Duben 2009

Phantom: Requiem for the Phantom díl 04.

30. dubna 2009 v 23:55 | h.t. |  Recent Releases
Měl by se bát. Protože ona ho jednoduše sfackuje. Kde sakra byl, protože jí jde o život. Před akcí byla sledována těmi co má zabýt.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Kde hledat anime na webech 3,5?

30. dubna 2009 v 23:50 | h.t. |  Rady a co nevíte ?
Menši změna v plánu. Právě byla oficiálně oznámeno, že Static Subs přišlo o svůj traker a spojence. Eclips. Nějakou dobudu, nebyl v provozu jejich traket a včetně SS. Škoda doufám že to zprovozní.
PS: dodávám další webi na použití a jsou velice dobré

Desire (Vocaloid Miku) Home

ii-Subs (Amrickoruští bratři v subu) Home

Citadel of the Raven (Alucard) Home

K-ON! díl 04.

26. dubna 2009 v 21:29 | h.t. |  Recent Releases
No po dlouhé době sem zjistil že Moe opravdu hejbe světem. A tohle anime je komplet Moe a ještě jednou Moe a Moe a Moe a Moe a Loli a LoL a tak dále XD. Prostě to se musí vidět. Návštěva u moře a opravdu pořádné hraní Yui stojí opravdu zato to vidět.

Download: K-ON! 04 (h264) - [Bittorrent]

Sora o Kakeru Shoujo díl 15.

26. dubna 2009 v 21:13 | h.t. |  Recent Releases
Naši hrdinové se pod vedením dobrého plánu doktora Friedrich Otto Noblemaina dostanou mimo planetu. Použijí zařízení Terra Abduction které je jako vesmírný výtah vytáhl do vesmíru. Zde se opět setkáme s Aleido - pravé jméno Kagura. Bojuje opět proti Akiře a všem jen proto že v to věří. Nejen to také se ukáže, že její plán vyšel. Vesmír se niní bude muset obávat další hrozné pohromně. Noví nepřítel nemá slitování ani se svou sestrou ani přáteli. Sám velice sleduji že toto anime se stává lepším a lepším. Možná máme opravdu pořádného nástupce Mai - Hime/Otome.

PS: je druhý opening který mě však nechává chladným protože se mě moc nelíbí

Smrt NERVAL nic lepšího si nezaslouží!

Download: Sora o Kakeru Shoujo 15 (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` díl EX003.

26. dubna 2009 v 20:52 | h.t. |  Recent Releases

No v tomto díle sem se více dozvěděl co jsou opravdu zač Machina stroje. To že každý stroj má v sobě člověka, jež obětoval sebe pro existenci Machina. Je jejím srdcem a to co vidíme spirituální zobrazení je to co se obětovalo a je srdcem Machina. Misao a také i sestra Aine jeho momentálního nepřítele Saekiho.

Download: Asura Cryin`EX003 (h264-720p) - [Bittorrent]

Shangri-La

26. dubna 2009 v 20:34 | h.t. |  Recent Releases
Shangri-La
Příběh tohoto anim e nás zavede do zajímavé doby post katastrofálního stavu. Tokyo je pod příkrovem vysoké zeleně a nic z původního města nezbylo. Sám o sobě les spořádá velké množství oxidu. Je nutné ho stále hlídat, aby byl v rovnováze v ovzduší. Nad tím co zbylo z Tokya se tyčí obří kolos nadzemního města Atlas. A nyní se setkáváme s naší hlavní hrdinkou. Je to Kuniko Hojo naprosto problémové dítě. První setkání je že jí pustí z polepšovny. To nemá stejně žádnou cenu je to rebelka a prostě si dělá co chce. Ovšem má jedno zvláštní v sobě. Umí házet z bumerangem a také je následnicí Metal-age. Má spoustu přátel jako Momoko nebo Takehiko´s. Velkým tajemstvím je zajímaví nůž. Má ho ona a ještě pár lidí které ona nikdy nepotkala. Svět po globální katastrofě se pomalinku dává dohromady a Atlas město se rozrůstá čímdál tim více. Dělníci přichází do města a též i normální lidé. K tomu aby se člověk dostal do Atlasu potřebuje jen jedno vyhrát loterii. Výherci jsou ubytováni ve městě a každý dostane svou práci. Bohužel však dostávají práci pro smetánku, která si ráda hraje se svou pomocnou sílou. Nevadí jim vraždění nebo týrání. A i zde je po mnoha letech evoluce vyskytují lidé jež mají zvláštní chorosti. Bohužel oni nepoužívají pro žádné dobro.
Releases vydává: Desire
Studio: GONZO
Počet Epizod: ?
Download: Shangri-La 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Shangri-La 02v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Shangri-La 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Eden of the East

23. dubna 2009 v 13:22 | h.t. |  Recent Releases
Eden of the East

Je novou věcí na poli romance s podivným smyslem pro humor a podivným smyslem pro zobrazení světa. Naši ústřední postavy jsou na první pohled obyčejní lidé. No ovšem to by nebylo anime aby tam něco nebylo. Saki Morimi je naprostou obyčejnou turistkou co přijela do USA, aby se podívala na památky a hlavně na Bílí dům. Návštěva D.C. ji přinese do cesty naprosto neznámého člověka. Když se pokoušela hodit minci do kašny v zahradě Bílého domu, viděla jí policie. Hrozí jí že bude zatčena, ovšem co se stane to ani ona a nikdo kdo si pustí toto anime nezažil. Vyskočí na silnici úplně nahý muž a jediné co má je mobil a pistole v ruce. Pokřikuje na policisty, aby je odlákal o mladé dívky. Pustí se za ním a jemu se podaří skrýt. Ovšem proč je nahý a má jen pistoly a telefon to opravdu netuší, ztratil paměť. Dívka mu poskytne kabát a on se běží domu převléct. Naviguje se podle telefonu, který nezahodil. Ovšem Saki zjistí tele jedno. Nechala v kabátu pas a peněženku. Běží za ním přes celé město. Nakonec ho najde v domě, kde si podle mobilu muž našel svůj byt. Je plný zbraní a má haldu falešných pasů. Vše nejspíše ukazuje, je asi terorista. Ona zaklepe a požádá o doklady. On vyhoví, ovšem pro něj tu už není bezpečno. Rozhodne se odjet pryč ze země. Je Japonec takže vybere si pas se jménem Akira Takizawa. Jako správný turista se vrací do své země. Na letišti je čeká opravdu strašné překvapení. Japonsko bylo napadeno raketami, co způsobí mnoho škod.
Releases vydává: Frostii
Studio: Production I.G
Počet Epizod: 11
Download: Eden of the East 01 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Eden of the East 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Valkyria: Gallian Chronicles díl 03.

23. dubna 2009 v 10:26 | h.t. |  Recent Releases
Ta k tomuto dílu jen jedno sázet se člověk nemá když ví že určitě prohraje a ten kdo vypadá že na to nemá natře všem zrak. Proto nesázet se nikdy a Welkin se vsadil. Věří sobě své sestře a ostatním co jsou v jeho skupině 7.

PS: přikládám odkaz na otakuland fórum pro sub na tento díl 03 od Jitcpipna zde

Download: Valkyria: Gallian Chronicles 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Phantom: Requiem for the Phantom díl 03.

23. dubna 2009 v 9:32 | h.t. |  Recent Releases
Závěrečný test a první mise. To vše čeká naši dvojku v tomto díle. Sami se podívejte jak se s tím popere a jak se z něj stane skutečný Zwei.

Download: Phantom: Requiem for the Phantom 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

K-ON! díl 03.

23. dubna 2009 v 9:23 | h.t. |  Recent Releases
Učit se nebo učit to jest otázka? Osobně mohu říci jen že známky jsou přednější ovšem ta kytara je taky přednější. No a nakonec se bohužel nedá zahrát tón X-2. Hold Yui je problematická moe holka. Ovšem nejvíc za tento díl si užijete také její mladší a o poznání chytřejší sestru Ui.

Download: K-ON! 03 (h264) - [Bittorrent]

Hayate no Gotoku - 2nd Season díl 03. + Full Metal Alchemist Brotherhood díl 03.

22. dubna 2009 v 22:32 | h.t. |  Recent Releases
Opět jen informace pro fanoušky dva nové díly jen a jen pro vás od skupiny Eclipse a SS.

Download: Hayate no Gotoku - 2nd Season 03 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Full Metal Alchemist Brotherhood 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Clannad hon za něčím nesmyslním, ale krásným a dlouho skrytím.

22. dubna 2009 v 22:18 | h.t. |  Mimo mísu
Clannad hon za něčím nesmyslním, ale krásným a dlouho skrytím. Většina lidí loví spíše nesmyslné písničky stylu AMW ovšem já sem hledal něco co má větší cenu pro uši než pro oko a toto je onen výsledek. Já když jsem slyšel konečnou písničku dílu 24 v první sérii nebo začátek 19 dílu druhé série. Pořád mě trápila a nakonec jsem jí po dlouhé době našel. Jmenuje se Ana a je od zpěvačky Lia. Mám pro vás ještě několik nádherných songů plných něhy a bohužel pro slabší povahu měkkou neposlouchat.

PS: písnička Ana není na ost anime ale oficiálním Clannad Original Soundtrack (hry)Sora o Kakeru Shoujo díl 14.

17. dubna 2009 v 1:53 | h.t. |  Recent Releases
Tak po menčím cestování po zemi se naše skupinka dostává k podivnému ostrovu. K ostovu jsou přitaženi kytkou která je ovládána neznámou silou. Po přistání se představí podivní muž. Ten je náhle napaden Honakou. Kannagi ani Akiha nemají potuchy proč šílí. Později z něj vyleze, že je tvůrcem mozků kolonii. A jeho bohužel největší omyl byl NERVAL. Kannagi vyzvídá, co ví náš obyvatel ostrova Friedrich Otto Noblemain. Chce vědět o NERVAL a hlavně co ví o neznámém zařízení jménem Terra Abduction. Toto zařízení se plíží po zemi a způsobuje efekt hipnoz a krabic na hlavách lidí včetně tvoření zlých Honak. Honaka se prochází po ostrově a nachází, co asi nejspíše bylo její kojí což je zatím neurčeno. Možnost dostat se do vesmíru je vyloučená a to naprosto pro všechny i pro druhou skupinu v čele s Bonapartem dalším šílením koloniálním mozkem. Jinak je to jeho vina, že jsou všichni na zemi. To on si začal!

PS: neznáte náhodou tuhle pitzzu ?

Smrt NERVAL nic lepšího si nezaslouží!

Download: Sora o Kakeru Shoujo 14 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ride Back( ライドバック)

17. dubna 2009 v 1:17 | h.t. |  Recent Out
Ride Back ( ライドバック )
Když sem si prohlížel anime v kalendáři za tento měsíc. Padlo mě do očí to to zajímavé anime. Nějak však nemohl najít skupinu co provádí překlad v perfektní kvalitě do anglického jazyka. No tedy až sem zabrouzdal na jednu starší stránku Ureshii a zjistil, že už neexistují. Jmenují se Frostii a přináší nám toto zajímavé anime.
Co je ale na něm tak zajímavého? Nejdříve vysvětlím co to vlastně Ride Back je. Jedním slovem futuristická motorka. Používá revoluční technologii pohonu kol na dvou variabilně ohebných nohách. Součástí je Ride Backu jsou i ruce co by to bylo za mecha kdyby je neměl. Výhodou téhle mašinky jsou bezpečnostní prvky jako upozornění na překážky, autobalanc, základní bezpečnostní ochrana řidiče s okolím a bonus malá intuice co bude chtít provést řidič. Pokud se ptáte jestli na to potřebujete nějakou licenci odpověď ne. Osubkou co bude naší hlavní hrdinkou a také budoucí majitelkou Fuega (RB) je bývalá nadaná baletka Rin Ogata. Bývalou se stala po jednom představení kdy ji zklamala noha. Léčení trvalo dlouho a bohužel už nikdy nebude moc tančit balet. Jednoho dne kdy se opravdu udělalo ošklivo šla domu a cestou uviděla něco podivného. Ano byla to šedá RideBack. Vijížděl s ní z jedné dílny směrem do města. Rin byla vystrašená z blesku a zvědavost jí také byla v patách tak vešla do dílny. Uviděla něco co nikdy pořádně neviděla. Po krátkém zkoumání ji objevil mechanik Haruki Hishida. Nabídne jí ať se sveze a ona proč né stejně nemá co dělat. Tím však neví, že si podepsala ortel. Od této chvíle se její život změnil.
Releases vydává: Frostii
Studio: MADHOUSE
Počet Epizod: 12
Download: Ride Back (h264-720p) - [Bittorrent]

Ride Back díl 12. Final

17. dubna 2009 v 1:13 | h.t. |  Recent Releases
Pro tanečníka je sál vším co má. Od začátku sem věděl, že v Rin se skrývá něco neuvěřitelného co jen tak i nejdokonalejší věc nedokáže. Skutečnost chovní robotů jasně ukázala že GGP není v aktuálním stavu správně vedeno. Všechno musí mít začátek a konec. Tím koncem je noví začátek. Začátek kde Rin pochopila konečně co je její skutečný sál a hlavně kdo je její součástí jako tanečník.

Download: Ride Back 12 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Asura Cryin` díl EX002.

17. dubna 2009 v 0:12 | h.t. |  Recent Releases

Tak na začátku než budu psát o dílu hned povím jedno Asura Cryin` se stala velice oblíbenou záležitostí u fansub skupin. Proto přecházím pod Chihiro kreré vše bude dělat pořádně a pravidelně.

Tak tedy našem druhém díle se dozvíme více o neznámé dívce s modrým a zeleným okem. Je nesměla její otec je nejspíše člen Yakuzi a no miluje Cosplay. To všechno se dá nějak přejít ovšem chudinka sama se označuje jako démon. To už jako není jen tak zanedbatelná informace.

Download: Asura Cryin`EX001 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Asura Cryin`EX002 (h264-720p) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 22v2. Pozor!

17. dubna 2009 v 0:00 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme opětovnou aktualizaci nového dílu v lepším rozlišení od Eclipse a Static Subs. Jedná se o díl číslo 22 takže během tak 2 týdnu asi bude velký torrent Clannad AF.

Download: Clannad ~After Story~ 22v2 (h264-576p) - [Bittorrent]

Valkyria: Gallian Chronicles díl 02.

16. dubna 2009 v 23:52 | h.t. |  Recent Releases
Tak tu máme druhý díl a pořádnou akci. I když je to sice trochu narychlo, ale ona obrana města stála za to. Nejen že nepřátelská armáda měla strach, ale jejich pícha je donutila přijít o hodně než jen o jeden tank.

PS: druhý díl je od Ayako ovšem nemá op a ed bohužel, jinak na Otakulend fóru jsou k dispozici již sub na tento releasis

Download: Valkyria: Gallian Chronicles 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Staré hračky

16. dubna 2009 v 23:17 | h.t. |  Mimo mísu
Máte rádi minulost a tohle je právě pro vás. Jednou když moje nenechavá ruka hrabala trochu do mého bordelu z dětství našel sem jednu zajímavou věc. Byla to jedna stará stavebnice. Náhle sem zjistil, že neznám nejen její jméno, ale okamžitě se mě chtělo s tím něco dělat. Po delším přemýšlení sem se rozhodl něco o ní zjistit. Tak a tohle je výsledek. Jedna skupina lidí, jež miluje hračky z doby 80 let a více. Velice sem si tuto stránku prošel a líbilo se mě to co sem našel. Pro milovníky starých hraček Staré hračky.

Galerie + Miku

14. dubna 2009 v 15:23 | h.t. |  Práce na blogu
Malá úprava v mém blogu. Zveřejnil sem mé staré obrázky k recenzovaným anime. Jedná se o Recent Out a Recent Releasis. Mám už nové složky takže až budou opět plné nebo jak se mě bude líbit zveřejním je. Jo abych nezapomněl, přidal sem si jedny roztomile hodiny s Hatsune Miku. Je známá jako číslo 01. ve vocaloid umělých hlasech. Odkaz na hodiny zde.