Listopad 2008

Už klepou

30. listopadu 2008 v 20:45 | h.t. |  Mimo mísu
Už klepou na dveře. A co no přece vánoce né. Dnešním dnem začíná advent a opravdu krásně začal u nás v Děčíně. Prvním naším krásným prvek bylo rozsvícení stromu na náměstí Masarykovo. To nebylo vše také moc pěkní koncert známého zpěváka Jana Ledeckého. No tedy je na čase také v příštím měsíci změnit vzhled blogu už vánoce klepou na dveře.

Problém

30. listopadu 2008 v 19:33 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
Tak abych si postěžoval protože vynikající skupina Paradym se rozhodla rozpustit svou skupinu. Vzal sem jí protože uváděli perfektní díly Toradora! hold budu muset najít někoho jiného kdo bude pokračovat v tomto seriálu a vážně mě to štve. Dalším dosti problematickým prvkem je Dakr rebit jež provádí překlady pro Chaos Head. Někdo jim nahekoval jejich hlavní web. O tom jestli budou pokračovat v nových dílech je zatím otázkou? Zato m.3.3.w se opětovně rozjeli a dohání co jim uteklo včetně Chaos Head. Jestli budou dále pokračovat opětovně se vrátím k nim.

Rosario to Vampire Capu2 díl 09.

30. listopadu 2008 v 19:24 | h.t. |  Recent Releases
Pro tuhle fotku nemám moc komentu hold Sucubus je Sucubus (ta má ale velká prsa co xD)

Download: Rosario to Vampire Capu2 09 (h264) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 09. + 03v2.

29. listopadu 2008 v 11:18 | h.t. |  Recent Releases
Vánoce jsou tady a no klepi klep na dveře hodně by mě zajímalo proč už jsou v této náladě když ještě není prosinec?

PS: opětovně další díl ve větším rozlišení pod novým dílem

Download: Clannad ~After Story~ 09 (h264) - [Bittorrent]
Download: Clannad ~After Story~ 03v2 (h264-576) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 21.

29. listopadu 2008 v 11:12 | h.t. |  Recent Releases

Tak je tu další díl opětovně trochu zrychlené vydávání. Já osobně moc sem rád. Doufám že to nebude jak o u DR to trvalo asi 2 měšíce než to dodělali po skončení anime.

Download: The Telepathy Girl Ran 21 (h264-720p) - [Bittorrent]

Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 (コードギアス 反逆のルルーシュ R2)

28. listopadu 2008 v 23:57 | h.t. |  Recent Out
Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 (コードギアス 反逆のルルーシュ R2)

Ano druhá série. Kdo viděl první ví že to skončilo podivným koncem. Lelouch se hned jak ho uvidíme naprosto změnil. Je milí a hodný. Pozornost dává každému i dokonce těm o nich lidé tvrdí že jsou pouze jedenáctí. Ovšem otázka je Zero opravdu mrtví a hlavně otázka jak je možné že si Lelouch nic nepamatuje i když potká staré známé? Takovéto otázky nastanou v tu chvíli, když se má Zero vrátit. On je opravdu cílevědomí a rozhodně k tomu má ti nejlepší prostředky na světě. A tou největší silou sou Řád černých rytířů a C.C. Ta mu umožní vrátit své staré vzpomínky a hlavně to že je Zero. Hrdina jež chce zničit svět, aby postavil noví. Ovšem je tu ještě jedna maličkost. Když měl sestru kdo je vlastně Rolo který tvrdí že je jeho bratr? Postupem času se začne zjišťovat také to co si žádá C.C. od Leoucha jako protislužbu. Není to jen tak jednoduchá věc odhalení identity C.C. a to že není jedinou nositelkou rozdávání Geassu zamíchá vším. Geass se dává na protislužbu a kdo ho nosí se jednou může stát tím, kdo ho dává. Další věci co se objeví je i myšlenka budoucnosti. Když se Lelouch stane vládcem světa bude v pořádku to co dělá? Je dobré zničit svět a také dále udělat ze sebe tu největší zrůdu aby svět se bál? Ti zlí hodní co proti němu bojovali museli koukat, jak popraví jejich milované? Já osobně věděl asi v polovině druhé série jak to skončí. Je jen otázkou jak k tomu dojít a kolik je třeba zaplatit za to správné. Když lhát tak až do konce - Suzaku.

Releases vydává: Eclipse
Studio: Sunrise, MBS, CLAMP
Počet Epizod: 25
Rok Vydání : 2008
Download: Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2 (h264) - [Bittorrent]

Akane-iro ni Somaru Saka díl 08.

28. listopadu 2008 v 23:01 | h.t. |  Recent Releases
Díl číslo 8. Nevim proč ale pořád tam vidim tu chobotnici. Je to asi nějaké ústřední motivní zvíře anime. Chudák Jun měl potom trable musel hrát tu chobotnici. No jenže když sem se koukal dál dostal otázku zda se mu líbí školní plavky? Komu se asi nelíbí a tak si v hlavě visnil malou představu jak asi holky vypadaj v plavkách xD.

Download: Akane-iro ni Somaru Saka 08 (h264-576p) - [Bittorrent]

Jigoku Shoujo - live action

27. listopadu 2008 v 18:11 | h.t. |  Mimo mísu
Jigoku Shoujo - live action

A nyní do třetice trochu jinak. Ano jak napovídá název jedná se skutečně o opravdu seriál na motivy slavné dívky z pekla. Pro srovnání se velice hodně snažili vnést do seriálu co nejvíce z onoho anime a opravdu se jim to povedlo. Na malou výhradu jako jsou trochu levnější triky či Emna Ai která je pro mě příliš vysoká. Tedy opravdu je vše parádní a rozhodně příběhy jsou skoro podobné až na pár detailů.

Releases vydává: J4V-SkewedS
Studio: Izumi TV Production
Počet Epizod: 12
Rok Vydání : 2006/2007
Download: Jigoku Shoujo - live action (h264-mp4) - [Bittorrent]

Kde si něco koupit ;-)

27. listopadu 2008 v 17:20 | h.t. |  Mimo mísu
Kde něco koupit tak to je takoví menší postřeh. Já osobně docela poslední dobou ujíždím po dívce z pekla. Je fakt skvěla a tohle je pro fanouška trochu super hračka zvlášť když by chtěl udělat cosplay na nějaké malé kawai holčičce ;-) Pro další fanoušky ta maj mnoho věcí a sortiment se stále zvětšuje Mangashop.

The Telepathy Girl Ran díl 19. + 20.

26. listopadu 2008 v 19:47 | h.t. |  Recent Releases
I zázraky se dějí na to že se občas oběví nové přeložené dli do angličtiny. Co se tiká Ran no nevím dlouho to trvalo a konec anime bude nejspíš delší než se předpokládá.


Download: The Telepathy Girl Ran 19 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: The Telepathy Girl Ran 20 (h264-720p) - [Bittorrent]

Today in Class 5-2 (今日の5の2)

25. listopadu 2008 v 22:20 | h.t. |  Manga
Today in Class 5-2 (今日の5の2)

Pod tímto názvem se dá představíme to co se děje ve třídě 5-2. Jenže nevíme jestli je to normální třída? Ano to je naprosto ale úplně normální třída plná malých a opravdu šíleně živých dětí. Já osobně teď stahuji anime a rozhodně pokud chcete něco co se podobá Lacky star nebo spíše více reálné tohle je to pravé. Případy, které řeší, jsou jasné. Plavky zapomenuté někde či ukradení pudink. Pak osočení že je to úchyl a koukal jak se holky převlíkají. Tedy prostě normální věci ze života. Jako když se pokoušíte nacpat tři pod jeden deštník. Každý ví že nemá cenu se mačkat a jeden stejně bude trochu moknout. Tak to je asi výčet těch nejvíce zajímavých věci a mnohem víc co vás může potkat ve třídě 5-2.

Autor : Koharu Sakuraba
Vydavatel : Kodansha
Počet kapitol : 22 + 1
Počet volume : 1
Rok vydání:
2002/2003
Odkaz: Today in Class 5-2 (今日の5の2) zde

Jigoku Shoujo (地獄少女)

25. listopadu 2008 v 21:38 | h.t. |  Recent Out
Jigoku Shoujo (地獄少女)

Hned jak sem si přečet koncept tohoto anime, když ho měli poprvé vysílat rozhodně sem moc šance na existenci nedával. Pro lidi jež koukají na anime hodně přitahuje mystika a hlavně správné řešení situace hodně spekulují o správnosti smyslu tohoto anime. Když už nemáte jinou možnost a nevíte co dělat? Svět je proti vám a jediné co víte, že spravedlnost na vás zapomněla a že někdo vám ničí rodinu vás a nikdo vám nepomůže, moc možností vám nezbývá. Ta největší je asi ukončit svůj bídní život nebo…
Tím nebo se myslí ona malá a krásná milá holčička, která bere vše velmi profesionálně. Ano je služebnicí pekla. Emna Ai je jednou z týmu, jež pro vás udělají pomstu na míru a hlavně dokonale. Jejich pomsta spočívá v malém vyšetřování a vždy se doberou správného konce jak potrestat a koho potrestat. Tak jak to tedy ovšem funguje a jak uzavřít smlouvu? Jednoduše v několika bodech.

1. Musíte být na konci s možnosti pomstít se nebo uplatnit právo.
2. Pokud splňujete bod 1. Přesně o půlnoci v 00:00 zadáte nejmenovanou adresu na internetu http://ZigokuTSUSKIN.net
3. Po zadání se vám ukáže okno výše a do něj napíšete jméno člověka, kterého chcete poslat do pekla.
4. Pokud je vaše prosba oprávněná přijde vám potvrzovací SMS nebo Ai přijde osobně ukáže se.
5. Když dojde k tomu že souhlasí předá vám černou slaměnou panenku kde okolo krku je uvázána červená služka.
6. Uzavřená smlouva však nemusí byt dokončena může se od ní odstoupit nebo změnit jméno jež má jít do pekla.
7. Je tu ještě poslední pravidlo. Pokud někoho pošleme do pekla, musíme za to zaplatit kompenzaci. Ta kompenzace je vlastní duše v pekle po smrti na tomto světě.
8. Finální uzavření smlouvy spočívá v rozvázání červené stužky na krku panenky a pomsta je vykonána. Osoba jež pomstu chce nakonec dostane znamení na hruť jež jí do konce života bude připomínat skončíš v pekle.

Releases vydává: Ayu
Studio: Aniplex, Wellthink, Plum, Studio DEEN, Studio Twinkle, TV Tokyo Music
Počet Epizod: 26 +26
Rok Vydání : 2005/2006,2006/2007
Download: Jigoku Shoujo (XviD avi,h264 mp4) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 08.

24. listopadu 2008 v 22:25 | h.t. |  Recent Releases
Tohle mě tak trochu do hlavy nejde. Nikomu tenhle záběr nevadí že je úplně nahá. Trochu mě spíš šokuje že když to má cenzuru víc se pak prodává ona necenzurová verze. To jako o nás otakakách si myslí že jsme úchylové

Download: To Aru Majutsu no Index 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

Rosario to Vampire Capu2 díl 08.

24. listopadu 2008 v 21:51 | h.t. |  Recent Releases
Tak tohle je už jako moc nestačí cenzura jako pantsu ale tohle prodloužit sukni to už je vážně opravdu tak trochu dost.

Download: Rosario to Vampire Capu2 08 (h264) - [Bittorrent]

Toradora! díl 08.

23. listopadu 2008 v 20:47 | h.t. |  Recent Releases
Tak další díl opět to bude sranda. V minulé části se zjistilo že Taiga neumí plavat. Tentokrát se to pokusí trochu spravit bude se pokoušet to naučit, ale ten účes no je fakt šíleně kawai xD.

PS: malá změna lepší rozlišení a také jiná skupina Paradym Home mají také starší díli v tomto rozlišení

Download: Toradora! 08 (h264-576p) - [Bittorrent]

Chaos Head díl 07.

23. listopadu 2008 v 20:43 | h.t. |  Recent Releases
Taku konečně získal meč Di-Sword. Bohužel je otázka jestli si vůbec uvědomil že ho držel v ruce? V tu chvíli kdy ho držel ho banda tří kluku kopalo do bezvědomí a v tu chvilku se ukázal. Díky Kozupii ta co neumí chodit na schodech je více než zvláštní ona neumí mluvit ale je telepat to napadení přežil.

Download: Chaos Head 07 (h264-720p) - [Bittorrent]

Real Drive Sennou Chousashitsu (RD 潜脳調査室)

22. listopadu 2008 v 19:24 | h.t. |  Recent Out
Real Drive Sennou Chousashitsu (RD 潜脳調査室)
Real Drive je jedno z mála cyberpank anime, které se nejspíše opětovně zapíše jako další bořič mýtů ve světě plného techniky. První člověk koho potkáte je Haru mladí a nadějní potápěč. Jeho práce se skládá v potápění u nového zařízení na měření biometrie země. Důvodem proč se provávší pokusy jsou ti, že biometrie ovlivňuje vše od elektřiny až po virtuální svět. Haru při jedno ze svých ponoru však utrpí vlnou bimetrických bublin uraz který ho uvrhne do komatu. Probuzení pro něj je však drastické. Probudí se až po 50 letech a jeho tělo je staré a mozek aby se probudil, byl digitalizován. Pro lidi jako je on moc míst není tak je umístěn do opatrovacího centra a jemu přidělena žena android Holon. Ta se chová oproti ostatní svého druhu jinak. Má zvláštní úpravy a hlavně interaktivní učící schopnost. Nyní se objevuje na scéně někdo noví Minamo. Mladá studentka jež jejím přáním bylo poznat opravdovou krásu oceánu. Setká se z Haru - Sanem a on pozná že je jeho novou společnicí a hlavně pomocnicí. Ze začátku to bere Minamo trochu jako hru nakonec pozná, že je v tom mnohem víc osobního až láska.
Láska je jednou z podivnosti v tomto anime pač se zde boří mýtus v tom že láska je jen mezi lidmi. Proč tak píšu Holon o které je tu zmínka se začne mít podivní osobní vztah se Sota - Sanem bratrem Minamo. Sota se do ní zamiluje a i když ví že je to android bude s ní chtít být. Svět virtuální reality se zde nazývá Meta Real zkráceně Metal.
Onen ostrov na kterém Haru a ostatní jsou je jedním velkým zařízením na propojení světa s Metal. Onen svět se podobá z velké části vodě a proto fyzikální vlastonosti plavání a bubliny jsou pro Haru naprosto snadnou věcí a zobrazuje se zde jako mladí před 50 lety. K Minamo bych dodal, že patří k lidem jež nemají cyber mozek. Netouží po něm tak moc a ani ho nepotřebuje. Její největší neřestí je bohužel sladké, které opravdu moc miluje a to musí chudák moc a moc omezit.
Releases vydává: Ureshii - Saizen
Studio: Production I.G, Shirow Masamune
Počet Epizod: 26
Rok Vydání : 2008
Download: Real Drive Sennou Chousashitsu (h264-720p) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 08.

22. listopadu 2008 v 17:52 | h.t. |  Recent Releases
Tak jako u předchozího dílu opět se nám rozvádí a zakončuje zápletka opravdu perfektního příběhu. Minule si mysleli že Sunohara je šéfem jednoho gengu a nakonec se jím fiktivně stal. Když mělo dojít k finálnímu souboji, bohužel došlo k otravě jídla. Kdo viděl první sérii Clannad ví že Sanae opravdu péct neumí a spíš to připomíná hromadu jedovatého barevného jídla xD.

Download: Clannad ~After Story~ 08 (h264) - [Bittorrent]

Akane-iro ni Somaru Saka díl 07.

22. listopadu 2008 v 17:44 | h.t. |  Recent Releases
Dnešním tématem bude jídlo. Ano na první pohled jasně vidíme o co se dvě holky které nikdy nevařili pokusili. Pokus vyšel ale to co tomu předcházelo a co bylo zničeno to je tak trochu vedlejší né xD.

Download: Akane-iro ni Somaru Saka 07 (h264-576p) - [Bittorrent]

My - Otome (Mai – Z HiME)

20. listopadu 2008 v 22:42 | h.t. |  Manga
My - Otome (Mai - Z HiME)

Patří k jedněm z nejvíce sledovaným mangam ve své době. Já osobně sem tuto manbu hodně měl rád a mám í rád do dnes. Oproti anime jež se přesně graficky drží předlohy se jedná o zcela a naprosto jiní scénář. Nastíníme, v anime přichází Arika do města aby se později stala Otome studentkou a pak první Otome princezny Mashihiro. V manze se to zcela obrátilo. Ona Arika je vlastně už trvalou studentkou a Nina je její né moc nadšenou kamarádkou. Problém však nastává, že jedné noci se najde princezna mrtvá ve svém pokoji. Dýka jasně ukazuje že nejspíše spáchala sebevraždu. Co dál má se oznámit že princezna Mashihiro je mrtvá? Ne vymyslí se geniální plán na to, že se ujme její role dvojník a to jeden kluk, který jí je až příliš nápodobní. Je mu moc trapné že musí předstírat holku. To by ještě šlo, ale že Arika chce s ním spát na jedné posteli a mačkat ho prsama nebo že ho androjit chce znásilnit či narážka on je přece holka je trochu moc. Je velmi pěkné že se hodně příběh rozebírá do hloubky a je bych řek složitější od anime s gradujícím stupněm na kvalitě do poslední kapitoly.

Autor : Hajime Yatate
Vydavatel : Akita Shoten
Počet kapitol : 44
Počet volume : 5
Rok vydání: 2005/2006
Odkaz: My - Otome (Mai - Z HiME) zde