Srpen 2008

Itazura na Kiss díl 20.

27. srpna 2008 v 21:58 | h.t. |  Recent Releases
Sestrři já budu hodní jen se na mě nekoukejte jako že mě chcetě něco ošklivého udělat hih xD
Download: Itazura na Kiss 20 (h264) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 09.

27. srpna 2008 v 20:54 | h.t. |  Recent Releases
Kuk já sem jedna taková podivná holka co je tak trochu zamilovaná do koček hihi :-)
Download: The Telepathy Girl Ran 09 (h264-720p) - [Bittorrent]

Nogizaka Haruka no Himitsu díl 07.

26. srpna 2008 v 23:11 | h.t. |  Recent Releases
Opětovně stojí tenhle díl za to. Trhnul komedialní záchvat smíchu. Od minulého dílu se jaksi něco dostalo ven na veřejnost. Nechtěnou návštěvou jistého místa kde Haruka byla viděna a trochu měla problém se ovládat (Shonen). Nouzově musela přespat u Yuuta a jeho sestra i jeho učitelka jaksi opět pily jak o život. Na návštěvu přišla také i jedna z ze služek Haruky a jak se bohužel dalo čekat (vliv Yuutovi sestry) spila se pod obras.
Řekla že jde ven a šla do lednicky a předtim narazila do zdi :-D
Který z obrásků je ten skuteční a co je foto podvrch ? Kdo pozná který to je jako první, může si přád Recent Out podle svého přání když se mě ho podaří najít.
Jinak další sladký záběr z tohodle anime (podle mě to je jasné jak to dopadne xD).
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu 07 (h264-576p) - [Bittorrent]

Special A díl 20.

26. srpna 2008 v 22:53 | h.t. |  Recent Releases
Tak už to je tady přeskočilo to z čísel 01 až na číslo 20. To je celkově no přes 20 tejdnů. No to je už tak asi 5 měsíců inu snad to bud mít super hepiend než třeba School Deys.
Download: Special A 20 (h264) - [Bittorrent]

Zero no Tsukaima - Princess no Rondo díl 07.

26. srpna 2008 v 22:47 | h.t. |  Recent Releases
Tentokrát to šlo docela rychle. Na to že je to jen pár dní co je 6 díl venku od Eclipse, Static-sub máme tu díl číslo 7. Takže jen nahlédnout do světa kouzel naší skvělé čarodějky nejlepší na vyrobu kouzel s efektem bum.
Download: Zero no Tsukaima: Princess no Rondo 07 (h264-p720) - [Bittorrent]

Zero no Tsukaima - Princess no Rondo díl 06.

24. srpna 2008 v 20:30 | h.t. |  Recent Releases
Tak sem se konečně dočkal a to sem myslel že už asi hrábnu po jiné skupině jako je třeba Osu! . No zajímalo by mě jestli bude i takle 4 serie ???????????????
Download: Zero no Tsukaima: Princess no Rondo 06 (h264-p720) - [Bittorrent]

Slayers Revolution díl 07.

23. srpna 2008 v 23:47 | h.t. |  Recent Releases
Musím oznámit velmi smutnou zprávu bohužel už žádné díli od Eclipse a static-Sub nebudou. Ve zprávě kterou nám zanechal mluvčí na vebu Static-Sub oznamuje že z důvodu vlasnických práv ať zastaví další překládání anime do budoucna zde. No co nic se nedá dělat hold smůla no :-( Nu což nebude se brečet nad rozlitím mlékem dáme si tedy díl číslo 7. Naštěstí se vyskytla nějaká skupina co snad bude vydávat díly dál. VivaLARevolution dala do frcu díl číslo 7 a tak tady je jen pro vás.
Releases vydává: VivaLARevolution
Download: Slayers Revolution 07 (h264-p720) - [Bittorrent]
PS: u Zero no Tsukama III se také nějak houpe židle snad maj hodně práce když né hold budu muset sáhnout po jiné skupině Osu! nebo AniStash

To-Love-Ru (Trouble) díl 11. + 12.

22. srpna 2008 v 20:11 | h.t. |  Recent Releases
Sice po dlouhé době no to je fakt dlouhá doba přes měsíc se nic nedělo a najdenou sou zase venku díli z tohodle anime pod vedením Ayako. Ten kdo si ho stahoval doufám že na něj nezapoměl hihi.
Download: To-Love-Ru (Trouble) 11 (h264) - [Bittorrent]
Download: To-Love-Ru (Trouble) 12 (h264) - [Bittorrent]

Mononoke Hime (Princezna Monooke)

22. srpna 2008 v 16:59 | h.t. |  Recent Out
Mononoke Hime (Princezna Monooke)
Jedná se o již dneska nejznámější anime u nás v republice. Nám fanouškům se vepsalo nejvíc do paměti tehdy, když jako první anime bylo vysíláno na naší státní televizi a z velkou pompou sklidilo obří úspěch. Příběh nám začíná v jedné malé vesnici hluboko v lesích. Poslední princ rodu Ashitaka byl při záchraně vesnice zraněn démonem. Démon byl plný zloby a jeho krev byla jako jet. Zranění nelze vyléčit a tak se vydá tam, odkud démon asi přišel. Cestou se však dostane do malého souboje mezi vlky lesa a lidmi. Jednalo se lidi z hutí, co se snaží přepravit zásoby přes les. Vezme sebou ti co málem zemřeli při útoku a projde přímo středem lesa. Cestou potká mnoho dobrých duchu lesa a také Mononoke. Mononoke je krásná, ale svérázná a chce jasné ukončení těžby v lese. Je to osiřelé dítě co bylo vychováno matkou vlků. Po další cestě se konečně dostane do hutí kde předá zachráněné při přepadení vlků. Hutě patří paní Eboshi, která bojuje proti duchům lesa, aby měla větší možnosti těžby rudy. Na to aby se dokázala bránit používá střelné zbraně. Ti dokáží z milých tvoru udělat zlé a krvavé příšery. Mononoke se rozhodne paní Eboshi zabýt. ale nepovede se jí to. V tu chvíli si Ashitaka uvědomí že je špatné co lidé v této huti dělají a pomůže Mononoke utéct. Pro ti co toto anime neznají je tak trochu dost nutnost to vidět. Studio Ghibli ve svém každém filmu vytváří nezapomenutelní svět. Co film to skvost jež každý nejen že musí vidět ale také říct to není špatné. Já osobně sem vyděl asi 5 filmů od tohoto studia a mohu říci že mé první od nich bylo to nejlepší.
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: Studio Ghibli
Počet Epizod: jeden film
Rok Vydání : 1997
Download: Mononoke Hime (DVD) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 08. v2 !

22. srpna 2008 v 15:56 | h.t. |  Recent Releases
Pozor malá změna díl číslo 8 je vydán ve verzy 2. Šlo o upravu skriptu v subech takže pokud máte zájem o lepší stahujte rovou tuto verzi.
Download: The Telepathy Girl Ran 08 v2 (h264-720p) - [Bittorrent]

Chika-translations

21. srpna 2008 v 20:29 | h.t. |  Shana
Zheldem k tomu že mám pár přátel v téhle skupině, rozhod sem se že jím na svém blogu dám odkaz. Kdo to je to se neříká xD (Koulák, warrion, Sia a Maudlindevil). Tato skupina se zabírá velmi kvalitním překladem včetně nejnovějších anime které já z části recenzuji.
Chika-translations Home

Zero no Tsukaima II - Futatsuki no Kishi

21. srpna 2008 v 20:17 | h.t. |  Recent Out
Zero no Tsukaima II - Futatsuki no Kishi
Je druhé pokračování seriálu Zero no Tsukaima. Volně navazující na předešlou serii s tím že spíše se to da nazvat druhá polovina seriálu. Naše Luisa si neví rady jak má Saita udržet u sebe. I když ho stále trestá, vadí jí, že se kouká po jiných holkách kolem sebe. Pomalinku si ovšem začíná uvědomovat jednu věc, asi ho nejspíš šileně miluje. To nemění nic na tom, že se vyskytnul nový nepřítel a království je ohroženo. Královna Henrietta si není jistá nikým jiným než Luisou a Saitem. Proto se rozhodně věnovat knihu kouzel Magie Nicoty Liuse s tím že jí může pomoct. A efekt je takoví že už umí něco, ale její setry o tom nesmí vědět a stále musí byt ta prostá Zero Luisa. Jak asi dopadne souboj mezi tím velkým nepřítelem království a povede se konečně Luise pořádně kouzlit?
No není Saito sladký jako pejsek xD
Releases vydává: Ayu Home a Static-Subs Home
Studio: GENCO, Media Factory, Shochiku, J.C.STAFF, Happinet
Počet Epizod: 12
Rok Vydání : 2007
Download: Zero no Tsukaima II - Futatsuki no Kishi (h264-mp4) - [Bittorrent]

Kyouran Kazoku Nikki díl 15.

21. srpna 2008 v 18:54 | h.t. |  Recent Releases
Strašně se mě líbí když je někdo opravdu zmatenej v anime a hodně se při tom bavim. Často jsou postavičky legrační až chibi. spodivním vyrazem v obličeji a kawai očkama ;-)
Download: Kyouran Kazoku Nikki 15 (h264) - [Bittorrent]

Itazura na Kiss díl 19.

21. srpna 2008 v 18:48 | h.t. |  Recent Releases
Zase byl problém to sem nějak nacpat na Bittorrent píší autoři webu m.3.3.w zde. Pokud de o kvalitu o tu se strachot není třeba je excelentní jako vždy. Jinak o tomhle dílů se dá říce že je prostě LoL xD.
Download: Itazura na Kiss 19 (h264) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 08.

21. srpna 2008 v 18:39 | h.t. |  Recent Releases
3x sláva, slava, slava a ještě jednou sláva. Trochu radostně né máme tu konečně 8 díl. Já osobně se dost těšil pač tuhle holku je fajn mám rád. Není to jako Kanokon na který si vzpomenu když myslím na lišku nebo na vlka, ale neko je neko xD
Download: The Telepathy Girl Ran 08 (h264-720p) - [Bittorrent]

Jde se do války ?

21. srpna 2008 v 18:26 | h.t. |  Práce na blogu
Zhledem k tomu že Rusko si nějak zase hraje na vojáčky a trochu s tím moc nesouhlasím, rozhod sem se trochu upravit grafiku bude to co nejdříve doufám hihi xD.

Nogizaka Haruka no Himitsu díl 06.

19. srpna 2008 v 17:37 | h.t. |  Recent Releases
Co má ten kluk na telefonu kdo zná Fate/stay night pozná tu postavu
6 díl je venku a tohle je něco co sem nikdy neviděl. Tolik toho nebylo ani v Genshigenu. Během tak asi né 10 minut sem trpěl těškým záchvatem smíchu. Tohle mě vážě totálně dostalo a rozhodně jedna fotka z dílu opravdu nestačí to sem sem musel dát všechno do posledního detailu. Pipiru piru piru pipiru pi ;-)
Jsou věci co by Haruka číst neměla pokud na to není připravená (Shonen).
1
1
1
Kdo pozná tu postavičku pravo no kdo to je ?
Ale vrcholem je naše přehlídka cosplay hihi ta tuto přehlídku mám jen jednu hlášku
Pipiru piru piru pipiru pi !!!!
Kdepak sem to asi slyšel hihi ~ de arimasu
PS: Zhledem k tomu že se ukázalo mnoho věcí v tomto díle je dobré je více vysvětlit. Shaa Wikipedia Japonský tvůrce mangi a novel má na svědomí to všechno ce se v tom díle ukáže. Noveli Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan Nogizaka Haruka no Himitsu. MangaClannad zatím nikde nebyla. Co se tíká Shakugan no Shan ta je výhradním majetkem ASCII Media Works. Jinak to začíná to být krásná romance xD
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu 06 (h264-576p) - [Bittorrent]

Special A díl 19.

17. srpna 2008 v 20:29 | h.t. |  Recent Releases
Není nad pohled totálního zděšení jenže tohle je trochu podivnej víraz. Spíš jako praštěte mě něčím po hlavě a já budu vypadat jako když nemám oči ale jen bílé fleky okolo černé ;-)
Download: Special A 19 (h264) - [Bittorrent]

Otome wa Boku ni Koishiteru

16. srpna 2008 v 18:25 | h.t. |  Recent Out
Otome wa Boku ni Koishiteru
Jednoho dne se vám přihodí něco co ani trošku nečekáte. Mizuho je kluk z celkem dobře situované rodiny a vypadá trochu jako holka. Ten důvod jsou jeho dlouhé vlasy na první pohled. Po smrti jeho babičky náhle nastal šok. Babička ho ve své poslední vůli prosí, aby šel na školu, ale né jen na nějakou školu. Ta škola je sice vysoká ale vysoká Seiou dívčí akademie. Tak nastává problém, s kterým mu pomůže jeho kamarádka z dětství Marya. Hm celkem jednoduché dochodit školu a je to si tak nějak pomyslí, jenže jenom samé holky to trochu nejde do sebe. První konflikt na sebe dlouho nedá čekat a to záchod pro kluka je trochu trapné jít na WC holek že :-). Tak po skončení školy kdy to fakt spěchá při cestě na internát potká krásnou holku Shion. Na internátu na něj čeká docela spousta překvapení pro kluka. Kluk, který co se dostane na holčičí internát je dalším šokem to že místnosti jsou tak kawaii a navíc starší žačka dostává svou pomocnici pod křídlo. V případě její kamarádky, která je na škole od začátku (náhoda co) má svou Yukari. Praštěná holka co má ráda všechno kolem sebe. Mizuho - chan taky dostane svou kawaii holčičku Kanu - chan. Ta je tak trochu malinkatá a strašně roztomilá se svou růžovou mašličkou ve vlasech. Tím naše kompletní osazenstvo nekončí šev školní rady Takako. No jako podivnost tohohle anime je, že patří sem i duch jedné holky Ichiko. Ta rozhodně není normální je tak trochu uhylná. Nejen že je překvapená ze své nové Onesama (paní), ale jako bonus Onesama je kluk. O tom že mezi holkama se dějí šílené nápady svědčí o tom že Marya a Shion zkoušeli umělá prsa Mizuho a nebo že řešili problém kterak, aby nemusela Mizuho do vody při plavání. K tomu že celá škola Mizuho zbožňuje a Ichiko která šmíruje ve sprše svou Onisama. V tomhle anime hrozí jen jedno odhalení které se ven nesmí dostat.
Releases vydává: Gnu-Fansubs
Studio: feel., Ziss Studio
Počet Epizod: 12 + 1
Rok Vydání : 2006
Download: Otome wa Boku ni Koishiteru (Xvid-720p) - [Bittorrent]
Download: Otome wa Boku ni Koishiteru Special (Xvid-720p) - [Bittorrent]

Kde hledat anime na webech ?

16. srpna 2008 v 14:35 | h.t. |  Rady a co nevíte ?
Kde hledat anime ? Na tuhle otázku si asi hodně lidí položí otázku, ale nezoufat proto je tu rada kde najít něco. Co právě hledáte a myslíte že se to hodí pro každého či na to koukáte a nevíte kde to sehnat podívejte na pár odkazů xD
Torrennts Search Engine Home
Eclipse Productions Home
Static-Subs Home
KickAssAnime Home
m.3.3.w Home
Ayu Home
Tadashiの愛情 Home
LiME Home
a.scarywater.net Home
AniRena Home
Totan Torrent Home