Květen 2009

Asura Cryin` díl EX008.

31. května 2009 v 22:20 | h.t. |  Recent Releases
A je tu osoba jež se má člověk nejvíce obávat. Ania Fortuna přijela ze zahraničí jako výměnní student. Přitáhla ji Shuri v dobré víře že jí Tomo ochrání. Ovšem je tu dodatek ona je Pojídač štěstí (Luck-eater). Funguje to následovně, koho kousne tomu se stane něco špatné ve velmi krátké době. Ovšem na druhou stranu to funguje naopak. Koho kousne co měl smůlu, tomu se obrátí karta ve štěstí. Nia jak si říká má ještě velké přání najít svou zmizelou starší sestru.

Download: Asura Cryin`EX008 (h264-720p) - [Bittorrent]

Higurashi no Naku Koro ni Rei OVA díl 03.

31. května 2009 v 20:41 | h.t. |  Recent Releases
V tomto díle opětovně zapomeňte na všechno, co znáte o Higurashi. O tom že chybí pár lidí víme, ale je tu navíc možnost že tímto světem to skončí. Rika má problém musí najít věc, co ovlivnila že uvízla v tomto světě. Je naprosto nezbytné, aby osvobodila Hanyuu. Je nemožné, aby se mohla dostat do tohoto světa. Jediná komunikace je možná jen pomocí této kuličky. Navíc se Rika chová velice násilně. Bez velkých výhrad zbyla Satoko židlí a mluvila na veřejnosti vnitřním hlasem. Dost se obávám, že to zanechá silné následky. Rika pomalu začíná tropit velké problémy.

PS: opět je použita jiná skupina tentokrát ASR-Kurou

Download: Higurashi no Naku Koro ni Rei 03 (h264) - [Bittorrent]

Shangri-La díl 08.

31. května 2009 v 20:01 | h.t. |  Recent Releases
V minulém díle Kuniko dostala trest stání 3 dnu venku. Potom dostala další trest smrti. V tomto díle se pěkně dovíme jak se Kuniko dostane ven a jak snadno to někdy jde, kdy pomůžou opravdu všichni.

Download: Shangri-La 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

Valkyria: Gallian Chronicles díl 08.

31. května 2009 v 19:50 | h.t. |  Recent Releases
V tomto díle se naši hrdinové pokusily zastavit mocného Maxmiliana. Nevyšlo to Selvaria Bles odrazila útok. Nakonec přijel obří tank a zničil překrásné pradávné ruiny a komnatu jen tak, protože se to hodilo. Naše trojce se rozdělila Fladio a Alicia zůstali spolu. Tak v tu chvíli se mohla Alicie dozvědět trochu o Welkinovi. O tom jak spolu studovali na fakultě o jejich životě a tak o dívkách co tam potkaly.

Download: Valkyria: Gallian Chronicles 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 09.

31. května 2009 v 15:31 | h.t. |  Recent Releases
Od minulého dílu nám přibyla nová postava. Jmenuje se Azusa Nakano. Je nováčkem na škole a jak jsem se dozvěděli je kamarádkou Ui. Obě začli chodit na stejnou vysokou školu a tudíž je nutné si najít klub. Azunya tak dostala přezdívku se přihlásila do klubu mezi naše už zajeté hudebnice. No a aby toho nebylo málo má dva problémy je lepší jak Yui a stále chce trénovat na nástroje. To jak mi víme moc s se zažitím stylem čajíček a dortíky a no tak nějak i cosplay v podání Sawa-chan nejde.
A nyní otázka kdo je víc kawai a moe a prostě nej v anime K-on! Vlevo Azusa a v pravo Mio? Hlasování se stahuje i pro ostatní členy klubu.

Mio je Moe, Ui je nejmilejší sestra a Azusa je neko!

Download: K-ON! 09 (h264) - [Bittorrent]

5 nej z anime: Nej auta

27. května 2009 v 20:31 | h.t. |  Mimo mísu
5 nej z anime: Nej auta
Tak jako ve filmech se v anime objevují opravdu nádherná auta. Tvůrci se z velké části starají o to aby, bylo jasně poznat co je to za kousek. Vybral sem 5 auto které si myslím že svým jménem nejen něco řeknou a někdo je určitě má noc rád. Více uvnitř.

Le Portrait de Petite Cossette OVA (コゼットの肖像)

25. května 2009 v 21:06 | h.t. |  Recent Out
Le Portrait de Petite Cossette OVA (コゼットの肖像)

Stalo se vám někdy že jste měli sen a přitom to bylo za bílého dne? Měli jste pocit, že jste se zamilovali do něčeho co je duch nebo otisk duše mrtvého? Pokud ani jedno ani druhé, tak věřte toto vám poví, jak se správně zachovat. Eiri Kurahashi je mladí talentovaný umělec s prací ve starém starožitnictví. Prodává co mu jeho strýček pošle z Francie a tak vše co mu lidé nabídnou k prodeji. Jednou od svého strýce dostane zajímaví set sklenic a skříň. Při pohledu do nádherné sklenice spatří malou a krásnou dívku Cossettu. Zobrazí se mu její osud před mnoha stovkami let. Její osud byla krutá a krvavá vražda. Cossetta požádá Eiriho o pomoc v tom že potřebuje někoho kdo jí pomůže se pomstít. Marchello Orlando je sice už mrtví ale jeho duše může být opět povolána. Ten kdo si ji do sebe vezme, bude trpět za jeho hříchy, bolestí a utrpením. Tím může Cossettu vykoupit z věčného bloudění po světě. Vše se dá malovat a tím čím to namalujeme je srdce a vlastní krev.
Releases vydává: end den
Studio: Aniplex, Shinbou Akiyuki, Kajiura Yuki, Doumu
Počet Epizod: 3 OVA
Rok Vydání : 2004
Download: Le Portrait de Petite Cossette OVA (h264) - [Direct Download]

Asura Cryin` díl EX007.

25. května 2009 v 20:25 | h.t. |  Recent Releases
V pořadí 7 díl prozradí mnohem více než zatím bylo řečeno. Je velmy zajímavé že čím dál víc se vše točí a začíná při podivné letecké nehodě. Ve stejném letadle letěli Yukari a Shuri dvojčata. Shuri známe jako kyborga. Pak Misao a Tomo kamarádi ze školy. Jinak Misao po minulém díle se stala viditelnou díky Stabilizátoru. No a tím posledním je naše nová postava Yoh. Kolem ní se točí dost velké tajemství kufru.

Download: Asura Cryin`EX007 (h264-720p) - [Bittorrent]

Seto no Hanayome Jin OVA ( 瀬戸の花嫁 OVA)

25. května 2009 v 19:56 | h.t. |  Recent Out
Seto no Hanayome Jin OVA ( 瀬戸の花嫁 OVA)
Je takové volné pokračování plné neuvěřitelné srandy. Nenavazuje ani tak moc na děj konce anime, ale spíše se vede jinou cestou. Počet epizody jsou dvě a každá má dvě části. Tak jak to bývá v OVA přidají se nám dvě nové postavy. Malá holčička sestra perverzní opičky Saru a dávná Sanina kamarádka z dětství. Opětovně je to plné komických scén co vás doslova umlátí smíchy svou hlodovostí. Nechybí komedie vážné téma fanservis a horor. V prvním díle je Nagasumi poslán do školy delikventů a v druhé části dílu je zase v kině které vybouchne a udělá ze sebe hrdinu Nagasumi Wilise. Druhý díl se nese v podobě fanservisu v kavárně a další část dílu je hororová podivná postva co zná jen San-chan.
Releases vydává: Seto Otaku
Studio: GONZO, AIC
Počet Epizod: 2
Download: Seto no Hanayome OVA Jin (h264-DVD) - [Bittorrent]

Hayate no Gotoku - 2nd Season díl 08. + Full Metal Alchemist Brotherhood díl 08.

25. května 2009 v 19:49 | h.t. |  Recent Releases
Prostě další dílec nic víc nic mín.

Download: Hayate no Gotoku - 2nd Season 08 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

Valkyria: Gallian Chronicles díl 07. + Op 01,5

24. května 2009 v 22:34 | h.t. |  Recent Releases
No jak koukám na 7 epizodu tohohle anime nějak mě docela nudí. Je příliš roztahaně a nějak si myslím, že oproti hře je silně ochuzeno. Hra jež vyšla na PS3 je mnohem více detailu více postav a dokonce je tam mnohem více soubojů. Anime zase vyniká více osobním stahem mezi Welkinem a Alicii (její kchsichtíky jsou prostě boží). A tím druhým je zajímaví zájem jistého mladého muže o Isaru. Kdo jím je to musíte zjistit sami.

PS: Op 1,5 vložen jako úprava za první OP

Download: Valkyria: Gallian Chronicles 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 08.

24. května 2009 v 22:12 | h.t. |  Recent Releases
Au si říká Ritsu. Bohužel no dostává v každém díle jednu pěkně do hlavy a no bouleč jí rostou a rostou. Prostě je to chudák a to jí dělá pořád Mio. Ovšem jako bonus uslyšíme další parádní písničku no a dořeší se mini problém pátý člen klubu. Kdo vyděl Suzumi ví.

PS: budu releasovat Suzumi S2

Mio je Moe a Ui je nejmilejší sestra!

Download: K-ON! 08 (h264) - [Bittorrent]

Sora o Kakeru Shoujo díl 19.

24. května 2009 v 21:54 | h.t. |  Recent Releases
V minulém díle byla Akiha unesena. No i navíc byl Leopard okraden o své zrcadla. Benkai bohužel neumí najít dobré místo na schovku tak mu dlouho nevydržely. Největší starost však mám o Akihu nachází se nyní bohužel na Xanthippe. Co tam najde a co se jí stane tak na to se podívejte stojí to za to.

PS: aktuálně II-Subs si dává pohov na dva týdny prostě škola to jest vše

Sestra Nami je zlá a NERVAL si zaslouží smrt!

Download: Sora o Kakeru Shoujo 19 (h264-720p) - [Bittorrent]

Final Fantasy VII: On The Way To A Smile Denzel

22. května 2009 v 18:30 | h.t. |  Recent Out
Final Fantasy VII: On The Way To A Smile Denzel
Kdo zná dobře Final Fantasy VII: Advent Children (Complete) zná i jednu zajímavou dětskou roly. Je jím Denzel. Mladí deset let starý kluk. O něm se v tomto krátkém OVA dozvíme odkud je a kde se vzal u Clouda a Tifi. Jeho život byl někdy dobrý ovšem velkou část ho provázeli jen tragédie. Přišel o všechny které měl rád a jediné na co narazil byl jeden opravdu zajímaví člověk Cloud. Denzel i když mu je jen deset let pokouší se dostat do WRO. Ti co neví kdo je WRO je armáda ješ se vyskytuje v Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII. Osobou která s ním dělá pohovor je nikdo jiný než slavný Reeve Tuesti. Byl to konstruktér a tvůrce Mako Reaktorů a části Midgaru. Nyní je to ředitel WRO (World Restoration Organization) kterou nenápadně podporuje Rufus Shinra(v FFVII:AC je o tom řeč když mluví z Cloudem).
Releases vydává: end den
Studio: Square Enix
Počet Epizod: jedna OVA epizoda
Rok Vydání : 2009
Download: Final Fantasy VII - On The Way To A Smile Denzel
(h264-720p) - [Direct Download]

end den

22. května 2009 v 18:21 | h.t. |  end den
Založena mini skupina na překlad. Nečekejte zázraky prostě něco sem tam v překladu. Převážně se bude jednat o OVA série.

Přeloženo:

Le Portrait de Petite Cossette OVA (コゼットの肖像) 3/3 zde
Final Fantasy VII: On The Way To A Smile Denzel OVA 1/1 zde

Připravuje se:

Gate Keepers 21 OVA 2/6
Ghost Talker Daydream OVA 0/4

Final Fantasy VII: Advent Children Complete

22. května 2009 v 17:32 | h.t. |  Recent Out
Final Fantasy VII: Advent Children Complete
Možná z vás má doma Final Fantasy v šuplíku v krabici nebo dokonce v poličce kde má své právoplatné místo. Já abych se přiznal jen kvůli Final Fantasy X na PS2 sem si koupil PS2. Hraní a celkově vše co je spojeno z Final Fantasy mě provází už 12 let mého života. Za tu dobu sem dohrál snad všechny FF díly které se mě dostaly do ruky a nejen FF ale i jiné od společnosti Square Enix (Squaresoft). Dnes je tomu přesně 4 roky kdy oficiálně vyšlo filmové pokračování FFVII. A niní v roce 2009 vychází kousek jež plně a jasné dokresluje Final Fantasy VII: Advent Children s dodatkem Complet.
Samotný příběh se točí kolem incidentu jež se stal před dvěma lety. V té době Cloud a jeho přátelé Tifa, Cid, nebo Baret pomohli zničit Sephirotha. Ten kdo zná hru ví co provedl a rozhodně toho nebylo málo. Od doby jeho smrti se však náhle začala objevovat ve velké míře podivná nemoc "Geostigma". Krvácení černé tekutiny která pomalinku a jistě zabíjela. Nebylo možné se nijak léčit. Někteří věří že to je odplata za to co společnost Shin-Ra prováděla Zemi. Omil bylo to od Sephirotha malé a nenápadné napadení každého kdo se vystavil záření při jeho zničení. Po dvou letech vyšetřování se však narazilo na problém. Objevili se 3 osoby jež chtěli za každou cenu část Sephirotha tedy Black Materii. Kadaj jeden z těch 3 si myslí že je larvou zárodkem Sephirotha. Cloud však má jinou představu musí ho zastavit než se dostane k Black Materii aby se z nej nestal ten hrozní démon co chce zničit Zemi, jako se jednou pokusil. Více nemá cenu příběh rozepisovat kdo zná anime nebo hru zná a ví.
Releases vydává: THORAnime
Studio: Square Enix
Počet Epizod: jeden film 126 minut
Rok Vydání : 2009
Download: Final Fantasy VII: Advent Children Complete (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Final Fantasy VII: Advent Children Complete (BluRay-h264-1080p) - [Bittorrent]

Code Geass: Hangyaku no Lelouch (コードギアス 反逆のルルーシュ) Blu Ray

22. května 2009 v 14:11 | h.t. |  Recent Out
Code Geass: Hangyaku no Lelouch (コードギアス 反逆のルルーシュ)

Oproti jiným anime se tohle velice tak moc liší. Zatím neexistuje tak mnoho rozdílné a složité anime. Dlouho sem se kolem tohohle anime pohyboval a nekouknul na něj. Dneska vím to byl chyba. Jinak už jednou tu byl Recet Out tentokrát je to ve verzi Blu Ray prostě neváhejte.

Příběh se odehrává ve fiktivní budoucnosti, kdy bylo Japonsko ve válce poraženo Británií a ta si ho podrobila. Nejenom tuto zemi, ale mnoho dalších lokací na planetě po výtěství přejmenovali na Area sektor. Japonsko dostalo číslo 11 a tudíž původní obyvatelé se museli přejmenovat na jedenáctí. V této době, zmítané terorismem odboje Japonska, žije i šachový mistr Lelouch. Ten je mimo jiné jedním z těch, co Británii ze srdce nenávidí a rád by ji smetl z mapy, jenže je to jen obyčejný student. Aniž by chtěl po jednom šachovém vítězství jel do školy. Cestou se připletli k únosu kamionu s něčím nebezpečným. Po otevření sarkofágu zjistí že není nic uvnitř nebezpečného ale jedna krásná a neznámá dívka C.C. . Aby přežil ona mu nabídne smlouvu ze které budou těžit oba. On dostal o C.C. takzvaný Geass podivuhodnou schopnost která se liší od každého nositele. Jeho je dání rozkazu komukoliv přímo do očí a on jej splní, i kdyby to byl rozkaz vlastní smrti. Díky němu se z něj stane Zero a má sílu pomstít se Británii. K tomu ještě použije teroristy, kteří nejsou ale ve skutečnosti úplně zlí. Celé anime oplývá mecha souboji a v neposlední řadě i poměrně velikou brutalitou s místi silné komediálním prvkem v podobě C.C. a mé oblíbené školy. Přece jen mít dvě identity není hračka zvlášť když ve stejné třídě máte spojence a nepřítele.
Ps: věnováno Koulákovi ;-)
Releases vydává: GG + THORAnime
Studio: Sunrise, MBS, Sony Music Entertainment, Victor Entertainment, CLAMP
Počet Epizod: 25 + 9 speciálů
Rok Vydání : 2006/2007
Download: Code Geass: Hangyaku no Lelouch (BluRay-h264-720p) - [Bittorrent]

Shangri-La díl 07.

22. května 2009 v 13:55 | h.t. |  Recent Releases
Meduza náš malí červíček pro napadení systému nechce nějak pracovat. Spí si a nejspíše sny o něčem co je pro ní lepší než co dělá. Zato Kuniko zavřeli do báně. Nějak po té malé krádeži a pár dalších problémech si to tak trochu zaslouží.

Download: Shangri-La 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` díl EX006.

22. května 2009 v 13:33 | h.t. |  Recent Releases
Je nový, je to šmejd a je to opravdu zajímaví člověk. Má dost spojeného z Shuri-san která v minulém díle ztratila paměť. Co od ní chce a proč Misao minule zmizela? Tak na tyto otázky dostanete pár odpovědí.

Download: Asura Cryin`EX006 (h264-720p) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 06. + 07.

22. května 2009 v 11:41 | h.t. |  Recent Releases
Minulí díl docela hodně ukázal co je organizace Inferno zač. V tomto díle se to dotáhne do konce. Já bych radši ustoupil než dopadnout takhle. V sedmém díle poznáme, že ne vše je dobré co se dělá. Ein má trápení že bude sama. Zwei zase má problém s určením komu má sloužit. Ein se tak trochu pokouší získat Zwei aby jí neopustil. Zwei se bude muset v příštím díle rozhodnout co dělat.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 06 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Phantom: Requiem for the Phantom 07 (h264-720p) - [Bittorrent]