Červen 2009

Higurashi no Naku Koro ni Rei OVA díl 04.

29. června 2009 v 22:30 | h.t. |  Recent Releases
Tato opravdu zajímavá kapitola anime Higurashi je zatím tou nejzamotanější ze všech. Bohužel konec byl ještě víc zamotanější, jak samotná kapitola. Konec jasně ukázal, že všechno co jsme viděli byl jen pouhý sen. Sen co se Rika pokusila dát všem, aby byli šťastný. Jenže po konci kdy se probudila, reakce byli na nejvíc jiné. Cestu si každý vybere sám a né vždy ta špatná je ta špatná. To dobré se musí najít i v tom špatném.

Download: Higurashi no Naku Koro ni Rei 04 (h264) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 13.

29. června 2009 v 22:20 | h.t. |  Recent Releases
Ta malá něco má u sebe a jsou to rozhodně peníze. Skovává se u Reijiho a jedním slovem z ní bude profík další expert na zabijení a to už v tak malém věku. Jedním slovem hraje se o její život a dalších co jsou v tom nepřímo zapletení. Podle mě v tom má prsti někdo z Inferna.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 13 (h264-720p) - [Bittorrent]

Oslava 50 a 25 let

28. června 2009 v 19:57 | h.t. |  Mimo mísu
Lidé slaví to nejdůležitější ve svém životě tak s tou největší parádou. Tak jako můj táta moje máma a tak i ti co přišli na oslavu. Můj táta se dožil svých 50 let a k tomu i jako náhoda nebo spíš úmysl sou mí rodiče 25 let spolu. Jak každý vím né všechno je naprosto v pořádku. Za 25 let se stane hodně a láska či život je spíš souhrn kompromisů. Jeden dělá to ten zas tohle a tím se přece život řídí. Dokonalost není a nikdy nebude. A já doufám že se za 25 let dočkám toho jak mému tátovy bude 75 let a budou mít mí rodiče 50 let manželského života. Všem co slaví a slavit budou přeju to nejlepší a věstě pít se musí i když se pohádáte auto nabouráte a zničíte pár kousků nádobí. S pozdravem všem Dan h.t.

Asura Cryin` díl EX011.

28. června 2009 v 19:04 | h.t. |  Recent Releases
Nějak zajímavá oslava to je jenže není to jen tak normální oslava. Jsou pozváni jen ti jež vlastní Machinu a také ti co jsou hodní a přátelé aby oslavili Enino povstání jako Machina. Při té příležitosti se konají různé přehlídky co kdo umí. Jedno z nejlepších čísel je Vivian jak skáče skrze ohniví kruh se svým pánem v tlamě.

Luck-eater vám sežere vaše štěstí a budete mít smůlu.

Download: Asura Cryin`EX011 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sora o Kakeru Shoujo díl 23.

28. června 2009 v 18:55 | h.t. |  Recent Releases
Konečně je hotovo nejsilnější zbraň v celém vesmíru, která jediná dokáže zničit Nervala je tu. Jmenuje se Leopard a opravdu je tím největším trumfem co lidé proti Nervalovi mají. Nedá se počítat s měsíční základnou. Kirkwood se brzo stane zbytečnou věcí. Benkai nemá tak velkou sílu jako Leopard a Xanthippe se po tomto dílu škrtá ze seznamu. Aleida nemá moc velké šance proti Takene. No vrcholem je velmi zajímavá informace kterou neprozradím.

Sestra Nami je zlá a NERVAL si zaslouží smrt!

Download: Sora o Kakeru Shoujo 23 (h264-720p) - [Bittorrent]

Hayate no Gotoku - 2nd Season díl 12. + Full Metal Alchemist Brotherhood díl 12.

28. června 2009 v 18:36 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

PS: Eclipse změnilo své aktuální umístění webu na toto místo zde.

Download: Hayate no Gotoku - 2nd Season 12 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 13. Extra

28. června 2009 v 18:30 | h.t. |  Recent Releases
Tak toto je opravu poslední díl k K-on!. Pro mě to bylo takové milé rozloučení ovšem krásné a miloučké. Zima sice není to pravé téma do léta ovšem když lidé hledají to správné hodí se nato. Mio má tvůrčí problém. Yui má lenošivou náladu nechce se jí hrát. Ritsu musí byt se svým bratrem. Mugi zase nastupuje do práce. Azunya má doma kočku od kamarádky na pohlídání. Ovšem všechno jde blbě opravdu moc a jediný kdo všechno dokáže zachránit je Yui. A její SMS o tom co má koupit. Závěrem ohodnotím toto anime. Velice se mě líbilo a opravdu se graficky vyvedlo. Přes svou krátkost si myslím, že u fanoušku získalo opravdu své čestné místo. Velmi poutavá hudba zaručuje konfort poslechu té nejlepší kvality pro uši. Poutaví op a ed bez výhrad. Velice silná komediální složka s prvky té kvalitní akce ve školním podání. Rozmanitost postav a jejich chování. Pro osoby jež neviděli velice doporučuji doufám že v krátké době se dočkáme pokračování Dan h.t.

Download: K-ON! 13 Extra (h264) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 12.

28. června 2009 v 18:06 | h.t. |  Recent Releases
Zwei se už sžil s tím, že jen nástroj na zabijení. Ovšem pořád v něm hlodá to co udělal Elen. Při jedné tak trochu rutinní akci se bohužel stane něco divného. Při setkání jsou všichni z druhé strany mrtví. Profesionalita činu ukazuje na profíka. Zwei při se rozhodne uklidit mrtvoly, aby nebyl později problém. Náhle v uličce najde mrvou ženu. Bylo jasně poznat, že jí někdo přikryl. Někdo komu na ní záviselo. Po krátkém pátrání se dovíme, že měla mladší sestru Cal Devens. Reiji ji tedy k sobě vezme pod křídlo jen proto, že má nejspíše důležité informace, kdo zabyl.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sea Story (Umi Monogatari: Anata ga Ite Kureta Koto)

26. června 2009 v 23:49 | h.t. |  Recent Releases
Sea Story (Umi Monogatari: Anata ga Ite Kureta Koto)
Vypráví příběh podivném světě pod vodou a lidí na ostrově. Náš počátek začíná prstenem vhozeným do vody. Najde ho Marin a velice se podivuje kdo asi tak krásnou věc mohl hodit do vody. Urin její mladší sestra nechce, aby šly do světa lidí nad vodou. Maria má totiž nápad, donést to tomu komu patřil. Ovšem je tu věc na lidském světě nemůžou vodní lidé dýchat. Vezmou si kouzelné náramky a po krátkém hledání se jim podaří vlastníka najít. Jmenuje je Kanon mladá studentka na vysoké škole. Od první chvíle kdy jí uvidíme je naprosto v depresi. Důvodem je přítel co jí nechal a prsten co zahodila jí to jen připomínal. Opětovně ho zahodí a Marina s Urin ho jdou opětovně hledat. Jenže je to velký ostrov a těžké ho najít když Kanon opravdu silně hází. Urin měla ovšem štěstí v neštěstí, ztratila se kdesi v lese. Polekal jí velmi silný ohňostroj. Upadla a náhle našla to, co se svou sestrou hledala. Prsten ležel vedle podivné hrobky. Při pokusu vytáhnout ho poškodila pečeť. Podivný hlas ji donutil otevřít hrobku a to neměla dělat, vypustila cosi ven. Co to je to však zatím nikdo neví.
Releases vydává: Ayako
Studio: SANYO BUSSAN CO. ,LTD.
Počet Epizod: 12
Download: Sea Story 01 (h264-480p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 09v2. Pozor!

26. června 2009 v 15:39 | h.t. |  Recent Releases
Další díly ve větším rozlišení. Jinak je plánováno anime Umi Monogatari: Anata ga Ite Kureta Koto keré bude uváděno v krátkém názvu Sea Story. Je moc hezké a velice působivé na první díl. Jinak bude venku i Haruhy konečně ve velice dobrém rozlišení od skupiny Chihiro.

Download: K-ON! 09v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Nové anime tento měsíc a měsíc další

25. června 2009 v 14:33 | h.t. |  Práce na blogu
No k tomu že je konec měsíce se dá říct jen málo moc se na blogu nepracovalo a ani na překladu flákám to nějak. Ovšem nemění nic na tom co nás příští měsíc čeká za skvosty. Ovšem musím se ještě zmínit o Umi Monogatari: Anata ga Ite Kureta Koto a Evangelion Shin Gekijouban: Ha které vylejzají tento měsíc. To druhé je nejvíce očekávané než všechno v tomto roce kdo je tím fandou na nic jiného nečeká. Tak k měsíci číslo 7 tohoto roku. Tento měsíc vyjde nová legenda podle mě a pokud se potvrdí co sem čet na jiných webech bude to to pravé. Umineko no Naku Koro ni jak napovídá část názvu má své podobné v Higurashi. Jen místi cikády pláčí rackové pláčí. Jestli se bude jednat o stejný systém bude to jedním slovem bomba takže se nechat překvapit a čekat. Bakemonogatari je další věci co se mě líbí ovšem moc zatím o tom nevím a doufám že se dovím mnohem víc. Ovšem co se dá přirovnat k návratu legendy je AIKa Zero. Bude zasazena mezi obě již AIKa co už jsou venku. Daším kouskem na pokračování je Spice and Wolf II opět se setkáme s naší milou Horo.

Eden of the East (東のエデン)

25. června 2009 v 14:01 | h.t. |  Recent Out
Eden of the East (東のエデン)
Je novou věcí na poli romance s podivným smyslem pro humor a podivným smyslem pro zobrazení světa. Naši ústřední postavy jsou na první pohled obyčejní lidé. No ovšem to by nebylo anime aby tam něco nebylo. Saki Morimi je naprostou obyčejnou turistkou co přijela do USA, aby se podívala na památky a hlavně na Bílí dům. Návštěva D.C. ji přinese do cesty naprosto neznámého člověka. Když se pokoušela hodit minci do kašny v zahradě Bílého domu, viděla jí policie. Hrozí jí že bude zatčena, ovšem co se stane to ani ona a nikdo kdo si pustí toto anime nezažil. Vyskočí na silnici úplně nahý muž a jediné co má je mobil a pistole v ruce. Pokřikuje na policisty, aby je odlákal o mladé dívky. Pustí se za ním a jemu se podaří skrýt. Ovšem proč je nahý a má jen pistoly a telefon to opravdu netuší, ztratil paměť. Dívka mu poskytne kabát a on se běží domu převléct. Naviguje se podle telefonu, který nezahodil. Ovšem Saki zjistí tele jedno. Nechala v kabátu pas a peněženku. Běží za ním přes celé město. Nakonec ho najde v domě, kde si podle mobilu muž našel svůj byt. Je plný zbraní a má haldu falešných pasů. Vše nejspíše ukazuje, je asi terorista. Ona zaklepe a požádá o doklady. On vyhoví, ovšem pro něj tu už není bezpečno. Rozhodne se odjet pryč ze země. Je Japonec takže vybere si pas se jménem Akira Takizawa. Jako správný turista se vrací do své země. Na letišti je čeká opravdu strašné překvapení. Japonsko bylo napadeno raketami, co způsobí mnoho škod.
Releases vydává: gg
Studio: Production I.G
Počet Epizod: 11
Download: Eden of the East (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` díl EX010.

25. června 2009 v 13:49 | h.t. |  Recent Releases
Po minulém únosu malé Nia - chan se dovíme k čemu jí chtějí použít. A navíc se setkáme s dalšími držiteli Hendleri Machina. Navíc se ukáže podivná dívka co pomůže všem a to je nejvíc divné kdo to asi může být? Kdo to je se dovíte jen když si to pustíte.

Luck-eater vám sežere vaše štěstí a budete mít smůlu.

Download: Asura Cryin`EX010 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 12. Final

25. června 2009 v 13:39 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme poslední regulární díl. Ovšem bude ještě jeden. V tomto díle dostala Yui malé nachlazení a opravdu s tím tvrdě bojovala. Nakonec se z toho dostala. Ovšem když došlo na koncert zapomněla si kytaru Geetu doma. Tak se nám poštěstí uvidět Sawu -chan jak paří na kytaru a jde jí to dobře.

Download: K-ON! 12 Final (h264) - [Bittorrent]

Shangri-La díl 11.

25. června 2009 v 13:20 | h.t. |  Recent Releases
Někteří lidé stráví ve své kleci celí život a nevyjdou ani na světlo. Jedním příkladem je Dogma 2 nebo Dogma Zero. Ten se ani nedostal z laboratoře, ovšem kde se vzal, když se o něm píše on dávno umřel? Atlas se mě začíná jevit, jako velká zlatá klec odkud nikdo nikam už nemůže dál.

PS: jsou už známé 3 podivné nože

Download: Shangri-La 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 11.

25. června 2009 v 13:10 | h.t. |  Recent Releases
V jedenáctém díle se spíš objeví to co už jsme viděli. Rekapitulace všeho co se stalo a hlavně se dovíme o nové rozjeté hře. Ta hra je za zničení nejspíše Inferna. Sám sem zvědaví Zwei má dostat v příštím díle posilu.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

Hayate no Gotoku - 2nd Season díl 11. + Full Metal Alchemist Brotherhood díl 11.

18. června 2009 v 0:08 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Hayate no Gotoku - 2nd Season 11 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

Shangri-La díl 10.

17. června 2009 v 22:34 | h.t. |  Recent Releases
Chudák Miku od mala nesmí na slunce. A když se chudinka dostala na slunce náhle slyšela podivný hlas dívky, co povídala podivnou věžku. Další dost zajímavou věcí je kde Momoko vzala podivnou náušnici kterou má i malá Miku. To vše završuje hon na Medusu kdesi někde v oceánu jestli tam někde je.

Download: Shangri-La 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 11.

17. června 2009 v 22:24 | h.t. |  Recent Releases
Pro kytaru cokoliv prostě je to její velká láska se jménem. Bohužel cena za kterou se musí o ní starat je vysoká 5000,- ¥ což za výměnu strun je docela dost. Příští díl to má být poslední takže to bude velké finále na podiu v počtu 5.

Mio je Moe, Ui je nejmilejší sestra a Azusa je neko!

Download: K-ON! 11 (h264) - [Bittorrent]

Sora o Kakeru Shoujo díl 21. + 22.

17. června 2009 v 22:16 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme další dílece a rozhodně to není jen tak malinko málo zajímavé. Honaka trpí nemocí a není to sní moc dobré Akiha utekla v krabici od Xanthippe s Imo-chan. Leopard šel hledat něco co jim pomůže proti Nervalovi a Benkai byl poslán aby našel prstenec co použili k odletu od Jupiteru. Tím to však nekončí Kirkwood je v ohrožení a ve finále se konečně dozvíme kam zmizela restaurace Enigma. Více zajímavostí a více změn se dozvíte v druhém dílu. Kde Honaka šla na lov pro něco velice důležitého pana Friedricha.

Sestra Nami je zlá a NERVAL si zaslouží smrt!

Download: Sora o Kakeru Shoujo 21 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Sora o Kakeru Shoujo 22 (h264-720p) - [Bittorrent]