Červenec 2008

Itazura na Kiss díl 16.

30. července 2008 v 22:46 | h.t.
Zhelem k tomu že v pátek odjíždím a nevím kdy asi vyjde další díl Special A házim sem jeho pravidelné dvojče Itazura na Kiss díl 16. Je jen pro vás a kam že to jedu ? No je to v Praze a je to festival a je to Advik 2008 :-)
PS: a bych nezapoměl m.3.3.w Home má novej dizajn paráda jen dnešní mě trochu dostal je to na motiv True Tiers nejlepší romance co sem viděl od nich.
Download: Itazura na Kiss 16 (h264) - [Bittorrent]

Nogizaka Haruka no Himitsu díl 03.

30. července 2008 v 22:33 | h.t. |  Recent Releases
Máme to tu zase opětovné problémi naší paní milovnice anime a mangi hold ovšem zase z nepochopením ze stran jiných.
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu 03 (h264-576p) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 06.

30. července 2008 v 22:28 | h.t. |  Recent Releases
Zhledem k tomu že sem přijel dneska ze služební cesty sem opravdu totále KO. Chce se mě spát a sjetí serialů na které koukám v televizi (jen ve středu koukám na televizi) sem vlítnul jen abych vám hodil pár věcí. Beru to ve zkratce takže se nedivte že toho bude trochu víc.
Download: The Telepathy Girl Ran 06 (h264-720p) - [Bittorrent]

Nogizaka Haruka no Himitsu

27. července 2008 v 11:21 | h.t. |  Recent Releases
Nogizaka Haruka no Himitsu
V překladu to znamená Harukino tajemství. Ale co to je ? Obyčejná vysoká škola a tam náš hlavní hrdina obyčejní student. Yuuto je standartně jako v mnoha anime sám se svou sestrou a docela se o ní musí starat. Proč je důvod ten že je stále v jenom lihu a není tak nějak schopná bez toho být. Pravidelné večeře mu nedělají nějakou problematiku, ale spíš to že když jsou opilé ona Ruko jeho sestra a učitelka z jeho školy mají úchylné choutky. Tak k teď k tomu tajemství a to je Haruka. Haruka je představení toho nejlepšího na celé vysoké škole. Chytrá, krásná, sportovně umělecky nadaná a co jen chybí, že je bohatá a hlavně dívkou školy číslo jedna Nuit Étoile. Jenže malí problém tu je ona je … totální magor otaku. Jenže pro holku v postavení jakém je se to ani trošku nehodí vážně ne. Proto se musí krotit a ani trošku nesmí dát najevo, že je tak šílenou otavní jakou je. Při vracení mangi co mu vrazil do ruky kamarád se setkají v knihovně a trapas na sebe nedá čekat. Nejen že zjistí že ona je otkině, ale dostane jí i do trapasu v tom že uvidí její kalhotky. Červenala se a to z jakého důvodu kalhotky nebo manga ? Pravdou je že je to ta manga a po krátké době co se mu vyhýbala si s ní promluví a ona se mu svěří že je v tom dost hluboko a už od dětství. Začalo to jednou mangou co dostala od jednoho kluka v parku. Tajemství je venku a tak se rozhodne toho Haruka využít ve svůj prospěch. Vzala ho jak pomocníka při nakupování zvlášť pro jedno velmi důležité PSD. Toto anime bych hodnotil jako nástupce Genshigen s věčím komediálním nádechem.
PS: PSD je kombinace Nintendo DS a Sony PSP
PS2: v tomto anime se často objevuje Shakugan no Shana v pozadí a nejen to časté známé věci hihi
a jako bonus malí trapas
Releases vydává: BakaWolf Home m.3.3.w Home
Studio: Studio Barcelona, Geneon Entertainment, ASCII Media Works
Počet Epizod: neznámo
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu 01 (h264-576p) - [Bittorrent]
Download: Nogizaka Haruka no Himitsu 02 (h264-576p) - [Bittorrent]

Přídavek

26. července 2008 v 23:12 | h.t. |  Práce na blogu
Zhledem k tomu že aktualně mám málo času sem se rozhodl přidat pár věcí a to je to že ke každému novém Releasisu přidám foto z daného dílu pokud bude mít čas a udělám ho, aby bylo vidět že nemám tu jen samé texty a odkazi že sem to prostě viděl :-) A otázečka co mám přidat za anime které vás zajímá meze se nekladou (Hentai, Shójo-ai/Yuri, Shónen-ai/Yaoi u nich projde cenzůra v uměřeném míře).

Slayers Revolution díl 04.

26. července 2008 v 22:57 | h.t. |  Recent Releases
Čtirka je venu a můj kámoš asi po zjištění že to vylezlo okamžitě bude stahovat jak divej ale on je zaměřen a jiné animko které mimochodem tato skupina ecliopsé také vydává Code Geass zde. No ale nás asi zajímá spíš tohle né :-)
Download: Slayers Revolution 04 (h264-p720) - [Bittorrent]

Zero no Tsukaima - Princess no Rondo díl 03.

26. července 2008 v 22:48 | h.t. |  Recent Releases
Máme tu již 3 díl třetí serie to se docela dobře pekně říká né :-) tkaže tady je a povim vám něco stojí to fakt za to hihi to se musí vidět moc.
PS: u předchozích verzí se mělo přesně napsat tedy u předchozích dílů že se jedná o verzi h264 v rozlišení 1280x720 tedy p720 o velikosti kolem 340 Mb na releases. Tato chyba byla opravena a budu se snažit ji psát u všech jež mají to rozlišení (dnes se dělají jen tato rozlišení p720) i u Slayers Revolution také.
Download: Zero no Tsukaima: Princess no Rondo 03 (h264-p720) - [Bittorrent]

Clannad díl 24.

26. července 2008 v 22:43 | h.t. |  Recent Out
Toto je velmi specialní díl který se konečně udělal a myslím že se dá zařadit už jenom na poslední místo Clannad serialu. Tímto se uzavírá první serie a jediné na co se člověk může právě moc těšit je druhá serie s názvem Clannad After Story zde.
Download: Clannad 24 special 2 (h264-DVD) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran díl 05.

23. července 2008 v 22:13 | h.t.
Pokračování nového serialu který sem zařadil k sobě na blog je tu. Je to už 5 díl takže se dá říct tohle asi neskončí jako jiné anime které aktualně mají problém.
PS: anime které mám na mysli je To -Love-Ru u kterého budu muset najít jinou skupinou jež ho uvádí jako kvalitní Bittrrent.
Download: The Telepathy Girl Ran 05 (h264) - [Bittorrent]

Kyouran Kazoku Nikki díl 11.

23. července 2008 v 22:05 | h.t.
Málem sem nad tímto animne doslova zlomil hůl. Nějak sem se dost rozhodoval že toto anime u mě na mém blogu ukončím pro jeho nepokračování, ale najednou se vyskytnul díl číslo 11 tak tady tedy je ovšem to nemá pořád vyhráno.
Download: Kyouran Kazoku Nikki 11 (h264) - [Bittorrent]

True Tears

23. července 2008 v 0:04 | h.t. |  Recent Out
True Tears
Je dosti komplikovaní příběh o tom kterak zjistit kdo je ta pravá láska. Slovo romance zde hraje jednu moc obří roli, která zamíchá opravdu citem každého. Ať je to láska, kterou cítí člověk v srdci k někomu nebo on k němu a není obětována. Tou největší je láska taková která přijde sama a zasáhne oba aniž si toho všimnou. Nakagami Shin'ichiro je obyčejní student s obvitími problémy. Není chudí a není ani na tom co se tíká holek sám. Jednoho dne se k nim přistěhuje jeho vzdálená příbuzná a aniž by věděl proč stále se mu vyhýbá. Yuasa Hiromi je moc hodná a velmi nadaná ve sportu přesně v basketbalu a tudíž po ní každý kluk kouká, jenže ona stále nic nedává žádnému najevo že by ho chtěla. Shin'ichiro jednoho dne co se prochází po arealu školy a náhle potká opravdu zajímavou osobu. Isurugi Noe si jen tak sedí ve stromě a povikuje na něj ať jí pomůže ze stromu na zem. První co se stará je jestli se jí nerosypaly semena která otrhala ze stromu. Má je pro slepice jež sou v malém kurníku který je pro ní moc důležití. Shin'ichiro se stále podivuje. Další den kdy se setkají u kurníku, nastalo překvapení. Je rozbit a kohout co byl v něm je pryč, nejspíše ho něco snědlo. Normální člověk by projevil lítost tím že by brečel, ale ona ne ani jednu slzu. Proč asi ? Tuhle otázku sem si klad až sem zjistil proč je to velmi zajímavá odpověď. Ando Aiko jako úplně poslední z našich hlavních postav nám do toho moc nezapadá a celkově její pozice se nám moc nevyjasňuje až do chvíle kdy…
h
h
f
gh
Releases vydává: Baka-Wolf, m.3.3.w a w.0.0.f
Studio: Bandai Visual, Lantis
Počet Epizod: 13
Rok Vydání : 2008
Download: True Tears (h264-p720) [Bittorrent]

Diplomek za bleskovičku :-)

22. července 2008 v 22:14 | h.t. |  Shana
Super vysledek se mě poved i když sem byl skoro na cestě pryč a byla to pro mě opravdu bleskovka která se mě povedla hihi :-) Bleskovka No 3 místo to jde né hihi Diplomky a dodatek.
originál se náchází na blogu Miu

Kiddy Grade 2 Pilot

22. července 2008 v 21:52 | h.t. |  Recent Out
Kiddy Grade 2 Pilot
Pro někoho je to vlaštovka plná štěstí že je to venku a pro někoho je to bych řek utrpení pač z toho se dá dedukovat hodně ale i zároveň tak málo. Kiddy Grade první série se u nás tak jako na jiných televizí umístila hodně vysoko. To nejen kvůli své kvalitě zpracování, ale hlavně postavami které každý má rád a mě osobně přirostli k srdci. Bylo to moje první anime které sem dokoukal od začátku do konce nejméně 3x. Nyní je jasné že druhá serie asi bude jenže je otázkou kdy a kolik asi bude mít dílů ? Tento otazník se pořád houpe všude na všech fórech, blogách a webech nejen CZ ale plně všude kde se jen podíváte po internetu. Mám tu aspoň promo video ke druhé sérii. Informace které mám podle toho co jsem zjistil že ES members Éclair and Lumière tam už asi nebudou a vystřídá je Ascule a Que Feuilles.
PS: Toto je věnováno Miu
Releases vydává: Ayu Home
Studio: GONZO, gimik
Počet Epizod: není známo ?????????
Rok Vydání : 2007
Download: Kiddy Grade 2 Pilot (h264) - [Bittorrent]

Itazura na Kiss díl 15. + Special A díl 15.

22. července 2008 v 12:58 | h.t. |  Recent Releases
No po delším čekání tu máme další dva díli Itazura na Kiss a Special A. Pro fanoušky mám informaci že Special A díl 15 má novou karaoke znělku je barvitější a jak varují autoři "if you have epilepsy, be warned!!" takže pozor xD
PS: je možné že od této skupiny budu uvádět další anime Nogizaka Haruka no Himitsu to vše až se bude najistotu pokračovat dalším dílem i tak pokud né seznámím vás s tímto anime.
Download: Itazura na Kiss 15 (h264) - [Bittorrent]
Download: Special A 15 (h264) - [Bittorrent]

Zero no Tsukaima - Princess no Rondo

20. července 2008 v 13:07 | h.t. |  Recent Releases
Zero no Tsukaima - Princess no Rondo
Louise je mladá a nadaná kouzelnice akademie Tristein no jen kdyby to byla pravda. Je sice krásnou nadanou i když se snaží už několik let i se svým sluhou Saito nějak to pořád nejde. Po dlouhé době co spolu se mezi nimi vyvinul krásní a lásky plní vztah ovšem jak se to zase vezme. Pořád se chová k němu jako ke svému pejskovi. A na začátku náší třetí serie překvapí problém runa co má na ruce Saito náhle zmizí to má nějaký důvod že se to stalo ale jaký ? Od předchozích serii se styl grafiky nemění je tam vše co bylo z předchozích serii včetně obvyklé neschopnosti magie na kterou jsme u Louise zvyklí.
Releases vydává: Eclipse Productions Home a Static Sub Home
Studio: J.C.STAFF
Počet Epizod: 13
Download: Zero no Tsukaima: Princess no Rondo 01 (h264-p720) - [Bittorrent]
Download: Zero no Tsukaima: Princess no Rondo 02 (h264-p720) - [Bittorrent]

Black Lagoon + Black Lagoon: The Second Barrage

18. července 2008 v 18:25 | h.t. |  Recent Out
Black Lagoon + Black Lagoon: The Second Barrage
Počátek se pěkně rychlí a pěkně se budete bát jak to asi dopadne. Okajima Rokuro je obyčejný Japonský úředník ve městě plném dalších obyčejných úředníků. Jeho běžný pracovní den se skládá z pracovních večeří s klienty a posluhováním jeho šefům. Jednou ale dostane na první pohled banální úkol, plout lodí do Čínského moře, kde má předat jeden disk. Ke vší smůle ale o disk jeví zájem také skupina žoldáků. Zajmou ho a vezmou ho na svou loď. Okajimu pak se po krátké době stane členem lodi a bude tak pod ochranou Levi. Levi jediná žena mezi žoldáky a trochu jí oponuje to že jediní muž jí dokáže nadávat, když mu míří přímo pistolí na hlavu. "Rock" se stane jeho přezdívkou a fakt si užuje mnoho legrace hodně strachu a několik pokusů kdy on a jeho banda kamarádu mají málem přijít o život.
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: Geneon Entertainment, Geneon Entertainment (USA) Inc., Shogakukan, MADHOUSE, DR TOKYO
Počet Epizod: 12+12
Rok Vydání : 2006
Download: Black Lagoon (h264) - [Bittorrent]
Toto anime je držitelem Best Opening / Ending Jurys Pick 2006, Best Female Character Jurys Pick 2006, Best Action / Martial Arts Anime 2006 podle Anime-Reactor.net

Slayers Revolution díl 03.

18. července 2008 v 15:21 | h.t. |  Recent Releases
Díl číslo 3 je tu a jen pro vás doufám že se bude pačit jak hovorý moj kamarad zo slovenska hihi :-D
Download: Slayers Revolution 03 (h264-p720) - [Bittorrent]

Jigoku Shoujo - Akekazura

17. července 2008 v 20:05 | h.t.
Jigoku Shoujo - Akekazura
Další z mnoha vizuálních novel co přichází k nám na NDS. Hrozně mě mrzí že velká část těchto parádních novel sou jen v japonštině a jen málo velmi slavných se dočká aspoň anglického překladu tato bohužel tím není škoda je velmi kvalitní a plná parádních videi přímo z anime a doprovodem známé dabérky Mamiko Noto jež mluví přímo naši pekelnou dívku. No tedy stačí si to pustit a napsat jméno koho nenávidíte a ten půjde do pekla dělám si srandu ;-)
Releases vydává: 6rz
Language: Japanese
Rom size: 256 Mbit
Download size: 15.26 MB
Wi-Fi support: No
Download: Jigoku Shoujo: Akekazura - [Direct Download]

Clannad

17. července 2008 v 19:35 | h.t. |  Recent Out
Clannad
Pro člověka co se kouká na anime tak často, že pozná sobě tak podobná anime si řekne to nebude asi fungovat. Omyl Clannad je jaksi dosti podobné Kanonu (2006) nejen svým stylem grafiky (stejná studia), ale také tak trochu svým stylem vyprávění. Jedná se o letní záležitost a pomalu se vám vrije do kůže tak jako Kanon (2006). Opět to není jen tak obyčejná škola plná normálních lidí každí má svůj problém. Okazaki Tomoya je takoví podprůměrní žák a není tak moc schopní aby se tedy dalo říct že bude mít dobrou budoucnost. Jednoho dne se seznámí s dívkou Furukawa Nagisa její chování je hrůza je naprosté trdlo a nehodí se na skoro žádnou akční činnost, ale má dobré srdce. Kyou Fujibayashi je další holkou co potkáte na této škole a její oblibou je peskovat každého koho zná včetně našeho Okazakiho a své sestry. Dále se setkáte se zakřiknutou Kotomi Ichinose geniální dítě co je její nejhorší zbraní hnaní na housle :-). Tomoyo Skagami je další v pořadí na škole, ale ta už není hodná je zlá obzvlášť na jednoho kluka, kterého neustále bije často si za to může sám. Pravdou je že ho má trochu ráda a aby nebylo pro ní trapné že se tak trochu zakoukala prostě mu jednu vrazí často jí potkáte v anime jako velkého medvídka. Poslední koho v tomto anime najdete jako ústřední postavu je Fuko Ibuki. Nikdo jiní jí neřekne než hvězdná holčička ;-) Proč tak je to prosté ona, neustále vytváří pětiramenné hvězdice ze dřeva. Sní to ale není tak trochu v pořádku, je tak trochu totální blázínek a hvězdici od ní bych přijal určitě, ale chtěl bych si to pamatovat. Proč to se dovíte jen když se na to kouknete.
Releases vydává: Eclipse Productions Home a Static Sub Home
Studio: Key, Visual Art`s, TBS, Kyoto Animation, MOVIC, Pony Canyon
Počet Epizod: 22+2
Rok Vydání : 2007/2008
Download: Clannad (h264) - [Bittorrent]
Download: Clannad 24 special 2 (DVD XviD RAW) - [Bittorrent]

The Telepathy Girl Ran

17. července 2008 v 18:35 | h.t. |  Recent Releases
The Telepathy Girl Ran
Je takové podivné anime plné nadpřirozené schopností nejen jedné holoky ale mnoha kolek na střední škole. Ran je dívka na juniorské střední škole a její podivnou vlastností je že dokáže vnímat věci co jiní neví a necítí. Příkladem je že z obrazu vycítí že osoba kterou hledá je někde na místě které zná. Její další kamarádkou je Midori a ta má chorost také podivného stilu ale její specializací je umět dokonale někoho ochránit. Posledním kdo je v tomto anime moc důležití je Rui kluk spolužák a má tak trochu něco víc než jen chorost krásně malovat obrazy. Je pro někoho je zajímaví pač má něco v sobě jakousi sílu.
Releases vydává: BakaWolf Home m.3.3.w Home
Studio: TMS Entertainment
Počet Epizod: 26
Download: The Telepathy Girl Ran 01 (h264) - [Bittorrent]
Download: The Telepathy Girl Ran 02 (h264) - [Bittorrent]
Download: The Telepathy Girl Ran 03 (h264) - [Bittorrent]
Download: The Telepathy Girl Ran 04 (h264) - [Bittorrent]