Březen 2009

Sora o Kakeru Shoujo díl 10.

31. března 2009 v 20:39 | h.t. |  Recent Releases
Opětovně komediálně laděný díl nám přináší podivuhodnou novou postavu. Tou postavou je dívka v krabici. Její hlas je moc miloučký a hodný. Ovšem moc se bojí vyjít ven snad asi, protože je tak moc osamělá a stále je jen uvnitř ve svém vnitřním světě o 4 stěnách stropu a podlaze. To nemění nic na tom že Nerval jí chce nazpět i když se jí k němu už nikdy nechce.

Download: Sora o Kakeru Shoujo 10 (h264) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 24. Extra + 20v2.

31. března 2009 v 20:31 | h.t. |  Recent Releases
Toto je oficiálně podle mě a jak sem našel i na internetu poslední díl Clannad celkově. Jedná se o celkově rekapitulační díl prostřih oběma sériemi tohoto nádherného romantikou opředeného anime. Já osobně bych ho označil za nejlepší romanci ze všech, kterou sem viděl.

PS: eclipse stále pokračuje v lepších dílech a nakonec bude i celkoví jeden torrent pokud to dodělají.

Download: Clannad ~After Story~ 24 (h264) - [Bittorrent]
Download: Clannad ~After Story~ 20v2 (h264-576p) - [Bittorrent]

Asu no Yoichi díl 12. Final

31. března 2009 v 20:22 | h.t. |  Recent Releases
Tak je tu poslední díl opětovně trhlé komedie. V minulém díle se to rozhodně potento a to pěkně. Ztráta paměti Ibuki a její únos to vše se musí viřešit v tomto díle. No nakonec to dopadne dobře ovšem jak to dopadlo to se musíte podívat samy.

Download: Asu no Yoichi! 12 Final (h264) - [Bittorrent]

Akikan! díl 11.

31. března 2009 v 20:13 | h.t. |  Recent Releases
A jde do tuhého bohužel. V minulé epizodě bylo všechno tak srandovní a lepe řečeno se užívalo léto které už mimochodem je vidět už i u nás. Teď však je hůř Budoko byla přemožena tak i Yell a Melon. Přemohla je neznámá velice silná soupeřka se schopností mix džus. Každou, kterou porazila z té získává sílu a také se stává akikan loutkou bez rozmyslu. Jak to asi dopadne ve finální epizodě?

Download: Akikan! 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

White Album díl 13. Final

31. března 2009 v 20:04 | h.t. |  Recent Releases
Ohledně posledního dílu docela sem byla zklamaný ono se vlastně vůbec nic moc nestalo ba dokonce to stálo za nic. Koncerty obou zpěvaček dopadli nádherně to je tak naprosto všechno co bylo. Jinak osobní vztahy sou na stejném bodu jako byli před konzertem a ani o trochu se nezlepšily. Docela se budu těšit na další pokračování pokud se z depresivní romance stane něco mnohem lepšího jak to je teď. Kvalitativně hodnotím toto anime spíše neutrálně za svůj naprosto neutrální konec bez výsledku. Grafika mě však oslovila velice tak hold doufám v lepší pokračování.

Download: White Album 13 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

Toradora! díl 25. Final

31. března 2009 v 19:56 | h.t. |  Recent Releases
Toto je poslední díl Toradora a rozhodně není ani jen trošku málo romantický. Když se podívám trochu zpátky začátek byl totální komedie a dnes. Poslední díl byla naprostá nádherná romance. Taiga a Takasu se v minulém díle přiznali to, co cítí. V tomto díle se konečně ukázalo co je mezi nimi. Trochu od sebe ovšem utekli ale konec je takoví jaký má být láska tu prostě nic nepřekoná nějak ;-).

Download: Toradora! 25 Final (h264-480p) - [Bittorrent]

Tak a máme tu pěkně

31. března 2009 v 18:45 | h.t. |  Práce na blogu
Tak a máme tu pěkné dny konečně hihi. No ale jedno vám povím rozhodně nemám ani trochu radost z posledních pád dní bohužel :-(.

1. Vadí mě hodinoví posun
2. Dostal sem výpověď
3. Spousta dobrých anime skončila a bude končit.

Takže zhledem k této 3 hold bude více času a asi někdy odpoledne sem bude více přibývat věcí. V novém měsíci se budou postupně nabalovat nová anime. Pokud to tak půjde rád bych nabral tak 5 nových kousků které budou určitě zajímavé a pěkné.

Clannad ~After Story~ díl 20v2. Pozor!

26. března 2009 v 21:13 | h.t. |  Recent Releases
I když je po konci série stále se dodělávají díly v lepší kvalitě. Toto je díl číslo 20 takže už jen 3 a bude nejspíše relisováná celá série jedním torentem.

Download: Clannad ~After Story~ 20v2 (h264-576p) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index

26. března 2009 v 21:02 | h.t. |  Recent Out
To Aru Majutsu no Index (とある魔術の禁書目録)
Od prvního okamžiku co sem ti tohle pustil, musel sem se smát. V nedaleké budoucnosti se svět tak trochu zněmí v tom že lidé znají magii. Ano v jednom městě se soustředilo mnoho žáku jež ovládají nějaký způsob magie. Jedním z nichy e náš hlavní hrdina a tak trochu průměrně podprůměrný žák Toma Kamijo. Oproti ostatním co mají útočnou magii on se pyšní tím že dokáže cokoliv odrazit ať je ta síla sebevětší. Po jednom večeru kdy pěkně potrestá jednu namyšlenou holku se probudí v šíleném horku doma. No tedy den začíná a škola taky jen to horko mu moc vadí. Snídaně se rozsypala a ve finále si šlápnul na svačinu. No což hold bude muset jít do školy bez jídla. Když dává ven peřinu na větrání zjistí že má nějakou holku na zábradlí a hlaholí jen že má hlad. Po snědení rozšlápnuté svačini při níž ho i pokousala poví své jméno. Index podivuhodné a zvláštní, které nikdy neslyšel. Její tajemství je že má jaksi paměť magických schopnosti. No jenže na to že je tak důležitá je praštěná to nemění na tom nic že jí kdosi hledá a je ochoten i zabit.
Releases vydává:Eclipse - m.3.3.w
Studio: J.C.STAFF
Počet Epizod: 24
Download: To Aru Majutsu no Index (h264-720p) - [Bittorrent]

Maria Holic díl 11.

26. března 2009 v 20:51 | h.t. |  Recent Releases
Já otec budu tvým bratrem. Chudák Kanako dostala potom šílenou alergickou reakci. Hold intriky Marii a její služky se povedli. Otec je úplně šílený, drahá matko v nebi.

Download: Maria Holic 11 (h264) - [Bittorrent]

Ride Back díl 09.

26. března 2009 v 20:45 | h.t. |  Recent Releases
Bratříčku prosím opatruj se. Po utěku z velké akce kdy teroristé a GGP mělo dost silný konfrontační akci.

PS: frostii má už jen jednu adresu zde

Download: Ride Back 09 (h264-720p) - [Bittorrent]

Akikan! díl 10.

26. března 2009 v 20:39 | h.t. |  Recent Releases
Chudák Budoko nemohla si nějak urovnat vlasy tak se rozhodla pro razantní zákrok. Je moc sladká a hrozně ráda si hraje na princezničku.

Download: Akikan! 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

White Album díl 12.

26. března 2009 v 20:34 | h.t. |  Recent Releases
Pravda bolí a hlavně od velice blízkého člověka. Sni sou jedna věc a strach druhá pláč nic ani trochu nespraví.

Download: White Album 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 24. Final

26. března 2009 v 20:29 | h.t. |  Recent Releases
Tak toto je poslední díl. Celkem je škoda že to končí tak ktárce potom co se to perfektně rozjelo. Podle mě tu bude ještě jedna serie. Tak teď k poslednímu dílu. Toma porazil teroristku Cromvelovou a dokonce se mu podařilo pomoc neznámé dívce. Která nakonec zjistila že má v sobě víc síly než si sama uvědomila. Jinak pro informaci je oznámeno že se bude vysílat také side story To aru Kagaku no Railgun. Bude to Misace a její sestrře.

Download: To Aru Majutsu no Index 24 Final (h264-720p) - [Bittorrent]

" FUNimation Entertainment = NO FUN "

24. března 2009 v 22:25 | h.t. |  Mimo mísu
Mám na vás otázku milí čtenáři mého blogu milujete společnosti jako je Funimation? Já tuhle společnost doslova nenávidím a opravdu mě dělá starosti co provádí za zvěrstva. Nejen že provádí dabování které opravdu je humus, ale blokuje již anime vydané anime na releasech. Oni realsi musí skupiny stahovat neboť se můžou vystavit soudnímu stíhání a obrovské pokutě. Třeba dost oblíbené Soul Eater či Afro samuraj. Z převelké většiny se ovšem jedná o anime od GONZO a v neposlední řadě má milovaní Dívka z pekla. Umíte si představil Luisu (Zero no Tsukaima) jak mluví nebo Seiber (FSN) jak mluví anglicky či v poslední řade Lelouchuv psicho smích (Code Geass). Já když sem to slyšel (zvracet je málo). Do pekla s tím dabingem a "FUNimation Entertainment". Více se dometena stránkách THORAnime zde.


Karin (かりん)

24. března 2009 v 21:54 | h.t. |  Recent Out
Karin (かりん)

V jednom obyčejném japonském městečku žije v utajení prastará rodina, která lidem saje kreví... Jenže nejstarší dcera Karin má své tajemství. Místo, aby lidem krev pila, sama se jí produkuje v hojné míře. Je nucena předstírat, že je obyčejná studentka, ale její život se změní s příchodem nového studenta Usui Kenta. Tohle si předčteme a řekneme si to bude asi blbost ovšem mílka. Toto anime patří do sorty toho nejvíce komediálního o upírech celkově. Stalo tak trochu legendárním tím že upír naprosto porušuje všechna zadaná pravidla. Ona je denní tvor nemá ráda tmu. Miluje česnek a tak trochu zná pár upíru, co věří v boha. Ovšem tím nejvíce jak už sem nahoře psal je její odlišnost má totiž schopnost produkovat krev. V tomto anime právě upíry přitahují negativní emoce a Karin právě nejvíce přitahuje neštěstí. A tím kdo ho má nejvíce je její noví kamarád Usui Kenta. Trápího jeho matka takže produkce krve je v jeho blízkosti zaručena. Krvácení z nosu kvůli vysokému tlaku nedokáže zabránit. To ovšem u Usua vyvolalo jedno okamžitou pomoc. To nemění nic na tom, že se pokaždé cítí opravdu trapně a pořád mu děkuje. S rodinou Karin je to v pořádku a Usui Kenta přijala dobře. Ovšem horší je že se na školu dostal i další človíček Winer. Je do Karin blázen ovšem má vadu je to lovec upírů(naprostej idiot, nepozná člověka od upíra i když stojí přímo před ním).
Releases vydává: l33t-raws Home
Studio: WOWOW, J.C.STAFF, Frontier Works
Počet Epizod: 24
Rok Vydání : 2005/2006
Download: Karin (DivX-5.2.1) - [Bittorrent]

Beyond the clouds the promised place

24. března 2009 v 21:28 | h.t. |  Recent Out
Beyond the clouds the promised place
Nejprve musím říci že autor zaslouží pochvalu. Po úspěšném krátkém filmu Hoshi no Koe (Hlasy dalekých hvězd) natočil Makoto Shinkai i celovečerní film, který je svému předchůdci podobný poetikou vyprávění a poklidným tokem příběhu. čeká vás příběh o slibu, lásce, přátelství a odvaze v zemi rozdělné válkou. Příběh se odehrává v době, kdy je svět ve válce a Japonsko je rozděleno na dvě časti. Jižní - Honshu a ostatní ostrovy - spojenci Spojených států amerických a severní - ostrov Hokkaido - spojenec záhadné Unie. Navíc se na Hokkaido nachází záhadná a obrovská věž, která trčí ven z atmosféry a je vidět za hezkého počasí až z Tokia. Děj se točí právě kolem této věže a kolem napjatých vztahů mezi jižní a severní částí. Vyhlášení války je na spadnutí. V roce 1996 složí tři spolužáci ze střední (Hiroki, Takuya a Sayuri) slib, že postaví amatérské letadlo, téměř neviditelné pro vojenské radary a přeletí s ním na Hokkaido, aby odhalili tajemství věže. Tento sen se však rozplyne jakmile je Sayuri převezena do nemocnice do Tokia a tam upadá do kómatu. Tři roky poté… Naděje mladých jsou ty tam, ale síla jejich slibu stále ještě nevymizela. Rozhodnou se pravdu o tajemné věži objasnit a tím také rozluštit spojení mezi věží a spánkem Sayuri.

Releases vydává: THORAnime
Studio: CoMix Wave
Počet Epizod: jeden film
Rok Vydání : 2004
Download: Beyond the clouds the promised place (1080p-BluRay-x264) - [Bittorrent]

Asu no Yoichi díl 11.

24. března 2009 v 20:18 | h.t. |  Recent Releases
V minulém díle se to trochu zvrtlo v masovou bitku. Vyhrála se ovšem následek je hrozný. Ibuki - onechan přišla o kompletní svou paměť za posledních odhadem 12 let. Z toho plyne že si svou nejmladší sestru vůbec nepamatuje natož že je rodiče opustily.

Download: Asu no Yoichi! 11 (h264) - [Bittorrent]

Akikan! díl 09.

24. března 2009 v 20:11 | h.t. |  Recent Releases
Práce je práce a i když každý má peníze (kromě Melon) je někdy hodně důležitá. Jinak chudák Melon asi přijde o telefon moc za něj utrácí. Jinak Yell maká jako pravej pracant zaslouží si pochvalu.

Download: Akikan! 09 (h264-720p) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 23. Extra + 19v2.

24. března 2009 v 20:03 | h.t. |  Recent Releases
Připravená vymazat vzpomínky. Řekla a tak udělala. Ano tento díl se vrací tak docela hodně do minulosti. Pro upřesnění je to o jeden rok dříve než se Nagisa setkala s Tomou. A jejich první setkání bylo hodně chladné a její první trapas stál za to. Lépe řečeno víc se člověk ani zasmát nemohl. A doufám že jí to moc nebolelo.

PS: oficiálně nevím zda bude 24 díl?

Download: Clannad ~After Story~ 23 (h264) - [Bittorrent]
Download: Clannad ~After Story~ 19v2 (h264-576p) - [Bittorrent]