Květen 2008

Special A díl 08. ! pozor změna 08. v2 !

31. května 2008 v 20:46 | h.t. |  Recent Releases
Pokračování v podání dalšího dílu je tu a užitek je ta pravá věc aneb škola stále volá :-)
Pozor malá změna skupina m.3.3.w se na svých stránkách omlouvá a hovoří o tom že se vyskytla malinká chybyčka v RAw souboru ze kterého produkovali 8 díl proto zde dávám odkaz a také možnost si stáhnout opravenou verzi původní osmí díl již nejde stahovat.
Download: Special A 08 v2 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]
( Download: Special A 08 (h264) - [Bittorrent | Direct Download] )

Kyouran Kazoku Nikki

31. května 2008 v 20:28 | h.t. |  Recent Releases
Kyouran Kazoku Nikki
Byla vytvořena příšera jménem Enka a ta zničila málem celí svět a vyhladila málem planetu, ale kdo je vlastně Enka ? A otázkou je jestli když bude žít v rodině bude normální. Pokus Japanese Imperial Agency pro Supernatural Phenomen. Možná to bude dokonalá rodina ????
Releases vydává: Eclipse Productions Home a Static Sub Home
Studio: Nomad, Lantis
Počet Epizod: neznámo
Download: Kyouran Kazoku Nikki 01 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kyouran Kazoku Nikki 02 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kyouran Kazoku Nikki 03 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kyouran Kazoku Nikki 04 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kyouran Kazoku Nikki 05 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kyouran Kazoku Nikki 06 (h264) - [Bittorrent]

Witch Hunter Robin

31. května 2008 v 19:39 | h.t. |  Recent Out
Witch Hunter Robin
Celkem zajímavé už jen svým názvem Witch Hunter Robin. V překladu to znamená Robil lovkyně čarodějnic. A jak se to překládá tak to i je. Robin je mladá a nadaná uživatelka magie ohnivého elementu. Po dlouhou dobu žila mimo Japonsko a vrací se do Japonska na místo nové posily lovce v místní pobočce STN. STN-J je Japonská pobočka STN něco jako Hellsing agentura zaměřená na lov pouze čarodějnic mimo kontrolu. Spolu s novými přáteli Amon její partner se pomalu dostává do světa lovu. Celé velitelství se skládá opět jako vždy z rozdílných lidí Michaela experta, líné Doujimi, cílevědomé Karasumi , temperamentního šéfa Kosaky a velitele Zaizena. Centrála je napadena a pár lidí zmizí. Co se vlastně děje vše se nějak podivně točí kolem Amona a Robin Podivuhodná minulost Amona a neznámá rodová linie Robin to je to co tíží ty co chtějí konec lovců uživatelů magie. Kdo je Lovec a Kdo kořist?
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: Bandai Visual, Sunrise, Victor Entertainment
Počet Epizod: 26
Rok Vydání : 2002
Download: Witch Hunter Robin [Bittorrent]
Toto anime je držitelem Best Opening / Ending 2002 a zároveň Best Mystery / Thriller / Horror Anime 2002 podle Anime-Reactor.net

To-Love-Ru (Trouble) díl 07. + 08

31. května 2008 v 19:09 | h.t.
No i když je to podivné ale někdy se to stane že se opozdí o publikaci reliasu, Ale nic se nedá podotknout s jakou pečlivostí na tom Ayako pracuje :-)
Download: To-Love-Ru (Trouble) 07 (h264) - [Bittorrent]
Download: To-Love-Ru (Trouble) 08 (h264) - [Bittorrent]

Ichigo 100%

26. května 2008 v 18:20 | h.t. |  Recent Out
Ichigo 100%
Je taková jahodová záležitost jménem kalhotky. Počátek je takoví že si Manaka Junpei myslí že bude perfektní kameraman a že natočí film. Má však jeden problém nemá kameru a tak trochu klub kde to udělat. Při jedné procházce směrem na střechu školy kde si promýšlí co bude točit. Náhle na něj ve dveřích spadne mladá a krásná holka s kalhotkami se samou jahodou. Než se Junpe nějak spamatuje je ta dotyčná pryč a na zemi najde sešit matematiky a v ní něco co nečekal. Dokonalou povídku sice bez konce a tak se rozhodne, že ho podle ní bude točit. Sešit patří Toujo Aya jeho spolužačce a tak se rozhodne jí ho vrátit a také se pokusí zjistit kdo je ta krásná holka. Je to Toujo nebo někdo jiní ? Tohle je opravdoví příběh lásky jak má být J
Releases vydává: LiME Anime Home
Studio: Shueisha, Nomad, MADHOUSE, Studio Matrix
Počet Epizod: 12
Rok Vydání : 2005
Download: Ichigo 100% [Bittorrent]

Práce a ještě jednou páce

26. května 2008 v 17:47 | h.t. |  Práce na blogu
Pořád samá práce někdy mě připadá jestli je to k něčemu moc lidí sem se neukáže a já tu často píšu jen tak že se mě chce psát takže kdo se koukne ať mě napíše jů :-)
PS: anketa je taky důležitá

Diplomek ;-)

25. května 2008 v 20:08 | h.t. |  Shana
Shana má i obdiv mimo čr a já sem na to pišnej a moc děkuju za obrázek který sem dostal za spřátelení. Miu-chan má moc hezký blog a hodně krásné obrásky které sem nikdy nikde neviděl zaslouží si od mě pochvalu a zveřenění na mém blogu včetně odkazu kde jí najdete.

Love Hina

25. května 2008 v 16:11 | h.t. |  Recent Out
Love Hina
Toto anime patří k celkově legendě o tom kterak jeden kluk se chtěl dostat na vysokou školu. Měl jen jeden problém, nedostal se tam ani po druhé na tu kterou chtěl. Keitaro se dostává na ubytovnu kterou vede jeho babička a posléze zjistí, že ubytovna je již jen dívčí internát plný krásných nebo praštěných ba dokonce nebezpečných dívek. Naru krásná, ale zároveň trochu tající minulost Su malá chytrá a podivná svým původem. Motoko následovník tradice samurajek, Shinobu malá holka co utekla od rodičů a nakonec se stala kuchařkou v Hinata Inn. Mitsune ješ je stále nějak moc nezdravě opilá kdy to jen jde a poslední Otohime věčně spí kdy to jde, bohužel a má podivní smysl života.
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: Production I.G, TV Tokyo, XEBEC, Akamatsu Ken
Počet Epizod: 24
Rok Vydání : 2000
Download: Love Hina [Bittorrent]

Itazura na Kiss díl 08. + Special A díl 07.

25. května 2008 v 15:37 | h.t. |  Recent Releases
Tak aby tu nebyli příspěvky na káždej kus od m.3.3.W zlášť tak to sem házim najednou hihi tak tady sou jen si je stáhnout pro vás.
Download: Itazura na Kiss 08 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]
Download: Special A 07 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]
jako bonus co naspívali samotní tvůrci releasu
Download: Special gAy 07 OP - Bittorrent

Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu

19. května 2008 v 21:21 | h.t. |  Recent Out
Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu
Je tak trochu víc než obvyklá střelená komedie plná podivného násilí jménem sežrání. Už na počátku prvního dílu vidíme, že jakási žena odchází z místa kde se asi měla dobře. Po pár letech se s ní setkáme a je již dospělou a její jméno je Weda. Má malého chlapce, který se jmenuje Hare a tak jako ostatní si spokojeně žije v Jungli a stará se jen o problémy spojené se školou a o tom že by chtěl někoho zajímavého potkat. O tom že někoho potká brzo si ani nemyslel. Guu k němu přišla i s jeho opileckou matkou a už od první chvíle se Haremu líbila. Kawai a milá jenže ráno přinese hrůzu, je ošklivá a hodně nenažraná. Sní cokoliv co jí přijde pod ruku během chvíle. Někdy to vyplivne nebo jí to někdo vyndá z pusy, ale na požádání moc ven věci nevyndavá.
Releases vydává: AC Fansubs Team Jungle Fever
Studio: Kindaichi Renjurou, Bandai Visual
Počet Epizod: 26 + 6 +7
Rok Vydání : 2001
Download: Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu [Bittorrent]
Toto anime je držitelem Best Comedy Anime 2001 a zároveň Best Villain 2001 podle Anime-Reactor.net

Kanokon díl 07.

19. května 2008 v 19:42 | h.t. |  Recent Releases
Tak a máme tu další dílec opětovné setkání s uchylnou holkou z části liškou a chudákem klukem o krého stojí i další holka vlčice.
Download: Kanokon 07 (h264) - [Bittorrent]

Itazura na Kiss díl 07.

18. května 2008 v 18:17 | h.t. |  Recent Releases
opětovné pokračování ale tentokrát to šlo mnohem rychlejí jak u předchozího anime užíte si to hihi.
Download: Itazura na Kiss 07 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]

Special A díl 06.

18. května 2008 v 18:15 | h.t. |  Recent Releases
Celekm to trvalo dlouho, ale je to konečně tady další díl od m.3.3.w takže kdo má rád tohle anime hurá do něj hihi.
Download: Special A 06 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]

Distans

16. května 2008 v 19:50 | h.t. |  Shana
Informace pro uživatele internetu a správce systému Jyxo s.r.o. . Na tomto blogu je pouze informování o věcech jen se dají stáhnout na internetu přes torrent. Zde se nenachází ani jeden ze souboru a jsou vybíráni ti jejíž obsah byl publikován v cizích mediich tudíž obsahují reklamu tedy jsou považováni za legální h.t.

Ergo Proxy

15. května 2008 v 18:22 | h.t. |  Recent Out
Ergo Proxy
Vynikající post katastrofální anime plné podivného světa pod mrakem. Často ponuré a mrtvé prostředí plné zimy a trosek. Většina lidí při pokusu s látkou na získání energie zemřela a kdo přežil, žije ve městech pod kopulemi. Kopule naprosto imitují svět jaký byl. Jeho obyvatelé lidi plně využívají androidů ke svému zlepšení života. Jenže něco nehraje, když se mezi AutoReivsi (androidy) začne šířit záhadní vir Cogit jenž mění psychické chování AutoReivsu. Příčinou toho všeho je nejspíše něco podivného se jménem Proxy. Schopnosti Proxy jsou neznámé, ale jedno je jasné jedno Proxy zabylo druhé a je někde ve městě a hledá cestu ven kam by uteklo. Vše se točí kolem Re-l Mayer vnučky a členky zvláštního oddělení, Pino AutoReivsa nakažené Cogitem a Vincent Law s podivuhodnou minulostí.
Releases vydává: LiME Anime Home
Studio: Manglobe, Geneon Entertainment, Geneon Entertainment (USA) Inc., WOWOW
Počet Epizod: 23
Rok Vydání : 2006
Download: Ergo Proxy [Bittorrent]

To-Love-Ru (Trouble) díl 06.

15. května 2008 v 17:33 | h.t. |  Recent Releases
A zase ti trable no jo aby to nebylo málo :-) Další díl s trpdukce Ayako o tom kterak žije mimozešťanka s jedník klukem v jednom domě :-)
Download: To-Love-Ru (Trouble) 06 (h264) - [Bittorrent]

Cowboy Bebop

15. května 2008 v 17:27 | h.t. |  Recent Out
Cowboy Bebop
Je celkem klasické anime plné srandy s vážným podtextem. Jedná se o vesmírnou loď která poletuje ve vesmíru za úkolem lovu hledaných zločinců. Když by si člověk myslel, že posádka se shodne a skládá se ze samých profi je na omylu. Nesoulad postav je doslova bijící do očí umělí pes, hekerka holka (vypadá jako kluk), žena co jí je přes 90 let ale skutečnost je že jí je jen kolem 20 a pak dobří kamarádi bývalí gengstr a policajt s jednou umělou rukou.
Releases vydává: KickAssAnime Home
Studio: Sunrise, Victor Entertainment
Počet Epizod: 26
Rok Vydání : 1998
Download: Cowboy Bebop [Bittorrent]

Kanokon

12. května 2008 v 16:49 | h.t. |  Recent Releases
Kanokon
Opětovná komedie ze školního prostředí, ale tentokrát opravdu boží v tom že děj se točí jen kolem jednoho kluka co má tak trochu problém je do něj zamilovaná tak trochu podivná holka. Kouta Oyamada nastupuje do školy a aniž by chtěl, zamiluje se do něj kráska jménem Chizuru Minamoto jenže je tu jeden problém je hodně úchylná s perverzním chováním. Navíc aby toho nebylo málo je to tak trochu napůl liška. Když dojde k její proměně, její vlasy z černé jsou blond praví ocásek a ouška.
Releases vydává: Ayako Home
Studio: XEBEC
Počet Epizod: 12
.
Download: Kanokon 01 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kanokon 02 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kanokon 03 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kanokon 04 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kanokon 05 (h264) - [Bittorrent]
Download: Kanokon 06 (h264) - [Bittorrent]

Byousoku 5 Centimeter

12. května 2008 v 15:47 | h.t. |  Recent Out
Byousoku 5 Centimeter
Velmi zajímaví film pěkně postavení na zajímavé grafice. Samotní děj je velmi složití a pojednává o dvou velmi blízkých kamarádu. Tohno Takaki a Shinohara Akari sou od sebe rozděleni a jedinou jejich komunikací je jen pomocí emailu. Rovná se to romantickému příběhu moderní doby ;-)
Releases vydává: ENG SOFTSUBS
Studio: Shinkai Makoto, CoMix Wave
Počet Epizod: jeden film nebo 3 části
Rok Vydání : 2007
Download: Byousoku 5 Centimeter [Bittorrent]
Tento film je držitelem Best Animation / Artwork 2007 podle žebříčku Anime-Reactor.net.

Itazura na Kiss díl 06.

12. května 2008 v 15:31 | h.t. |  Recent Releases
Tak máme tu další dílek a myslím že se bude líbyt já sám ho mám už doma a hodně sem se opětovně nasmál pač je z mé milované školy né :-D
Download: Itazura na Kiss 06 (h264) - [Bittorrent | Direct Download]