releases
Shirai poslední dobou moc žárlí moc a moc. Pokud si pamatujete na toho teroeristu mluvilo se o něm že to je podle registru uživatelů magie je Esper Level 2. Ovšem to co provedl je na nejvíc větší až úroveň Level 4. Proto se nedá najít moc jasné vysvětlení kde získal rychle schopnosti na tenhle Level. Ovšem jedno je jasné někdo mu k tomu pomohl. Mluví se o Level násobiči. Nekontrolovaně znásobí sílu mága.

Judgment pro právo a pořádek v Akademik City.

Download: To Aru Kagaku no Railgun 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 07.

26. listopadu 2009 v 19:13 | h.t. |  Recent Releases
(Sadako) Sawako se konečně ve svém životě dostane ven s přáteli od základky. No a k tomu ještě návštěva jejího prince. On přijede na kole a sem. Je z toho náramně sladká romance. Nemůžu se dočkat na další díl :-)

I Sadako z kruhu si zaslouží velkou lásku a přátele.

Download: Kimi ni Todoke 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kämpfer díl 08.

26. listopadu 2009 v 19:06 | h.t. |  Recent Releases
Když rande tak pořádné a Natsuru s paní prezidentka Shizuru. Pěkně na poctivé s jídlem a no ostatní z toho moc velkou radost nemají. No je to opravdu poctivé rande co dokáže hodně rozhádat.

Guner - střelné zbraně: Akane (M)
Zauber - magická kouzla: Senou (M)
Schwert - meče a díky: Shizuku (Č), Mikoto (Č), osoba X (B)

Download: Kämpfer 08 (h264-480p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 33.

25. listopadu 2009 v 20:34 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 33 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sasameki Koto díl 03. - 06.

21. listopadu 2009 v 12:11 | h.t. |  Recent Releases
No je tu problém Sumi - Chan má problém. Pořád si vymýšlí, jak jen se může líbat s Kazamou. No e tu ovšem možnost no a tu raději nepokoušet. Kluk jako záminka to by šlo. Ovšem s čím přijde Kazama to mě zbouralo.
Ve čtvrtém díle vylezlo vydírání. Kazama a Sumi - chan byli nafoceny telefonem při líbání ve třídě. Pod pohrůžkou že se to zveřejní musí vstoupit do klubu pouze pro holky. No ale je potřeba ještě další člen tak tedy Sumi - chan za pomoci kamaráda co má rád holčičí šaty ať udělají nábor holek. Bohužel to mělo opační efekt a no chudák ten kluk.
Když vaření tak to musí nějak špatně dopadnout zvlášť když je to naprosté tele vis Sumi - shan. Než aby se postavila svému strachu čelem raději zdrhne. Ovšem když vaří pro Kazamu je důležité uvařit i když to bouchá né.
V posledním 6 díle dnes tak to dostává grády naplno. Jasně se už v předchozích dílech ukázalo jakou má úchylnou povahu Sumi - chan. Tady jí festově poteče z nosu přece jenom, když její no holka s ní chce byt ve vaně a je u ní doma a má jí kousek jen od sebe to už si hodně hraje z fantasií.

Kawai to je to oč tu běží nejvíc to holka miluje ;-)

Download: Sasameki Koto 03 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sasameki Koto 04 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sasameki Koto 05 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sasameki Koto 06 (h264-480p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` 2 dil EX017. - EX021.

20. listopadu 2009 v 11:55 | h.t. |  Recent Releases
Díl EX017 začal tak kde skončil ten minulí. Ve starých základech staré laboratoře. Tam jsme opětovně potkali Kagakagariho. On jak už trochu bylo známo má zájem o něco co je v těchto základech ukryto. Poznáme také že on není tak opravdu zlí jak jsme ho znali. Dělá to pro někoho a bohužel za to moc zaplatí tím, co chtěl zachránit. Pro něj už tu není místo.
EX018 se vede do spíše srandovního nádechu. Podle mě to je poslední díl kdy si užijeme srandu a opravdu klidnou atmosféru běžného života. Mají se konat sportovní hry a bohužel Tomo a Takatsuki se musí zúčastnit. Bohužel jejich noha je polita lepidlem jako víte pouhá náhoda že. Tak spolu budou muset nějaký čas pobít spolu, než něco vymyslí jak se zbavit té pásky.
Tajemství bratra Tomokiho je prozrazeno. No tedy pokud v tom chcete mít guláš tak je to Tomoki sám. Tomoki ze světa který umírá nebo spíš se rozpadá. Hledá naději na možnost zachránit lidi i sebe sama před rozpadnutím.
Díl EX020 je tím nejakčnějším a zároveň tím nejtragičtějším dílem v tomto seriálu. Mnoho se stane a nejvíc bolí zrada. Při pokusu ovládnout novou Machinu došlo k prolomení hranice mezi světy. To co udělal Tomoki z prvního světa se opakovalo ve druhém.
Tudíž naši přeživší se dostali do prvního světa. No a zde se stane spousta hustých věcí, které opravdu nesedí v obou světech.

Ex-Hendler osud každého Hendlera Asura Machina

Download: Asura Cryin` 2 EX017 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Asura Cryin` 2 EX018 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Asura Cryin` 2 EX019 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Asura Cryin` 2 EX020 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Asura Cryin` 2 EX021 (h264-480p) - [Bittorrent]

Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza díl 04. - 06.

20. listopadu 2009 v 10:33 | h.t. |  Recent Releases
Tak u Haruki a Yuuta už jsou vánoce. U nás přijdou až za dlouhou dobu, ale tak nějaký krásný vánoční díl se hodí už teď. Dal bych ho vysoko na žebříček vánočných dnů. No ovšem o to abych vás nepřipravil o krásu dílu, radši sem dal scénu ala Dokuro.
V pátém díle se vracíme opět do Haruki domu. Jenže tentokrát zde mají sraz služky a správci domů. Na první pohled klidný den se nějak mění v menší hrůzu. Yuuta je zde zván proto, že byl v registru správců. To byl v té době, když potřeboval peníze na dárek pro Haruku. Poznáme též i to odkud malá Alice je. No podle jediného slova se dalo poznat je z Německa. To její koku koku je pokus o japonštinu.
No a po dnu toho setkání následuje novoroční návštěva svatině. To byl další romantický večer krásy. Tak aby bylo jasno toto anime se stává šíleně přeslazené. Horší jak medovník a to je v dnešní době normální věc.

Tajemství je tajemství o tom se nikdo nesmí dozvědět!?

Download: Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Umineko no Naku Koro ni díl 01. - 02. BluRay

19. listopadu 2009 v 1:15 | h.t. |  Recent Releases
Jako parádní kousek vám servíruju BD verzi Umineko. Jsou to první dva díly jako obvykle když se něco dává tak jen po kouskách že.

Download: Umineko no Naku Koro ni 01 (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Umineko no Naku Koro ni 02 (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]

Umineko no Naku Koro ni díl 17. - 20.

19. listopadu 2009 v 1:01 | h.t. |  Recent Releases
Tak komčně tu máme konec 3 arku. Je sice na dva díly, ale rozhodně se poved konec. Beata si nějak uvědomuje že Batler s ní nechce už vůbec hrát. Ona tedy v naději si aspoň pokusí zlepšit reputaci a oživí Shanon. No je krásné a opravdu dojímavé gesto. No jen v tom že co už je jednou nějak změněno nevydrží dlouho. To si moc dobře určitě pamatujeme z minulých dílu (váza).
Následující díl dostala Beata doslova na prdel. Její umělá čarodějka se vzbouřila. Beata si to ovšem srovnala sama. No jestli se tváří divně ano. Docela mě v tu chvíli bylo jí moc líto. Ovšem kdyby to končilo nebyl by další díl že?
Končí to a začíná další Ark číslo 04. Zde nám přibude další postava tentokrát to už je doufám finále. Ta dívka se jmenuje Anges. Je skorou okolností mladší sestrou Battlera. Díky jedné čarodějce se však dokázala dostat do času roku 1989.
Zde se však všechno mění k jinému. Přibylo nové pravidlo a jinak podaný scénář. Který začíná v roce 1998. Jako bonus další změna na která mě překvapila.

Znamení zlatý motýl je Beatrice čarodějka.

Download: Umineko no Naku Koro ni 17 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Umineko no Naku Koro ni 18 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Umineko no Naku Koro ni 19 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Umineko no Naku Koro ni 20 (h264-480p) - [Bittorrent]

Kämpfer díl 04. - 07.

19. listopadu 2009 v 0:34 | h.t. |  Recent Releases
Kampfer se nám dost dobře posunul k tomu jak bych řekl správnému. Tady ve čtvrtém díle se rozhodne Natsuru a Akane něco koupit. Jako Natsuru nikdy nenakupoval jako holka a tudíž se vidali něco koupit. Tím asi nejdůležitějším je podle mě prádlo že.
V pátém díle to však vzalo jinou tématiku. Začal noví festival na škole. Bylo možno se volně pohybovat po škole a navíc bylo možné si udělat malou akci na podiu. Tomu ovšem patřilo šílenství v podobě podivné hry. Na zcéně se v šestém dílu ukázala nová Kamfer.
Je to hodná holka, ovšem no bohužel jí nebylo jasné, kdo vlastně jsou její přátelé a nepřátelé zač. No a sedmí díl to dorazil návštěvou Sakuri. Je to malé povyražení všech holek.
No krom klukoholky Natsuru. Po vylitém kary na hlavě přišla koupelna. Sprcha a k tomu byt Sakury a ve finále to, že se Natsuru nikdy nemyl jako holka. Co z toho vyplyne a co se ještě večer stane o tom raději pomlčím.

Guner - střelné zbraně: Akane (M)
Zauber - magická kouzla: Senou (M)
Schwert - meče a díky: Shizuku (Č), Mikoto (Č), osoba X (B)

Download: Kämpfer 04 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Kämpfer 05 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Kämpfer 06 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Kämpfer 07 (h264-480p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 32.

17. listopadu 2009 v 16:25 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 32 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 04. - 07.

17. listopadu 2009 v 16:16 | h.t. |  Recent Releases
Díle 04. se táhnou slavné legendy města Akademie. Jednou z legend je Imagin broker čí ta slavnější Stripper Lady. Shirai z toho má depku snad Misaku nesvede. Misaka potká oba no ale nejvíc asi no koho asi že. Ano v tomto anime hostuje jako vedlejší role Kamijou Toma. Není to přímá postava, a tudíž se dost nepřímo prolíná. To platí i o Index ta tu zatím není a asi nebude.
V dalším díle se dovíme něco o minulosti Shirai a Uihari. O tom jak se spolu dostali do organizace Judgment. Je to dost obsáhlé a srandovní to Shirai dokázala transportovat jen něco to byla tak začínající Esper 3.
V dalším a to 06. díle trochu pohádala Misaka s se Shirai. Tvrdila, že v Judgment to je snadné. Ovšem Shirai tvrdila ani náhodou. Misaka si to vyzkoušela a no po pravdě dostala pěkně zabrat. Ovšem na začátku dílu se ukázala malá exploze. Proč a kdo to udělal se ukáže až v díle 07.
O tom kdo to je neprozradím pač to je kvalitní případ. No a jako bonus opětovně Toma na scéně.

Judgment pro právo a pořádek v Akademik City.

Download: To Aru Kagaku no Railgun 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: To Aru Kagaku no Railgun 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: To Aru Kagaku no Railgun 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: To Aru Kagaku no Railgun 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

11eyes díl 03. - 06.

17. listopadu 2009 v 15:39 | h.t. |  Recent Releases
Tak v našem dalším pokračování se více seznámíme s Yukiko - chan. Ta kterou jsme potkali v kavárně. Má dost podivnou a nějak bych řekl úchylnou povahu. Misuzu ta s mečem prozradí, že nejen že umí vyvolat jeden meč, ale dokáže jich vyvolat 5. Každý má jinou sílu a schopnost.
V dalším díle však nějak jde do tuhého. Misuzu meče nemají žádnou moc tak musí pomoct naše podivná servírka Yukiko. K ní bych se v tom modu ani nepřiblížil. Pač je jí jedno kdo je její přítel nebo nepřítel. Co chce mít každého od sebe a jde na to vážně ostře a drsně. V pátém díle se nám konečně ukáže ona dívka která vypadá jako Kakerova sestra.
Neumí mluvit, ovšem dost ráda píše o všem co je potřeba. Je to nejediný způsob komunikace. V šestém díle se to nějak dost pokazí Kakeru po získání schopností v pátém díle ocitl dost na hraně života. Yuka to dost špatně pochopila bohužel. No a tím se to komplikuje jejich spojení jako týmu. Který se už docela hodně rozrostl.

Prokletí černého měsíce.

Download: 11eyes 03 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 04 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 05 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 06 (h264-480p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 03. - 06.

16. listopadu 2009 v 23:59 | h.t. |  Recent Releases
Od posledního okamžiku druhého dílu mě bylo jasné že to bude naprosto nádherná romantická komedie. No a tím i začal díl číslo 03. Krása a chytrost ostatní ozařuje a Sadako se stává středem třídy. Pomocí jejího sešitu jsou spolužáci napsat písemku.
Ovšem pochybuje se o ní stále. To se ukáže v díle 04. Zde noví učitel a také známí Kazehaya (ten co má rád Sadako) Pin. Tvrdí, že ta holka no není moc ok. Ať se na ní vypadne nebo spíš ať k ní moc nechodí. V tom se ještě navršilo nedorozumění ohledně Sadako a jejich nových kamarádek. Přece jen slyšet půl rozhovoru nedělá celek.
To se táhne ještě ony dva další díly až do 06. O tom jaké to je potkat přátele ztratit je a pak je najít. O tom jestli to co si myslím je to pravé a Sadako pozná že pokud nebude bojovat bude sama. Kazehaya ji dodá co je potřeba přece jen on jí má rád až moc vážně rád ;-).

I Sadako z kruhu si zaslouží velkou lásku a přátele.

Download: Kimi ni Todoke 03 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 04 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 05 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Kimi ni Todoke 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono díl 04. + 06.

16. listopadu 2009 v 23:38 | h.t. |  Recent Releases
Za tu dobu co sem o tomto anime nepsal se docela hodně událo. Tím prvním v díle 04. nastal malí návrat. Jak jednou bylo psáno dobří holubi se vracejí tak zde se krásné kalhotky vracejí. Ovšem vedlejším efektem bylo to no přání navíc. Každý pohled každý dotek Tomokiho na kalhotky vyvolá obří explozi.
V díle 05. se to muselo nějak urovnat. Jeho dům byl naprosto v troskách. Pač Tomoki měl kalhotky naprosto všude kam se podíval. Nezbilo než se dočasně přestěhovat. Tím nejlepším místem bylo sídlo jejich kamarádky. No ehm ono to sídlo bylo plné mafie nebo jak to nazvat. Ikaros prostě má ráda meloun a vše co je holé a podobá se tomu.
Ráno v díle 06. překvapilo nejen Tomokiho, ale také trochu Ikaros. Prostě má doma dalšího Angeloida. Představila se jako Nymph a rozhodně je inteligentní a více vyspělá po technické stránce. Alpha verze když jí označili jí dost nakrkla.

Jaké je krásné míti anděla přání XD

Download: Sora no Otoshimono 04 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Otoshimono 05 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: Sora no Otoshimono 06 (h264-480p) - [Bittorrent]