Říjen 2009

Neplánovaně dlouhý plánovaný výpadek

21. října 2009 v 13:01 | h.t. |  Shana
Neplánovaně dlouhý plánovaný výpadek

Hodně se tak trochu budu muset omluvit, že sem to nenapsal dříve ale lepší pozdě než nikdy. Tento den já odjíždím na 3 týdny pryč. Za tu dobude stane v aniem hodně a já až se vrátím tak to vše urovnám. Jediné co mě mrzí je že neuvidím na co čekám. Kimi no Todoke nebo závěr dalšího Arku v Umineko. Dost bude zajímaví osud Ikaros v Otoshimono a také jak to dopadne 11eyes kde se ještě neznáme všechny postavy a jejich schopnosti. Pokud možno sledujte tuto stránku hodí se vědět kde aspoň něco najít . Doufám že se vrátím v celku a bez nějaké vážné ujmi na těle. Bohužel pokud to vyjde tak asi bude těch výpadku více a bude to pravidelné. Nebojte se Shana bude stále fungovat jako předtím.

Sora no Otoshimono díl 03.

21. října 2009 v 0:21 | h.t. |  Recent Releases
Tento díl nám jde pěkně k vodě. Budeme se koukat jak se chytají rybičky včetně mega ryby z Amazonky. O tom že nerozumíte to je jedno. Je lepší se podívat také na nákup jak Ikaros nakupuje. Kopí to co je potřeba a dokonce něco navíc. Má nejspíš ráda meloun nebo svého pána. No hodně se rozvijí ale pomalu osobnost Ikaros. Z ní se určitě vyklube něco opravdu zajímavého a já se na těším.

Jaké je krásné míti anděla přání XD

Download: Sora no Otoshimono 03 (h264-480p) - [Bittorrent]

Sasameki Koto díl 02.

21. října 2009 v 0:13 | h.t. |  Recent Releases
Sasameki Koto se po zhlédnutí změnilo z romantického shojo/ai na komediální trhlost shojo/ai. Tam Jde jen o to být kawai. Popis té, která je naprosto kawai zní. Malá, dlouhovlasá, hezká, krásně oblečená a miloučká. Jak by řekl můj kamarád, když je to malí tak je to hezký. No a také se nám tu ukáže malé tajemství. Někdo je kawai ovšem není to jak to vypadá.

PS: anime je recenzováno od Chihiro

Kawai to je to oč tu běží nejvíc to holka miluje ;-)

Download: Sasameki Koto 02 (h264-480p) - [Bittorrent]

Seitokai no Ichizon díl 03.

21. října 2009 v 0:05 | h.t. |  Recent Releases
Náš cancil se malinko dostane do konfliktu se školníma novinama. Někdo tam napsal naprosté kravinky. Tak se náš cancil obrátil na novináře, aby to opravili. Výsledem hm jak to říct je snad horší než to vylhane. Opět si zde dělali srandu z anime a vzali si na paškál i to mé nejoblíbenější sakra :-)

Download: Seitokai no Ichizon 03 (h264-576p) - [Bittorrent]

Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza díl 03.

20. října 2009 v 23:54 | h.t. |  Recent Releases
Yuuto se rozhodl, že něco hezkého koupi Haruce k vánocům. Aby to bylo opravdu něco musí si vydělat peníze. Jenže když se z vás stane osobní sluha to je peklo. Holka si hraje na mega paní a no ehm je stejná jako Haruka. Baví jí manga anime a dosti to dává najevo. Šílená a naprosto nekontrolovatelná se srdíčkem osaměle holky co nikoho nemá.

Tajemství je tajemství o tom se nikdo nesmí dozvědět!?

Download: Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kiddy Girl-and

20. října 2009 v 0:53 | h.t. |  Recent Releases
Kiddy Girl-and
Po 6 letech od původního anime k nám přichází něco co se tváří jako dosti volné pokračování. Zatím jsme se setkali s původním týmem. Ovšem nějak to neskončilo jak má. Na scénu nám přichází nová dvojka. Ascoeur a Q-feuille. Obě jsou naprosto rozdílné a jiné. Q-feuille je naprosto vážná a opravu vše vážně probere než něco udělá. Ascoeur ta no je naprosté šílené tele. Na co šáhne to se nějak pokazí i když se snaží jak jen jí to jde. První den má problém se svou vedoucí. Hádají se o kalhotky no a nakonec to dopadlo tak že si je sundá. Bohužel se ukáže na veřejnosti obvyklí nepřátel teroristé. Zničí co se dá a Ascoeur to pěkně musí rovnat. Bohužel po zlikvidování pár teroristu oni povolají mecha draka. Ascoeur se mu pověsí na ocas a díky němu jí vidí každý v Gott. No dokáže ho zlikvidovat ovšem né moc příjemné to je když nemá kalhotky. Finále je takové že ji sice mají přijmout jako ES ovšem o její zbrklosti no nevím a k tomu velice rozhodná Q-feuille. Jak to bude pokračovat s těmito novými členkami?
Releases vydává: Himatsubushi
Studio: gimik, Gotou Keiji, Kimura Hidefumi, Kadonosono Megumi, Agematsu Noriyasu, Satelight
Počet Epizod: neznámo ?
Download: Kiddy Girl-and 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 28.

19. října 2009 v 23:54 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 28 (h264-720p) - [Bittorrent]

11eyes

19. října 2009 v 23:48 | h.t. |  Recent Releases
11eyes
Toto anime je podle počítačové hry na PC a xbox360. Příběh se nám točí kolem podivného začátku a života kluka jménem Satsuki Kakeru. Ztratil při podivném incidentu sestru. Bylo to označeno jako sebevražda ovšem bylo to divné. Pořád i po té podivné sebevraždě kamarádí s Yuka Minase. Ta mu pomohla se vyrovnat s tím, že už je jen sám. Žije v osamoceně v malém bytě. No a od mala má pořád skované pravé slepé oko. Má oranžovou barvu od jeho levého modrého bez pásky páskou. Jednoho dne spolu jdou po ulici a z neznámého důvodu se ocitnou v jiné realitě. Ralitě kde je červená obloha a černý měsíc. Všude se pěkně pohybují podivné potvory. Když už myslí že je po nich jsou zpátky. Myslí si že už se to nevrátí bohužel omyl je pravdou a potká je to znovu. Tentokrát to začne dívkou, která vypadá jako jeho mrtvá setra.
Zmizí a jsou opět ve světě s černým měsícem. Po krátké chvíli se na scéně opět objeví ony potvory a na pomoc jim přijde jedna červenovlasá dívka. Svým bleskovým mečem zničí potvory a posléze se představí jako Misuzu Kusakabe. Poví jim něco o paláci s křišťálu, který je ve středu tohoto dění. Než se tam dostanou ukáže se opět ta neznámá dívka co vypadá jako sestra Kakera. Nenápadně pomůže, ovšem zůstává v pozadí. Tam potkají další skupinu příšer. Ovšem jsou jiní mluví a mají obrovskou sílu.
Releases vydává: SFW
Studio: Shimoda Masami, Kanemaki Ken`ichi, Hara Masaharu, Douga Koubou
Počet Epizod: neznámo ?
Download: 11eyes 01 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: 11eyes 02 (h264-480p) - [Bittorrent]

Umineko no Naku Koro ni díl 16.

17. října 2009 v 23:59 | h.t. |  Recent Releases
To už není hra to je fraška jak sem to napsal u minulého dílu. Battler odmítnul v tomto díle dál pokračovat ve hře. No tím vyplívá to že Beata se dostala do velké deprese. Trochu jí lituju jen malinko. Ta potvora si to zaslouží jak jedná se svejma figurkami kolem sebe.

Znamení zlatý motýl je Beatrice čarodějka.

Download: Umineko no Naku Koro ni 16 (h264-480p) - [Bittorrent]

White Album (2S) díl 14. - 15.

17. října 2009 v 23:53 | h.t. |  Recent Releases
Podařilo se mě najít opravdu dobrou skupinu na toto anime. No to je super konečně sem viděl druhý díl a no abych se přiznal je to více méně depresivnější jak minule. Yuki si pořád myslí o že Tōya ji miluje a je jí plně oddán. No to ovšem koliduje s její osobní agentkou a řidičkou. Rin se pokouší najít své místo na světě. I když jí to jde dobře unavuje jí kariéra zpěvačky. Zato její bratr pořád sedí před obrazem a nějak se pořád nemůže s něčím srovnat. Možná to co ten obraz zobrazuje? A poslední je naše malá Haruka. Má novou kamarádku má jí ráda ovšem asi si něco trochu vynahrazuje.

Sníh nebo nevinná lilie vše je bíle a tají pravdu.

Download: White Album (2S) 14 (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: White Album (2S) 15 (h264-480p) - [Bittorrent]

To Aru Kagaku no Railgun díl 03.

17. října 2009 v 23:33 | h.t. |  Recent Releases
Naším dalším dílem se otvírá pořádní případ. Někdo z neznámého důvodu napadá lidi paralyzérem a pak uteče. Co je ten důvod hm a ještě víc je ta osoba není nějak vidět. Na tomto to snímku je vidět ovšem nedokázal sem si odpustit ten paradox. Elektrika proti elektrice ehm no to nejde né ;-)

Download: To Aru Kagaku no Railgun 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kämpfer díl 03.

17. října 2009 v 23:25 | h.t. |  Recent Releases
Otázka zní, co to udělá z vaší pověstí holky když vás obviní, že jste na holky? No ovšem je tu maličkost jste kluk a no nedopatřením je z vás holka. Vrcholnost je ta že jaksi no bohužel jste jako kluk zamilovaný do holky a ta holka má ráda holku, kterou jste? Co s tím no?

Guner - střelné zbraně: Akane (M)
Zauber - magická kouzla: Senou (M)
Schwert - meče a díky: Shizuku (Č)

Download: Kämpfer 03 (h264-480p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke díl 02.

17. října 2009 v 20:14 | h.t. |  Recent Releases
Bojíte se hororů tak tohleto je naprostej příklad lidí jak asi vypadáte, když potkáte na chodbě holku s přezdívkou Sadako. A no je to fakt podle toho filmu Kruh. Chudák ona má takovou smůlu a dokonce i na zvířátka. No o té osobě jako ctitel to už ne.

I Sadako z kruhu si zaslouží lásku a velkou.

Download: Kimi ni Todoke 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` 2 dil EX016.

17. října 2009 v 20:05 | h.t. |  Recent Releases
Pěkně se nám to zavařilo. Kagakagari našel na malém ostrůvku pozůstatky staré civilizace. Mezitím se kousek od tohoto ostrůvku koná malé prázdninové vegetování naší partičky. No a součástí tohoto vegetování poflakování je stezka odvahy. No a nějak se to ehm vymklo nechtěně kontrole.

Ex-Hendler osud každého Hendlera Asura Machina

Download: Asura Cryin` 2 EX016 (h264-480p) - [Bittorrent]

Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza díl 02.

14. října 2009 v 0:54 | h.t. |  Recent Releases
Od první série se toho moc nezměnilo a jen to přidalo na šťávě mezi naši Harukou a Yuutem. Oba se rozhodli nakreslit nějakou mangu a prodat jí. No ovšem se to zdá jednoduché, ale je to pěkně pekelná věc. Haruka moc kreslit neumí, ovšem to neznamená že neprodá. Yuutem se snaží a ví že do toho dal své velké a krásné srdce milující anime a mangu.

Tajemství je tajemství o tom se nikdo nesmí dozvědět!?

Download: Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Full Metal Alchemist Brotherhood díl 27.

13. října 2009 v 23:29 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 27 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sasameki Koto

13. října 2009 v 23:11 | h.t. |  Recent Releases
Sasameki Koto
Je typické Shojo/Ai anime ovšem i nejsou tam jen holky. Pro milovníky dramatu mezi dívkami je další kousek na světě a opravdu stojí za to. Není tak něžní jako Aoi Hana, ale má perfektní dramatickou zápletu. Ústřední dvojící tohoto anime je Kazama dívka, která je zamilovaná do každé holky co je strašně hezoučká. No a její kamarádkou spíše bych řekl její tajnou ctitelkou Sumikou.
Má jí ráda podporuje jí, ale nechce jí lhát. Bohužel Kazama je také oblíbená u kluků a to že je na holky jaksi nikdo moc neví. To si holky říkají jen mezi sebou bohužel. No a s toho plynulo jedno. Její vybraná holka do které byla zamilovaná jí řekla že jí nemá ráda pač se na ní ptal kluk koho milovala ona. Hold Kazama je předurčena Sumiko.
Releases vydává: Akibiyori
Studio: Suganuma Eiji, Inomata Masami, AIC
Počet Epizod: neznámo ?
Download: Sasameki Koto 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kimi ni Todoke

13. října 2009 v 22:39 | h.t. |  Recent Releases
Kimi ni Todoke
Už od první minuti sem si říkal že tohleto bude něco trochu podivné na pohled a co se tíká scénáře tuplem. No je to trochu podivné ovšem někdy se to opravdu opakované hodí a z jiného pohledu se super hlasem to je ještě lepší. Kdo si vzpomene na Toradora o klukovi kterého se každý bal pač vypadal jak gauner. Tady je to naprosto obráceně. Kuronuma Sawako (Sadako z Kruhu, ale nemá to nic společného s kruhem) je na první pohled tak tochu jako příšera. Je jako duch a když mluví nebo se podívá, jde z ní naprosto šílenej strach. Nemá žádné kamarády a ani nemá možnost se z někým seznámit. Strach a její pohled dělá svoje.
To vše doráží parádní hlas Mamiko Noto dabérky Dívky z pekla. No tím vrcholem je i její podobný vzhled. Černé a dlouhé vlasy. No a myslím, že nic už nemá cenu jí popisovat. No a ve třídě mají jednoho kluka Kazehaya-kuna. Je hezký a no jejich první setkání bylo naprosto jiné, než měli ostatní. Pokaždé když se setkají, nepřipadá jako nějaká příšera duch nebo něco podobného. Moc se mu líbí a rozhodně by s ní chtěl nějaký čas ztrávit.
Releases vydává: Eclipse
Studio: Shiina Karuho, Kaburaki Hiro, Konparu Tomoko, Shibata Yuka, S.E.N.S. Project, Production I.G
Počet Epizod: neznámé ?
Download: Kimi ni Todoke 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

Seitokai no Ichizon

12. října 2009 v 23:03 | h.t. |  Recent Releases
Seitokai no Ichizon
K nám přichází s naprosto praštěnou věcí která no už tu možná byla a když byla, osvědčilo se to dokonale. Samotné složení tvůrců anime nám jasně ukazuje, máme se na co těšit. Například charaktery jsou podobné jako v Akane-Iro ni Somaru Saka. Či animační práce od tvůrců Umineko a Higurashi. No čim je toto anime nějak zvláštní. No je to anime o lidech co jsou v student cancilu jménem Sacred sanctuary. V tom to kancilu je jediný muž jménem Ken Sugisaki. No a pak tu máme čtyřku holek. Pro něj se osazenstvo jen harémová část hentai hry. Má ovšem velmi silnou šéfovou Sakurano Kurumi. Je sice malá je to šéf a proto vždy musí mít hlavní a poslední slovo.
Další je sekretářka Akabane Chizuru. Je tak trochu chladná a vypočítavá. No a poslední jsou sestry Shiina Minatsu více prezidentka a Shiina Mafuyu pokladní. Obě jsou naprosto jiné a úplně odlišné osobností, zájmem a vzhledem. Jedna je na mangu druhé je na hry. No a toto anime se točí kolem anime a mangi naprosto všude. Dělá si srandu utahuje z jiných anime a to i od tvůrců anime. No hodně si utahuje i z toho čím to anime je prostě napodobeninou mangi která se i v tomto anime ukáže.
Releases vydává: SS, Eclipse
Studio: Aoi Sekina, Inugami Kira, Satou Takuya, Hanada Jukki, Horii Kumi, Kamimura Shuuhei, Studio Deen
Počet Epizod: neznámo ?
Download: Seitokai no Ichizon 01 (h264-576p) - [Bittorrent]
Download: Seitokai no Ichizon 02 (h264-576p) - [Bittorrent]

Sora no Otoshimono díl 02.

12. října 2009 v 21:53 | h.t. |  Recent Releases
No tak po prvním díle kde sem se snažil udělat hezký dojem z tohoto anime jdu z pravdou ven. Je to no bohužel jinak. Naprosto ecchi nechutné anime. No a zápletka v druhém díle létající kalhotky. Sohara - san jaksi bohužel po přání si nemohla navlíknout žádné kalhotky, odletěli raketovou silou.

Jaké je krásné míti anděla přání XD

Download: Sora no Otoshimono 02 (h264-480p) - [Bittorrent]