Říjen 2008

Genshiken (げんしけん)

31. října 2008 v 11:53 | h.t. |  Manga
Genshiken (げんしけん)

Genshiken je svým způsobem jeden z nejpodivnějších klubu v anime a manze. Když si vezmeme správného otaka co musí splňovat? Odpověď je musí znát mangu znát anime a hlavně musí být vášniví hráč her. Společnost pro studium moderní vizuální kultury tak se správně jmenuje tento klub má mnoho co nabídnout novým členům. Bohužel když se do klubu dostanou poslední dva členové, jeden z nich přivede naprosto opačně smýšlející přítelkyni. Pro otaky je samozřejmé to co dělají nakupování mangi, cosplay, anime a i erotické hry. Sasaki se snaží svým pokusem převrátit na správnou cestu nejen svého přítele, ale i také ostatní členy klubu. Ať sama tvrdí že otakiní není, pomalinku se v ní nevědomky projevuje zájem o tento svět. Jak asi dopadnou trampoty členů klubu když mají ve středu antiotakini nejhoršího stupně.

Autor : Shimoku Kio
Vydavatel : Kodansha
Počet kapitol : 55
Počet volume : 9
Rok vydání: 2002/2006
Odkaz: Genshiken (げんしけん) zde

Dotazník s tajnou štafetou

29. října 2008 v 20:31 | h.t. |  Mimo mísu
Odpovídám na jeden dotazníček co sem po domluvě dostal od urzu7 a jak sem mu napsal tady jsou moje odpovědi hihi xD

1. Nami , Jas, Koulak, urzu7
2. Silva
3. Chio-Chan
4. Nami
5. Warrion, Koulak
6. Koulak, Andrea, Sia, warrion, Nami ;-)
7. Woodbin
8. Warrion, Sia
9. Warrion
10. Koulak, Skadač
11. Nami
12. Neko, Chio-Chan, Andrea
13. Koulak, Jas
14. Moudndevil
15. …
16. Mitsuo(šéf klubu CAT)
17. Nami
18. Sia
19. Nami
20. Akiko, warrion
21. Koulak
22. Tomáš(můj skutečnej šéfik)
23. Mitsuo(šéf klubu CAT)
24. Nejspíš otaku oni antiotakové nemají právo žít, pokud byli otaci xD
25. Slaid
26. Warrion, Sia
27. Neko
28. Sia, Nami, a si sebe ;-)
29. Warrion, Sia
30. Nemyslete si nic divného je to jen dotazník a pokud se divíte já ho vám pošlu a vy ho musíte vyplnit taky a dát na blog tj. vše.

The Telepathy Girl Ran díl 17.

29. října 2008 v 20:01 | h.t. |  Recent Releases
Vzhledem k tomu že já memůžu zaručit vydávání dílu anime s překladem v angličtine nevím kdy bude další díl tedy číslo 18???? Jinak mimochodem mě vadí že nemůžu sehnat necenzurovanou verzi Rosario + Vampire. Snad to vydá potom m.3.3.w jako verzi necenzurovanou Goshuushou-sama Ninomiya-kun. Pokud máte o ní zájem a chcete panstu tak zde.

Download: The Telepathy Girl Ran 17 (h264-720p) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 04.

28. října 2008 v 18:56 | h.t. |  Recent Releases
Nový hráč je na poli a není ani tak moc kawai ale spíš nebezpečná. Kanzaki Kaori má v ruce meč a rozhodně ho hodlá použít. Její meč ovšem není tou skutečnou zbraní tou jsou skoro neviditelné struny.

Download: To Aru Majutsu no Index 04 (h264-720p) - [Bittorrent]

Comeback - 6. díl - Je jaro...

28. října 2008 v 18:16 | h.t. |  Mimo mísu

Na Ozzáka přišlo jaro; kromě svého prostěradla mění i slovník, chování a vkus. Když sem to viděl málem sem se umlátil smíchy tohle nemá chybu.

Clannad ~After Story~ díl 04.

28. října 2008 v 18:05 | h.t. |  Recent Releases
Některým lidem to dochází pozdě co se děje v jejich okolí. Prostě jednoduše jsou Baka!!!!!!!

Download: Clannad ~After Story~ 04 (h264) - [Bittorrent]

Chaos Head díl 03.

28. října 2008 v 17:59 | h.t. |  Recent Releases
Při tomhle anime se člověk bojí i když to má bejt o otakově životě. No obrázek mluví za vše. Další osůbka je na scéně a hodlá to pěkně roztočit bez pochyby.

Download: Chaos Head 03 (h264-720p) - [Bittorrent]

PS: nevím kde se zaseklo m.3.3w s Telepathy Shoujo Ran??????

Rosario to Vampire Capu2 díl 04.

28. října 2008 v 17:46 | h.t. |  Recent Releases
Malá zahřívačka dne hihi ;-) Takle velká prsa nemá ani snad Tifanie v Zero no Tsukaima. Mylím že káždá holka závidí xD

Download: Rosario to Vampire Capu2 04 (h264) - [Bittorrent]

Akane-iro ni Somaru Saka díl 04.

25. října 2008 v 20:02 | h.t. |  Recent Releases
Já chci takhle velikou chobotnici hihi moc moc jenže kam bych jí dal to je otáska xD?????

Download: Akane-iro ni Somaru Saka 04 (h264-576p) - [Bittorrent]

Clannad ~After Story~ díl 01v2. Pozor!

25. října 2008 v 19:24 | h.t. |  Recent Releases
Kvalita za rozumnou cenu. To se dá říct pokud rozlišení stoupne a velikost zůstane zachována. Počítám s tím že brzo bude vše na stejné rozlišení i když to bude trvat tak asi no půl roku ;-)

Download: Clannad ~After Story~ 01 (h264-576p) - [Bittorrent]

Monster (モンスター)

25. října 2008 v 17:51 | h.t. |  Manga
Monster (モンスター)

Je podivuhodná manga zároveň tak reálná že se opravdu dá hodnotit jako skuteční svět. Co si vlastně dokážeme představit pod pojmem Monstrum. Člověk si řekne japonská manga bude popisovat příběh někde v nereálném světě a bude popisovat mutující příšeru. Omyl tvůrci mangi a anime se přesně drželi všech fyzikálních zákonu, místa a času ve kterém se anime a manga odehrává. Naším hlavním představitelem je japonský nadaní doktro Doctor Kenzou Tenma. Jeho neurochirurgické schopnosti jsou neuvěřitelné, a proto je v hledáčku dcery primáře nemocnice. Jeho kariera je na dobré cestě a brzo bude primářem. Jenže jedné noci přivezou do nemocnice dvojvaječná dvojčata. Annu a Johana Liebertů. Anna v hlubokém šoku a Johan s kulkou v hlavě. Primář výslovně nakázal, ať kluka neoperuje. Operaci provedl a skončil skoro na dlažbě, když udělal toto rozhodnutí. Jenže náhle někdo zabyl primáře z dalším doktorem a děti zmizeli. On nastoupil jako primář protože si to profesně a hlavně lidsky z pohledu lidí zasloužil. Léta plynula a náhle se vynořil podobní případ. Střela do hlavy. O tak člověka co byl postřelen nešlo, ale o toho kdo si přišel pro jeho život. Byl to Johan a jediné co chce je ubližovat. Johan ho přitlačí svým výrokem, že zabyl pro jeho budoucnost pár lidí. Inspektor Heinrich Runge z BKA si myslí, že vrahem je on a na povídačku o Johanovi nevěří. Jen je tu další otázka, kde je Anna? Postava Johana je kombinací Antichrista, Nostradáma,Napoleoná a samotného Hitlera. Časová osa se táhne od roku 1986 až po 1998. Místa která se navštíví jsou Düsseldorf, Frankfurt až Jablonec nad Nisou a Praha v české republice.

Autor : Naoki Urasawa
Vydavatel : Shogakukan
Počet kapitol : 162
Počet volume : 18
Rok vydání: 1994/2001
Odkaz: Monster (モンスター) zde

Lego Indiana Jones The Original Adventures

25. října 2008 v 17:09 | h.t. |  Mimo mísu
Lego Indiana Jones The Original Adventures

Jo tak tohle mě nedávno moc pobavilo. Snadně sem se prokousal všema kapitolama a smích mě zůstal až do teď. Jediné co mě moc nenadchlo je Lego Batman zatím sem mu nepřišel na chuť.

Toradora! díl 04.

25. října 2008 v 17:02 | h.t. |  Recent Releases
Když někoho fotíte a pak se koukáte na ti fotky schválně jestli při tom slintáte? Taiga bohužel nějak jo a docela hodně.

Download: Toradora! 04 (h264) - [Bittorrent]

Paprika (パプリカ)

24. října 2008 v 23:45 | h.t. |  Recent Out
Paprika (パプリカ)
Podivuhodná detektivka plná snu. Je důležité sny řešit jestli máte z nich strach? Ano někdo má strach a v tu chvíli přichází naše snová terapeutka. Paprika není tak reálná, ale pouhou další snovou osobou. Ten kdo jí sní je terapeutka Chiba Atsuko. Jejím úkolem je právě vyřešit co proč lidé mají špatné sny nebo proč vůbec nespí. Projekt je právě v začátku a nikdo netuší, jak dál bude pokračovat. Není sama kdo na to pracuje pomocí vědeckého génia Tokita Kosaku a zařízení DC - Mini mají skvělé výsledky. Jenže najednou se stane to, že kdosi ukradne prototypové zařízení a DC - Mini. Prototyp nemá ochranu a zneužití je snadné. Kdo pracoval na projektu je postupně vtahován do nereálného světa snu. Poslední kdo může najít toho zloděje a hlavně zvrátit psychický stav každého kdo uvíznul v síti je Paprika.
Releases vydává:
KickAssAnime Home
Studio: MADHOUSE, Sony Pictures Entertainment
Počet Epizod: jeden film
Rok Vydání : 2006
Download: Paprika (h264-Blu-Ray) - [Bittorrent]

Last Exile (ラストエグザイル)

23. října 2008 v 21:50 | h.t. |  Recent Out
Last Exile (ラストエグザイル )
Je takové velmi podivné anime co na světě moc podobného k sobě nemá. Jedná se takzvaně o steampunk. Podivuhodní styl technologie jménem pára. Kde je vše na stlačení vzduch nebo na páru. Příběh začíná trochu v špatné době. Po celém světě se rozpoutala jakási herní válka a nikdo si není jistí vytěsní kvůli pravidlům. Claus a Lavie jsou osiřelé děti. Jediné co mají je jeden druhého a opravdu starý van-ship (letadlo na claudium kámen + voda) který zbyl po Clousově otci. Práce aby mohli nějak žít oba se dali na stejnou dráhu, tudíž doručování letecké zásilky. Jednoho dne však dostanou ale podivnou zakázku, která je opravdu zavede na cestu, kam není cesty zpět. Alvis Hamilton malá a hrozně kawai holčička ovšem je v obřím zájmu Gildy. Podivuhodné nadřazené společnosti. Vyspělost této skupiny lidí je technologická, ale bohužel né tak intelektuálně. Po generace jejich rasa pomalu degraduje a vládci jsou krutější a vymýšlejí si stále horší a krutější hry. Jejich moc spočívá v tom, že každé větší plavidlo má v sobě generátor z Gildy a bez něj nemohou lodě létat. Jedinou lodí obřího rozměru nemají pod kontrolou a to je Silvana. Nepatří žádnému státu nikomu neslouží a je jen sama pro sebe. Na tuto loď jež je obtížné vůbec spatřit musí Alvis Claus s Lavie doručit živou a zdravou. Po doručení začíná to pravé kdo je vlastně vládcem planety a co je Exile což poletuje hluboko "Grand Stream" v oblacích (věčná bouřka nad planetou)?
Releases vydává: a4e Home
Studio: GONZO, GDH, Victor Entertainment, AIC, TV Tokyo Music
Počet Epizod: 26
Rok Vydání : 2003
Download: Last Exile (h264-DivX) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 16.

23. října 2008 v 20:48 | h.t. |  Recent Releases
Ran číslo 16 jediné co mohu říct rozsekám vás všechny xD

Download: The Telepathy Girl Ran 16 (h264-720p) - [Bittorrent]

Jak já žijju?

22. října 2008 v 21:35 | h.t. |  Mimo mísu
Jak já žiju? Tak pokud má z vás doma někdo hodně anime a je do toho fakt šílenec musí si upravit svět podle sebe. Takhle já žiju to je mé pc a má stěna nad postelí Dan h.t. xD

Chaos Head (カオス;ヘッド)

21. října 2008 v 22:31 | h.t. |  Recent Releases
Chaos Head (カオス;ヘッド )

Jak sem slíbil tak plním a tu je první z těch dvou co sem sliboval od m.3.3w. Trochu to bude jiné anime na které je člověk poslední dobou zvyklí. Nishijou Takumi je otaku a to fakt zarytí že když má možnost je na netu a paří či čumí na anime. Jedinou jeho stravou je kola z ledničky nic jiného tam nemá a něco čemu se dá říkat jídlo. Žije odděleně od své rodiny v malém přestavěném lodním kontejnéru. Jednoho dne však, mu kamarád z netu pošle pád odkazu o divné události v jiném městě. Tochu se postraší když mu ještě pošle fotky co jsou opravdu ohavné. New Gen je nějaká hra či co trochu ho to trápí. Cestou domu kdy tak trochu opět byl pařit, náhodou uslyší bušení na zdi. Jakási holka v růžovém přibijí jednoho chlápka na zeť. Její vyraz je opravdu podivně šílení a zná Takumiho jméno jak to? Druhy den jí potká ve škole a bojí se že mu ublíží. Ona netuší co to jako povídá je zmatená. Opět se na něj podívá a on najednou zná její jméno Sakihara Rimi.
Releases vydává:
m.3.3.w Home
Studio: 5pb, Nitroplus, MADHOUSE
Počet Epizod: 12
Download: Chaos Head 01v2 (h264-720p) - [Bittorrent]
Download: Chaos Head 02 (h264-720p) - [Bittorrent]

Akane-iro ni Somaru Saka díl 03.

21. října 2008 v 16:24 | h.t. |  Recent Releases


Paráda pěkně postrašit hihi xD No ale jí se to ani trošku nepovedlo ani trošku má smůlu.

Download: Akane-iro ni Somaru Saka 03 (h264) - [Bittorrent]

To Aru Majutsu no Index díl 03.

21. října 2008 v 16:18 | h.t. |  Recent Releases

Po minulém díle kdy málem Index umřela se za pomocí Tomovi učitelky vyvolali anděla uzdravení. Výsledek je Index je zdravá a stejně šílená jako předtím.

Download: To Aru Majutsu no Index 03 (h264-720p) - [Bittorrent]