Leden 2009

Sora o Kakeru Shoujo díl 03.

30. ledna 2009 v 18:57 | h.t. |  Recent Releases
Má zelené vlasy a brýle, ale její barva to není a brýle nenosí. Je sice novou studentkou školy ovšem. Kdopak sakra vlastně je? No podle mě to je asi agent ICP co měl modré vlasy.

Download: Sora o Kakeru Shoujo 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ride Back díl 02.

30. ledna 2009 v 18:50 | h.t. |  Recent Releases

Druhý díl excelentní ho anime. Opětovně se ukáže co je Raid Back zač. Rin si po menším nezdaru a vykoupání v malém jezírku vrátí do sedla a ukáže co v ní je. Raid Back dokáže tančit i balet.

Download: Ride Back 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toradora! díl 17.

30. ledna 2009 v 18:40 | h.t. |  Recent Releases
Jak to tak sleduju Inko - chan ten malej podivnej papoušek asi brzo umře. Vypadá jako když má nějakou vážnou nemoc a pojde při sebevětším bafnuti na něj.

Download: Toradora! 17 (h264-480p) - [Bittorrent]

Anime Jikan 2009

27. ledna 2009 v 21:31 | h.t. |  Mimo mísu
Anime Jikan 2009
Tímto se oficiálně oznamuje název naší místní akce. Termín konání 7. - 8. Března 2009. Předchozí ročníky byli spíše krátké a malé. Tentokrát se můžete těšit na mnohem více věcí než v minulém roce a předchozí akci. Dále se vybralo již mnohem lepší jméno, abychom profesionálně pozvedli úroveň akce. Kde se tohle to bude konat? Tak všechno bude v DDM Dům dětí a mládeže Teplická 344/38, Děčín 4. Případné pokud se chcete dozvědět mnohem více kontaktujte se tel: 412 532 403 / 777 552 403, email : ddm@ddmdecin.cz , www.ddmdecin.cz / www.manga.tym.cz.


Co bude součásti? Hrubě pro vás mám přestřik toho co najdete.

Promítání anime
Herna PC, Nintendo Wii, Playstation 1/3
Čajovna
Turnaj GO a DDR podložek
Přednášky
Tombola
Kvízy, hry a soutěže
Manga výstava a mnoho dalších věcí.

Clannad ~After Story~ díl 15.

27. ledna 2009 v 20:50 | h.t. |  Recent Releases

Návštěva u moře byla opravdu zajímavá. No spíše ona cesta k moři a než se k němu vydali. Magisa se moc těšila a rozhodně to chtěla udělat. Doktor jí velice varoval její stav je né moc dobrý a ať si dává veliký moc pozor na sebe a na malé.

PS: malému dali už jméno bude se jmenovat Ushio ať to bude holka nebo kluk

Download: Clannad ~After Story~ 15 (h264) - [Bittorrent]

Asu no Yoichi díl 03.

27. ledna 2009 v 20:42 | h.t. |  Recent Releases
Yoichi smůla nekončí. Po úspěšném nástupu na školu kdy nic nepokazil přichází nová žačka do školy. Tsubaki je krásnou a hodně se snažící zakřiknutou osůbkou. Ovšem pod šatama skrývá bojoví obleček. Čím míň na sobě má tím je nebezpečnější a silnější. Kdepak sem to asi viděl že by Sumomomo Momomo?

Download: Asu no Yoichi! 03 (h264) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 16.

27. ledna 2009 v 20:26 | h.t. |  Recent Releases
Tentokrát jako předchozí díl je ladění do více méně komediálního směru. Snad aby se trochu ulevilo tématu. Tím tématem je Angel Fall. Jisté pozměnění těl a vlastností lidí kolem Toumi. Nejen že Index se stala jeho matkou ale také spousta jiných mají naprosto jiná povolání a jiné vlastnosti. No aby toho nebylo málo objevila se opětovně Kanzaki vládkyně meče a k ní nová postava Micha. O tom odkud je a co má za vlastnosti to si budete muset zjistit sami.

Download: To Aru Majutsu no Index 16 (h264-720p) - [Bittorrent]

White Album díl 04.

27. ledna 2009 v 17:19 | h.t. |  Recent Releases

Yuki má volný den a tak se pomocí Rin udělá rande se svou láskou Tōyou. Jenže aby tomu člověk nechtěl Tōya měl malou nehodu s jednou studentkou a musel si jí udobřit. Od té chvíle všechno šlo do skluzu a ve finále se rande skoro nekonalo. Hodně smutné pokaždé když někde byl Yuki tam byla před ním. Míjeli se několikrát až nakonec se spolu večer setkali a ona ho pozvala k sobě domu.

Download: White Album 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Ride Back ( ライドバック)

24. ledna 2009 v 0:03 | h.t. |  Recent Releases
Ride Back ( ライドバック )

Když sem si prohlížel anime v kalendáři za tento měsíc. Padlo mě do očí to to zajímavé anime. Nějak však nemohl najít skupinu co provádí překlad v perfektní kvalitě do anglického jazyka. No tedy až sem zabrouzdal na jednu starší stránku Ureshii a zjistil, že už neexistují. Jmenují se Frostii a přináší nám toto zajímavé anime.
Co je ale na něm tak zajímavého? Nejdříve vysvětlím co to vlastně Ride Back je. Jedním slovem futuristická motorka. Používá revoluční technologii pohonu kol na dvou variabilně ohebných nohách. Součástí je Ride Backu jsou i ruce co by to bylo za mecha kdyby je neměl. Výhodou téhle mašinky jsou bezpečnostní prvky jako upozornění na překážky, autobalanc, základní bezpečnostní ochrana řidiče s okolím a bonus malá intuice co bude chtít provést řidič. Pokud se ptáte jestli na to potřebujete nějakou licenci odpověď ne. Osubkou co bude naší hlavní hrdinkou a také budoucí majitelkou Fuega (RB) je bývalá nadaná baletka Rin Ogata. Bývalou se stala po jednom představení kdy ji zklamala noha. Léčení trvalo dlouho a bohužel už nikdy nebude moc tančit balet. Jednoho dne kdy se opravdu udělalo ošklivo šla domu a cestou uviděla něco podivného. Ano byla to šedá RideBack. Vijížděl s ní z jedné dílny směrem do města. Rin byla vystrašená z blesku a zvědavost jí také byla v patách tak vešla do dílny. Uviděla něco co nikdy pořádně neviděla. Po krátkém zkoumání ji objevil mechanik Haruki Hishida. Nabídne jí ať se sveze a ona proč né stejně nemá co dělat. Tím však neví, že si podepsala ortel. Od této chvíle se její život změnil.

Releases vydává: Frostii
Studio: MADHOUSE
Počet Epizod: 12
Download: Ride Back 01 (h264-720p) - [Bittorrent]

Maria + Holic díl 03.

23. ledna 2009 v 22:46 | h.t. |  Recent Releases
Jedním slovem pro tohle anime, se doslova hodí krvavé scény. Když Maria strašně prosil(a) aby si vzala Kanako Rosario (kříž na krk) dostala opětovně krvácení z nosu. Maria prostě ví jak s Kanako zacházet. Prostě jí moc lituju chudinku bezbranou a stejně kdo by odolal tak hezkým kukadlům bischinky Maria.

Download: Maria Holic 03 (h264) - [Bittorrent]

White Album díl 03.

23. ledna 2009 v 19:55 | h.t. |  Recent Releases
Bývalí manažer Rini dostal padáka přímo od ní a jediné koho jí napadlo dosadit na místo něho byl Tōya Fujii. Yuki i když se to snaží skrývat podle mě se jí to opravdu nelíbí.

Download: White Album 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sora o Kakeru Shoujo díl 02.

23. ledna 2009 v 19:31 | h.t. |  Recent Releases
Leopard má problém a tím problémem je jeho poškozené dělo. Na to ba bylo opraveno potřebuje součástky a hlavně lidi. Tím člověkem číslo jedna Kawai Honako. Naše malá násilnice z minula. Omráčila Akihu a nyní si pro ni přišla. Protože ona jediná zná Leoparda a také jediná pilotovala malou loď. Jo a aby získala speciální kombinézu pro pilotování musí vlíst do oblékacího scenru co vypadá jako ta železná panna na mučení xD

Download: Sora o Kakeru Shoujo 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toradora! díl 16.

23. ledna 2009 v 19:12 | h.t. |  Recent Releases
Tentokrát to, ale zašlo vážně daleko. Kikamura odmítá se stát prezidentem školní rady a Taiga chce byt zvolena prezidentem. Dělají to s Takasem schválně aby vyprovokovali Kitamuru k jednání. No o tom jestli se jim to povede, nebudu mluvit. Ovšem Taiga se surově popere s dosavadní prezidentkou školní rady. Proč se tak stalo, to musíte zjistit sami.

PS: Taiga vypadá fakt dobře, když je nasraná sluší jí to xD

Download: Toradora! 16 (h264-480p) - [Bittorrent]

Akikan! díl 03.

23. ledna 2009 v 19:00 | h.t. |  Recent Releases

Zlobivá holčička. Je to hroznové víno a její oblibou je najít a zaútočit na svého oponenta. Jenže tentokrát narazila na Melon. Nebít Daichiho vypařila by se jako stěna za ní. Daichi není rád když musí mezi sebou tyhle holky bojovat.

Download: Akikan! 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

Gin`iro no Kami no Agito ( 銀色の髪のアギト)

21. ledna 2009 v 21:33 | h.t. |  Recent Out
Gin`iro no Kami no Agito ( 銀色の髪のアギト )
Umíte si představit, jaká asi bude budoucnost? Přesuňme se 300 let do budoucnosti a velice se překvapíte. Selhání experimentu s geny na měsíci zapříčinilo světovou katastrofu, která vyvrcholila znepřátelením lidí a přírody. Pokoušeli se geneticky urychlit růst rostlin. Ovšem vymklo se to kontrole. Země je zničená a neúrodná až na pár míst nepřátelský les plný masožravých rostlin. V této době žije chlapec Agito se svými přáteli, který jednoho dne náhodně nalezne dívku z minulosti Toolu. Její poslání je obnovit civilizaci a k tomu má zvláštní náhrdelník. Dostává se ale do spárů Shunacka který chce využít sílu pro ovládnutí světa. Chce pomocí náhrdelníku oživit stroj který dokáže zničit les. Aby Toole Agito zachránil a zastavil Shunacka uzavírá smlouvu s lesním lidem, a tak získává nadpřirozené schopnosti. Vydává se pomoci Toole před spáry Shunacka který má též schopnosti jako Agito.
Releases vydává: THORAnime
Studio: GONZO, Aiko, Monkey Punch
Počet Epizod: jeden film
Rok Vydání : 2006
Download: Gin`iro no Kami no Agito (720p,BluRay,x264,DTS) - [Bittorrent]
Download: Gin`iro no Kami no Agito (1080p,BluRay,x264,DTS) - [Bittorrent]

Maria-sama ga Miteru 4th díl 03.

21. ledna 2009 v 20:56 | h.t. |  Recent Releases

Tak tohle je další díl z Maria Sama ga Miteru 4th. Yumi mám trochu dilema nějak no hold bude muset najít sestru do klubu růží. Bohužel se to nějak nevede.

Download: Maria-sama ga Miteru 4th 03 (h264) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 15.

21. ledna 2009 v 20:39 | h.t. |  Recent Releases
Touma a Index jedou na dovolenou k moři. No tedy pokud se tam dostanou. Touma tvrdí že Index nemá ID. Pro cestování. Omyl má a to echtově trhlé číslo a také fotku. No a když se dostali na pláž Index přinesla Tomovi žahavou medúzu a hodila mu jí na hlavu.

Download: To Aru Majutsu no Index 15 (h264-720p) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 14.

21. ledna 2009 v 20:34 | h.t. |  Recent Releases
Pro ten to záběr nemám ani náhodou žádnej komentář. Jednoduše to chce vidět. A zároveň se také už krokem blíží konec. Příště bude výlet k moři xD. Užijte si tento díl je parádní. Nagisa je těhotná gratuluju.

Download: Clannad ~After Story~ 14 (h264) - [Bittorrent]

Shinigami no Ballad - live action

19. ledna 2009 v 19:33 | h.t. |  Mimo mísu
Shinigami no Ballad - live action

Jak už napovídá název je to podle jednoho z nejlepších podle mě anime na motiv smrti. Často si klademe, jestli je nám předurčeno zemřít a to rychle aniž by nám to někdo řekl. To v tomto případě není pravdou. Ve světě Shinigami existuje mnoho bohu s kosou, ale jen jeden je speciální (ono jich je asi více). Tou speciální je A - 100100. Každý Shinigami má svého pomocníka ve formě malého kluka. Daniel tak se jmenuje náš pomocník, se dostane na seznam a koho jiného asi může dostat? Ano A - 100100. Po setkání a delším rozhovoru se Daniel rozhodně jí pojmenovat Momo. Je krásné a k ní se hodí, neboť to vychází z jejího čísla. Číslo ani tak není důležité, ale spíše to že se odlišuje svou speciálností. Je v bílém má červené boty a pláče když někomu vezme život. Všechno si bere velice osobně a hodně si myslím se to podepisuje na její práci. Pro umírajícího i jediné slovo sbohem je více než to že ví o konci své smrti. Přátelství a láska otce je víc než to že ho Momo brzo vezme sebou do nebe. Velice se mě líbí osobitý přístup k scénáři a velice věrně zachovávají charakteru Momo. V původním anime je Daniel kocour ovšem i zde má rolničku a je hodně často slyšet. To jediné napoví že Momo je někde tu a dohlíží na někoho, komu brzo dojde čas. Či varuje ať se pokusí změnit svůj osud, aby si ho nemusela vzít.

Releases vydává: SkewedS
Studio: TV Tokyo
Počet Epizod: 12
Rok Vydání : 2007
Download: Shinigami no Ballad Live action (h264) - [Bittorrent]

Myself; Yourself

19. ledna 2009 v 19:01 | h.t. |  Recent Out
Myself; Yourself
Myself; Yourself je další z mnoha anime podle vizuální novely. Již když sem začal na něj koukat před více jak rokem, hodně sem se těšil, na každý díl jež má přijít. Pro přiblížení je to velmi krásná tragická romance. Sana Hidaka je opět ve svém rodném městě. Jako kdysi malí kluk tu měl mnoho kamarádu a kamarádek. Po letech se sem vrací docela z neznámého důvodu. První koho potkal je Aoi Oribe. Už na první pohled se zdá, že se hodně změnilo. Má brýle hodně čte a něco jaksi moc přibylo na hrudníku. Ovšem je to stále tou praštěnou holkou co byla před lety a jen přidala na své upovídanosti. Poznávání místa kde žil před lety je snadné jen občas tu a tam něco jinak. Ve škole jako když by se nic nezměnilo. Narazil okamžitě na své staré přátele jako dvojvaječná dvojčata Syusuke a Syuri Wakatsuki. Ti ho okamžitě poznají i on je. Ovšem je tu ještě někdo kdo ho moc chtěl vidět. Nanaka Yatsushiro byla jeho největší kamarádkou a velice ho měla ráda. Když se dozvěděla od Aoi že přijel velice moc se chtěla s ním setkat a doufala, že jí pozná. Setkání po letech bylo katastrofální nejen, že jí nepoznal, ale také ji urazil. Co má udělat, aby s ní mluvil a udobřil jí. Navíc se dozví o hrozné tragedii, co jí postihla, když se odstěhoval. Její otec a matka uhořeli a jediné co jí z domu a vzpomínek zbylo, jsou housle. Nehraje na ně, protože hudba jí přináší bolest. Znovu navázání komunikace se mu povedlo. Bylo to těžké, ale více méně to chtěli oba. Čím více Sana poznával Nanaku tím více zjišťoval že po dobu co tu nebyl krutě trpěla. Třeba to že s ní nikdo nechtěl kamarádit nebo že tajemství staré poštovní schránky skrývalo ukrutné volání o pomoc v dopisech. Přijde na to co je tím co jí trápí a najde cestu k jejímu srdci? A ještě tajemství proč vlastně přijel Sana opět do starého bydliště?
Releases vydává: m.3.3.w
Studio: 5pb, Happinet Pictures, Marvelous Entertainment, Pony Canyon
Počet Epizod: 13
Rok Vydání : 2007
Download: Myself; Yourself (h264-DVD) - [Bittorrent]