Červenec 2009

Hayate no Gotoku - 2nd Season díl 17. + Full Metal Alchemist Brotherhood díl 17.

29. července 2009 v 20:42 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Hayate no Gotoku - 2nd Season 17 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 17 (h264-720p) - [Bittorrent]

Yoku Wakaru Gendai Mahou díl 03.

29. července 2009 v 1:30 | h.t.
Yumiko má prostě smůlu pokaždé a hlavně na své spodní prádlo. Při prvním setkání s Koyomi je naprosto strašné. Narazí do ní a po krátkém chvíli je zachraňuje před podivnou věcí jako vetřelec co dává vajíčka do lidí. Yumiko si myslela, že má navrch omyl přišla o kalhotky a o tom je tento díl. Hon na ně a pro ně. Velice si poslední dobou začínám myslet, že díly které jsou vysílány, mají obrácené pořadí. Zatím co jsem odkoukal je pořadí takovéto. Doufám, že to nebude jako Rental Magica co má 24 dílů

00 - OVA
01 - 04?
02 - 01
03 - 02
04 - 03?

Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Canaan díl 04.

28. července 2009 v 23:56 | h.t. |  Recent Releases
Tajemství proč Canaan některé lidi nemá ráda a také proč se trápí tím že přijde o svou novou kamarádku Marii. Tím je její dávný učitel a expert na poli nájemné práce. Jmenoval se Siam a ona ho měla velice moc ráda. Osoba co ho zabyla Alphard je v několika věcech lepší ovšem není tomu stále konec.

Download: Cannan 04 (h264) - [Bittorrent]

Aoi Hana díl 04.

28. července 2009 v 23:30 | h.t. |  Recent Releases
Když se zamilujete je to složité a když to máte říct tomu, koho máte rády je to složité. Tak složité že nemůžete tomu, koho máte rády schopni ublížit. A rozhodnutí to říct je to nejlepší jak sebevíc o někom někdo říká jak je roztomilí.

Download: Aoi Hana 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 17.

28. července 2009 v 23:25 | h.t. |  Recent Releases
Je živá je zdravá a má se čile k zabijení. Čekal sem víc dramatický nástup ale to co provedla, stačilo prostě pif paf pár mrtvých a je to vymalováno. No víc mám ovšem starosti o Cal. Nějak se to neslučuje s Elen nyní jen Ein.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 17 (h264-720p) - [Bittorrent]

Vector Shana

27. července 2009 v 22:05 | h.t. |  Práce na blogu
Toto je novej vzhled jménem Vector Shana. Chtěl bych abyste tento vzhled ohodnotili zda se vám líbí nebo nelíbí od předchozího Dan h.t.

Shangri-La díl 14. - 16.

26. července 2009 v 14:36 | h.t. |  Recent Releases
Dlouho se nám toto anime nijak nepohnulo a hned tu máme 3 díly najednou. Tak první dílem se ovšem vše pokazílo. Útok na atlas nevišel. Mírově se to uklidnilo jenže jak je jasné ze záběru Babička Kuniko má něco společného s atlasem. Byla totiž jeho první vládkyní. Coš pro Kuniko bylo trochu šok.
No a dalším dílem jsem se dozvěděli že cosi je v systému Zeus. Tento systém ovládá celi Atlas a jeho ekonomiku. Hluboko v jeho nitru se skrývá mocné tajemství, co může hodně ublížit. Karin to vypátrala potom co její společnost s grafitem zkrachovala ona potřebovala hotovost. Neměla poslouchat Klaris teď po ní jde samotná premiérka města Atlasu. Ta je obdařena obdivuhodnou mocí nesmrtelností. Její osud je jasný nezemře jen tak snadno a nedá se snadno zabít ani vlastní rukou.
Download: Shangri-La 14 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Shangri-La 15 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Shangri-La 16 (h264-720p) - [Bittorrent]

Měsíc číslo 10.

26. července 2009 v 14:18 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Nějakou dobu sem sledoval anime do budoucna a během dvou měsíců nebude nic obrovsky převratného což mě docela mrzí moc. Ale během 10 měsíce přijdou opravdu parádní kusy, co si zaslouží vaše oči. Bude se jedna o pár pokračování již známých anime jako Darker than Black: Ryuusei no Gemini, Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza, Asura Cryin` 2.
No a Také jedna zajímavá novinka o magii s názvem To Aru Kagaku no Railgun. To všechno se má vysypat do obrazovek během 10 měsíce a doufám že to budou také dobré anime jak budu čekat.

Bakemonogatari díl 04.

26. července 2009 v 14:08 | h.t. |  Recent Releases
Malou holčičku provází hodně podivná minulost a ještě více to kde vlastně bydlí. Jako by to místo nebylo ba dokonce jako by ona byla nějaká příšera. Nemá nikoho ráda kromně Araragi - kuna. Což je podivné. No aby to nebylo málo, ani jeho kamarád vymítač mu moc nepomůže. Senjougahara nechce mít nic společného s tou holkou. Opět se zde ukáže co je v Araragim za příšeru ani menší pokousání na něm není vidět je to přece upír né.

Download: Bakemonogatari 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Umineko no Naku Koro ni díl 04.

26. července 2009 v 13:59 | h.t. |  Recent Releases
Ve čtvrtém díle se více dozvíme o neznáme Betrice. Ta je bohužel podle služebníku v dome mrtvá a otec se jí pokouší znovu vzkřísit pomocí černé magie. A k tomu je potřeba obětí lidského těla. Nejdříve 6 potom 3. Ovšem je divné že mrtvých tu je nějak moc a i za dveřmi co jsou zamčené. Dopisy s podivným zděláním se oběvují na stolech a nejvíce podezřelou je Maria. Ta malá potvora je malá čarodějka a rozhodně se nechová normále. Jak se nechová normálně to stačí si podívat na konec dílu a trochu vám bude běhat mráz po zádech jak je šílená.

Download: Umineko no Naku Koro ni 04 (h264-480p) - [Bittorrent]

Sora o Kakeru Shoujo díl 26. Final

26. července 2009 v 13:48 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme finální díl Sora o Kakeru Shoujo. Čekal sem že bude nakonec i perfektní bitka a byla. Všichni dostali po papuly a dokonce i zlí Leopard dostal co si zaslouží. Finále bylo plné toho nejlepšího, co si jen člověk umí představit. Podle mě se konec povedl, a část anime je možné na něco navázat. Po grafické stránce se vyskytlo pár hustých záběru, co stáli za to. Jedním slovem konec se povedl hihi. No po celkové grafické stránce anime za svou serii nic nestrácelo. Držrlo se kvality v četně hudebního podkladu. Zvratovost se dala předvídat, takže se člověk během celé série moc bavil. V podání v překladu se dosti americko ruská supina posnažila a oficiálně je dáno, že dopřeloží zbylé díly tedy od 1 až po 9 a později vydají celek. No posledním slovem papa Leoparde navyděnou někdy v budoucnu jestli bude druhá série.

Sestra Nami je zlá a NERVAL nebo Leopard si zaslouží smrt ?

Download: Sora o Kakeru Shoujo 26 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Macross Frontier (マクロスF) BluRay

26. července 2009 v 13:30 | h.t. |  Recent Releases
Macross Frontier (マクロスF )
Když sem pročítal anketku (Který druh anime máte nejradši?) tak sem zjistil, že plně zatím vede anime komedie. Proto sem se po včerejším rozhovoru s kámošem Oldou (stejnej šílenej otaku jako já učedník Kendo). Moc jsme se shodli, že tohle je opravdu komedie a hlavně má něco navíc. Když sem si pouštěl tu šáhlost na YouTube Nyan Nyan remix byl sem hotovej. Když pak po krátké době zjištění, že je to z tohohle anime bylo to opravdu jasné to musím vidět.
Macross se odehrává v daleké budoucnosti roku 2059. Ovšem není to tak začátek. První zmínka o Makross se objevila v roce 1982. Tehdy se začala psát historie anime s názvem Macross. Dá se velmi jasne zařadit mezi mecha a hlavně mezi komedi romanci s prvkem vesmírná opera (pořád se zpívá nádherně).
Poslední Macross jež právě budu recenzovat navazuje velmi dobře na předchozí anime a perfektně se drží směru v jakém byli předchozí série. Naší hlavní hrdinkou a také skvělou zpěvačkou je Ranka Lee. Její podivuhodní styl chování a její telefon perfektně vystihuje mladou studentku na střední škole. Ranka má jak už to bývá svého idola a to je známá galakticky Sheryl Nome. Při jedné své šňůře koncertů zavítá i do naší kolonie Macross Frontier. Ve stejnou dobu kdy Sheryl má rozjetí koncert napadne kolonii neznámá forma nepřátel a opravdu způsoby nezměrné škody. Jedná z lodí se dostane až do vnitřku kolonie a pokusí se zabít Ranku. Pro její štěstí je však poblíž jeden s žáku vesmírné akademie Alto Saotome. Zachrání jí, ale zároveň se dostane do problému se zvláštní jednotkou S.M.S. Vrchní velitel ho nemá rád protože je to nevlastní bratr Ranky. K tomu Sheryl která ho chce do své hudební šou. Ranka díky svému hlasu aspiruje na Miss Macross F ale neuspěje. Ovšem její hlas umí hodně a co díl to nějaká krásná písnička od ní je slyšet. Já osobně bych to přirovnal k Galxie hledá Macross. Nyní toto celé dílo vychází na BluRay a je právě pro vás jen si poslužte.
Releases vydává: THORAnime
Studio: Satelight, Studio Nue, MBS, Victor Entertainment
Počet Epizod: 25
Rok Vydání : 2007/2008
Download: Macross Frontier (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]

Canaan díl 03.

23. července 2009 v 23:56 | h.t. |  Recent Releases
Tajemství podivného tetování je naprosto všude. I tato podivná mladá žena ho má. Má na jednom prsu. Zvláštností je nemluví a je taková podivná miloučká. Ti co mají tetování jsou obdařeny speciální schopností. Canaan je jednou z nich. To vše má na svědomí podivný vir.

Download: Cannan 03 (h264) - [Bittorrent]

Aoi Hana díl 03.

23. července 2009 v 23:48 | h.t. |  Recent Releases
Aa - chan si vyšla na takové malé rande s přáteli a nakonec se stalo to, že její bratr jí šmíroval. To neměl dělat rozhodně to pěkně bolelo útoční sila knížek a Baka udělá své.

Download: Aoi Hana 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 01. - 04.

23. července 2009 v 23:39 | h.t. |  Recent Releases
Pokud máte zájem o komplet díly od Inferno tohoto anime nabízím vám nyní první 4 díly.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Phantom: Requiem for the Phantom 02 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Phantom: Requiem for the Phantom 03 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Phantom: Requiem for the Phantom 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 16.

23. července 2009 v 23:33 | h.t. |  Recent Releases
Potlačit minulost se nedá i kdyby jste se sebevíce snažili. Lhát si se také nemá. No ovšem lhát tomu koho máte rádi je někdy lepší. Nesmí vědět všechno.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 16 (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` (アスラクライン)

23. července 2009 v 23:15 | h.t. |  Recent Out
Asura Cryin`
Zajímavé anime jež přináší opravdu něco nového a zajímavého do žánru magie a mecha. Z obou těchto věcí si bere jedno to lepší a ve finále tu máme magický kousek, co stojí za to. Naším hlavním hrdinou je Tomo. Není jen ta obyčejný student bohužel. Má tak trochu smůlu nebo štěstí jak se to vezme. Poprvé kdy se s ním setkáme je v nemocnici. Přežil leteckou nehodu o tom co to bylo není přesně známo. Probudí se a no má tak trochu někoho navíc. Nad ním se vznáší duch mrtvé dívky a je ráda že je živí. Po 3 letech co se znají spolu tak trochu žijí a Misao i když je nejspíše mrtvá se stala jeho velkou kamarádkou i když jí vidí jen on. Ovšem náhle se mu stane věc. Dostane záhadný kufr po jeho bratrovy. Nemá dvířka a je pekelně těžký jak ho otevřít. Kamarád Higuchi má nápad vyhodí ho z balkonu a nic. Ovšem večer má návštěvu kvůli tomu záhadnému kufru. Dívka s jedním modrým a zeleným okem. Tomo neví vůbec o co jí jde. Ráno jí potká ve škole a ona netuší co po ní chce. No tedy zamotané to je. Dále se dostane do klubu zajímavého zaměření jako poškolní aktivita. Večer ještě ten den má opětovnou návštěvu a tentokrát se to dá počítat na desítky lidí. A ten večer se konečně ukáže jak otevřít ten kufr a také co je v něm.
Releases vydává: Chihiro
Studio: Guem Woo Production
Počet Epizod: 13
Download: Asura Cryin` (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` díl EX013. Final

23. července 2009 v 23:09 | h.t. |  Recent Releases
Asura se tímto díle dočkala konce první serie. Ano je to potvrzeno bude druhá serie na kterou se velice těším. No nyní napíši něco tomto posledním díle. Je velice zajímavé co se dozvíme za tak krátkou dobu. Pokud si pamatujete Hendler (Držitel) je držitelem Asura Machina ovšem pokud o ní přijde a to buď prohraje nebo to horší. Tím horším se myslí naprosté vyčerpání obětované. Čím více se používá Asura tím více se krátí život obětované osoby uvnitř. A ten kdo přijde o svou Machina se říká Ex-Hendler. A v tomto díle potkáme dva, kteří to jsou se raději podívejte samy. Je to příliš smutné to popsat. A nejen to a i jiným začíná docházet čas. Těším se na druhou sérii.

Luck-eater vám sežere vaše štěstí a budete mít smůlu.

Download: Asura Cryin`EX013 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Yoku Wakaru Gendai Mahou díl 02.

23. července 2009 v 22:55 | h.t. |  Recent Releases
V tomto díle se vrátíme malinko do minulosti. Dovíme se jak se naše malá Morishita naučila své první kouzlo a jak pomohla v zabránění útoku na sebe a na jednu opravdu dobrou zpěvačku. Magie jsou čísla a čísla jsou všude a dokážou se utvořit v cokoliv i nevelký hrnec.

Download: Yoku Wakaru Gendai Mahou 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! ( けいおん!)

23. července 2009 v 19:44 | h.t. |  Recent Out
K-ON!
Když hudba tak musí byt skupina. Když skupina musí být místo. Když místo musí bít členové skupiny. K-ON! Je právě takové typické anime kde je vše ovšem má to pár háčků. Tím prvním je naše hlavní hrdinka Hirazawa Yui. Yui má problém od začátku školy na vysoké. Když vstoupíte do školy v Japonsku je zvykem zapsat se do nějakého klubu. Yui neví kam se napsat a to je problém pokud to neudělá hned, nebude místo a stráví celou vysokou bez klubu což je tak trochu potupné. Na druhé straně je tu dvojce holek Tanaka Ritsu a Akiyama Mio. Obě chtějí do muzikálního klubu, jen je tu problém nejsou členi. Pro existenci klubu je třeba nejméně 4 lidí, aby nebyl zrušen. Tak tedy nábor se trochu povedl. Získali Kotobuki Tsumugi hraje na klávesy. Ovšem to je pořád málo. Vydali tedy plagát je potřeba další člen, co hraje na kytaru. Když se jim to nepodaří do konce měsíce, klub bude zrušen. Přihlásí se Yui ta ovšem neumí nic a s hudbou má leda zkušenost ze školky. Potom co se dostala poprvé do klubu chtěla odejít, protože klamala o své schopnosti. To holky trochu naštvalo, ale… Yui nemá kam jí a oni potřebují 4 osobu. Sladce jí ukecají a ona souhlasí. Ovšem jedinou podmínkou je aby uměla hrát na elektrickou kytaru.
Releases vydává: Chihiro
Studio: TBS
Počet Epizod: 12 + 1
Download: K-ON! (h264-480p) - [Bittorrent]
Download: K-ON! (h264-720p) - [Bittorrent]