Prosinec 2008

Kde hledat anime na webech 2,5 ?

26. prosince 2008 v 17:43 | h.t. |  Rady a co nevíte ?
Tentokrát od minule toho nedávám moc. Je to jen 5 kousků opravdu dobrých webovek na stahování přes torrent. Velká část sou profláknuté, takže se vám docela hodí si uložit do záložek.

Aero Subs Home

Doremi Home

Shinsen-subs Home

Coal Guys Home

Rumbel-subs Home

Toradora! díl 13.

26. prosince 2008 v 17:24 | h.t. |  Recent Releases
Finále školního kulturního festivalu je tu. Pro finále se vybralo krásné zobrazení nejlepších kostýmů. Taiga byla vybrána jako nejhezčí zlobiví andílek ze všech. Kawai a energický vystup ohromil opravdu každého. Po výhře následovala soutěž kdo dá tiáru na hlavu Taige. Takas - kun bojovala v závodu a nakonec spolu s Minori ji ocenili. Minori se ptala i Takase jestli není náhodou lezba že Taigu tak ráda.

Download: Toradora! 13 (h264-480p) - [Bittorrent]

Mai-Otome 0 -S.ifr- (舞-乙HiME 0 ~S.ifr~ ) OVA

24. prosince 2008 v 1:30 | h.t. |  Recent Out
Mai-Otome 0 -S.ifr- (舞-乙HiME 0 ~S.ifr~ )

Tak jsme se dočkali konečně pořádného překladu a kvalitky v mkv. Tímto se asi uzavírá kompletně celá řada, jednoho z nejvíce úspěšných anime studia Sunrise. 3 Díl OVA je tu a jen pro vás od prestižního překladatele Doremi - OTOME.

Releases vydává: Doremi - OTOME Home
Studio: Sunrise, Lantis
Počet Epizod: 3
Rok Vydání : 2008
Download: Mai-Otome 0 -S.ifr- 01 (h264) - [Bittorrent]
Download: Mai-Otome 0 -S.ifr- 02 (h264) - [Bittorrent]
Download: Mai-Otome 0 -S.ifr- 03 (h264) - [Bittorrent]

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu kalendář 2009

24. prosince 2008 v 1:09 | h.t. |  Mimo mísu
Našel sem další pěkný kalendář na rok 2009. Tentokrát to je téma Suzumiya Haruhi no Yuuutsu. Bohužel je hodně záhadou pro mě a ostatní jestli vůbec bude nějaká druhá série jak sem se jednou na jednom webu dočet.

Download: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu kalendář 2009 - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 12.

24. prosince 2008 v 0:46 | h.t. |  Recent Releases

V Index se více ukazuje že Akcelerátor človíček co zabijí clony Misaky jde po originálu. Toma se snaží vysvětlit, že to nemá ani náhodou cenu. Level 5 nemůže porazit level 6 ani nemá proti němu šanci. Každá Misaka je totiž 5 level a Toma má ještě nižší level něco jako 3 tedy 0.

Download: To Aru Majutsu no Index 12 (h264-720p) - [Bittorrent]

Rosario to Vampire Capu2 díl 12.

24. prosince 2008 v 0:32 | h.t. |  Recent Releases
Tentokrát od klasické komedie to přešlo v drama. Moka darovala ze své vůle Rosario na ochranu školy. Ze začátku to bylo trochu netradiční, když byla zlá Moka na světě. Bohužel Tskunemu se po iluzi stíská. Možná pravá forma konečně ukazuje co Tskuneho více přitahuje iluze. Pro mě bylo dost smutné vidět jak se trápí a snaží se zamilovat do jiné Moka - san. Srdce patří pořád jí jenže tohle nějak nefunguje. K tomu ani na sebe nemají čas. Navíc mě vadí otravování té trojce holek kterou fakt já už nemusím. Akorát to ještě víc zhoršují než to je a nerozumí vůbec citu jinému člověku, i když si myslí že dělají dobře.

Download: Rosario to Vampire Capu2 12 (h264) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 12.

22. prosince 2008 v 0:47 | h.t. |  Recent Releases
Když si vzpomínám na Kanom kde dramatické prvky byli skoro všude tohle je silně předctí. V jednom díle se dovíme tolik jako za někom dílu na jednou. První věc byla pro mě takovou zajímavostí . Kdo viděl první řadu a také kouká na tuhle zná elektrikáře Yousuke Yoshino. Vzal si později sestru Ibuki Fuko. Fuko byla ta holka z první série co futr dělal dřevěné hvězdice. O něm se dovíme, že jak byl známou rokovou hvězdou první velikosti. Sunohara má vše co vydal a není toho málo. Jeho život však nebyl ideální a ani trošku podle jeho snu. Druhou věcí co sem spatřil, bylo to že Tomoa požádal o ruku Nagisu a ona přijala. Řekli si, že spolu budou navždy. U mě ukápla malá slzička radostí. Tomuhle si říká dokonalá romance.
Download: Clannad ~After Story~ 12 (h264) - [Bittorrent]

Chaos Head díl 11.

21. prosince 2008 v 23:44 | h.t. |  Recent Releases
Dostáváme se do finále a rozhodně to dostává grády. Konečně je tu záběr na, kterej sem čekal od chvíle kdy Kozupi mu zachránila život. Ten meč je přesně tak akorát pro něj, sám bych si taky nějakej takovej přál hihi.

Download: Chaos Head 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

Toradora! díl 12.

21. prosince 2008 v 23:38 | h.t.
Druhá část školního festivalu je tu a rozhodně nezůstane klidná. Při hraní divadla dostane příležitost Taiga a hned jako největší záporák hry. Finále je neuvěřitelné, dojde k velkému souboji bohužel, prohraje potupně chudák.

Download: Toradora! 12 (h264-480p) - [Bittorrent]

Clannad kalendář 2009

19. prosince 2008 v 12:27 | h.t. |  Mimo mísu
Pro milovníky Clannad tu máme jednu specialitku. Je to kalendář se všemi holčičími postavami na rok 2009. Stačí si jen stáhnou a vytisknout na opravdu velký formát fotopapíru nebo papíru a máte kalendář na příští rok.

Download: Clannad kalendář 2009 - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 24.

19. prosince 2008 v 12:18 | h.t. |  Recent Releases

No už jen dva díly a bude konec. Já osobně bych řekl po ohlédnutí za skoro půl rokem že tohle anime za to stálo. Tak jako jiná která sem viděl.

Download: The Telepathy Girl Ran 24 (h264-720p) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 06v2.

19. prosince 2008 v 12:00 | h.t. |  Recent Releases

Clannad AS opětovně pokročil s kvalitou a je tu díl číslo 06. Já osobně stahuju obě verze, a když mám lepší kvalitu tu horší prostě mažu. 170Mb za 17Mb v lepší kvalitě to stojí vážně za to. Stahujte dokud to jede Dan h.t.

Download: Clannad ~After Story~ 06v2 (h264-576) - [Bittorrent]

Akane-iro ni Somaru Saka díl 11.

19. prosince 2008 v 11:55 | h.t. |  Recent Releases

Tak to je předposlední díl parádní komedie. Je velkou škodou, že už bude konec. Já sám osobně sem si oblíbil Katagiri Yuuhi a Nagase Junichiho. Zvláštností je že sestra Junichiho konečně vyslovila to co jí trápí. Ona tajně miluje svého bratra a Yuuhi pochopila, že i ona ho miluje. Tento díl bude velmi dramatický a o emoce nebude nouze. Ovšem konec ukáže to, co bylo dlouho v pozadí armáda.

Download: Akane-iro ni Somaru Saka 11 (h264-576p) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 11.

19. prosince 2008 v 11:44 | h.t. |  Recent Releases

Tentokrát se to bez krve neobešlo. Toma minule potkal sestry, které jsou si podobné jako vejce vejci. Misaka utíkala před neznámým mužem. On jí dostihl a i když se bránila tak ji zabil. Toma jí potom našel a rozhodně se mu dobře neudělalo. Policie přijela ovšem žádné tělo nenašli. Odklidila jí Misaka jedna z deseti tisíc prototypů umělého člověka.

Download: To Aru Majutsu no Index 11 (h264-720p) - [Bittorrent]

Pekelná korespondence

16. prosince 2008 v 0:09 | h.t. |  Mimo mísu

Chaos Head díl 10.

14. prosince 2008 v 16:35 | h.t. |  Recent Releases
Čim víc to má dílu tak tim je to mnohem lepší. Rimi se zastává Takumiho a povídá mu že je vymišlenou částí skutečného Takumiho v nemocnici. Dále že jeho sestra je sice pravou, ale není jeho skutečnou sestrou je také držitelkou Di-Swordu. Chudák byla na ní použita manipulace a trochu zešílela. Také se ukáže Yua blonďatá dlouhovláska je také majitelkou Di-Swordu. Pokus jí zabít se málem povedl. Je dobré že si uvědomila smrt své sestry co zemřela před dvěma měsíci.

Download: Chaos Head 10 (h264-720p) - [Bittorrent]

Sumomomo Momomo: Chijou Saikyou no Yome (すもももももも ~地上最強のヨメ~)

14. prosince 2008 v 15:41 | h.t. |  Recent Out
Sumomomo Momomo: Chijou Saikyou no Yome (すもももももも ~地上最強のヨメ~)

V Překladu to znamená nejsilnější nevěsta. Proč nejsilnější nevěsta když její vzhled Momoko je tak šíleně malí. Pravou je že poslední nejmladší z rodu dračího klanu. Je od mala připravována na to aby stala matkou a také ženou budoucího vládce klanu. Je silná jak psychicky tak i fyzicky. Dračí útoky nemají obdoby. Jejím budoucím manželem se má stát Inuzuku Koushi. On je sice krásný chytrý a velice vnímaví člověk. Bohužel je tu to ale. To ale si myslím tím, že násilí je mu cizí a rozhodně ho nechce použít. Neučí se bojovému umění, i když si to jeho otec velice moc přeje. Takže je dost velkou otázkou jestli jako nástupce klanu má tu sílu. On ani neví, že se nástupcem klanů má stát a vůbec ho nezajímá to, že si musí vzít Momoko kterou nemá vůbec rád. Momoko ho miluje pro jeho chování a to co udělá bere jako svátost. Ostatním se nelíbí ani trošku že má bít nástupcem klanu a také že si má vzít Momoko. Nájemní zabijáci jsou mu v patách a často dochází k jeho ohrožení. Momoko je mu ovšem stále na blízku se svým polštářem a dekou. Chce výměnu genu prostě dělat děti což Koushi velice odmítá. Dosáhne Momoko svého a ubrání budoucího manžela a porazí své sokyně kterých velice přibývá?
Releases vydává: Lu Perry Home
Studio: Lantis, MOVIC, Studio Hibari, TV Asahi
Počet Epizod: 22
Rok Vydání : 2006/2007
Download: Sumomomo Momomo (h264) - [Bittorrent]

World Destruction: Sekai Bokumetsu no Rokunin (ワールド・デストラクション ~世界撲滅の六人~)

14. prosince 2008 v 15:02 | h.t. |  Recent Out
World Destruction: Sekai Bokumetsu no Rokunin (ワールド・デストラクション ~世界撲滅の六人~)

Je tak trochu divní svět. Svět kde lidé jsou víceméně podřadný druh. Jejím vládcem jsou podivné bytosti jež se podobají zvířatům. Často se dá setkat s uctíváním bytostí jež vládnou. Provádí nesprávné věci a vládnout světu jim nedělá problém pač si myslí že jsou víc jak lidé. Mezi lidmi a bytostmi jež sou si nepodobní lidem vládne jaká si anarchie. "World Destruction Committee" jež se snaží porušovat a ničit zažité věci mezi lidmi a tvory. Jednou z nich je Morute Ashera hledaná a nebezpečná. K ní se přidá tak trochu nedopatřením mladík Kirie Irunisu. Poprve se ti dva setkali v restauraci kde pracoval. Děla číšníka a aby tam mohl být musel ze sebe dělat kočičího muže.
Releases vydává: Chihiro
Studio: Sega Enterprises, Production I.G
Počet Epizod: 13
Rok Vydání : 2008
Download: World Destruction (h264) - [Bittorrent]

Sekirei (セキレイ)

14. prosince 2008 v 14:38 | h.t. |  Recent Out
Sekirei (セキレイ)
Sahashi je klasický anime teenager, kterému se celý život nic nedaří, ale jakmile mu osud přihraje do náruče dívku jeho snů, vše se rázem změní, je z něj někdo důležitý a hlavně... je obklopen holkama. Když Sahashi opakovaně neuspěl u přijímaček na univerzitu, procházel se jen tak po městě. A co se nestalo! Na hlavu spadne krásná holka. Pronásledovaly ji totiž dvě podivně vyhlížející slečny. A nebyly zvláštní kvůli jejich vzhledu a tomu, co dělaly. Tou zajímavostí byly blesky, které kolem sebe metaly. Jelikož Sahashi nevěděl, která bije, a Musubi (ano, tak se jmenuje ta dívka, na kterou "narazil") neměla šanci vyhrát, rozhodli se oba pro taktický ústup. Vše dopadlo dobře a Musabi skončila u Sahashiho doma. Tam se Sahashimu svěřila, že nemá kam jít a později z ní vypadlo také to, že není zas až tak úplně normální. Když na ulici opět narazili na ty dvě holky z dřívějška, použili opět stejnou techniku, jako poprvé. Sahashiho tělesná zdatnost se bohužel omezuje na několikasetmetrový útěk do nejbližší uličky, kde jsou brzy dostiženi. Než se jim ale cokoliv stane, Musubi políbí Sahashiho, což odstartuje vlnu nečekaných událostí. Začněme tím, že Musubi narostou křídla a je najednou plně bojeschopná. Stejně jako naše milé pronásledovatelky je totiž jednou ze Sekirei, podivných nadlidí, kteří si polibkem zvolí svého Ashikabiho, jenž se stane jejich pánem, a spolu s ním se snaží porazit ostatní Sekirei. A o co že to vlastně jde? Od tajemného prezidenta společnosti MBI se Sahashi dozví spoustu zajímavých věcí. Třeba to, že vypustil do světa tyto Sekirei, aby mezi sebou bojovali a získávali své Ashikabi. Je to celé vlastně hra. Vyhraje ten Ashikabi, jehož Sekirei zůstane jako poslední. Proto mezi sebou Sekirei bojují a vítěz vezme poraženému jeho značku Sekirei, čímž ho připraví o to nejcenější, o jeho Ashikabiho, ke kterému se potom už nemůže vrátit.
Releases vydává: Chihiro
Studio: Seven Arcs
Počet Epizod: 12
Rok Vydání : 2008
Download: Sekirei (h264) - [Bittorrent]

Seto no Hanayome OVA (瀬戸の花嫁 OVA)

14. prosince 2008 v 14:11 | h.t. |  Recent Releases
Seto no Hanayome OVA ( 瀬戸の花嫁 OVA )

Je takové volné pokračování plné neuvěřitelné srandy. Nenavazuje ani tak moc na děj konce anime, ale spíše se vede jinou cestou. Počet epizody jsou dvě a každá má mít dvě části. Zvláštností je že přibide jedna osoba. Malá holčička sestra perverzní opičky Saru. Opětovně je to plné komických scén co vás doslova umlátí smíchy svou hlodovostí. V první je Nagasumi poslán do školy delikventů a v druhé části je zase v kině které vybouchne a udělá ze sebe hrdinu Nagasumi Wilise xD.
Releases vydává: CoalGuys
Studio: GONZO, AIC
Počet Epizod: 2
Download: Seto no Hanayome OVA 01 (h264) - [Bittorrent]