Červen 2008

Kyouran Kazoku Nikki díl 09.

26. června 2008 v 22:56 | h.t.
Konečně se to hnulo a je venku další díl od Eclipse a Static Sub. Zatím stále nemám moc přesné informace aleTu LOVE Ru bude pokračovat pod vedením Ayako. Termín vydání dalších dílů je neznám ale budou prej. Tak zatím tu pro vás mám toto snad potěší ;-)
Download: Kyouran Kazoku Nikki 09 (h264) - [Bittorrent]

R.O.D. – OVA

26. června 2008 v 18:35 | h.t. |  Recent Out
R.O.D. - OVA
Je jedno z mála které položilo svůj základ plně na vědě a hlavně na samotné podstatě knihy a papíru z něj. V překladu R.O.D. znamená zkratku slov Read or Die čti nebo zemři. Hlavní hrdinka je pro nás tak trochu jiná než obvykle. Ušmudlaná malá myška schovaná někde v knihách a jediné co má nejradši je romantická zápletka. O tom co se děje kolem ní jí vůbec nezajímá ani v nejmenším. Jednoho dne naše Yomiko Readman jde obvykle nakupovat ve velkém do města a na půjčku si koupí knížku (utratila už vše za knížky) a je to nádherní román. Při začtení do něj náhle napadena něčím jako kobylkoví muž vystřižení z románu. Jediné co po ní chce je její knížka a v tu chvíli se nám Yomiko Readman ukáže jako neuvěřitelní uživatel papíru. Její nadpřirozená schopnost dokáže manipulovat papírem tak aby nejen knihu dostal nazpět, ale i odzbrojila kobylkového muže. Joker jeden ze šéfu British Library ji odvede i z knihou do velitelství, kde zjistí že kniha je nejspíše Beethovena. Pojednává o jedné symphony Death Symphony co dokáže přivodit smrt sebevraždou. Kniha má dvě části a tu druhou je třeba najít a zajistit. Jde o čas I-gin je jim v patách a chce tu druhou za každou cenu. Jediní kdo dokáže pomoct je Miss Deep a pan Drake.
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: Studio Orphee, SME Visual Works, Studio DEEN
Počet Epizod: 3 OVA
Rok Vydání : 2001/2002
Download: R.O.D. - OVA (h264) [Bittorrent]

Higurashi no Naku Koro ni Kai

26. června 2008 v 17:33 | h.t. |  Recent Out
Higurashi no Naku Koro ni Kai
Je víceméně volné pokračování anime Higurashi no Naku Koro ni. Celkově co jsme se dozvěděli o světě kolem Hinamizawi náhle nás napadá jestli to co jsme viděli, bylo to co jsme měli vidět. Poté co se vše nějak srovnalo do správného směru a nikdo nepřišel o to nejdražší o přátele začalo to znovu. Konec kdy každý bude šťastní se nekoná, protože někdo si to nepřeje a tak se bohužel musí začít na začátku a udělat to tentokrát jinak. Jenže tentokrát to bude úplně jinak. Naším průvodcem nebude nikdo koho by kdo čekal Rena nebo Keiichi či Mion s Shion ale Rika Furude. Nebude na to sama, k ní se přidá Hanyū Furude. O tom jestli je to její sestra či příbuzná se dá polemizovat, ale jedno je jasné má nadpřirozené schopnosti a jako odlišnost kterou je na první pohled vidět rohy. Dovíme se hodně tajemství o tom kde se vzala Rika a Hanyū. To šílenství musí skončit a hlavně ten kdo má zájem aby to bylo tak jak se to děje v každé alternativě červenu 1983.
Releases vydává:Hauu~
Studio: 07th Expansion, Geneon Entertainment, Sotsu Agency, Studio DEEN, Frontier Works
Počet Epizod: 24
Rok Vydání : 2007
Download: Higurashi no Naku Koro ni Kai (h264) [Bittorrent]


Kanokon Op a Ed PV

26. června 2008 v 15:59 | h.t.
Jako bonus sem našel pěknou vecičku od Ayako Op a Ed videa spěvačak Miyazaki Ui - PHOSPHOR a Yui Sakakibara - Koi no Honoo.
Download: Miyazaki Ui - PHOSPHOR - Kanokon OP PV (h264) - [Bittorrent]
Download: Yui Sakakibara - Koi no Honoo Kanokon ED PV (h264) - [Bittorrent]

Kanokon

26. června 2008 v 15:39 | h.t. |  Recent Out
Pokud se vám nepodařilo zastihnout funkční možnost souborů tak zde máte přímo celkově všechny epizody ;-)
Releases vydává: Ayako Home
Studio: XEBEC
Počet Epizod: 12
Rok Vydání: 2008
Download: Kanokon (h264) - [Bittorrent]

Kanokon díl 12. Finál

26. června 2008 v 15:35 | h.t. |  Recent Releases
A máme tu finále celkem bych řek že sem se těšil na konec ale zároveň mě mrzí že to nemá víc dílů no což tady je díl číslo 12.
Download: Kanokon 12 (h264) Finál - [Bittorrent]

Kanokon díl 11.

21. června 2008 v 15:17 | h.t. |  Recent Releases
Vydání dalšího dílu se opozdilo a tak tedy je. Samotné anime se blíží do finále poslední bude finál.
Download: Kanokon 11 (h264) - [Bittorrent]

Kyouran Kazoku Nikki díl 08.

21. června 2008 v 15:13 | h.t. |  Recent Releases
Nevím z jakého důvodu není venku další ale tohle je zatím poslední od Eclipse. Pokud se nenajde jiní budu hledat jinde pro dokončení serie pro vás
Download: Kyouran Kazoku Nikki 08 (h264) - [Bittorrent]

Special A díl 10. + 11.

21. června 2008 v 15:10 | h.t. |  Recent Releases
no a tohle je jako to předešlé až na to že díl jedenác vyšel dnes :-(
Download: Special A 10 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]
Download: Special A 11 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]

Itazura na Kiss díl 10. + 11.

21. června 2008 v 15:08 | h.t. |  Recent Releases
Ta dávám sem opožděně dva soubory celkem to bylo od mě lenost to sem dát :-(
Download: Itazura na Kiss 10 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]
Download: Itazura na Kiss 11 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]

Toki wo Kakeru Shoujo

12. června 2008 v 20:38 | h.t. |  Recent Out
Toki wo Kakeru Shoujo
Představte si že jednoho krásného dne se vám stane podivnost jménem čestování v čase. Mokoto je obvyklá studentka s obvyklým problémem. Moc jí studia nejdou věčně chodí pozdě a ve finále se chová jako kluk. Jednoho podivného dne kdy se na ní doslova vše sype, uklouzne v pracovně učitele po něčem. Po probuzení zjistí že něco se stalo ale co ? Po odjezdu ze školy zjistí že její kolo nebrzdí a v tu chvíli měla spadnout pod vlak a umřít místo toho se probrala před tratí. Chiakimu a Kousukemu nic neřekne a poví to své zajímavé tetě kterou všichni z rodiny označují jako čarodějnici. Poví jí že umí cestovat časem a že by to chtěla užít, ale neví jak. Po pokusech se jí nakonec podaří aktivovat cestování a pomalu využívá to ke svému prospěchu. Tu si vylepší známky, tam zase hodí nepříjemný malér na krk jinému a dokonce i zachrání svůj puding před svojí hladovou sestřičkou. Brzy ale pochopí, že i malé změny mohou mít tragické následky pro okolí. Kamarád je nenáviděn ostatními, až mu stále tropí horší a horší naschvály. Chiaki co k ní cítil něco víc začal chodit s jinou. Její dobrá kamarádka má umřít na jejím kole i s jejím kamarádem a to vše proto, že chtěla perfektní den. Je možná cesta spět ještě jednou a dát to tak jak to bylo ?
Releases vydává: Crystal Nova a KickAssAnime Home
Studio: MADHOUSE
Počet Epizod: 1 film
Rok Vydání : 2007
Download: Toki wo Kakeru Shoujo [Bittorrent]
Toto anime je držitelem Best Anime Overall Juri Pick 2007 a Best Quick Watch Anime 2007 podle Anime-Reactor.net a ceny Mainichi Awards za rok 2006 Mainichi Awards

Higurashi no Naku Koro ni

12. června 2008 v 19:20 | h.t. |  Recent Out
Higurashi no Naku Koro ni
Podle mě je to jedinečné hororovotrilerové anime které znám. Lepší snad sem neviděl a opravdu si zaslouží nálepku Best Thriller / Mystery / Horror Anime 2006. Příběh začíná příjezdem kluka Maebara Keiichi do vesnice kde není nejen moc vecí jako ve městě, ale i dětí co se učí v místní škole. Hinamizawa je podivná vesnička plná podivných lidí. Na první narazí rázem, jmenuje se Rena Ryuuguu a hodně moc se skamarádili. Naučí ho jak se stát členem podivného klubu her a také se naučí pravidel trestného kola za prohranou hru. Rena ho seznámí také s Mion Sonozaki, Satoko Hojo a Rikou Furude. Idilky o krásném prostředí plném srandy náhle začíná končit po zjištění, že několik lidí tu zmizelo a zemřelo. Náhle Keiichiho napadají myšlenky, zda to není kletba místního boha Oyashiro, která se plíží vesnicí jako podivní strašák. Poté se sám ocitne v kole toho všeho a vždy to má jasnou koncovku kdo bude na řadě kdo přežije a navíc z jakého úhlu se na to díváme. Každí Ark má své dějství a svůj konec. Nikdy nekončí stejně a nikdy nekončí tak jak si myslíme že začíná.
k
k
k
k
k
Releases vydává: WIND
Studio: 07th Expansion, Studio DEEN, Frontier Works
Počet Epizod: 26
Rok Vydání : 2006
Download: Higurashi no Naku Koro ni (XviD) [Bittorrent]
Toto anime je držitelem Best Story Juri Pick 2006, Best Thriller / Mystery / Horror Anime 2006 a Best Villain 2006 podle Anime-Reactor.net

Shakugan no Shana-tan & Yoshida - Fumina Konoe Strikes Back

12. června 2008 v 17:56 | h.t. |  Recent Releases
Shakugan no Shana-tan & Yoshida - Fumina Konoe Strikes Back
Jedná se o speciál od studia J.C. Staf. Perfektně vykresluje co by tam se mohlo stát kdyby se to trochu odehrálo jinak prostě úplná sranda aneb Konoe vrací uder hihi.
Releases vydává: Eclipse Productions Home a Static Sub Home
Studio: Geneon Entertainment, J.C.STAFF, Media Works, Showgate
Počet Epizod: S2
Rok Vydání : 2008
Download: Shakugan no Shana-tan & Yoshida - Fumina Konoe Strikes Back [Bittorrent]

Kanokon díl 10.

12. června 2008 v 17:27 | h.t. |  Recent Releases
Lištička se skoro blíží do finále 10 z 12 dílů jež sou oficialně napsané na Anidb.
Download: Kanokon 10 (h264) - [Bittorrent]

VEOH v CZ končí nejen u nás :-(

8. června 2008 v 13:44 | h.t. |  Co se děje v Anime ?
VEOH online televize v české republice skončila. Toto rozhodnutí není ani trošku parádní neboť nejsme jediná republika co tímto zákazem proxy trpí. Podle Wikipedia je to celkem 165 států včetně našich sousedů slováků. V německu zatím stále funguje, ale to je taky otáska zda pač já sem v čr a nevím jak to fůguje u nich.
Příklad blokované státy Brazil, Chile, Egypt, Estonia, Hungary, Iceland, India, Korea, Luxembourg, Mexico a další.
http://www.veoh.com/

Lucky Star

7. června 2008 v 22:52 | h.t. |  Recent Out
Lucky Star
Je taková normální komedie ze školy plné totálních Chibi postaviček. Cele se to točí kolem 4 kamarádek, které sou v jedné třídě. Prožívají problémy jako jak jíst co jíst či co je přednější sport nebo anime s mangou. Učení jim jde jak se to veme dobře jen kdyby tam nebila ta manga to anime šlo by to rozhodně líp. Zajímavostí tohoto anime je, že každí díl má své téma a konec má nečekané uzavření v podobě Lucky Star zpráv. Jako první dostalo cenu za opravdové ztvárnění života ve škole. Ending je vždy jiní pač ti čtyři holky vždy skončí na jednom místě v karaoke místnosti, proto se dočkáme třeba Openingu Full Metal Panic? Fumoffu či opakované napodobování a narážky na Suzumiya Haruhi no Yuuutsu.
PS. což není náhoda Full Metal Panic? Fumoffu a Suzumiya Haruhi no Yuuutsu dělalo studio Kyoto Animation.
Releases vydává: a.f.k.
Studio: Kyoto Animation, Lantis
Počet Epizod: 24
Rok Vydání : 2007
Download: Lucky Star [Bittorrent]
Toto anime je držitelem Best Comedy Anime 2007 a Best Slice-Of-Life 2007 podle Anime-Reactor.net

Kiddy Grade

7. června 2008 v 21:36 | h.t. |  Recent Out
Kiddy Grade
U nás bych řekl, že je asi druhé nejznámější anime od studia GONZO. Kiddy Grade nebo také v českém překladu Dívčí četa patří ke klasice vysílané na A+ a nyní Animax. Samotní svět je zasazen někde do 22 století kdy mezihvězdné cestování není nic neobvyklého ba dokonce je trochu nenormální že planeta nemá přepravní centrum mezihvězdné dopravy. Ústřední postavy sou sympatické a ani na chvilku vás neodradí. Éclair je krásná a velmi milá, ale její síla po použití rtěnky se nedá ani spočítat. Její chování je často šílené a přehnaně impulzivní. Často jedná než rozmýšlí proto se dostává často do problému. Oproti jejímu partnerovi Lumiere ta je její naprostí opak. Je malá a hodně chytrá často si čte a navštěvuje operu a má rada velmi dobré pití. Klidná a s rozmyslem vše pečlivě provádí nic nechce nechat náhodě. Její schopnost oproti jejímu partnerce je cokoliv napíchnout a infiltrovat až plně ovládnout jakékoliv zařízení na bázi počítače. Když sem začal psát o cestování vesmírem měl sem se také zmínit o velmi dobré agentuře pro bezpečnost ve vesmíru Galactic Organization of Trade and Tariffs (GOTT). Ředitelkou je bývalá agentka Encounter of Shadow-work (ES) Eclipse. Éclair a Lumiere sou stále agentky této tajné služby a není jich málo. I když se GOTT snaží byt dobrou organizací, často dochází ke konfliktu mezi planetami a dokonce mezi samotnou smetánkou jež je ovládají. Vesmírem vládnou peníze a kdo je má, má vše i GOTT. Proto Éclair a Lumiere jednou pochopí že GOTT není všemocní.
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: GONZO, gimik, Victor Entertainment
Počet Epizod: 24
Rok Vydání : 2002
Download: Kiddy Grade [Bittorrent]

Kanokon díl 08. + 09.

7. června 2008 v 20:38 | h.t. |  Recent Releases
Lištička stále řádí a proto se podívat jak je sladká a zároveň uchylná ;-)
Download: Kanokon 08 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kanokon 09 (h264) - [Bittorrent]

Kyouran Kazoku Nikki díl 07.

7. června 2008 v 20:33 | h.t. |  Recent Releases
Tak nové vybrané anime pokračuje svím sedmím dílem a tak ho tu máte ve své plné kráse hihi :D
Download: Kyouran Kazoku Nikki 07 (h264) - [Bittorrent]

Itazura na Kiss díl 09. + Special A díl 09.

7. června 2008 v 20:29 | h.t. |  Recent Releases
Tak máme tu další kousky tentokrát to máme dva díli a náhoda je že oba jsou pod číslem 9 a 9.
Download: Itazura na Kiss 09 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]
Download: Special A 09 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]